24 máj 15, 16:51:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 134 135 [136] 137 138 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554445 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Hekate
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187


Filozófus Kunoichi


« Válasz #2025 Dátum: 08 aug 01, 16:11:53 »

Hát, bennem felment az ütő ettől a résztől rendesen. De szerintem a nyakláncnak ehhez nem lesz köze. Naruto tudatosan előhívja a palástot (húúh  Technikai KO), hogy magába szívja a Sorában felhalmozódott csakrát. Szerintem a dolognak úgy lesz vége, hogy Sora már teljesen egybeolvad a csakrával és Naruto őt is magába szippantja és ezáltal egymás részei lesznek. De ez csak egy tipp... az opening alapján ragadt meg a fejemben. Annak ellenére, hogy ez egy filler, hát nekem majd kiugrott közben a szívem. Érdekes volt Naruto küzdelme azzal a nőszeméllyel (végre használta a fejét is, ez azért valami!), bár mondjuk kicsit fura volt a lezárása. A karakterek helyenként kicsit furán vannak megrajzolva, de hálistennek a történések elvonják a figyelmünket. Áááá nem bírok magammal, vajon helyes-e a következtetésem...? Szerintetek ez valószínű? Sora lesz az a kék madár - nem véletlenül jelenti azt a neve, hogy Ég. Érzem, ézrem, szerencsétlennek halnia kell... nagyon sajnálom, mert senki nem érdemli meg, hogy helyette döntsenek ilyesmiben, és eleve nyomorúságra ítéljék, pláne, hogy a saját apja... (amit már régebben is sejtettem, de csak most lettem benne biztos)... én is beleőrülnék Sora helyében...
Naplózva

Az egyensúly a lényeg.
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #2026 Dátum: 08 aug 01, 16:45:51 »

Hát nem tudom ez a chakra elszívásos dolog nem túl valószínű, legalábbis nem tudom hogy Naruto tudna ilyet, és ahogy elnézem itt már csak a halálra gyepálás segít Sora-n, mert nem úgy tűnik hogy beszédes kedvében lenne.
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #2027 Dátum: 08 aug 01, 17:03:53 »

Végre már történt is valami, igazán jó kis rész volt, hát még a következő milyen lesz Nevet
Sok megválaszolatlan kérdés van: miért em működött Yamato technikája, Sora kyuubi nélkül hogy növeszt farkakat, stb...

A két megválaszolatlan kérdésed közül az elsőt megválaszolja a második. Azért nem tudja Yamato kontrolálni Sora erejét, mert ő csak kicsiben csinálja ugyanazt, mint az Első Hokage. De Sorában csak a Kyuubi chakrája van, míg Narutóban a chakrával együtt a Kyuubi személyiségének, ennél fogva lényegének egy része, így Yamato képes kontrolálni őt. De ez végülis csak az én elméletem. Az animeben egyszerűen csak azért van így, mert a készítők nem Yamatonak szánják a babérokat.
A másodikra még ennél is nehezebben tudnék válaszolni. Valószínűleg megint, mert a készítők azt akarták. Mosolyog
Naplózva

Tomi is a good boy.
Krisz619
Vendég
« Válasz #2028 Dátum: 08 aug 01, 18:25:42 »

Sziasztok!
nem tudná valaki elküldeni nekem a 66. részhez a  magyar feliratot? plz ha igen valaki dobja át az e-mail cimemre sike.krisztian@freemail.hu előrre is köszönöm
Naplózva
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #2029 Dátum: 08 aug 01, 18:28:15 »

A két megválaszolatlan kérdésed közül az elsőt megválaszolja a második. Azért nem tudja Yamato kontrolálni Sora erejét, mert ő csak kicsiben csinálja ugyanazt, mint az Első Hokage. De Sorában csak a Kyuubi chakrája van, míg Narutóban a chakrával együtt a Kyuubi személyiségének, ennél fogva lényegének egy része, így Yamato képes kontrolálni őt. De ez végülis csak az én elméletem. Az animeben egyszerűen csak azért van így, mert a készítők nem Yamatonak szánják a babérokat.
A másodikra még ennél is nehezebben tudnék válaszolni. Valószínűleg megint, mert a készítők azt akarták. Mosolyog
Ömm...félreértettél...a következő rész előzetesében lehetett látni, hogy yamato amolyan póráz féleségre fogta Narutot és ő is előhívta a Kyuubi erejét...ámde hirtelen az a chakra szál elszakad...erre lennék én nagyon kíváncsi...
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Stormcrow
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24



« Válasz #2030 Dátum: 08 aug 01, 20:49:06 »

Én az egészben azt nem értem,hogy lehet sorából valóságos kyuubi??? Hiszen a kyuubi narutoba van elzárva.Kettő nem nagyon lehet szerintem...(Már csak az kéne)
Naplózva
Hekate
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187


Filozófus Kunoichi


« Válasz #2031 Dátum: 08 aug 01, 20:53:45 »

Én az egészben azt nem értem,hogy lehet sorából valóságos kyuubi??? Hiszen a kyuubi narutoba van elzárva.Kettő nem nagyon lehet szerintem...(Már csak az kéne)

Asuma kérdi Kazumától: "Csak nem összekeverted Sora sejtjeit a Kyuubi csakrájával?" S ím a kérdésre emitt a válasz. Eléggé mondvacsinált, de Sorában elvileg a tizenöt éve falut megtámadó rókadémonból kiáramló csakra (?) volt eddig elzárva ebben a szerencsétlenben. Most azonban, hogy a visszaszorulást feloldották, a démon és Sora eggyé lényegülnek.
Naplózva

Az egyensúly a lényeg.
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #2032 Dátum: 08 aug 01, 21:03:32 »

Ez eddig szép és jó, de akkor Narutoból elköltözne a Kyuubi?
"Bocs, de találtam egy jobb kecót" vagy mi? Nevet
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #2033 Dátum: 08 aug 01, 21:05:44 »

így van ezért lessz belőle ÁL-kyuubi de nem toom fillereknél mit kell ezen filózniXD am a másik. Lehet hogy ha NAruto Önszántából változik akkor tudatosan megszakíthatja azt ha akarja gondolom. a másik meg ez egy filler nem értem miért kell ezen filózni ezt csak élvezni kell(remélem ésszre vetéttek az ismétlést)

viszont nagyon örülök hogy láthatjuk ismét 4 farkas állapotban de az is lehet hogy az Sora volt midengy a kinézet megegyezik. A másik ez elég nagy baki már ha nem én vok hülye. Azt tudják a többiek hogy NArutoval van valami Gubanc de azt nem hogy a Kyuubi van belezárva. csak Sakura Yamato Asuma meg ezek szerint KAzuma. viszont Ino Lee Choji és Shikamaru nemtudja legalábbis számomra ez nem jött le hogy tudnák erre most meg mintha a legtermészetesebb dolog lenne beszélget előtük róla... aztán meg átváltozik hát ezt viszont nem értem. mert egy Bleach féle fillernél mint amik most mennek ott megértem teljesen más vonalon indúltak el de itt a történetbe rakták be és egy ekora bakit elkövetni háááát. érdekes. de ha már megtudták akkor nekem ez valahogy kimaradt.

Ritka az nem a KYuubi lenne hanem egy Áll Kyuubi ami a Kyuubi Chakrájából és Sora fizikai génjeiből születne de egy teljesen más élőlény lenne a KYuubi erejével vagy csak megközelítő erejével.
Naplózva
lonelypatrick
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 102

elemző, stratégia felépítő


« Válasz #2034 Dátum: 08 aug 01, 21:06:47 »

Hekate. warmerh!

mindkettőtök megitélése nagyon ott van, szerintem mindhárman ugyan azt látjuk vélni,  Nyelvesít  (remélem ez alkalommal emiattt nem fognak a fejesek leszidni......), bár az egybeolvadás nem valószinű, én szerintem a képlet  nagyon egyszerű:  Sora által kibocsájott chakra a narutóban lévő igazi(!!!)  kyuubit is felébreszti, Naruto akarata ellenére.viszont Sora nagy valószinüséggel távozni fog az élők sorából, ha Ino-nak volt igaza, és Sora személyisége már eltűnőben, akkor meg senki sem veszíthet már túl sokat! szerintem.......   hogy Naruto nyírja ki vagy sem, ez még kérdéses, bár szerintem már mindannyiunknak nyiválvaló.......   Mosolyog  Nyelvesít  

Yamato meg nem lesz képes egyszerre a kettőt megállítani, még ha ténylegesen Naruto-ban lenne mit elfojtani, ami tényleges jelenség.

vagy:   mi van akkor ha ez naurto tervének része?  mivel ők össze vannak kapcsolódva, Yamato narutón keresztől lenne képes Sorát is meg, legalább is lejjebb fékezni?  elvégre Naruto nyakában ott lőg az első ékszere,)ha nem hagyta Orochimaro rejtekén az észlény) ezen keresztől mindkettőjük Kyuubi chakráját el tudná fojtani Yamato barátunk?

csak elmélet, ne szedjétek le a fejemet!
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 01, 21:16:09 írta lonelypatrick » Naplózva
Hekate
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187


Filozófus Kunoichi


« Válasz #2035 Dátum: 08 aug 01, 21:14:45 »

Neeeeem. Ezzel a fillerrel az a baj, hogy a kidolgozása kissé elkapkodott, mintha valakinek egyszerre kipottyant volna a fejéből, és gyorsan eldöntötték volna, hogy jó, ezt megcsináljuk + 10 epizódban vagy mi. Szóval elvileg az anime szerint ez régen kibocsátott csakra, nem a démon valódi része (habár az egész csakrából van... áh...), csupán afféle maradványa. Rendelkezik a Kyuubi erejével, de nem teljes mértékben ugyanaz, mint a valódi Jinchuurikié. Egy kicsit bekavaró a dolog, de ha nem gondolkodik rajta az ember túl sokat, csak érez, akkor még el is fogadható. Szóval azt javaslom, ezen senki ne agyaljon: felesleges, mert igazán értelmet nem fog nyerni. Kár, kár... ezért a pár jó fillerért...

LonelyPatrick, szerintem ha a kiáramló csakra hatással lenne Narutora, azt már láttuk volna. Plusz az epizód végén Naruto szeme kék a démonróka palástja alatt. Az elméleted ötletes, de az epizód végi előzetes alapján, ha ez is a terv, nem fog sikerülni... és Yamato amúgy is megdöbben, hogy Narutóból előtör a démonróka palástja.

Dave90, nem tudom, Choji-ék tudják-e... elvileg Konohában valóban csak az adott emberkék tudják (ej, ejj, animátorok..!), s eme filler tartalmaz még egy kétes elemet is. Ajj, a fenébe is, tényleg le kell tojni. Dőljünk hátra és szórakozzunk, amíg nem folytatódik az igazi sztori.
Naplózva

Az egyensúly a lényeg.
Eddy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #2036 Dátum: 08 aug 01, 21:16:49 »

Szerintem valami olyasmi lehet majd hogy mivel Soraban csak a Kyuubi chakrája van bele pecsételve és minta az előzetes ben is feltünt hogy ahogy Naruto fogja Sora vállát ugy kezd rajta is elő jöni a Vörös chakra lehet hogy a Kyuubi elszivaja Sorátol a Chakrát. (?,!?)

Naplózva
Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #2037 Dátum: 08 aug 01, 21:21:18 »

nem hiszem hogy elszívná. De ez nekem nem nagy 100%.Jó, a kyuubi amit használt chakrát, az Sora-ba pecsételték. És azt mmondták hogy az ereje vetekszik a Jinchuuriki-éval(nem tom hogy írják). Na de csak nem használt el a Kyuubi annyi csakrát mint amennyi most van neki!? :/ És ha átváltozna Sora Ál-Kyuubi-vá akkor szerintem közel nem lenne olyan erős mint a többi igazi biju :/
Naplózva

Hekate
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187


Filozófus Kunoichi


« Válasz #2038 Dátum: 08 aug 01, 21:25:12 »

Persze, mert csak Ál-Démon. De szerintem felesleges ezen vitatkozni, kiderül.
Naplózva

Az egyensúly a lényeg.
lonelypatrick
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 102

elemző, stratégia felépítő


« Válasz #2039 Dátum: 08 aug 01, 21:25:35 »

mi van ha ez még a következő rész zenélje lesz? mármint naurto rögtönzése?  bejöhet, és nem is lehetetlen! azok alapján ahogy Yamato narutóból húzza ki a kék chakrát (a nyakék!)  nem lehet hülyeség. ha az egybe olvadésos story lenne, mivel naruto is eléggé megszeppent, a legjobb   variáció.  szerintem ez reális, én az előzetes alapján gondolom.......  elvégre Yamato ezt a szögecses fa kordont mindkettőjük köré hozta létre, nem csak Sora, vagy Naruto lett elszigetelve!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 134 135 [136] 137 138 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!