24 máj 15, 06:53:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 128 129 [130] 131 132 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554167 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Temari-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 384


« Válasz #1935 Dátum: 08 júl 17, 12:54:01 »

Nyugi, én se kívánom a halálát, mert nem utálom, szimpi karakter (bírom a ruháját), csak szeretem, mikor valaki (itt gondolok a többi szereplőre is) életveszélyben van... :'X
Naplózva
jennybaba
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 381

Szászke-kun fan :D


« Válasz #1936 Dátum: 08 júl 17, 14:52:20 »

hatalmas bajban vaggyoook!! :/ :/
egész eddig angolul néztem a shippuden részeket, nagyjából meg is értettem, de ezek a filler részek gondot okoznak.. :hmmm?:Letöltöttem a BS playert és a naruto-kun.hu nak a torrent tracker jén meg az egyik shipppuuden részt, meg a feliratot, és egyiket se nyitja meg  Szomorú
meg tudná mondani vki, h hol tudnám letölteni a shippuuden részeket ami nem torrent file? és lépésről lépésre leírni, h h kell a feliratot rárakni?  nagyon nagyon megköszönném!!!

azért ide írom mert ugye ez a topic foglalkozik a shippuudennel.. >.<#
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 17, 14:54:00 írta jennybaba » Naplózva
Xtoon
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37


« Válasz #1937 Dátum: 08 júl 17, 18:09:02 »

hatalmas bajban vaggyoook!! :/ :/
egész eddig angolul néztem a shippuden részeket, nagyjából meg is értettem, de ezek a filler részek gondot okoznak.. :hmmm?:Letöltöttem a BS playert és a naruto-kun.hu nak a torrent tracker jén meg az egyik shipppuuden részt, meg a feliratot, és egyiket se nyitja meg  Szomorú
meg tudná mondani vki, h hol tudnám letölteni a shippuuden részeket ami nem torrent file? és lépésről lépésre leírni, h h kell a feliratot rárakni?  nagyon nagyon megköszönném!!!

azért ide írom mert ugye ez a topic foglalkozik a shippuudennel.. >.<#


Hát probálj meg egy másik lejátszót vagy egy újabb bs-player-t letölteni mert lehet hogy azzal van a baj, mert nekem is csinált olyan hogy a bsplayerem megörült és egyszer csak nem kezdte el lejátszani. Egy újabb verzió segített a gondomon. Amugy én még zoomplayert is használtam az is lejátsza és ott is egyszerű hozzá rakni a feliratot. Meg a médiánál is csak arra kell ügyelni hogy a felirat és a film egy mappában legyen és azonos névvel. Ennyi ami tanácsot és tapasztalatot tudtam adni.

 
Amúgy Sakura elég erős hiszen egy sanin tanította és az ereje is hasonlít Tsunade erejére.. Nevet
Naplózva
csabe
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 150



« Válasz #1938 Dátum: 08 júl 17, 18:23:26 »

http://www.dattebayo.com/t/ itt is le tudod tölteni de szerintem uyganaz ami itt is található
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #1939 Dátum: 08 júl 17, 18:38:38 »

hatalmas bajban vaggyoook!! :/ :/
egész eddig angolul néztem a shippuden részeket, nagyjából meg is értettem, de ezek a filler részek gondot okoznak.. :hmmm?:Letöltöttem a BS playert és a naruto-kun.hu nak a torrent tracker jén meg az egyik shipppuuden részt, meg a feliratot, és egyiket se nyitja meg  Szomorú
meg tudná mondani vki, h hol tudnám letölteni a shippuuden részeket ami nem torrent file? és lépésről lépésre leírni, h h kell a feliratot rárakni?  nagyon nagyon megköszönném!!!

azért ide írom mert ugye ez a topic foglalkozik a shippuudennel.. >.<#


Én magyar felirattal( néhány résznél kicsit elcsúszik de sztem jó) a <link törölve> néztem végig s mindenkinek ajánlom mert folyamatosan frissítik. S mivel videoplayer nincs vele semmi gond.

Moderátor:
Köszi, hogy más magyar Narutós oldalt többet nem linkelsz be.
Chakra
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 18, 20:39:05 írta Chakra » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #1940 Dátum: 08 júl 17, 19:19:42 »

hatalmas bajban vaggyoook!! :/ :/
egész eddig angolul néztem a shippuden részeket, nagyjából meg is értettem, de ezek a filler részek gondot okoznak.. :hmmm?:Letöltöttem a BS playert és a naruto-kun.hu nak a torrent tracker jén meg az egyik shipppuuden részt, meg a feliratot, és egyiket se nyitja meg  Szomorú
meg tudná mondani vki, h hol tudnám letölteni a shippuuden részeket ami nem torrent file? és lépésről lépésre leírni, h h kell a feliratot rárakni?  nagyon nagyon megköszönném!!!

azért ide írom mert ugye ez a topic foglalkozik a shippuudennel.. >.<#


Hát probálj meg egy másik lejátszót vagy egy újabb bs-player-t letölteni mert lehet hogy azzal van a baj, mert nekem is csinált olyan hogy a bsplayerem megörült és egyszer csak nem kezdte el lejátszani. Egy újabb verzió segített a gondomon. Amugy én még zoomplayert is használtam az is lejátsza és ott is egyszerű hozzá rakni a feliratot. Meg a médiánál is csak arra kell ügyelni hogy a felirat és a film egy mappában legyen és azonos névvel. Ennyi ami tanácsot és tapasztalatot tudtam adni.

 
Amúgy Sakura elég erős hiszen egy sanin tanította és az ereje is hasonlít Tsunade erejére.. Nevet
Szedd le a VLC playert, én is azzal nézem, és a feliratot is rárakja úgy h nem telepítettem codec csomagot mert van benne gyárilag.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
jennybaba
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 381

Szászke-kun fan :D


« Válasz #1941 Dátum: 08 júl 18, 19:55:05 »

húhha! na most rendesen kilettem segítve, nagyon köszönöm mindenkinek, aki segített Mosolyog
naggyon remélem, hmost már fog működni:)
köszii
Naplózva
Kadiri
Vendég
« Válasz #1942 Dátum: 08 júl 18, 20:03:36 »

Szerintem is inkább 15 és fél mint 14 éves
Naplózva
barkasz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 195


« Válasz #1943 Dátum: 08 júl 18, 23:25:01 »

Ha csak az egyik villámos figurát kell lenyomni ahhoz, hogy a technika ne sikerüljön, akkor miért nem maradt ott Sakura és Yamato Asumával, hogy együtt elbánjanak a botossal és csá? szerintem
Naplózva

Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #1944 Dátum: 08 júl 18, 23:55:04 »

ezt valahogy énse értettemXD DE Konohamaru belépője nagy voltXD sztem Tsunade mindenkire számított iylen szintű hirre csak tőle nemXD
Naplózva
uvbull
Vendég
« Válasz #1945 Dátum: 08 júl 19, 11:55:58 »

aszem lesz egy kisebb baj Szomorú

Idézet
Naruto permanently dropped

2008/07/18

Attention Dattebayo fans,

Effective immediately, we are terminating our subtitling efforts on the "Naruto Shippuuden". This decision is not up for discussion and not negotiable. You can guess why this is happening, and no, there is nothing you can do about it as there will always be assholes who want to piss in the pot so to speak.

It was a difficult decision, but it had to be done.

It's been a fun 4 years!

Dattebayo Fansubs, LLC - We've never been more serious

véleményeket?? nagyon nem vágom  az angolt, de azért a lényeget szerintem megértettem Nevet

Naplózva
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #1946 Dátum: 08 júl 19, 12:07:36 »

egek mindenhol ezt lökök má ...xD mármint ezt az idézetet. A héten nem volt NAruto valsteg csak szórakoznak. ha nem ez van lessz más csapat.
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1947 Dátum: 08 júl 19, 13:44:18 »

DB-ékre már megint rájött az 5 perc... Biztos kiakadtak ők is a Pokmon miatt!  Nevet

Íme a webfordításos fordítás.. hát nagyon lol:

Naruto állandóan leesett

2008/07/18

Attention Dattebayo rajongók,

Hatásos azonnal befejezzük a feliratozó erőfeszítéseinket a Naruto Shippuudenön. Ez a döntés nincs fent beszélgetésért és nem megvitatható. Ki tudod találni, hogy ez miért miközben történik, és nem, nincs semmi, amit erről tudsz tenni, ahogy mindig seggfejek lesznek kik akarnak pisilni a fazékban annyira hogy beszéljenek.

Ez egy nehéz döntés volt, de ennek kész kellett lennie.

Ez egy móka volt 4 év!

Dattebayo Fansubs, LLC - mi soha nem voltunk komolyabbak


Már megint hülyítik a népet!  :/
Naplózva
Ixion
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1073

Csak 1 Célunk van: El fogjuk pusztítani Konohát!


« Válasz #1948 Dátum: 08 júl 19, 14:34:57 »

bocs de nem nagfyon értem h ki az a személy..... Nevet
Naplózva

Az igaz barát az, aki akkor jön, amikor mindenki más megy.
Úgy élj a jelenben, hogy megbánás nélkül gondolhass a múltra.
A boldogsághoz hozzátartozik a küzdelem, a tudás, a teljesítmény.
Az életben minden csata azt a célt szolgálja, hogy tanunljunk belőle valamit.
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #1949 Dátum: 08 júl 19, 14:47:44 »

személy? miylen személy?  Hmm?

Ja  DB-ék sosem voltak komolyabbak és nem is lesznek nem igaz hogy nem tudnak leálni a rémisztgetéssel.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 128 129 [130] 131 132 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!