24 máj 25, 23:56:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 781 782 [783] 784 785 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1746001 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11730 Dátum: 15 márc 14, 13:40:50 »

Nos elég érdekes,az tény Nevet
Kiskorom óta heavy metal,classic metal/rock imádó vagyok,de valahogy ez is bejön Nevet
ja meg a 80-as évek disco zenéi xDDD bár abból csak csak az Earth,Wind and Fire amit imádok xD
Szóval meg lehet szokni ha az ember meg akarja,a megszokástól meg már nem választ el sok a rajongásig.Onnan meg már csak egy lépés az éjjeli telefonhívások,a kukkolás és a távol tartási végzés khkhmm  ja hogy mi?
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11731 Dátum: 15 márc 14, 22:07:26 »

Bezony Nana Mizuki a legjobb! Nevet

Egyébként ez a fan opening eszméletlen király! De sajna tényleg rohadt spoileres, bár lehet hogy csak mangás szemmel. Lehet ha nem olvastam volna a mangát azt sem tudnám mi van. Nevet

Egyébként azt valahogy kétlem hogy a Boruto manga Áprilisban kezdődne mert arról már lenne hír. Új Mangák esetében legalább 2 hónappal előre be szokták harangozni hogy mikor indul. Egy ilyen híres mangánál meg tuti hogy nem hagyják az utolsó pillanatra, szóval én inkább Május vége körülire saccolom. De ne legyen igazam. Nevet

Amúgy Jon ez is ízlés kérdése ki milyen zenészért, zenéért rajong. Ahogy Capac is írta és is dettó azt a stílust képviselem amit ő, rock, metal, és a többi kivéve a tini pop meg a diszkó. Nevet
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11732 Dátum: 15 márc 14, 22:18:18 »

Mondjuk nekem ez a kedvencem tőle Nevet
Már maga a látvány miatt is megér egy ilyen Hans Landa féle bravót a tej mellé Nevet
meg olyan hangja van tényleg hogy a bokám lefosom Nevet imádom Nevet
Ja hát meg a Hinata dala,de ez gondolom egyértelmű
szerk:
hogy ne legyen totális off, ajánlom hogy a májusi vizsgáim előtt jöjjön,különben valaki golyót kap
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=cZFPVAOrdXQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=cZFPVAOrdXQ</a>
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 14, 22:24:31 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11733 Dátum: 15 márc 15, 05:48:35 »

Kishi megnyerte az "Év újonca" díjat. LOL Nevet
Nem igazán értem ez most milyen díj, pláne hogy jön ide az év újonca díj egy 15 éves manga esetében. ikszdé
Na mindegy.

http://www.animenewsnetwork.com/news/2015-03-14/masashi-kishimoto-wins-rookie-of-the-year-award-for-naruto/.85976
Naplózva

sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #11734 Dátum: 15 márc 15, 07:04:19 »

Szerintem azért "rookie", mert a Naruto az első mangája és ahhoz képest több, mint 10-15 évig futott.
Naplózva
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #11735 Dátum: 15 márc 15, 12:59:52 »

Volt előtte egy one-shotja, az one-shotnak számít csak.
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11736 Dátum: 15 márc 20, 22:30:47 »

Baromi jó kép Nevet  Hinata Nevet imádom xD
Jót nevettem rajta XDDDD
ejjj de várom már az új mangát
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11737 Dátum: 15 márc 24, 17:07:06 »

BRÉKING
Úgy néz ki április 20-án indul a Boruto manga Nevet
Véssük föl szépen a létező összes naptárba ezt a szent időpontot Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11738 Dátum: 15 márc 24, 19:05:59 »

Off:

Ha már Miziki Nanáról van szó, nem tudom ki ismeri a "Dog Days" című animét. Annak minden egyes openingjét ő énekli és emellett 2 karakternek is ő adja a hangját. A poén az, hogy rá nem jöttem volna erre, amíg nem olvastam, pedig nézem a szériát az 1. évad óta.

Op1 (Scarlet knight): https://www.youtube.com/watch?v=p91EWMm-Vew
Op2 (Fearless hero): https://www.youtube.com/watch?v=i8hRLmMX5Ts
Op3 (No limit): https://www.youtube.com/watch?v=x_HoniamgE0

On:

Jaja a hírek szerint az aranyheti WSJ-ban jön jövő hónap közepe felé az új "Naruto gaiden" címre keresztelt mini széria, aminek szerintem ennél rosszabb nevet nem is választhatott volna Kishimoto, ha tényleg a gyerekekről fog szólni és nem arról, hogy mi történt a timeskip alatt és hogy lett Naruto Hó-kage.
És, hogy őszinte legyen ezen a ponton engem személy szerint az utóbbi nem is igazán érdkel már, inkább látnék némi karakterizációt a fiatalok felé és rendes lezárást a sólyom csapatnak meg Nagykígyómarunak és Sisak apónak.
Szóval remélem ez nem olyan Gaiden lesz, mint a Kakashi gaiden (ami mondjuk így belegondolva inkább Obito gaiden) meg a Jiraya gaiden (ami mondjuk csak anime filler volt, de na).

Ja és itt egy frankó fanart zárásképp: http://fc01.deviantart.net/fs71/f/2014/335/a/0/naruto_landscapefinal_small_by_awrugro-d88bgoa.jpg

(Capac, ekkora képet ne ágyazz be, mert nehéz megnézni és a modik harapnak érte.)
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 24, 19:07:14 írta Exkirion » Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11739 Dátum: 15 márc 24, 19:39:41 »

Tuti nem történt már a Last után semmi Narutoval...kivéve ugye Hinata (eahhhh még mindig annyira jó)esküő,gyerekek stb de szerintem olyan konfliktus amiben meg kell megint menteni mindenkit,már nem történt.Bár elvileg a Kakashi hidenben van valami olyasmi hogy ő és Sai elmentek Kiragakurébe asszem,de nyilván ott sem tört ki egy atomháború.
Hinata is megmondta a Last-ban hogy már béke van.Szerintem már csak annyi volt hogy Kakashi elérkezettnek látta az időt,lemondott és Narutonak adta át a stafétát.Senki sem ellenkezett az is tuti Nevet
Amit várok az még több NaruHina,Boruto ökörködése ,és Konohamaru mint csapatkapitány Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 24, 19:40:12 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #11740 Dátum: 15 márc 24, 20:38:37 »

Én arra lennék kíváncsi, hogy Boruto milyen kalandokban vesz majd részt? Már az összes lényeges embert lenyomták akit le kellett, béke van, mit lehet ebből kihozni? Gondolkozik
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11741 Dátum: 15 márc 24, 21:42:59 »

A filmben (ami augusztusban jön) Sasukéval fog majd "kalandozni"
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11742 Dátum: 15 márc 24, 21:56:56 »

A filmben (ami augusztusban jön) Sasukéval fog majd "kalandozni"

Ezt nem tudom honnan veszik az emberek, mert már máshol is olvastam ezt a handabandát, mert semmi ilyen hír nem jött. Annyit tudni, hogy Naruto, Sakura és Sasuke is szerepelni fog a filmben komolyabban és Sarada is. ÉÉÉÉS ennyi. Ja és, hogy elvileg saját harcstílusa lesz, amit Kishi már kitalált neki.
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11743 Dátum: 15 márc 24, 22:05:06 »

Nem sokkal a Last megjelenés után olvastam valahol.
Akkor módosítom arra hogy én azt olvastam hogy Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11744 Dátum: 15 márc 25, 00:30:45 »

Off:

Ha már Mizuki Nanáról van szó, nem tudom ki ismeri a "Dog Days" című animét. Annak minden egyes openingjét ő énekli és emellett 2 karakternek is ő adja a hangját. A poén az, hogy rá nem jöttem volna erre, amíg nem olvastam, pedig nézem a szériát az 1. évad óta.

On:

Jaja a hírek szerint az aranyheti WSJ-ban jön jövő hónap közepe felé az új "Naruto gaiden" címre keresztelt mini széria, aminek szerintem ennél rosszabb nevet nem is választhatott volna Kishimoto, ha tényleg a gyerekekről fog szólni és nem arról, hogy mi történt a timeskip alatt és hogy lett Naruto Hó-kage.

Eddig egy olyan animét sem láttam, amiben Nana szerepelt, mint szinkron színész és nem énekelt benne legalább egy dalt. Nevet
Ahol ő ott van ott általában énekel is. Naruto talán az egyetlen ahol nem énekelt kivéve ugye a Last mozi.

ON: Erről a Boruto vagy Naruto Gaiden mangáról én nem olvastam hírt de MangaHelpers szerint tuti. Egyébként azért lett szerintem Gaiden a címe mert ez is melléktörténet ha csak simán Boruto lenne akkor mindenki elkezdené hogy juj de jó ez is never endign lesz. Nevet A Gaiden mangák meg mind csak pár fejezetesek. Szóval nem tudom. Arról volt szó hogy az ifjakról fog szólni meg ugye a Boruto mozit is fel kell valamivel vezetni hisz Augusztusra szerintem Kishi be is fejezi ezt a Spinoff mangát hisz azt mondta nem lesz hosszabb pár kötetnél. Engem azért érdekelne Naruto hogy lett Hokage de 1-2 fejezetnél több ne menjen el rá. Timeskip történéseit láthattuk a moziban kivéve azt nem hogy lett Narcsiból Hokage. Viszont egy ilyen slice of life feelinges oldschool Naruto küldetéses mangának nagyon tudnék örülni. Ugyanis mondhat bárki bármit Shounenben olyan nincs hogy BÉKE meg hogy elfogyott az ellenség. Nevet Mindig van erősebb hisz az új generáció felülmúlja a régit és az új ellenségeknek nem is kell kapcsolódni Naruto ellenségeihez sem. De pl olyanokat csinálhat Kishi hogy Boruto veszélybe kerül Naruto valami régi ellensége miatt stb. Nem kell ide tájegység romboló harcot már tenni és szerintem Kishi sem fog ilyet csinálni. A legtöbb fejezet sima slice of life lesz szerintem amilyen anno volt a manga az elején mikor Narcsi kisgyerek volt. Közben megválaszolhat pár dolgot mint Oro vagy Taka csapat meg Kabuto. Ha ezek meglesznek nekem egy szavam sem lesz. De igazából én már annak is örülök hogy lesz valami Naruto manga. Totál üresek a csütörtökök pláne hogy Bleach egy szikrányi jó érzést nem kelt bennem így nem igazán van más ami pótolhatná Narutot. Nevet

Ezt a Sasuke fogja edzeni Borutot dolgot én már sok helyen olvastam és ez amúgy nem is lenne olyan rossz ötlet de szerintem a film ezt a spinoff mangát fogja kb feldolgozni kiegészíteni.

Egyébként szerintem a háttérben látott felhőkarcolóknak még tuti lesz szerepük pl. Lehet azt is bemutatja mennyire fejlődött a világ és hogy, merre miképp hasznosíthatják még a tudásuk a ninják. Az új kor ninjái úgymond. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 25, 00:38:24 írta Kuro25 » Naplózva

Oldalak: 1 ... 781 782 [783] 784 785 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!