24 máj 15, 14:22:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 131 132 [133] 134 135 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554366 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #1980 Dátum: 08 júl 26, 22:51:37 »

Hát én meg már úgy unom,hogy azt a szerencsétlen Narutot mindig szinte halálra verik..komoly nagyon, mintha kiabálná,gyere csak üssél.. úgyis túlélem mindent túlélek:D Komolyan egy kis Sasukes észjárást vagy vmi intelligencia nyomát adhatnának neki Ördögi
Yamato nagyon ottvolt.. a játékba ez a fő technikája az elsőnek:D
Jövőhéten Sora meg elszabadul, még pár rész és vége fillernek bye bye Remélem >.<#

Sasuke-s észjárás ezen röhögnöm kell... milyen amolyan kinyírok mindenkit bármi legyen az ára, aztán kinyírom azt is aki segít nekem... Lehánylak Viszont az iq-val kapcsolatban igazad van csakhogy Naruto-nak nincs is olyan sok jutsu-ja és ebben van az ereje hogy bármi után képes felállni Mosolyog
Amúgy az első mondat az inkább Rocky Balboa-ra hasonlít, lehet van valami párhuzam kettejük között Nevet
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 26, 22:53:17 írta warmerh » Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
Sun9us
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35


« Válasz #1981 Dátum: 08 júl 26, 23:58:25 »

Sora valószínűleg el fog szabadulni de hát hogy is szokták mondani??? Tűz ellen tűzzel kell harcolni ugyhogy hajrá Kyubi  Ördögi Ördögi(vagy Naruto nekem mind1) kacsint
Naplózva

Az élet szar játék de a grafikája ottvan........
Az élet szar játék kerüld a game over-t!
Az élet szar játék ne hagyd hogy bannoljanak......
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #1982 Dátum: 08 júl 27, 04:41:56 »

Hát nem tom nekem úgy tűnik hogy Sora-nak csak a karja olyan erős és nem az egész teste fog átalakulni. Naruto meg csak utolsó esélyként hívná elő a Kyuubi-t, másképpen biztosan nem.
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
Tibo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2



« Válasz #1983 Dátum: 08 júl 27, 09:17:06 »

Hát én meg már úgy unom,hogy azt a szerencsétlen Narutot mindig szinte halálra verik..komoly nagyon, mintha kiabálná,gyere csak üssél.. úgyis túlélem mindent túlélek:D Komolyan egy kis Sasukes észjárást vagy vmi intelligencia nyomát adhatnának neki Ördögi
Yamato nagyon ottvolt.. a játékba ez a fő technikája az elsőnek:D
Jövőhéten Sora meg elszabadul, még pár rész és vége fillernek bye bye Remélem >.<#

Sasuke-s észjárás ezen röhögnöm kell... milyen amolyan kinyírok mindenkit bármi legyen az ára, aztán kinyírom azt is aki segít nekem... Lehánylak Viszont az iq-val kapcsolatban igazad van csakhogy Naruto-nak nincs is olyan sok jutsu-ja és ebben van az ereje hogy bármi után képes felállni Mosolyog
Amúgy az első mondat az inkább Rocky Balboa-ra hasonlít, lehet van valami párhuzam kettejük között Nevet

Nem erre a Sasuke tulajdonságra gondoltam Pojén Hanem,hogy egyszer vmit előre eltervezzen.. ne csak bumm bele..lehessen látni,hogy erősebb az ellenfelenél, a magabiztosságot rajta vagy vmi Ördögi
Naplózva
lonelypatrick
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 102

elemző, stratégia felépítő


« Válasz #1984 Dátum: 08 júl 27, 09:34:44 »

én meg úgy gondolom,Naruto 2 álombéi víziója, nem volt kamu!  ha emlékeztke, az első, még az új misszió elött volt!   a másik!  csak is 2 Jinchuuriki  tudja érezni a másik hívását, ezen felül szerintem itt van még valami, amit mi nem tudunk!  de az tuti, hogy Sora is egy Jinchuuriki. ezt Stunade és Yamato beszélgetése megerősitené..............
Naplózva
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #1985 Dátum: 08 júl 27, 16:21:44 »

"Sora is egy Jinchuuriki"
végülis ja ha egy démon van belé elzárva... de az is lehet hogy ő maga egy démon csak valami technikával elnyomták az erejét és Sora lett belőle. Szél elemű chakrája van Sora a neve... lehet valami madár féle? karmai miatt is gondolom és elég könnyel elcsépelte  a tűz temlomának őrzőit és még csak emlékezni sem emlékszik rá. de még az incidensre sem... nem véletlenűl titkolják jobban mint NAruto elől ráadásul elég uncsi lenne ha tényleg csak egy Jinchuuriki lenne... bár ez csak feltételezés de sztem ő maga a démon dehát majdkiderül.
Naplózva
jennybaba
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 381

Szászke-kun fan :D


« Válasz #1986 Dátum: 08 júl 27, 16:49:39 »

Nem hiszem, hogy Sora Jinchuuriki lenne, mert ez filler, és a mangában már tudjuk h kik a Jinchuurikik, 1-től 9-ig ... :/
jhajj legyen már vége könyörgöm a fillereknek!!  mert amúgy nem rossz a sztorija, de már a mangát akarom!! Nevet Pojén
Naplózva
Temari-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 384


« Válasz #1987 Dátum: 08 júl 27, 17:40:57 »

Egész jó volt ez a rész, de nekem valamiért úgy tűnt, mintha irtó rövid lett volna...:/ olyan hirtelen vége lett...Szomorú
bár nem nagyon érdekel, mert már annyira hiányzik az igazi sztori!  Hmm? meddig tart még? bár tudom, minjdárt vége, ha már a 4-ből 2-t lenyomtak (Yamato meg Sakura)...
Naplózva
lonelypatrick
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 102

elemző, stratégia felépítő


« Válasz #1988 Dátum: 08 júl 28, 10:42:45 »

"Sora is egy Jinchuuriki"
végülis ja ha egy démon van belé elzárva... de az is lehet hogy ő maga egy démon csak valami technikával elnyomták az erejét és Sora lett belőle. Szél elemű chakrája van Sora a neve... lehet valami madár féle? karmai miatt is gondolom és elég könnyel elcsépelte  a tűz temlomának őrzőit és még csak emlékezni sem emlékszik rá. de még az incidensre sem... nem véletlenűl titkolják jobban mint NAruto elől ráadásul elég uncsi lenne ha tényleg csak egy Jinchuuriki lenne... bár ez csak feltételezés de sztem ő maga a démon dehát majdkiderül.

egyet értek Dave-el, bár ha figyeltetek, mikor Yamato jelentést tett Tsunade-nak, és sora szóba került, és mikor a tűz templomának jelentését is elolvasta, kérdezett, ok, nem lett kimondva, mivel Tsunade válaszolt is a kérédsre!!!   Sora maga is egy Démon ( amit kétlek, az apja ember, egy áruló volt)  de az anyai oldalt még nem ismerjük, vagy Jinchuuriki!  nem lényeges hogy nem regisztrált, elvégre ez egy filler, a mangában még csak nem is létezik!!!!   és az hogy a Kyuubi hívását érzi?  erre van valakinek reális (nem rizsa, vagy fantázia)  magyarázata?  szóval Dave-nek van valami a mondandójában!  ez egy reális magyarázat lenne, mivel Sora karja azonnal felveszi azt a szörny alakot!  és merem állítani, fog még a kölyök dühöngeni!!!
Naplózva
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #1989 Dátum: 08 júl 28, 12:52:31 »

Az hogy egy ember nevelte és törődött vele Anno nem jelenti azt hogy vérszerint is az övé egyszerűen rábízták és így ő lett az apja és mindenkinek így lett beadva...
Naplózva
Natsu
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37



« Válasz #1990 Dátum: 08 júl 28, 13:12:42 »

Az hogy egy ember nevelte és törődött vele Anno nem jelenti azt hogy vérszerint is az övé egyszerűen rábízták és így ő lett az apja és mindenkinek így lett beadva...


Az nem biztos... nem tudom, amikor Asuma visszaemlékezett, akkor szerintem az apja hasonlított Sorára... Szerintem Ő volt az igazi apja... és beleültették ezt a démont...

Érdekes ennek a fillernek a sztorija... én kíváncsi vagyok, vajon mi lesz Sorával... Meghal, vagy elmenekül, vagy nem is tudom? De az biztos, hogy nem pusztítják el Konohát... Mondjuk, hogy őszinte legyek, nekem hiányzik Kakashi-sensei, meg Gai, és a többiek...  >.<#

De, hogy őszinte legyek, én is várom már a normális Shippuu részeket...  Pirul 
Naplózva


lonelypatrick
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 102

elemző, stratégia felépítő


« Válasz #1991 Dátum: 08 júl 28, 13:35:09 »

Az hogy egy ember nevelte és törődött vele Anno nem jelenti azt hogy vérszerint is az övé egyszerűen rábízták és így ő lett az apja és mindenkinek így lett beadva...


Az nem biztos... nem tudom, amikor Asuma visszaemlékezett, akkor szerintem az apja hasonlított Sorára... Szerintem Ő volt az igazi apja... és beleültették ezt a démont...

Érdekes ennek a fillernek a sztorija... én kíváncsi vagyok, vajon mi lesz Sorával... Meghal, vagy elmenekül, vagy nem is tudom? De az biztos, hogy nem pusztítják el Konohát... Mondjuk, hogy őszinte legyek, nekem hiányzik Kakashi-sensei, meg Gai, és a többiek...  >.<#

De, hogy őszinte legyek, én is várom már a normális Shippuu részeket...  Pirul 


normális? miért? ezek talán nem jók?   Bratyó!  mikor volt utoljára egy kafa harc?   azt hiszem az uccsó igazán jó, Naruto(kyuubi, forma, 4 farokkal).VS.Orochimaru volt.........ok, mellék story, de az esemény vezetés nem rossz,+ jó látni végre Sakurát szociapatának, szerintem jól áll neki (Tsunade tanítvány, nem hiába........ Nyelvesít )
Naplózva
Natsu
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37



« Válasz #1992 Dátum: 08 júl 28, 13:40:40 »

Jó, oké, igazad van... De Tsunade csak ott a szobájában áll... Jó lenne, ha felemelné a szép kis fekét - ikszdé- , és segítene a többeiknek... :p Az alapsztorival nincs semmi bajom, meg ilyenek... De elég harcot fogunk majd még látni a Narutoban... Mosolyog  Hümm-hümm
Naplózva


barkasz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 195


« Válasz #1993 Dátum: 08 júl 28, 14:41:30 »

Hát hogy ennek a csókos nőnek aki Narutot püföli sosem fogy el a csakrája...össze-vissza használ mindent sokszor tök értelmetlenül.
A földhasználó azt hittem keményebb lesz lenyomni.

A fehérhajú skizofrén, vagy nem ő Sora apja?
Naplózva

Natsu
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37



« Válasz #1994 Dátum: 08 júl 28, 14:50:32 »

Hát hogy ennek a csókos nőnek aki Narutot püföli sosem fogy el a csakrája...össze-vissza használ mindent sokszor tök értelmetlenül.
A földhasználó azt hittem keményebb lesz lenyomni.

A fehérhajú skizofrén, vagy nem ő Sora apja?

Szerintem nem az a fehér az apja... Elvégre, Asuma "megölte"! Ezt Ő maga is mondta... és hát... hmm... szerintem csak ismerte Sora apját... de elgondolkodtató...  >.<#
Naplózva


Oldalak: 1 ... 131 132 [133] 134 135 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!