24 máj 15, 06:08:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 155 156 [157] 158 159 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554158 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2340 Dátum: 08 okt 25, 15:08:46 »

Még jó, hogy Pein fehér, mit vártál egy hullától? ^^"
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oxygene
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 325



« Válasz #2341 Dátum: 08 okt 25, 16:08:56 »

Akkor csak én vagyok színvak? Mert nekem szürkés-lilának tűnik xD
Naplózva

"Aki megakar tenni valamit , az talál rá módot,aki nem, az talál kifogást..."
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2342 Dátum: 08 okt 25, 16:50:20 »

Jó, akkor maradjunk annyiban, hogy embertelen színe van. ikszdé
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
lonelypatrick
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 102

elemző, stratégia felépítő


« Válasz #2343 Dátum: 08 okt 26, 01:18:21 »

hát úgy látszik se napozni se szoláriumba sem jár, pedig van belőle 6, ideje lenne bőven. ha egy színt kapna a többi is lehet hogy nem lenne ennyire rusnya Nyelvesít!
Naplózva
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #2344 Dátum: 08 okt 26, 08:48:48 »


Lonelypatrick, te is észrevetted, hogy ki milyen furcsa az akatsukiban?  Nyelvesít
Pl. Kakuzu szeme miből van? Világító trutyiból? Vajon pirosra fog váltani, amikor szörnyen dühös lesz a Shikamaruékkal folytatott küzdelem alatt?
Kisame meg cápa... és hogy merészelt a szárazföldre jönni?

satöbbi
Naplózva
Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #2345 Dátum: 08 okt 26, 08:51:12 »

Ez a rész rész amolyan fokozás volt  Gondolkozik NAruto végra megcsinálja Fuuton:Rasengan-t. Nme tudom mi járhatott NAruto vagy Kakahi fejében ikszdé
Amikor mutatják Sait, akkor annyira nem volt olyan színe mint az eddigi részekben. Jó kis esernyője volt
Naplózva

kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #2346 Dátum: 08 okt 26, 08:57:59 »

Jó, akkor maradjunk annyiban, hogy embertelen színe van. ikszdé

Kakashi is embertelen színű Irukához képest  Nyelvesít
Az ilyen embertelen színű karaktereket könnyebb kiszínezni, minthogy folyton kérdezősködni, hogy milyen színű a fehér bőrű ember valójában és milyen színekkel keverjük?

 Nevet Nevet
Naplózva
lonelypatrick
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 102

elemző, stratégia felépítő


« Válasz #2347 Dátum: 08 okt 26, 22:24:47 »

Köszönom nagyon szellemes!

meglehet, Zetsu meg arborétumot nyit mellékben, vagy patológiát. És ami azt illeti, igen mi szoktuk kritizálni a grafikát, elvégre naruto rajongók vagyunk, akik láttak már jobbat is az elműlt néhány résznél! ok....az utolsó nem volt annyira rossz. De rengeteg korábbi rész sokkal igényesbre sikeredett ( Gaara megmentő saga. 33 rész. igen, jól megrajzolt 33 epizód)

és mind chakra mind dave és még sokan vagyunk akik azt mondjuk hogy a grafika volt már színvonalasabb is ( beleértve a színezést) , de reménykedünk hogy lesz ez jobb is! Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 08 okt 26, 22:49:44 írta lonelypatrick » Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2348 Dátum: 08 okt 26, 22:28:49 »

A grafika mindig attól függ , hogy meik csapat készíti az adott epizódot..
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #2349 Dátum: 08 okt 26, 23:32:56 »

Meg a fordítás is attól függ... időnként van néhány falbontó különbség a manga meg az anime közöt, legalábbis az angol feliratozásnált.

Shika tojásfején én speciel jót nevettem...
« Utoljára szerkesztve: 08 okt 26, 23:34:01 írta Narutoclone » Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2350 Dátum: 08 okt 27, 12:48:50 »

Dattebayoéknak semmi közük ahhoz, hogy meik rajzoló csapat csinálja a részt.. Külön készül a forgatókönyv, a szinkron, a képsorok... A rajzoló csapatok csak megkapják előre a forgatókönyvet és ahhoz kell igazítani a képsorokat..
DB-ék csak a japán szinkron után készítenek egy angol subot... Hogy néha másként fogalmaznak, annak meg van az oka... Az angol nyelv és a japán nyelv közötti lényeges különbségek... Néha japánról fordított szöveg angolra bénán festhet, ezért átfogalmazzák... De minden sub, és szinkron csapat, stúdió ezt csinálja...  Mosolyog
És az animének nem kell feltétlenül szó szerint követni a manga fonalát...  Mosolyog
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2351 Dátum: 08 okt 30, 13:14:48 »

82. rész RAW-ja megtekinthető a www.naruto-kun.hu -n, a "Shippuuden Live" menüpont alatt. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Shiko
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453

aoeku fanatikus


WWW
« Válasz #2352 Dátum: 08 okt 30, 14:06:39 »

hát ez a rész ment most az időjáráshoz... depis - szürke ... a rajzoláson meglepődtem mert kicsit emberiesebben lett megcsinálva, kivéve mikor shikamaru elkezdett bőgni... hát azon már én is bőgtem  >.<# kicsit fura volt hogy mindenhol gyerekek vannk, igaz olvasom a mangát és gondolom ez sugalni akart belőle valamit, de mikor már a sírokat is gyerekek pucolták az már kicsit sok volt... miez gyermekmunka kéremszépen ?ikszdé 
a másik amin pislogtam az az akimichi familia  Gondolkozik . . . először nézem hogy ki lehet ez nagydarab nő erre ... hát valszeg chouji anyja . . . először valami hisztérikus orknak néztem ,azokkal az apró szemeivel dehát ez van  . . még szerencse hogy szegény gyerek inkább az apjára hasonlít ikszdé
Naplózva
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #2353 Dátum: 08 okt 30, 14:09:32 »

Köszi az új részt. Na az előző részel szemben ez tényleg bazinagy időhúzás volt De legalább a következőben lesz akció, vagyis remélem.

Félig Spoiler: A marhasok gyerek azért van ott mert ha láttad az előző részeket Shougi-val mikor játszottak ot volt szó a királyról és hogy ki valójában a király és én fogadni mernék, hogy a gyerekek-re gondolnak őket kell védeni a legjobban.
« Utoljára szerkesztve: 08 okt 30, 14:14:36 írta petromanjanos » Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
bero
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 771


« Válasz #2354 Dátum: 08 okt 30, 14:19:09 »

Tényleg nagy időhúzás volt és eltért a mangától is, de nem kicsit.
Várom, hogy Shikamaru mikor gyújt már rá, erre nem is kezd el cigizni, pedig a végén is meg a háztetőn is cigiznie kellett volna. Mondjuk az már más kérdés, hogy nem is a ház tetőn kellett volna lennie, na de mindegy.
Szerintem még két részen keresztül semmilyen harc nem lesz, de az is lehet, hogy 3, mert ahogy most elnéztem nagyon húzzák az időt mindennel.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 155 156 [157] 158 159 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!