24 máj 15, 23:42:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 147 148 [149] 150 151 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554772 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
lonelypatrick
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 102

elemző, stratégia felépítő


« Válasz #2220 Dátum: 08 aug 16, 11:45:05 »

nem is tudtam hogy shippuuden ennyire kiszámíthatóvá vált Dave, hogyhogy ennyire biztos voltál benne?  számos más eshetőség fent állt! ott volt 8 tag  a 12-esből. ami alapból nem rossz ahhoz hogy  a story teljesen másképp végződjön, Yamatóról és Asumáról nem is beszélve. nem részletezem, mindenki saját maga futtassa le a lehetőségeket, én zsebből tudnék mondani 6-ot!  Nyelvesít  lényeg a lényeg, nevetséges klisével (Gaara) tettek Sorára pontot!
Naplózva
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #2221 Dátum: 08 aug 16, 11:59:09 »

nem tudtam de onanntól hogy az előző részben NAruto egyedül szált szembe Sorával csak ez a 2 lehetőség volt mind az eddigi fillereket és mind az eddigi fősztorit is figyelembe véve. Igen Gaara esetét másolták és miért? mert az midnenkinek tetszett (legalábbis a nagy többségnek) és mint új fillerbe berakták ennyi.
Naplózva
menomano
Vendég
« Válasz #2222 Dátum: 08 aug 17, 18:12:34 »

Sziasztok ti honnan töltötétek le a Shippuden animét az oldalon csak a 71.es van meg a 70. es .
Naplózva
rocklee
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 315



« Válasz #2223 Dátum: 08 aug 17, 18:22:43 »

Az oldalról csak minden héten letöltjük az újjat vagy megnézzük, gondolom a többség így van ezzel.
Naplózva

"Hermész madara a nevem, szárnyimat megettem, szelíd így lettem"

Mesterem: sani-chan
menomano
Vendég
« Válasz #2224 Dátum: 08 aug 18, 11:22:23 »

De ha még nem tartok ott ?
Naplózva
csabe
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 150



« Válasz #2225 Dátum: 08 aug 18, 12:01:23 »

Sziasztok ti honnan töltötétek le a Shippuden animét az oldalon csak a 71.es van meg a 70. es .

nézz körül ebbe a topicba http://nemesis.intrex.hu/naruto-kun/forum/index.php?topic=487.0
Naplózva
menomano
Vendég
« Válasz #2226 Dátum: 08 aug 18, 13:00:06 »

Megnézem Köszi kacsint
Naplózva
lonelypatrick
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 102

elemző, stratégia felépítő


« Válasz #2227 Dátum: 08 aug 18, 18:08:00 »

én semmi pénzért nem tölteném le a magyar féle narutót, sokszor köze nincs a magyar feliratnak az eredeti angol szöveghez.  én a DB híve vagyok, ők általában másnapra mindig készen vannak az angol felirattal!  ráadásul igen jól elkészített munkát adnak ki a kezükből!  Mosolyog
Naplózva
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #2228 Dátum: 08 aug 18, 19:56:02 »

Tudtommal a Japán az eredeti nem az angol. Magyar szinront én se töltenék semmi pénzért. magyar feliratot meg muszály vagyok xD
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 18, 19:56:33 írta Dave90 » Naplózva
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #2229 Dátum: 08 aug 19, 00:19:36 »

Dave, patrick úgy értette hogy az angolra fordított japán szöveg Pontosan
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
lonelypatrick
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 102

elemző, stratégia felépítő


« Válasz #2230 Dátum: 08 aug 19, 17:07:25 »

Köszönöm Warmer, valaki még képes figyelmesen olvasni mielött hozzászól!  Mosolyog

a bajom az hogy nagyon sok esetben semmi köze a magyar sokszor nagyon rosszul időzített feliratnak az angolhoz, amit egy igen profi csapat készit már 3-4 éve!   otthon is van rengeteg, remek profi, csak az a baj hogy őket pontosan nem a felirat lektorálás köti le  Neeem  Szomorú   OFF Vége.

egyébként ha minden igaz, kb 3 hét múlva már elérhető lesz a Shippuuden movie 2 a neten!:-)
Naplózva
dani519
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 84


« Válasz #2231 Dátum: 08 aug 19, 18:34:29 »

3 hét kb...  Ohh My God biztos...??? :/ tuti bizti? Mosolyog
Melyik részben várható a Rasenshuriken??  Hümm-hümm
Naplózva
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #2232 Dátum: 08 aug 19, 19:33:40 »

Értettem mit mondott/írt és figyelmesen elolvastam. Csak nem értem minek kell erre a dologra rámászni Neked az tetszik lesd azt másnak meg muszály úgy lesnie. enyi nem kell mindenre rákontrázni azzal hogy ejjj de nem elenőrzött nem azt késsz. huh hogy fel tud az iylen idegesíteni...


Mellesleg kétlem hogy 3 hétmúlva elérhető lenne már miért lenne? mi alapon? bár én csak örülnék neki.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2233 Dátum: 08 aug 20, 08:29:44 »

... a bajom az hogy nagyon sok esetben semmi köze a magyar sokszor nagyon rosszul időzített feliratnak az angolhoz, amit egy igen profi csapat készit már 3-4 éve! 

Itt most ugye nem a mi feliratunkat fikázod? ^^
Vagy én értem félre...?  Hmm?
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
FireCat
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 717

JátszMacska


WWW
« Válasz #2234 Dátum: 08 aug 20, 09:12:41 »

Na most elég nagy volt a kihagyásom... x'D

Keresek egy vállalkozó szellemű, írni tudó embert, aki segít rajtam. A 64-65. részt még letöltöttem, de nem néztem meg, és az az után következő részek egyikét sem... ^^" Olvastam itt hogy sablonsztori volt, stb, de azért örülnék, ha valaki leírná, mik történtek eddig. Ha volt valami, ami miatt érdemes bármelyik epizódot is megnézni (jelenet, hang, cuki pofa, stb), akkor arról szeretnék tudni =3 És hogy Kakuzuékat mikor lehet először látni, mert onnantól kezdem tölteni (L) ^^

Előre is köszönöm.
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 20, 09:14:16 írta FireCat » Naplózva

mossuk le hipóval. marjon le a csontig.
Oldalak: 1 ... 147 148 [149] 150 151 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!