24 máj 15, 04:57:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 127 128 [129] 130 131 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554087 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
splazi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #1920 Dátum: 08 júl 11, 12:16:30 »

ÖÖ angol vagy magyar? ^^ angol már van Dattebayon kacsint
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1921 Dátum: 08 júl 11, 13:28:29 »

Türelem! A hunsub-csapat tagjai is emberek! Dolgoznak, alsznak, mittudomén... Idővel kész lesznek! Nevet Türelem!:)
Naplózva
Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #1922 Dátum: 08 júl 11, 17:49:05 »

Hát ennek a 66-ik résznek tényleg csak akkor lesz értelme ha lesz hozzá magyar felirat Mosolyog
Amúgy nem volt rossz rész és a végén még a Shippuuden Movie 2-t is reklámozták Nevet
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 12, 14:09:44 írta -Itachi- » Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1923 Dátum: 08 júl 12, 14:05:32 »

... Egy kérdés a 66.részre mikor lesz felirat?

Honlapon szoktál járni? Igen?
Híreket szoktad olvasni? Igen?
Akkor mi a kérdés? Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Hiei
Vendég
« Válasz #1924 Dátum: 08 júl 15, 15:39:50 »

A kérdés az volt mikor lesz felirata a 66. résznek Pojén Na jó a viccet félre téve.

Khm Nekem ez a filler is kicsit idő húzásnak tűnik látszik rajta hogy vontatott ezt sokkal tömörebben össze lehetne hozni és ez a magányos vagyok dolog már sokszor ellett lőve...

Az előző 2 részig úgy voltam vele hogy egész jók lesznek a kiegészítő részek de sajnos megint előhozták a szokásos filleres dolgot hogy egyedül milyen nehéz.
Komolyan ennél még az is izgalmasabb lenne ha mutatnák hogy trainingel Szöszke Oroval változatosabb lenne kicsit.

Nagyon remélem a továbbiakban visznek bele valami vér frissítést mert így nagyon egyhangú lesz.
Naplózva
Temari-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 384


« Válasz #1925 Dátum: 08 júl 15, 19:21:22 »

Nah, ez a 66. rész...öhm..filler... Hmm? kissé tényleg tartalmazott felesleges jeleneteket...
Pl. nekem hosszúnak tűnt, mikor a Négyes feléledt, és az egyikkel társalgott Asuma; meg amikor Naruto Sorával tárgyalta a magány szó jelentéseit... >.<#
Kicsit felpöröghetnénk már végre, mert ez tényleg kezd unalmasabbá válni. Ami viszont tetszett, hogy végre mások is kaptak szerepet, mint pl. Kiba, Ino, Lee  Nevet
Másfelől azon gondolkoztam, hogy Yamato és Sakura feladata, hogy megállítsák a négy őrzőt (illetve ők kettőt), hogy ne érjenek a helyükre. Most ugyan feltartják őket, de ha Sakura esetleg legyőzné ellenfelét, és újra üldözöbe venné az őrzőt, akkor mivel tartaná vissza őt? Neki nem igazán vannak erősebb támadásai, mert inkább a gyógyításra specializálódott, illetve kapott ''némi' erőt Tsunadétól...Nevet Mert Yamatonak ott van a fa elem használata, de Sakunak... Gondolkozik nem tudom, majd kiderül, bár nem mintha félteném, nem ő a kedvencem, szal nekem mindegy, hogy végzi.  :'X
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #1926 Dátum: 08 júl 15, 21:21:44 »

Hát megahlni nemfog az biztos Mosolyog.Ténleg elég gáz hogy így gyalázzák Konohát mindjuk az igazi nagyágyúk nincsenek otthone pedig érdekesebb lenne...vagy beugrana Oro meg Saske hogy mi újság és beszálnának Nevet.Na jó ami valószínű hogy bejön és várom is az az hogy Tsunade is fog harcolni Pirul.Genmáék jól elfogytak ahogy néztem,maradtak összesen 7-en ha jól számolom....meg anyira imádom mindig:"hol van már az erősítés"? :DAz új ending meg elég gyér,úgy néztek ki mint a Trigunba az a szamuráj csávó csak nem tudom a nevét.
Naplózva

matyi-senpai
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 82


semiconductor alchemist


« Válasz #1927 Dátum: 08 júl 15, 22:28:54 »

Az endingről nekem A Shogun jutott eszembe.
Naplózva

"Tévedni emberi dolog."
Oxygene
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 325



« Válasz #1928 Dátum: 08 júl 16, 00:23:06 »

Nekem nincs bajom az endingel... sztem sokkal jobb, mint az előző.(legalábbis nekem jobban tetszik, szóvak örülök neki Nevet)
Naplózva

"Aki megakar tenni valamit , az talál rá módot,aki nem, az talál kifogást..."
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #1929 Dátum: 08 júl 16, 01:05:54 »

 Nekem meg a Samurai Champloo NAruto tiszta Mugen Sasuke meg Tiszta Jin kinézetre is viselkedésre is meg am is a grafikai világ is oda illik Mosolyog

Am ezek a fillerekel nem tudom mi bajotok....  Hmm? Igaz hogy közelében sincs a normális történetnek de semián jöbb mint a Sima NAruto fillerei ez legalább egy összefüggő történet. Őszintén inkább nézem ezt minthogy a rendesben fél óráig megy valaki oszt nem történik semmi így remélhetőleg az felgyorsúl majd egy kicsit. ha meg nem tetszik ne nézétek uhhh hogy fel tud ez engem idegesíteni komolyan.... nem olvasnátok a mangát ez fel sem tünne nektek.

Sakurát meg nem kéne lenézni ennyire Tsunade tanítványa úgy ahogy Kakashié is. ő már ez elit ninják közé tartozik. (még ha Chunnin akkor is)
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 16, 01:07:52 írta Dave90 » Naplózva
Xtoon
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37


« Válasz #1930 Dátum: 08 júl 16, 02:56:18 »

Nekem meg a Samurai Champloo NAruto tiszta Mugen Sasuke meg Tiszta Jin kinézetre is viselkedésre is meg am is a grafikai világ is oda illik Mosolyog

Am ezek a fillerekel nem tudom mi bajotok....  Hmm? Igaz hogy közelében sincs a normális történetnek de semián jöbb mint a Sima NAruto fillerei ez legalább egy összefüggő történet. Őszintén inkább nézem ezt minthogy a rendesben fél óráig megy valaki oszt nem történik semmi így remélhetőleg az felgyorsúl majd egy kicsit. ha meg nem tetszik ne nézétek uhhh hogy fel tud ez engem idegesíteni komolyan.... nem olvasnátok a mangát ez fel sem tünne nektek.

Sakurát meg nem kéne lenézni ennyire Tsunade tanítványa úgy ahogy Kakashié is. ő már ez elit ninják közé tartozik. (még ha Chunnin akkor is)

Nekem csak annyi a bajom a fillerel hogy az összes fillerben ez van. Én olvasok mangát is, szal annyi az értéke hogy itt egy kis váratlan még nem olvasott látott story van. De most komolyan tényleg mindig ez van. Naruto megy talál valakit aki hasonlít rá, akinek ugy kellett felnőnie hogy egyedül van stb... Eleinte nem szereti azt megkedveli mert olyan mint ő.... Nah ez uncsi egy kicsit nekem...
De hogy jót is mondja ez a filler jobban ki van dolgozva mint az eddigiek, olyan jo kis horror hangulatott kölcsönöz... Nem félelmetes de nosztalgikus (régi zombis filmek). Sakura meg igen erős, ezt még Kakashi is mondta.. kacsint
Naplózva
Temari-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 384


« Válasz #1931 Dátum: 08 júl 16, 11:09:31 »

Egyénként én se azt írtam, hogy nem szeretem a fillereket, hanem hogy nincsenek olyan jók, mint a sima Shippuudenes részek. Lehet, hogy jobbak a sima Naruto fillereknél, de nekem akkor első a "normális" Shippuuden Nevet
Már várom a folytatást, amiben kiderül, hogy mit talált ki Shikamaru.... Pontosan
Naplózva
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #1932 Dátum: 08 júl 16, 11:21:17 »

Minden nap kéne folytatni a részeket..  Ördögi Alig várom én is mi lesz ebből a nagy rombolásból, és Shikamaru mit talál ki...
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
BuBu
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


Akadémiai tanár vok kukuku


« Válasz #1933 Dátum: 08 júl 17, 10:31:13 »

Én is leginkább azt várom h szegény Sakura mit fog csinálni azzal a....várjatok csak....az fijú vagy lány? sztem a kettő között értitek.... nemakarom kimondani nehogy baj legyen vele ikszdé És mit csinál eközben Ero-sennin?? És Tsunade?? Vagy az ANBU? CSak ülnek és nízik? Jah tom Tsunade Shikamaruval tart traccsparty-t, de a többiek  Ohh My God Ohh My God
Naplózva






BuBu
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


Akadémiai tanár vok kukuku


« Válasz #1934 Dátum: 08 júl 17, 11:08:10 »

Nah, ez a 66. rész...öhm..filler... Hmm? kissé tényleg tartalmazott felesleges jeleneteket...
Pl. nekem hosszúnak tűnt, mikor a Négyes feléledt, és az egyikkel társalgott Asuma; meg amikor Naruto Sorával tárgyalta a magány szó jelentéseit... >.<#
Kicsit felpöröghetnénk már végre, mert ez tényleg kezd unalmasabbá válni. Ami viszont tetszett, hogy végre mások is kaptak szerepet, mint pl. Kiba, Ino, Lee  Nevet
Másfelől azon gondolkoztam, hogy Yamato és Sakura feladata, hogy megállítsák a négy őrzőt (illetve ők kettőt), hogy ne érjenek a helyükre. Most ugyan feltartják őket, de ha Sakura esetleg legyőzné ellenfelét, és újra üldözöbe venné az őrzőt, akkor mivel tartaná vissza őt? Neki nem igazán vannak erősebb támadásai, mert inkább a gyógyításra specializálódott, illetve kapott ''némi' erőt Tsunadétól...Nevet Mert Yamatonak ott van a fa elem használata, de Sakunak... Gondolkozik nem tudom, majd kiderül, bár nem mintha félteném, nem ő a kedvencem, szal nekem mindegy, hogy végzi.  :'X


De nékem ő az egyik kedvencem, szal nagggggyon izgat mi lesz szegénykével  Nevet Nevet Pirul Pirul :/ :/ Kúl Kúl Bár a kis Sai gyerek elfutott előle, de Sakura bátran kiáll és pár másodperc alatt kettéüti a......
Naplózva






Oldalak: 1 ... 127 128 [129] 130 131 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!