24 máj 15, 22:55:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 122 123 [124] 125 126 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554730 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
1713
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 99


« Válasz #1845 Dátum: 08 jún 20, 14:27:26 »

Részeg Yamato odaba... izé... király! Nevet
Naplózva
Magnus
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33



« Válasz #1846 Dátum: 08 jún 20, 14:41:54 »

Ahogy az előzetest néztem olyan mintha lekapcsolnák az áramot. Szóval vagy "ők" csinálják vagy a Gyökér. Hisz ha úgy vesszük Danzounak meg annak a négy "bohócnak" a céljai majdnem ugyanazok egyik sem akar Hokagét látni csak is egy feudális urat Konohában.( Bár gondolom csöppet másképp gondolja Danzou is, de fura pont akkor tűnik el a helyéről amikor a galamb megérkezik hozzá. Valami fontos hírt hozhatott neki.)


Ahogy  nézem úgy tűnik hogy Japánban vagy most megy el mindenki nyaralni vagy nem tudom. Jövőhéten se lesz anime f***a gratulálok japán:D
« Utoljára szerkesztve: 08 jún 20, 16:07:21 írta Magnus » Naplózva

Egy ember élete feláldozható a többség érdekében.
daca1991
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 28


« Válasz #1847 Dátum: 08 jún 22, 14:32:01 »

Hol tudok ingyen letölteni narutós részeket
Naplózva

A SHARINGAN valódi ereje   file:///C:/Dani/k%C3%A9p/naruto/ICONATOR_16949af69370038c32fa43115f7bd537%5B1%5D.jpg
Uchiha Sasuke14
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85


« Válasz #1848 Dátum: 08 jún 22, 14:45:47 »

Daca1991 adok pár oldalt ezek némelyike torrentes, megauplodos vagy rapishares.
<linkek törölve>
http://www.dattebayo.com/t/

Moderátor:
Köszi, hogy többet nem linkelsz be más animés oldalakat.
Chakra

« Utoljára szerkesztve: 08 jún 22, 15:38:06 írta Chakra » Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1849 Dátum: 08 jún 22, 14:46:12 »

Na ez fájt...
Előbb nézz szét a fórumon, és az oldalon, és csak azután kérdezz!  :/
De belinkeleem neked a megfelelő topicot a fórumon, itt találsz sok-sok linket!
http://nemesis.intrex.hu/naruto-kun/forum/index.php?topic=487.0
Naplózva
Cervantes
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36


WWW
« Válasz #1850 Dátum: 08 jún 22, 15:54:30 »

Én igzából, azokra a részekre várok, amik újra az Akatsuki csapatra koncentrálnak. Tudom túl nagy Akatsuki fan vagyok  Technikai KO de a legizgalmasbb részekben ők voltak a szereplők, amint eltűnt a banda, kevésbé volt akciódús és érdekes a dolog. Szerintem.  Meg ezeknek a srácoknak nincs akkora egyéniségük. Itt nem az erejükre gondolok, de a stílusuk és a külsejük (főleg az Akatsuki után) semmit mondónak tűnnek. És a céljuk is elég gyatra: Viva la Földesúr? Ugyanmár...hol van ez az Akatsuki Armageddon tervéhez képest? Tudom elfogúlt vagyok és szőrszáll hasogató. De ez vn én így érzek.
Naplózva

dinkavilla.blog.hu
Temari-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 384


« Válasz #1851 Dátum: 08 jún 22, 18:12:10 »

A következő rész nagyon jó lesz. Konohát megtámadja Kazuma meg Danzou is segédkezik benne. Nevet

Ööö...tudtommal Kazumát már rég megölték...Mármint Asuma...szóval ő nem támadhat, ha csak fel nem támad  :'X

A másik: a mai rész csak egy kicsit volt unalmasabb a többinél, nekem legalábbis, de azért tűrhető volt. De a végén amit Yamato művelt, hát akkor totál kész voltam.  Hmm?
És hát, nekem ez volt a legkevésbé élvezhető 'anime extra'  :/ Hmm? :'X Nyelvesít
Naplózva
Magnus
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33



« Válasz #1852 Dátum: 08 jún 22, 18:28:46 »

Csak azért mondtam hogy Kazuma mert szerintem ennek a 4 tagú csapatnak akik leakarják zúzni a falut hogy csak a földesúr legyen az úr az országban annak a fejese az a fehér hajú csávó kiköpött Kazuma. Annyi hogy fehér haja van, de ha megnézed még egy sebhej is van az arcán. Asume visszaemlékezésében amikor Kazumával harcolt épp egy nagy vágás vitt be. Ezért gondolom hogy ő, meg nagyon érdeklődik Sora után.

Naplózva

Egy ember élete feláldozható a többség érdekében.
xxaby
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


« Válasz #1853 Dátum: 08 jún 22, 19:08:09 »

Ja és a köv részben "Kazuma" (ahogy te mondod):Sora én vagyok az apád!
Ez elég nagy poén volna nem??
Naplózva
Magnus
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33



« Válasz #1854 Dátum: 08 jún 22, 19:58:03 »

Nem feltétlenül pont így de hajól megfigyeled ez az ősz hajú csávó elég sok mindent tud Soráról. Meg ha azt vesszük tudta, hogy ki ölte meg Kazumát. Asuma emlékeiben viszont senki más nem volt ott a hactéren csak Chiriku sama. Ez picit furcsa :hmmm?:Meg azt is tudta, hogy Sorában valami démon van. A köv. részben meg hát ahogy mutatták az előzetest valahogy úgy tünt Sorá inkább velük van mint Konoha mellett. És úgy tünt picit balhézik Narutoval is.
Naplózva

Egy ember élete feláldozható a többség érdekében.
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1855 Dátum: 08 jún 22, 20:18:01 »

Na én is most lestem meg az új részt és nekem egyenlőre úgy tűnik, hogy Sorával ugyan az lesz a forgatókönyv, mit anno Szöszkével csak kicsit más körítéssel. Kúl
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1856 Dátum: 08 jún 22, 21:11:28 »

... szerintem ennek a 4 tagú csapatnak akik leakarják zúzni a falut hogy csak a földesúr legyen az úr az országban annak a fejese az a fehér hajú csávó kiköpött Kazuma. Annyi hogy fehér haja van, de ha megnézed még egy sebhej is van az arcán. Asume visszaemlékezésében amikor Kazumával harcolt épp egy nagy vágás vitt be. ...

Lehet benne valami, bár szerintem egyáltalán nem hasonlítanak. ^^ Viszont a (szemből) bal fentről jobbra le heg egyezik, Asuma is úgy vágott a tőrével.
Kazuna: http://kepfeltoltes.hu/080622/18144782bscap001_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Fehér hajú ürge: http://kepfeltoltes.hu/080622/165071276bscap002_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
« Utoljára szerkesztve: 08 jún 23, 21:14:03 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
barkasz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 195


« Válasz #1857 Dátum: 08 jún 23, 20:45:19 »

Heh én vagy 3x visszanéztem az anime visszaemlékezős részét, mert nem jöttem rá, hogy melyikük Asuma, és melyikük Kazuma!
A végén is csak amiatt esett le, hogy a saját nevét csak nem ordítja egyik sem. Meg persze a csakrapengék gondoltam, hogy csak Asumánál lehetnek, így rájöttem, hogy ő az, akin a divatos kapucni van.
Nem is értem, hogy gondolták Kazumáék, hogy a hokage fia majd a saját apja ellen fordul. Láttunk már az ellenkezőjére példát Itachi esetében, de a kettő nem ua. azért.
Naplózva

Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1858 Dátum: 08 jún 24, 01:19:09 »

Először én se vágtam le, hogy melyik melyik, csak akkor esett le mikor elkezdtek egymás felé szaladni egymás nevét kiabálva(na ezt jól meg aszontam, de remélem azért érthető). Nevet

Egyébként ez a "fehér hajú fazon" nem nagyon hasonlít Kazumára, de nem tartom elképzelhetetlennek, hogy esetleg a testvére lehet, vagy valami rokona. Gondolkozik
Naplózva

FireCat
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 717

JátszMacska


WWW
« Válasz #1859 Dátum: 08 jún 25, 14:44:48 »

Szerintem meg nagyon hasonlítanak O.o Leginkább a szájuk, meg a szem alatti karikák xD És a hajuk középen. De ennyi idő alatt nem tudott volna megőszülni, és ilyen hosszú hajat növeszteni... Ez kicsit ellentmondásos. Lehet, hogy hasonló a jutsuja, mint Tsunadének, csak ő öregszik tőle? x,D
« Utoljára szerkesztve: 08 jún 25, 14:46:05 írta FireCat » Naplózva

mossuk le hipóval. marjon le a csontig.
Oldalak: 1 ... 122 123 [124] 125 126 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!