24 máj 15, 21:49:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 88 89 [90] 91 92 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554677 alkalommal)
0 Felhasználó és 28 vendég van a témában
R4z0r
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 432


« Válasz #1335 Dátum: 08 márc 21, 18:38:10 »

Na megnéztem a manga részeket de ha a mostani duplában nem lesznek akkor nagy valószinüséggel az utána lévő részben jönnek elő Nevet
Naplózva
barkasz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 195


« Válasz #1336 Dátum: 08 márc 21, 21:53:16 »

Jó volt látni Sasuke emlékeiben, amikor gyepálja Itachi Nevet
Meg a Kyuubi röhögése is nagyon ott volt! Mosolyog
Viszont továbbra is az az érzése az embernek, hogy nagyon húzzák a részeket, mégha Cart hsz.-ét olvasom akkor is Mosolyog Nah reméljük az immortal arcot nem fogják ennyire húzni. Ráadásul azt iszonyat látványosra meg lehet csinálni! (persze el is lehet cs*szni...)
Naplózva

jennybaba
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 381

Szászke-kun fan :D


« Válasz #1337 Dátum: 08 márc 21, 22:16:14 »

ez(ek) tök jó rész(ek) voltak!!! csak azok a visszaemlékezések...:S cajjajj..... mangát nem olvasok, de jól láttam hogy sasuke nyugodt szivvel beledöfte volna a kardot Sakurába? tényleg hogy is hivják a kardot? elfelejtettem..! de várom már a kövi részt... kacsint
Naplózva
Dante Kazama
Vendég
« Válasz #1338 Dátum: 08 márc 22, 11:47:18 »

Sword of Kusanagi a kard neve.

Már nagyon régóta vártam ezeket a részeket és én meg vagyok elégedve. Főleg azért, mert ezekben a részekben bukkan fel Szőszke, meg innen indul be a story igazán.
És igen, Sasuke nyugodt szivvel leszúrta volna Sakura-t.
Bár én csak a Shippuudenben birtam Sasuke-t igazán...
Naplózva
seiri
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 998



« Válasz #1339 Dátum: 08 márc 22, 11:56:03 »

Én is elégedett vagyok a mostaniakkal, bár a visszaemlékezések elég nagy részt elfoglaltak belőle ami azért kár. Mosolyog
Most jönnek csak az igazán jó részek, (kakuzu, hidan, deidara, sasuke +hebi) ezeket várom már kb mióta elmentek a hidas taláklára Kabutohoz - ami nem ma volt :'X

Az új openingre leszek nagyon kíváncsi, remélem ismét feltűnik majd benne az Aka  Pojén Nem tudom nekem ez a mostani annyira nem jött be, nem túlzottan nyűgözött le a kígyó szájából kibukkanó Oro :'X
Naplózva
kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #1340 Dátum: 08 márc 22, 12:16:49 »

végre én is megnéztem  Mosolyog
Szerintem 10/9 (de csak mert Sasukét rajzolhatták volna egy kicsit jobban)
de én ezt annak tudom be, hogy mivel már régen szerepelt, elfelejtették hogy kell ikszdé
na jó csak viccelek
Már várom a folytatást meg persze az új op./ed.-et.
Naplózva

kryboy
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 193


« Válasz #1341 Dátum: 08 márc 22, 13:17:08 »

Jó kis rész volt bár kevés akcióval de az is valami!Már várom a következőt remélem kakasi már meg fogja említeni Narutonak mit talált ki!
Naplózva
Tem
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 392


« Válasz #1342 Dátum: 08 márc 22, 14:33:50 »

Ha 10-es skálán kellene pontozni akkor ez max. 7-et érne. Szomorú Mert hát istenem...hogy rajzolhatták már meg így őket?!? >.<# Sakura idáig is ronda volt de most? Mikor mondja h " Sasuke-kun. " akkor oldalról mutatják a fejét, azt úgy néz ki mint egy szottyat öregasszony. >.<# Sasuket is elrontották néhányszor. De ha nem vesszük figyelembe a rajzolást, egész jó rész volt [végreegykisakcióx]]. Nevet
Naplózva
jennybaba
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 381

Szászke-kun fan :D


« Válasz #1343 Dátum: 08 márc 22, 14:46:14 »

sztem a Spoiler aláfestése sokkal jobb volt, mint ebben a részben.. nem tom, hogy mért változtatták meg :/ >.<#
Naplózva
madrid4ever
Vendég
« Válasz #1344 Dátum: 08 márc 22, 15:59:54 »

Csá!
Azt szeretném kérdezni hogy a megauploadon és a naruto-kun.hu ftp szerverén kívül honnan lehet sima Narutó részeket letölteni?
Naplózva
seiri
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 998



« Válasz #1345 Dátum: 08 márc 22, 16:03:39 »

Jennybaba oszton véleményedet, de szerintem annak sem örültünk volna túlzottan ha egy az egybe ugyanazt a részt vágják bele zenéstül mindenestül  Mosolyog
madrid4ever ennek van egy külön topicja a hírek közlemények nevű témán belül ^^'
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 22, 16:08:27 írta seiri » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1346 Dátum: 08 márc 22, 16:05:15 »

Csá!
Azt szeretném kérdezni hogy a megauploadon és a naruto-kun.hu ftp szerverén kívül honnan lehet sima Narutó részeket letölteni?

Itt:
http://nemesis.intrex.hu/naruto-kun/forum/index.php?topic=487.0

Meg itt:
http://www.dattebayo.com/t
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1347 Dátum: 08 márc 22, 20:09:44 »

Ha 10-es skálán kellene pontozni akkor ez max. 7-et érne. Szomorú Mert hát istenem...hogy rajzolhatták már meg így őket?!? >.<# Sakura idáig is ronda volt de most? Mikor mondja h " Sasuke-kun. " akkor oldalról mutatják a fejét, azt úgy néz ki mint egy szottyat öregasszony. >.<# Sasuket is elrontották néhányszor. De ha nem vesszük figyelembe a rajzolást, egész jó rész volt [végreegykisakcióx]]. Nevet

Mostanában tényleg pocsék az anime rajzolása, ebben a mostani részben meg különösen. Szomorú
Sakura és Sasuke rajzolása totálisan kiborított, pedíg a sorozat nyitó duplarészének a spoilerében tökéletesen meg voltak rajzolva. 
Naplózva

Sparky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 169

Disco Bear


WWW
« Válasz #1348 Dátum: 08 márc 23, 09:03:42 »

Nem tudom,mi olyan jó a shippu-ban,én az alapot(sima narutot) jobban szeretem,de nem tudom miért,lehet hogy csak ahoz vagyok hozzá szokva,de szerintem abba viccesebek a szövegek is! Ördögi
Bár,lehet hogy csak benem van a hibba... :'X
Naplózva

jennybaba
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 381

Szászke-kun fan :D


« Válasz #1349 Dátum: 08 márc 23, 09:16:16 »

nekem mind2 nagyon nagyon tetszik Sparky!:) bár nem nagyon volt még alkalom eddig a shippuuban, hogy vicces részeket halljunk :/ de most bocsássatok meg, még mindig sokkban vagyok Sakura fejétől...váááá!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 88 89 [90] 91 92 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!