24 máj 15, 12:16:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 150 151 [152] 153 154 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554314 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
lonelypatrick
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 102

elemző, stratégia felépítő


« Válasz #2265 Dátum: 08 aug 23, 14:59:02 »

hát drága barátaim, sajna ez nem ritka a naruto fillerekben, béna, és töketlen lezárások, és mint valaki mondta, tényleg, szerintem is volt néhány megválaszolásra váró dolog, de hát ez van, remélem mostantól nem lesz tól sok rizsa, abból volt elég már, és őszintén szólva és a három nagy csatát várom!

1: Orochimaru.vs.Sasuke

2:  Sasuke.vs.Deidara

3: Ero Sennin .vs.Pein      na sajna ez még minimum november végéig nem lesz látható, ahogy ismerm az alkotókat, tuti húzni fogják az időt megint!

viszont kár szegény szerzetesért, kár hogy Chiriku ilyen könnyen ki lesz törölve a storyból
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 23, 23:07:47 írta lonelypatrick » Naplózva
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #2266 Dátum: 08 aug 23, 15:19:11 »

FireCat bocsi nem gondotlam hogy anynira le vagy maradva hát akor sztem nézd meg két délutánt megér ( ha van időd ha nem akkor majd ha lesz időd de én nem hagynám ki)
lonelypatrick hát igen ez a lezárás eléggé lapos volt jobb lett volna ha meghal Sora dehát filler Mosolyog

Én a Shika Hiddan Harcot várom leginkább meg az Itachi Sasukét.
Naplózva
jennybaba
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 381

Szászke-kun fan :D


« Válasz #2267 Dátum: 08 aug 23, 16:03:20 »

Én a Hachibis harcot várom nagyon és persze az Itachi vs. Sasukét! meg amikor mondja h mától kezdve Taka vagyunk.. kiváncsi vok melyik aláfestést rakják be oda  Hmm?
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2268 Dátum: 08 aug 23, 20:08:05 »

Moderátor:
Ebben a témában húzzátok át a spoilert vagy törlöm az adott hozzászólást. Köszi.^^
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 23, 22:28:30 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sapis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124


« Válasz #2269 Dátum: 08 aug 23, 20:18:02 »

Hamár itt vagyunk, hogy ki mit vár én azt várom amikor Naruto megmutatja a RasenShurikent:D az nagyon állat lesz ahogy szétkapja vele Kakazut:D(remélem nem KakuzuxD:D)
Naplózva

Sakura és Naruto 4EVER
Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #2270 Dátum: 08 aug 23, 20:45:19 »

Nagyon faja rész. Nagyon jó Hidan és Kakuzu hangja, jobb mint vártam ikszdé
Én mondjuk a macskát nem kék-feketének képzeltem volna el, inkább valami macskákhoz közelebb álló színt adtam volna neki  :/
Naplózva

Sapis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124


« Válasz #2271 Dátum: 08 aug 23, 20:52:12 »

Max még így a mcskáról, hogy szinte ugyanúgy néz ki mint a róka Nevet Legalábbis számomra
Naplózva

Sakura és Naruto 4EVER
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #2272 Dátum: 08 aug 23, 21:03:47 »

Hát azért látszik rajta hogy macska de télleg nagyon hasonlít Nevet
am ja elég gagyi volt az a szín összetétel különösen abban a környezetben. De démonok nem? azok mindig furák.
Naplózva
lonelypatrick
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 102

elemző, stratégia felépítő


« Válasz #2273 Dátum: 08 aug 23, 23:11:10 »

meg a másik. hogy miért minden második démon meg nagy fejes ninja tűz alapú teknikát használ?  ez tök béna, képzelő erő meg végképp nincs már az aimátorokban
Naplózva
Lion
Vendég
« Válasz #2274 Dátum: 08 aug 23, 23:15:23 »



1: Orochimaru.vs.Sasuke

2:  Sasuke.vs.Deidara

3: Ero Sennin .vs.Pein      na sajna ez még minimum november végéig nem lesz látható, ahogy ismerm az alkotókat, tuti húzni fogják az időt megint!

Szerintem örüljünk ha jövőre látni fogjuk ezeket a harcokat Nevet Bár már most se nagyon marad le az anime a mangától így hát szerintem addig fogjuk látni hogy: Asuma Vs Hidan, Hidan vs. Shikamaru utána megint filler...Szerintem...
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 23, 23:16:45 írta Lion » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2275 Dátum: 08 aug 23, 23:23:31 »

Úúú... Most lestem meg a 72. részt.
Egész jó lett, csak irtó rövidnek tűnt.

Pár dolog:
- Az elején szegény Sarutobi-sensei feje nagyon béna lett (amikor a falu kapujában áll és várja a fia csapatát),
- A fény-árnyék összhatással és a tónusokkal szépen eljátszottak,
- Egy kicsit fura a rajzolás, de azért tűrhető,
- Hidan hangja mintha tényleg nem ugyanaz lenne, mint a 71. rész végén,
- A Nibi kék színe elég "váratlan" volt, én inkább egy fekete lánggal égő macsekot képzeltem el, valami olyasmit, mint Sasuke Chidorija a Végzet Völgyében a harc végén,
- Ez a Sai kész... mangákat olvasgat ikszdé (mondjuk egy jó shounen manga nem feltétlenül rossz erkölcsi tápanyag, lásd pl. Naruto ^^)
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Hekate
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187


Filozófus Kunoichi


« Válasz #2276 Dátum: 08 aug 24, 16:17:25 »

Engem speciel egyáltalán nem zavart a Nibi kék színe. Egyébként tetszett ez a rész, minden tekintetben.
Naplózva

Az egyensúly a lényeg.
Oxygene
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 325



« Válasz #2277 Dátum: 08 aug 24, 18:33:03 »

Jah, jó volt.,a  2 farkút mondjuk én ilyen kék színűnek képzeltem el, szóval nekem nincs bajom vele. Mosolyog (és Nikolka sztem jobban jársz ha letöltöd a részeket, veszteni nem vesztesz semmit...)
Naplózva

"Aki megakar tenni valamit , az talál rá módot,aki nem, az talál kifogást..."
Suvicc
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #2278 Dátum: 08 aug 24, 19:05:12 »

azért nekem egy kicsit fura volt a kék szín, de maga a rész nagyon tetszett!Lassan jönnek a harcok..már nagyon várom!!:D:D Nyelvesít
Naplózva
Uchiha Sasuke-sama
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 236

Sasuke azért is "jó"


« Válasz #2279 Dátum: 08 aug 24, 19:06:50 »

Nekem Hidan szertartása tettszett a legjobban azért kár volt h ennyivel elintézték a harcot  >.<# mármint pár perc és kész.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak, ezért a moderátor (Aes Sedai) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Oldalak: 1 ... 150 151 [152] 153 154 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!