24 máj 15, 18:48:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 130 131 [132] 133 134 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554530 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #1965 Dátum: 08 júl 25, 20:54:48 »

Igen arra nagyon bedühödött hogy Narutoval akarta megöletni, épp ezért tényleg meghalt Nyelvesít Kíváncsi vagyok mennyi maradhatott belőle...
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
Sun9us
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35


« Válasz #1966 Dátum: 08 júl 25, 21:46:15 »

Hát igen ez már nem az a sirdogálós Sakura volt Ördögi. Amugy szerintem egy kicsit uncsik ezek a részek mer sokat húzzák az időt, de ez a kivégzés tetszett Ördögi Ördögi Ördögi.Most már csak Narutora vagyok kiváncsi mit kezd a perverz csajjal. kacsint
Naplózva

Az élet szar játék de a grafikája ottvan........
Az élet szar játék kerüld a game over-t!
Az élet szar játék ne hagyd hogy bannoljanak......
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #1967 Dátum: 08 júl 25, 21:57:55 »

Már mért lenne perverz? Nevet Csak azért mert egy halálos csókot akar adni Naruto-nak? Nyelvesít
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
Sun9us
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35


« Válasz #1968 Dátum: 08 júl 25, 22:13:52 »

Akinek ilyen jutsu ja van az joggal lehet perverz Pontosan,habár innen nézve Narutot sem kell félteni Pirul.
Naplózva

Az élet szar játék de a grafikája ottvan........
Az élet szar játék kerüld a game over-t!
Az élet szar játék ne hagyd hogy bannoljanak......
Magnus
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33



« Válasz #1969 Dátum: 08 júl 26, 11:44:43 »

Nekem Hudo meg Yamato harca is tetszett. A végén jól lehetett látni milyen nagy a különbség a kettő ember között. Yamato igazából még megsem erőltette magát. Simán kivégezte a csávót:D
Sorára leszek kiváncsi hogy milyen szörny lesz belőle ha átalakul esetleg.
Naplózva

Egy ember élete feláldozható a többség érdekében.
Hiei
Vendég
« Válasz #1970 Dátum: 08 júl 26, 12:56:52 »

Új hét új naruto episod Mosolyog nekem is tetszett Sakura gyomrosa de Yamato az nem volt gyenge hideg vérrel kinyírta a palit és még csak megsem erőltette magát látszik hogy anbuxDDD.
Naruto ellenje se gyenge remélem Jiraiya találkozik velexDD ő már halott lenne mert rég lesmárolta volna a csajtxDD.

Kiváncsi leszek Naruto átváltozik e kyuubivá az igérete ellenérexDD.
Naplózva
kaoszzsolt
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 72



« Válasz #1971 Dátum: 08 júl 26, 13:17:00 »

szerintem csak chakrát kér hogy legyőzhesse mert az a csaj elég kemény főleg hogy használja az 5 elemet plusz jól kombinálja
Naplózva
Kimo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 205


« Válasz #1972 Dátum: 08 júl 26, 18:50:13 »

kicsinálja simán, figyeljétek meg. Közel kerül, onnantól vége.
Sora meg. HmHm. Szerintem meghal.
Naplózva


A pandák és az eszkimók szeretik a chipset

lonelypatrick
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 102

elemző, stratégia felépítő


« Válasz #1973 Dátum: 08 júl 26, 19:00:42 »

én meg azt mondom, hogy Naruto Sora miatt fog átalakulni, és lehet hogy együtt állítják meg a 4 lightining mestert!  egyébként szerintem, az még mindig tény, hogy narutó hiába fejlődik, a Rasengant nem képes mozgó célponton bevetni, ezért ez elég ciki, mivel szegény 4.-ik Hokage kicsi fia a Rasengan-on és a Kage bunshin no justsun kívül semmit sem tud, igazán akkor muat valamit, mikor a Kyuubi erejét használja!
Naplózva
lonelypatrick
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 102

elemző, stratégia felépítő


« Válasz #1974 Dátum: 08 júl 26, 19:13:10 »

személy? miylen személy?  Hmm?

Ja  DB-ék sosem voltak komolyabbak és nem is lesznek nem igaz hogy nem tudnak leálni a rémisztgetéssel.

hello Dave!

nem tudom hogy te mennyire vagy profi japán-angol fordításban, szerkesztésben, de szerintem a DB  eddig rengeteget dolgozott a Naruto 1-en, és most a Shippuuden-en is, ha érdekel, a hozzád hasonló emberek lenézése és megnyílvánulása miatt döntöttek úgy nekik elegük van, szerencsére valamilyen okból mégsem hagyták cserben azon fan-okat akik  eddig is támogatták óket, soha cserben nem hagyva ezt a csapatot, kik mindent ingyen  tettek. és tesznek a rajongókért,  és persze az olyan emberekért akik  edukáltak eléggé hogy olvasni, és érteni is tudják az angolt!  Sajna ez az itthoni közönségnek csak feléről mondható el, jó bizu a topicban megnyilvánult arcok hümmögése, kik csak fikázásban nagyok!
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 26, 19:16:43 írta lonelypatrick » Naplózva
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #1975 Dátum: 08 júl 26, 19:36:12 »

lonelypatrick már megbocsáss én sose szidtam a DBseket a munkájuk miatt csak épp elég unalams hogy midnen 3. héten előadják ezt tiltsák le az olyan embereket akik emailokban dumálnak nekik oszt yoovan ne a többit aki letölti onann magának hogy megnézze és örülneki ijesszgessék és képzeld el felvagyok háborodva hogy ezt csinálják egyszer ?vicces 2szer? még mindig de könyörgöm mindennek van határa...
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 26, 19:37:47 írta Dave90 » Naplózva
Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #1976 Dátum: 08 júl 26, 20:56:46 »

szerintem csak chakrát kér hogy legyőzhesse mert az a csaj elég kemény főleg hogy használja az 5 elemet plusz jól kombinálja

Yamato és Sakura is kilesték az első csatában az ellenfelük gyengéjét. Ha Naruto figyelt, akkor tudhatná, hogy a csajnak nem ízlett a vörös chakra. Mivel Naruto nagy mennyiségű Kage Bunsihnhoz vörös chakrát használ, egyszerűen el kéne hitetnie vele, hogy az egyik klón valójában az igazi Naruto, amíg ő maga elrejtőzik, és hagyja, hogy a csaj lesmacizza a klónt. Aztán nesze ott van, egyél vörös chakrát. Csak nem tudom, hogy Naruto elég okos-e egy ilyen cselhez.  :/
Amúgy engem az a bottal hadonászós alak idegesít. Van neki egy láncos botja, és máris ő a Jani. Remélem találkozik Tsunade-samaval. Akkor Tsunade bemutathatná, hogy mit tud igazából.  Ördögi
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 26, 20:59:44 írta Tomimaru-sama » Naplózva

Tomi is a good boy.
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #1977 Dátum: 08 júl 26, 22:08:00 »

Tomimaru-sama a Tajuu Kage Bushin No Jutsu-hoz Naruto csak a saját chakráját használja nem a Kyuubi-ét (lásd Naruto vs. Gaara)
Egyébként meg akkor a Kyuubi chakra-ját szívta volna ki amiből csak 1 van és az nem másolható épp ezért nem jó az ötleted. Pirul
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
Tibo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2



« Válasz #1978 Dátum: 08 júl 26, 22:12:55 »

szerintem csak chakrát kér hogy legyőzhesse mert az a csaj elég kemény főleg hogy használja az 5 elemet plusz jól kombinálja

Yamato és Sakura is kilesték az első csatában az ellenfelük gyengéjét. Ha Naruto figyelt, akkor tudhatná, hogy a csajnak nem ízlett a vörös chakra. Mivel Naruto nagy mennyiségű Kage Bunsihnhoz vörös chakrát használ, egyszerűen el kéne hitetnie vele, hogy az egyik klón valójában az igazi Naruto, amíg ő maga elrejtőzik, és hagyja, hogy a csaj lesmacizza a klónt. Aztán nesze ott van, egyél vörös chakrát. Csak nem tudom, hogy Naruto elég okos-e egy ilyen cselhez.  :/
Amúgy engem az a bottal hadonászós alak idegesít. Van neki egy láncos botja, és máris ő a Jani. Remélem találkozik Tsunade-samaval. Akkor Tsunade bemutathatná, hogy mit tud igazából.  Ördögi

Hát én meg már úgy unom,hogy azt a szerencsétlen Narutot mindig szinte halálra verik..komoly nagyon, mintha kiabálná,gyere csak üssél.. úgyis túlélem mindent túlélek:D Komolyan egy kis Sasukes észjárást vagy vmi intelligencia nyomát adhatnának neki Ördögi
Yamato nagyon ottvolt.. a játékba ez a fő technikája az elsőnek:D
Jövőhéten Sora meg elszabadul, még pár rész és vége fillernek bye bye Remélem >.<#
Naplózva
Takemitsu
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 578


« Válasz #1979 Dátum: 08 júl 26, 22:16:43 »

Na még egy ember, akinek valakinek a teste kell Hümm-hümm
Yamato nagyon ott volt Nevet
De lassan remélem vége a filereknek.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 130 131 [132] 133 134 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!