24 máj 15, 07:37:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 133 134 [135] 136 137 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554176 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
barkasz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 195


« Válasz #2010 Dátum: 08 aug 01, 00:22:18 »

Hát ez szerintem nem lett túl jól eltalálva... Ha a két szörny összecsap, ott szinte biztos, hogy kő-kövön nem marad, és ezt Kazuma pont ezt akarja, szóval Narutonak nem kéne átváltoznia...de úgy tűnik már mindegy. Yamato azért nem tudja kontrollálni/elnyomni Sora erejét, mert az apja azzal az unseallel felszakította a pecsétet? Vagy ez is egy baki? Mosolyog
Naplózva

warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #2011 Dátum: 08 aug 01, 00:27:46 »

Egyébként a pecsétet törni szokták nem szakítani Mosolyog Amúgy meg Naruto azért  hívja a Kyuubit, hogy leállítsa Sora-t nem azért, hogy beépítse a történetbe az Alföldet Nevet Egyébként meg hogyha Naruto nem hívja elő a Kyuubi-t(átváltozni?? mi ez transformers Nevet ) akkor mégis ki állítaná meg?
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
Shiko
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453

aoeku fanatikus


WWW
« Válasz #2012 Dátum: 08 aug 01, 01:43:37 »

hát ez már el van döntve sz.tem hogy csak naruto tudja megállítani ikszdé
bár ha összeugranak sz.tem ismétkődik hiroshimaXD
Naplózva
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #2013 Dátum: 08 aug 01, 02:46:47 »

Hmm hát hogyha elfajul a dolog akkor Hirashima+Nagasaki, Csernobil-lal megfűszerezve. (Na jó ne túlozzunk azért)
A fenébe hogy még csak Péntek van... most várhatok még 6 napot Technikai KO
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 01, 02:47:47 írta warmerh » Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
lonelypatrick
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 102

elemző, stratégia felépítő


« Válasz #2014 Dátum: 08 aug 01, 06:08:24 »

hát nem meg mondtam hogy ők nagyon hasonlóak?  hogy Sora is Jinchiruuki?  mindenki   mondogatta  hogy"ugyan már"  mégis igazam lett, nem hiába  vagyok jó elemzésben. na mindegy.....   

én azt gondolom, hogy sora-t most tényleg csak a kyuubi ereje tudja csak megállítani, főleg ha a negyedik farok,(vagy rosszabb, még több) előtötrni! még valami!  ki tudja, naruto Orochimaru rejtekhelyén hagyta a leesett nyakláncot, mikor sasuke használta a teljes testes Chidorit??    Nyelvesít  kacsint
Naplózva
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #2015 Dátum: 08 aug 01, 10:06:44 »

NA egy kérdés akkor... Ezt mégis hol írtad le? Mert hogy végignéztem a Sora-s, Bijuu-s, Mellékszereplős, és ezt a topic-ot is de nem találtam azt a hsz-t amiben te ezt leírod... amúgy meg akkor Sora-ba mi van bele pecsételve, hogyha ennyire tudod?
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
geri-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 65


« Válasz #2016 Dátum: 08 aug 01, 10:39:34 »

Mondjuk ez igaz!meik szörny van belepecsételve Sorába? :hmmm?:de hát lehet csűrni csavarni a dolgot:D
Naplózva

lonelypatrick
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 102

elemző, stratégia felépítő


« Válasz #2017 Dátum: 08 aug 01, 10:47:06 »

én itt, ebben a topicban említettem, hogy Sora Jinchuuriki, aki valamiért kapcsolatban áll narutóval, elvégre egymás hívását érezték! plusz itt van Naruto 2 rémálma! kétlem hogy véletlen lett volna  Ráadásul, ha visszaemlékszel Sora Konohába való érkezésére, arra a jelentetre, mikor Yamato a tűz templom jelentését olvassa,  ő rá kérdez, mire Tsunade egy "He is" -el megerősiti Yamato gyanúját!


   a kérdésedre válaszolva:  a Kyuubi álltal kiadott chakra van bebepecséltelve, és ahogy Asuma is rákérdezett, nagy valószínüséggel, Sora sejtjei is egyesítve lettek a vörös chakrával. ezáltal, szerintem  Sora így képtelen lesz uralni erejét!   bár nem értem teljesen  jelenléti szörny nélkül ez így teljesen hihetettlennek hangzik, nem reális.

arra kérlek, elösször győzödj meg arról hogy van-e alapod lepampognod, vagy sem......  köszönom
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 01, 10:50:29 írta lonelypatrick » Naplózva
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #2018 Dátum: 08 aug 01, 10:55:03 »

Én nem arról beszéltem hanem arról hogy ezt a hsz-t amiben leírtad nem találom, mert én is sejtettem hogy ez a helyzet csak én nem írtam le. Mosolyog A kérdésemre meg az jó válasz Mosolyog Egyébként hogyha kicsit kevesebb ego-t vegyítenél a hsz-edbe akkor lehet hogy nem reagáltam volna túl Nyelvesít Valamiért nem szeretem a megmondtam embereket... nem tudom miért Nevet amúgymeg nem véletlen írtam oda hogy hol kerestem de  mivel nem találtam 2 dolog elképzelhető... 1. törölték a hsz-t 2. rossz a kereső Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 01, 10:58:16 írta warmerh » Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
geri-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 65


« Válasz #2019 Dátum: 08 aug 01, 11:12:31 »

én sem lepampogni akartam szal sry ha félreértetted!és igazad van csak az a baj hogy nem értek japánul és nem tom mit mondanak csak ugy nagyjábol értelmezni probálom a storyt:D
Naplózva

Hiei
Vendég
« Válasz #2020 Dátum: 08 aug 01, 11:15:15 »

Szerintem az első hokage nyaklánca még mindig meg van neki. Nem vagyok benne biztos megnézem majd megint de úgy emlékszem felvette a szöszkével folytatott harc után.

Viszont Barkaszal is egyet értek sok érdekes dolog van itt, ez körülbelül olyan lesz mint Hinata új technikája a mangában szó sincs róla animben meg tudjaxD.
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #2021 Dátum: 08 aug 01, 12:54:48 »

Naruto-nak valahogy rá kéne tennie Sora nyakára a nyakláncot, és akkor Yamato megállíthatná...
Azért a Róka erejéről ismét kaptunk egy kis bemutatót - Sora csak a töredékével bír, és máris mire volt képes!
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
lonelypatrick
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 102

elemző, stratégia felépítő


« Válasz #2022 Dátum: 08 aug 01, 13:03:59 »

én sem lepampogni akartam szal sry ha félreértetted!és igazad van csak az a baj hogy nem értek japánul és nem tom mit mondanak csak ugy nagyjábol értelmezni probálom a storyt:D

tudom, köszönöm. ne aggódj! viszont amit én visszaidáztem angol volt nem japán........(he is) Nyelvesít
viszont Narutoclone nem beszél hülyeséget. szeriintem  vagy a nyaklánc kerül képbe, vagy  Naturónak kell a dühe által a kyuubi erejével megállítanni Sorát, mint Ino is mondta mikor visszatért testébe, Sorában semmi emberi nem volt már.  szerintem szegény hülye gyerek halálával végződik a dolog, nem nagyon hiszem hogy a meggyőzés ereje itt már segítene..... sajnos.  ami az egómat illeti, nem vagyok beképzelt, csak próbálok nem a levegóbe beszélni, sajna én ilyen "megmondtam" féle vagyok. elemzek, gondolkodok, csak utána nyilatkozok.   :-)

ui: kérem kedves moderátort,Admint ezt az egyet nem kitöröli. ezer hálám.
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 01, 13:19:14 írta lonelypatrick » Naplózva
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #2023 Dátum: 08 aug 01, 14:24:21 »

Végre már történt is valami, igazán jó kis rész volt, hát még a következő milyen lesz Nevet
Sok megválaszolatlan kérdés van: miért em működött Yamato technikája, Sora kyuubi nélkül hogy növeszt farkakat, stb...
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
lonelypatrick
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 102

elemző, stratégia felépítő


« Válasz #2024 Dátum: 08 aug 01, 15:29:35 »

ja. ez jó kérdés. már én is felvetettem, Sora hogy képes a Kyuubi teljes erejét használni, ha ténylegesen semmilyen(!!!) lény nincs benne, csak is genetikai módositásokon ment szegény szerencséten keresztül! csak is chakra abszorbálással nem hinném hogy ez tényleg működne, nekem ez unfrankónak tűnik.
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 01, 15:30:21 írta lonelypatrick » Naplózva
Oldalak: 1 ... 133 134 [135] 136 137 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!