24 máj 25, 20:18:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 780 781 [782] 783 784 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1745663 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11715 Dátum: 15 feb 28, 02:00:07 »

Nem mondom hogy nem érdemelné meg a díjat mert örülnék ha megkapná DE szerintem nem fogja.
Ilyen mangák mellett amikkel versenybe száll esélytelennek tartom, max én is egy Special díjat tartok esélyesnek elvégre 15 év az nem kevés és Kishi tényleg nem átlagos Shounen mangát csinált.
Ha jól rémlik nagyon kevés Shounen fight manga kapta meg ezt a díjat sőt nem is tudom hogy volt-e olyan ami megkapta. De lehet tévedek.

Mindenesetre engem is meglepett hogy jelölték mert ide nem jelölnek csak úgy hype miatt Mangát.
Naplózva

sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #11716 Dátum: 15 feb 28, 19:11:14 »

Nem mondom hogy nem érdemelné meg a díjat mert örülnék ha megkapná DE szerintem nem fogja.
Ilyen mangák mellett amikkel versenybe száll esélytelennek tartom, max én is egy Special díjat tartok esélyesnek elvégre 15 év az nem kevés és Kishi tényleg nem átlagos Shounen mangát csinált.
Ha jól rémlik nagyon kevés Shounen fight manga kapta meg ezt a díjat sőt nem is tudom hogy volt-e olyan ami megkapta. De lehet tévedek.

Mindenesetre engem is meglepett hogy jelölték mert ide nem jelölnek csak úgy hype miatt Mangát.

Ó, nagyon, NAGYON ritkán jelölnek shonen-t, ami nyert is valaha, egyedül eddig a Fullmetal Alchemist volt, ami megnyerte, de az sem a legmagasabb "Grand Prize Award" díjat. A volt három "nagyból" is egyedül eddig a Naruto lett jelölve.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11717 Dátum: 15 feb 28, 23:04:11 »

One Piece úgy tudom volt jelölve de sosem nyert semmit. Dragon Ball-t meg pont kiesett  mert annak 95-ben vége lett ez a díj meg 97-től aktuális ha jól látom. Bár még így is jelölhették volna azért. Nevet
Viszont GPA díjat Naruto sem fog kapni ez fix.
Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #11718 Dátum: 15 márc 01, 13:29:03 »

Ez olyan mint az Oszkár, Ott is kis produkciok nyernek.
Mint most Birdman.  Nem pedig olyanok mint Interstellar..
Valoszinü japánban is igy megy ez.  narutonak nem sok esélye van.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11719 Dátum: 15 márc 01, 15:22:19 »

Nolan sosem fog oscart nyerni,de neki nincs is szüksége rá mert már túllépett ezen a szinten.Az emberek így is többre tartják a rendezők nagy többségénél.Számára ez lehet hogy még visszaesés is lenne,mert onnantól kezdve nem fog jó filmeket csinálni,csak blockbuster filmeket Nevet
A Naruto is ilyen.Nincs szüksége arra hogy megnyerje a díjat,mert az emberek anélkül is szeretik.Ettől függetlenül megkaphatja Nyelvesít
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11720 Dátum: 15 márc 01, 15:55:50 »

Azért ne keverjük a kettőt. Nevet
Az Oscar már rég nem az igazi alkotásokról szól hanem Amerika önimádatáról.
Minden évben ugyan olyan filmek nyernek csak néha betesznek 1-2 random filmet hogy ne legyen annyira feltűnő. Birdman valóban zseniális volt de ennyi díjat egyáltalán nem érdemelt volna meg. Hans zimmer meg már igazán megérdemelné az Oscart mert évtizedek óta szállítja a legjobb filmzenéket. Nevet

No de hogy ne OFFoljak. Naruto Musical-hez jött egy újabb hír, megtudtuk kik fogják énekelni a betét dalt. Nem meglepően a FLOW kapta eme megtiszteltetést. Nevet Jó kis muzsika.

http://www.animenewsnetwork.com/news/2015-03-01/flow-to-perform-image-song-for-live-spectacle-naruto-stage-play/.85488
Naplózva

fornetti2
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 109



« Válasz #11721 Dátum: 15 márc 12, 20:22:44 »

Sziasztok!
Igazából, nem tudom ezt melyik topicba kell írni, szóval elnézést, ha rossz helyre írtam Mosolyog
Nem gondoltam voltan hogy ez a kis "vacak" naruto manga ennyire fog hiányozni, de annyi évnyi olvasgatása után igencsak nagy hiányát érzem, főleg ilyenkor csütörtökön Nevet Igazából a full metal alchemist óta nem éreztem, hogy egy manga/anime hiányozna az életemből ikszdé
Nem tudtok ajánlani valamit helyette?
Még egyszer elnézést ha ezt rossz helyre írtam :S Mosolyog
Naplózva

"Naná, hogy az emberek zabálják a mesét, amely rendelkezik egy plusz dimenzióval: a szabadságéval; ott még van kristálytiszta igazság, mi több, győzhet is."
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #11722 Dátum: 15 márc 12, 20:32:58 »

Egy kicsit nekem is hiányzik. Mindig ez van ha valami véget ér.  smirksweat
Mondjuk  van olyan topik a fórumon hogy 'anime ajánló', elvileg mangát is ajánlhatnak ott.  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11723 Dátum: 15 márc 12, 22:01:36 »

Ha nézitek az animét, akkor lehet tudjátok, hogy jövő hónapban jön az új opening.

xMadRedz tegnap előtt rakta fel ezt a fan made 17-es openinget a maradék canon sztorirészhez. Őszintén szóva nagyon nem bánnám, ha az Op is valami hasonló lenne, mert ez valami baromi jó.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=JZrngh20Cyg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=JZrngh20Cyg</a>
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11724 Dátum: 15 márc 12, 22:17:47 »

Ha tényleg a 17. lesz az utolsó évad, bár ahogy a filler részeket elnézem ez még nem biztos,akkor nagyon oda kell tenniük magukat hogy az utolsó opening üssön akkorát mint az első.Mert az anno ütött Nevet a shippuué tutira.
Viszont most tavasszal ugye indul a Boruto spinoff manga is.Bár konkrét megjelenési dátum nincs...még mindig.Csak annyi hogy tavasz -.-"
Jó dolog az is ha hiányzik valami,mert akkor tudod hogy szeretted Nevet nekem pl egyáltalán nem hiányzik a gimis osztályom xDDD
Azért az is számít hogy a legtöbben ezzel a mangával nőttünk fel.Én biztos.Viszont engem kárpótol az hogy milyen szép vége lett Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11725 Dátum: 15 márc 12, 22:22:41 »

Viszont most tavasszal ugye indul a Boruto spinoff manga is.Bár konkrét megjelenési dátum nincs...még mindig.Csak annyi hogy tavasz -.-"

Elvileg április, de konkrét nap még tényleg nincs neki kitűzve.

Apropó nap. Ugyan off, de ugye tudjátok, hogy 20.-án napfogyatkozás lesz. Reméljük jó időnk lesz, mert a kövi csak jó 20 év múlva lesz... Pojén
Naplózva

sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #11726 Dátum: 15 márc 14, 08:49:33 »

http://www.crunchyroll.com/anime-news/2015/03/12-1/naruto-manga-author-receives-the-new-face-award-of-minister-of-education-award-for-fine-arts

Nosza? Kap még egy díjat?

Valaki eltudná mondani, miről van itt szó?
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11727 Dátum: 15 márc 14, 13:25:46 »

Hát, ahogy olvasom, ez egy állami (miniszteri) díj, amit minden évben 11 embernek osztanak ki, akik kimagasló eredményt értek el a bizonyos évben, természetesen 11 különböző kategóriában.
Kishimotot a "media art" kategóriában díjazzák.
És ahogy olvasom, azt a bizonyos Nana Mizukit is díjazták, akiért Kuro, meg asszem te is oda vagy Sergei Nevet Még tavaly.
Hát gratula Kishimotonak, őszintén nem gondoltam volna, hogy ennyire el fogják ismerni, de örülök neki, összességében abszolút megérdemli, a kisiklások ellenére is Mosolyog)

Szerk.:
Exkirion ez a fanopening elképesztő...openingnek katasztrofális lenne, gyakorlatilag elmeséli az egész végjátékot, de nekem, mint mangásnak, elképesztő...tele van erős, vagy finom utalásokkal, szimbólumokkal, nagyon jók a vágások, tényleg, nagyon-nagyon jó Mosolyog Mondjuk a zene nem jön be, és Sasuke rinneganját is megoldhatták volna szebben is, de egye fene.
Azonban utolsó openingnek én inkább valami egyszerűbbet, valami...metaforikusabbat választanék. Nem egyértelmű képekkel, hanem mint pl. a mostani openingben, amikor a kis Narutotól távolodik Sasuke, majd utána rohan, valami ilyesmit, amit az animések könnyű szívvel megnézhetnek. Valamit, ami inkább az érzelmekre hat... ha értitek mire gondolok.
Pl. Nagyon remélem, hogy nem dobják be Rikudou arcát, Sasuke rinneganját, Kaguyát...stb.
Na mindegy, majd meglátjuk, max. az animések majd átugorják.
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 14, 13:32:07 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11728 Dátum: 15 márc 14, 13:31:34 »

És ahogy olvasom, azt a bizonyos Nana Mizukit is díjazták, akiért Kuro, meg asszem te is oda vagy Sergei Nevet
Engem kihagytál Szomorú
Elvileg április, de konkrét nap még tényleg nincs neki kitűzve.
Na ennek baromira örülök Nevet
jó kis hónap lesz akkor az április Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11729 Dátum: 15 márc 14, 13:33:18 »

Nem tudtam, bocsi Nevet Nem is értem, hogy lehet egy japán énekesnőért rajongani Nevet Persze elhiszem, csak tőlem ez elég távol áll.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: 1 ... 780 781 [782] 783 784 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!