24 máj 15, 04:12:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 156 157 [158] 159 160 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554066 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #2355 Dátum: 08 okt 30, 14:36:10 »

Én nem látom a 82. epizód online verzióját... hol a jó öreg, megszokott oldal, ahol egy videóablak volt a közepén?
 >.<#
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2356 Dátum: 08 okt 30, 15:07:24 »

Nálam szépen működik...
És a többieknél?

Ihaj... az első pár másodperc nagyon odakeni a témát o.O
« Utoljára szerkesztve: 08 okt 30, 15:10:08 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
keridenes
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24


« Válasz #2357 Dátum: 08 okt 30, 16:31:33 »

hali! mikor jönnek az égetett magyar feliratok (mostantól csak azzal nézem, mert az jobb, mert néha az angoltól zavaros a magyar Nevet)?
Naplózva
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #2358 Dátum: 08 okt 30, 17:30:57 »

 

  nagyon állat volt a hang meg a zene
 nekem vhogy fura volt ez a rész , mintha másképp rajzolták volna ... Tsunade olyan pici volt , és elég lapos a többi részekhez képest vagy ezt csak én látom így ? 
  következő rész végén már kezdödik a csihi puhi !!! látni az előzetesben h shikamaru árnyék technikája kígyózik hidanék után Mosolyog
Naplózva
Oxygene
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 325



« Válasz #2359 Dátum: 08 okt 30, 22:31:20 »

Nem, én is észre vettem Tsunaden a változtatásokat Nevet (bár a magasságát eddig sem jegyeztem meg, de azt hittem nagyobb Shizune-nél és Shizune csak 1 kicsit kisebb Kakashinál, és akkor Tsunade...na szóval lényeg azt hittem, hogy nagyobb...)
Az a pár első másodperc tényleg brutál lett xD
« Utoljára szerkesztve: 08 okt 30, 22:32:00 írta Oxygene » Naplózva

"Aki megakar tenni valamit , az talál rá módot,aki nem, az talál kifogást..."
lonelypatrick
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 102

elemző, stratégia felépítő


« Válasz #2360 Dátum: 08 okt 30, 23:21:26 »

meg kell hagyni, a mostani epizód is igencsak igényesebb lett, viszont én szerintem egy kicsit más is lett. Nem tudom ki mennyire ismeri a Genshiken 1-2 szériát, de ez nagyon úgy tűnik az ő csoportjuk csinálta az epizódot! Chouji anyja, majd késöbb Chouji a gödörben! ezek az arc és test megrajzolások nem tipikus "Naruto way" féle volt, de attól függetlenől szép!  Viszont Shikamaru apja tényleg jól ismeri a fiát, tudta ha feldühíti, akkor a düh, és a tehetetlenség érzésének kiváltásával (ami meg is volt) Shika  megoldást fog találni, és új taktikával rukkol elő!

Off: aki nem teljesen van képben keressen rá a genshiken-re inkább a második szériára, majd nézzen bele az egyik epizódba, és azonnal látni fogjátok hogy mire is gondoltam

OFF VÉGE

(kérlek Chakra ne töröld ki, tudom off, de a grafikához kapcsolódik)
« Utoljára szerkesztve: 08 okt 30, 23:25:57 írta lonelypatrick » Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #2361 Dátum: 08 okt 30, 23:33:06 »

Tetszett a rész. Shika rulz. Chouji anyja ütött xD
Naplózva


 
Flash
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 212

Don't mess...with the Uchiha


« Válasz #2362 Dátum: 08 okt 31, 12:51:07 »

Jó volt a rész főleg a vége ^^
Spoiler:alig várom már azt a részt amikor naruto megjelenik a harc során és használja a rasenshurikent biztos faja zene lesz közbe
 Kúl
Naplózva

Tem
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 392


« Válasz #2363 Dátum: 08 okt 31, 13:15:16 »

Elég jó volt ez a rész. =D
Spoiler :
Háh, már várom azt rész, mikor gyújt már rá Shikamaru. Ördögi Jaj de szokatlan lesz. Szomorú Nevet
Naplózva
Fox
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44


« Válasz #2364 Dátum: 08 okt 31, 13:37:19 »

az eddig történtek alapján nem igazán fog rágyujtani mert má kellett volna.
Naplózva

Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #2365 Dátum: 08 okt 31, 14:29:40 »

Hát igen a rajzolás furcsa de elég jó bár tsunade tényleg magasabb és hát máshol is csökentek a méretei.
Spoiler veszély ha érdekel jelöld ki: Szerintem Shikamaru nem fog cigizni, hanem a gyújtót fogja hozzá vágni, Hiddanhoz.
Nem tudom menyi idő míg láthatjuk Naruto új spéci technikáját de mostantól számitva Mangába Kb 8 rész, remélem itt hamarabb láthatjuk és 1 rész nem1 mangát fog feldogozni. /color]  Chouji anyja tényleg vicces volt. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 08 okt 31, 14:35:32 írta petromanjanos » Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #2366 Dátum: 08 okt 31, 14:33:25 »

Rajzolás eszeveszetten jó volt és arész hangulata is. Igaz szokni kell, de zseniális volt pl. a színek tompítása és az egyéb más finom megoldások. Egyszóval: tetszett Nevet
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #2367 Dátum: 08 okt 31, 16:38:57 »


Nekem is nagyon tetszett a mostani epizód rajzolása. Látszott rajta, hogy nem kapkodtak a studióban, mert nagyon odafigyeltek az arányra, de a lényegre is, mivel Asumát gyászolták és a bosszún gondolkoztak.
A shougizás meg, hogy Shikamaru gyakran gyújtogatta tanára öngyújtóját nagyon szépen volt kidolgozva
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #2368 Dátum: 08 okt 31, 16:48:14 »

Nekem is csak a rajzolás tetszett de ezt kellő képp rombolta hogy eltértek a mangától... az az öngyújtos megoldás nagyon gusztustalan volt. Nem igazán értem japánban tilos a dohányzás?xD
Úgy látszik ez a hét ilyen mind Blícsben mind NárútóbanxDD tudják hogy kell elrontani valamitxDD.
Naplózva
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #2369 Dátum: 08 okt 31, 16:56:31 »

Nekem is csak a rajzolás tetszett de ezt kellő képp rombolta hogy eltértek a mangától... az az öngyújtos megoldás nagyon gusztustalan volt. Nem igazán értem japánban tilos a dohányzás?xD

KIS OFF: Egy barátom volt Japánban és a haverjával az utcán cigiztek. Odament hozzájuk egy rendőr és elkezdett balhézni velük. Ők nem értették, mint mondott, mivel a barátom keveset tud(ott) japánul. Aztán észrevették a járdán a dohányozni tilos jelzést. Tehát, megértették, hogy az utcán tilos cigizni. Le is fényképezte, nemcsak okulásul. És nem is lett megbüntetve.  Nevet Továbbadtam egy japán barátomnak, aki azt mondta, valóban tilos a cigizés és a viselkedés jellemző a népére. KIS OFF END

Hozzáteszem, hogy Shikamaru nem hiszem, hogy fog cigizni az animében, csak a végén, amikor megöli Hidant
Nem biztos, hogy így lesz...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 156 157 [158] 159 160 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!