24 máj 15, 12:37:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 136 137 [138] 139 140 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554317 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Hekate
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187


Filozófus Kunoichi


« Válasz #2055 Dátum: 08 aug 02, 14:03:16 »

Nem mondtam, hogy elpártolok mellőle, csak kicsit kiábrándító egy kicsit a dolgok mögé látni. Ha belegondolok, Naruto egy kicsit a japán Harry Potter, nem-e...? Amúgy meg továbbra is imádom, és továbbra is megihlet, olyannyira, hogy egyik célom hogy animéket rendezzek. Egyszer majd megköszönöm az íróknak;)
Naplózva

Az egyensúly a lényeg.
Raijin
Vendég
« Válasz #2056 Dátum: 08 aug 02, 16:00:01 »

Na de gyerekek nem a személyisége tünt el sorának hanem a jozan esze,pontosabb fordításban "nincs jele annak h emberi szív lenne legbelül"mármint sorába nemost ebböl hogy kerekedett ki h eltünt a személyisége nem tudom!De gondoljuk végig akkor narunak hányszor tünt el a személyisége?pár* már biztosan ezek szerint...valoszínüleg a kyuubi sora esetében a kyuubi chakrája átvette az uralmat elnyomta az ember eredeti egyéniségét és csak a düh táplálja de valahogy nem igazán értem ez a chakra dolgot a chakra mióta tud embereket irányítani?elégé katyvasz!mert ugye a kyuubinak van személyisége nem csak egy iszonyatos chakra tömeg!Tehát naruban 2 személyiség él!Na de sorában csak egy bazi nagy kyuubi chakra van /volt lepecsételve,egy adag chakra elkezd gondolkozni??vagy mi!Ez kb olyan eset mintha egy amöbe elkezdeni kiirtani a világegyetemet! Ördögi bár ha már kicsit elöre lépünk az evolucioban egy vírus képes lenne....najo ezt a filozást most abbahaggyom a lényeget értitek!Namost akkor mivan? Technikai KO >.<#
Naplózva
Raijin
Vendég
« Válasz #2057 Dátum: 08 aug 02, 17:41:22 »

Raijin ez elég nagy OFF volt, de privátban elküldenéd nekem, hogy hogy jönnek ide a kínaiak, meg a melegek?

Az animékben, köztük a Narutoban is, mért van sok szereplőnek lányos kinézete? Erről kérdezzetek meg egy japánt... Az talán jobban tudja...  Mosolyog Talán nekik ez a művészi megformálás, vagy mittudomén..

Ja és valmi... A byuuknak ha jól tudom, nincs testük, hanem tömör chakra alkotja őket elvileg... De ez is más téma! Nézz szét a Byuu, Junchiriki témában...



Bocs az off miatt csak igy tudtam kifejteni és lehet van benne böven hülyeség is!Kicsit régen aludtam bizonyos okok miattt:(
Amugy meg valahogy nem igazán kezdem érteni akkor a kyuubi tényleg csak egy jonagy tömeg chakra?Eröl hol olvashatok töbet mert most már érdekel hogy miként hogyan miért keletkeztek...minyáá utána is nézek forumon van-e ijen téma am kösz a választ ha nem mondod hülyén halok meg...bár manapság minden lehetségesXXDDD pfff Nyelvesít
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #2058 Dátum: 08 aug 02, 17:58:41 »

Hogy helyre tegyelek kérlek beszélj Moonie channal és kérj tőle pár jó animet és egyből más véleménnyel leszel a Narutoról.xDD
Sorry a yaoi rajongok biztos sírba kívánnak majd a szüklátókörüségemértxDD, de nézd meg a gravitésöntxDD.
Miútán megnézted vissza térhetünk arra hogy relative melyik anime a "lányosabb"xDD.

Én evvel a démonos dologgal vitatkoznék mert a hagyomány szerint (Kínai vagy japán igazán nem tudom) csak a kyuubi áll tömény chakrából ezért ő a legerősebb mert neki végtelen a chakrája. Szerintem ez a filler is bizonyítja mert a róka amerre ment minden csupa chakra volt.
Igazából ez akkor fog szembe tűnni mikor az animében Dei és Tobi mennek a teknősért.
Viszont a róka teste nekem szilárdnak tűnik mikor mutatják szörös és nem egy piros löty ez viszont lehet engem cáfol.xDD
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 02, 17:59:40 írta Hiei » Naplózva
jennybaba
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 381

Szászke-kun fan :D


« Válasz #2059 Dátum: 08 aug 02, 18:45:27 »

én is hiányolom,  főleg bizonyos személyek esetében... Nevet de én sem értem, h tudja nyers chakra irányítani sorát?
Naplózva
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #2060 Dátum: 08 aug 02, 19:02:58 »

tévedés ő nem tudja írányítani a Chakrát ettől aztán eltorzúlt a tudata a nagy nyomás hatására és ennyi. Sora akár teljesen akár félig akármennyire változik át is Sora lessz csak más/torzúlt személyiséggel. ha Fel is venné az Ál-Kyuubi formát sem mondaná hogy Háhá én vok a Kyuubi rettegjetek egyszerűen csak egy másik lény lenne teljesen más tudatttal aki kiköpött KYuubi mint terstalkatban mind erő tipusban.
Naplózva
Raijin
Vendég
« Válasz #2061 Dátum: 08 aug 02, 20:04:52 »

Hetake:  jó legyen. ,eghajlok ez elött, megint te láto jobban a dolgot, köszönöm!!! bár az tény hogy jó néhány fiatalabb srác nem teljesen volt  férfias. Se Sora, és se Sai éppenséggel a férfiasság mintaképe, ami egy picit, ismétlem, picit szembe tűnő, ennyi.

Dave igazad van, ez nagyon is reaálisan jön ki!  viszont ha Sora jelleme teljesen eltorzul, és csak a bosszúból, dühből, és gyülöletből fog erőt meríteni, az még erősebbé fogja tenni, elvégre a Kyuubi a gonosz élő, megjelenített formája.(amit nem tisztáznak sehol, bár ha valaki a Kyuubi álltal kisugárzoztt chakrát érezte, mindig mondta mennyire erős, gonosz chakra. Tehát én úgy gondolom, Sorának ez előnyére lehet, és lesz még.
Lonely tévedés a Halál a Gondoszságot magát a 8 farkuhoz kapcsolják tudásom szerint!Azonkívül azt ne feledjük el h naruto csak a kyuubi erejének 1/4ével rendelkezik Az hogy sora mekkkora erövel rendelkezik csak attol függ kasumáék mennyire/mennyit ügyeskettek össze abbol a bizonyos vörös chakrábol!SZ,te elég hihetetlen harcnak leszünk szem és fültanui ha télleg megküzdenek:D
Naplózva
Hekate
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187


Filozófus Kunoichi


« Válasz #2062 Dátum: 08 aug 02, 21:08:05 »

Raijin, nem akartalak leszólni... remélem, nem sértettelek meg.
Naplózva

Az egyensúly a lényeg.
Geroprog
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42



« Válasz #2063 Dátum: 08 aug 02, 21:34:33 »

Hol volt az a mangában vagy az anime-ben hogy a kyuubi chakrából áll!? Szerintem olyan mint a többi bijuu csak a legerőssebb közülük.
Ezenkívül nem hinném hogy Sora meghalna, az lehet hogy narutoval lesz egy kis fight de valahogy majd kiütik, vagy leállítják a chakra folyását. Lehet hogy Tsunade ( ha oda menne ) egy pecséttel elzárja a chakra áramlását mint Oro még az anime eljén!?
2. Azért remélem a köv. részben mikor ( ha ) Naruto átalakul egy picit azért a többiek (Ino, Choji, Sikamaru... ) meglepődnek majd, mert azért nem hinném hogy tudnának róla!(Talán shikamaru mert ő már Jounin)!
 kacsint
Naplózva

warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #2064 Dátum: 08 aug 02, 21:40:13 »

Mivel nem tudják róla hogy mi a helyzet Naruto-val ezért biztosan meglepődnek, viszont Shikamaru-ból kinézem hogy ő már kitalálta, mert lehet hogy az apja mesélt róla neki, kitudja... Egyébként ahogy elnézem a Nara klánban öröklődő a lustaság és az igen magas intelligencia, végülis Shikamaru az apját még nem tudta megverni Shougi-ban Nevet
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #2065 Dátum: 08 aug 02, 23:13:27 »

Geroprog Shikamaru Még Chunin Mosolyog És igen ő szerintem már tudja de ezt egyszer már leírtam ez egy jó ksi baki vagy nem tudom de NAruto nyugisan beszélt Sorának hőgy őbenne van a KYuubi a többiek meg tök nyugisan álnak ottXD pedig elvileg még nemtudják....
Naplózva
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #2066 Dátum: 08 aug 02, 23:36:06 »

hát amilyen hangerővel mondta csoda hogy sora meghallotta Nevet vagy tényleg csak elfelejtették megrajzolni a szereplők reakcióját.
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
lonelypatrick
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 102

elemző, stratégia felépítő


« Válasz #2067 Dátum: 08 aug 03, 07:38:35 »

Hol volt az a mangában vagy az anime-ben hogy a kyuubi chakrából áll!? Szerintem olyan mint a többi bijuu csak a legerőssebb közülük.
Ezenkívül nem hinném hogy Sora meghalna, az lehet hogy narutoval lesz egy kis fight de valahogy majd kiütik, vagy leállítják a chakra folyását. Lehet hogy Tsunade ( ha oda menne ) egy pecséttel elzárja a chakra áramlását mint Oro még az anime eljén!?
2. Azért remélem a köv. részben mikor ( ha ) Naruto átalakul egy picit azért a többiek (Ino, Choji, Sikamaru... ) meglepődnek majd, mert azért nem hinném hogy tudnának róla!(Talán shikamaru mert ő már Jounin)!
 kacsint

tévedés:  Shikamaru csak chuunin!!

másrészről meg bénán jönne ki ha most is Natuto sérülve,de mosolyogva tudná lezárni ezt az ügyet, ez már nevetséges!  Gaarával már eljátszották a "megmentelek mindenáron"  cuccot, nem volna hiteles ha most is hasonló történne!
Naplózva
Hekate
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187


Filozófus Kunoichi


« Válasz #2068 Dátum: 08 aug 03, 07:47:22 »

Elfelejtesz valamit. Ha Naruto együttérez valakivel, majd a barátjának tekinti ezt a személyt, akkor igenis, megmenti minden áron. Azt hiszem, ez az egyik legnépszerűbb tulajdonsága - hogy lehet rá számítani.
Naplózva

Az egyensúly a lényeg.
lonelypatrick
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 102

elemző, stratégia felépítő


« Válasz #2069 Dátum: 08 aug 03, 10:42:18 »

remélem idővel eme gyengesége kompenzálódik, és végre az inteligenciája fejlesztésére fodítja ezen sokszor csak haszonlatalan tulajdonságát ( a shinobinak nem szabad érzelmeit kimutatnia) csakis erüs tekinikák használatával és vajszívűséggel nem lehet valakiből Hokage.............
Naplózva
Oldalak: 1 ... 136 137 [138] 139 140 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!