24 máj 15, 07:39:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 123 124 [125] 126 127 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554176 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1860 Dátum: 08 jún 25, 18:14:53 »

Nincs ott gond a haj hosszával sem.
Sora valami olyasmit mond, hogy csak 4-5 éves koráig emlékszik az apjára. A srác most olyan Naruto korabeli, vagyis 15-16 éves. Az eltelt idő kb. 10 éve. Annyi idő alatt csak megnő a haj olyan hosszúra. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
FireCat
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 717

JátszMacska


WWW
« Válasz #1861 Dátum: 08 jún 25, 19:44:41 »

Jó, ezt aláírom, hosszú hajam van nekem is =D De meg is őszült szegénykém? x'D No mind egy, a lényeg, hogy ez a két dolog nem fér meg egymás mellett, én inkább csak reménykedek, hogy mégsem ez a hullarabló csávó az apja szegény Sorának.
Naplózva

mossuk le hipóval. marjon le a csontig.
Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #1862 Dátum: 08 jún 25, 20:11:24 »

Nem tom hátrány-e de az anime-knek nincsenek nagyon korlátaik.Ha például átdobják a gyerekt 50 fán akkor se törik el semmie cska simán felkel.Ez van a szereplőkkel is, rövid időn belül már teljesen máshogy néznek pl.haj
Naplózva

Thulya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72


« Válasz #1863 Dátum: 08 jún 25, 20:43:03 »

Miért ne tudna megőszülni? Van 40 körüli ismerősöm, aki jóval fiatalabban megőszült már, idegi hatásra.

Jó, ezt aláírom, hosszú hajam van nekem is =D De meg is őszült szegénykém? x'D No mind egy, a lényeg, hogy ez a két dolog nem fér meg egymás mellett, én inkább csak reménykedek, hogy mégsem ez a hullarabló csávó az apja szegény Sorának.
Naplózva
AVENGER
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 136


« Válasz #1864 Dátum: 08 jún 26, 00:22:23 »

énis remélem h nemaz a krumplitsütő jiraiya 2 az apja
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1865 Dátum: 08 jún 26, 09:29:36 »

Hát hogy az a krumplizabáló muksó Sora apja: Én vagyok az apááád! Tiszta Star Wars-os feeling...  >.<#
Csak az a böki, hogy Sora apja elvileg halott Asuma-senpai jóvoltából!  Hümm-hümm
Naplózva
FireCat
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 717

JátszMacska


WWW
« Válasz #1866 Dátum: 08 jún 26, 09:30:50 »

Az nem gáz. Simán kifeküdhet bárki, hogy úgy higgyék, meghalt... pl Zabuza az első részekben Nevet De én még mindig az őszülésnél tartok. :'X No nem baj...
Naplózva

mossuk le hipóval. marjon le a csontig.
Magnus
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33



« Válasz #1867 Dátum: 08 jún 26, 10:31:05 »

Most én láttam rosszul vagy ami most kivan írva hogy megjelent a shippuuden 64. része az valójában a teletabíz :/ >.<#
Legalábbis nekem ez jön be amikor a shippuuden live-ra rákattintok.
Naplózva

Egy ember élete feláldozható a többség érdekében.
Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #1868 Dátum: 08 jún 26, 10:35:56 »

Imádom a teletabit Nevet Az is fura hogy youtue-os.Már úgyis régen láttam a teletabit mert betiltották >.<#
Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1869 Dátum: 08 jún 26, 10:42:20 »

Mi a rák az a teletabi?  Hmm? és mért tiltották be? Hmm? PLS valaki, ha itt nem OFF...

>LOL... RAW megtekintve... Röhögtem egy jót... Igaz már a kiírás is gyanús volt...  Nevet Shippuuden Fake Live...  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 08 jún 26, 10:51:31 írta Gabesz » Naplózva
ayumi-chan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 69



« Válasz #1870 Dátum: 08 jún 26, 10:48:02 »

Most jöttem haza pár napja mert 2 hétig voltam nyaralni Olaszországban és nem értem, hogy mikor lesz fent a 64. rész és a magyar felirat hozzá. Mert az előző frissitésekben azt olvastam, hogy 3.-án és 10.-én. Most akkor szerdánként lesz a Naruto nem csütörtökönként, ahogy eddig.
Teljesen összezavarodtam.
Naplózva

あゆみ
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #1871 Dátum: 08 jún 26, 11:03:22 »

Mi a rák az a teletabi?  Hmm? és mért tiltották be? Hmm? PLS valaki, ha itt nem OFF...

(Bár privátba kéne írnom, de gondoltam, mást is érdekli ez az OFF)
Teletubbies (Tévepocik) és én úgy tudom, Lengyelországban tiltották be, mert egy nő észrevette, hogy a lila figura fiú
és női táskával járt-kelt. Rögtön azt nyilatkozta, hogy homoszexuális! Ezért folyt a vita jó sokáig erről. De Milne Micimackója is gyanús lett, mert a főszereplőnek csak fiúbarátai vannak. Ilyen hülyeséget még soha életemben nem hallottam! Kanga, a kengurumama nem fiú! És miért kell ekkora ügyet csinálniuk a lengyeleknek??? Szerintem a lengyelek homofóbok
Naplózva
Magnus
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33



« Válasz #1872 Dátum: 08 jún 26, 11:22:28 »

Akkor ez most csak poén volt ez a rész hogy jót szórakozzunk vagy mi?
Bár már az elején érdekes volt hogy a címnél narutabi van meg a két zombi van a képen akik még a jelen történet szerint messze lesznek. De az ember reménykedik Szomorú
Na mindegy Nevet
Naplózva

Egy ember élete feláldozható a többség érdekében.
kaoszzsolt
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 72



« Válasz #1873 Dátum: 08 jún 26, 11:29:21 »

nálam akkor eset le hogy csak poén ki volt írva hogy fake a videóhoz
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1874 Dátum: 08 jún 26, 12:53:06 »

Én meg eleve nem dőltem be, mert már egy ideje ki van írva a főoldalra, hogy mikor lesz a következő rész(ami egyébként dupla rész lesz). Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 123 124 [125] 126 127 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!