24 máj 26, 01:31:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 776 777 [778] 779 780 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1746318 alkalommal)
0 Felhasználó és 34 vendég van a témában
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #11655 Dátum: 14 dec 28, 20:28:38 »

Hűha...akárhogy is nézem is a dolgot, lesznek még ilyen felháborodások az anime végén is bőven. ikszdé Mindenki gondoljon, amit akar. Ennek így volt értelme. Amúgy Kishi azt is elmondta egy interjúban, hogy azért lett SasuSaku, mert Sakura mindig is Sasukét szerette és elég érdekes karakternek lehetne titulálni, ha csak úgy csapot papot átpártolt volna Narutohoz.

Szóval, ez alapján Kishi még rokonszenvesebbnek tűnik. Nem akarta, hogy rossz véleménnyel legyenek Sakuráról. Nevet Jó, nyilván nem ez volt az elsődleges oka annak, hogy NaruHina lett.

Sajnos mindig lesznek olyanok, akik ezt nem akarják elfogadni. Lehet toporzékolni, de attól még ez van.
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
padre93924
Vendég
« Válasz #11656 Dátum: 14 dec 28, 20:35:42 »

Hűha...akárhogy is nézem is a dolgot, lesznek még ilyen felháborodások az anime végén is bőven. ikszdé Mindenki gondoljon, amit akar. Ennek így volt értelme. Amúgy Kishi azt is elmondta egy interjúban, hogy azért lett SasuSaku, mert Sakura mindig is Sasukét szerette és elég érdekes karakternek lehetne titulálni, ha csak úgy csapot papot átpártolt volna Narutohoz.

Szóval, ez alapján Kishi még rokonszenvesebbnek tűnik. Nem akarta, hogy rossz véleménnyel legyenek Sakuráról. Nevet Jó, nyilván nem ez volt az elsődleges oka annak, hogy NaruHina lett.

Sajnos mindig lesznek olyanok, akik ezt nem akarják elfogadni. Lehet toporzékolni, de attól még ez van.
Ráadásul annyi értelme van ezen siránkozni mint bármely filmen vagy sorozaton,hiszen  Nevet
Én mint NaruHina párti örültem neki,kicsi szívem könnyezett a boldogságtól, de ugyanúgy megrendezett mint pl a Dr.Csont
Bones és Booth kapcsolata (ezt csak azért írom mert a Naruto után ez a sorozat áll hozzám a legközelebb).Szép,de megrendezett :/
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 28, 20:44:36 írta padre93924 » Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11657 Dátum: 14 dec 29, 02:22:14 »

Padre szerintem cserélj avatárt mert ha az anime topicban meglátják tuti felháborodnak. Nevet ikszdé
Naplózva

sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #11658 Dátum: 14 dec 29, 18:14:09 »

1.Nem vagyok az a fajta ember aki gyorsan fel szokta kapni a vizet.De ezen én is felkaptam hogy NARUTO HINATÁVAL?  Neeem Na ne már.Na ez kinyomta a biztosítékot,

2.Ja meg ez a másik dolog hogy egészen eddig nagy ívből lepottyantotta Sakurát meg minden és a harc végén meg úgy tesz Sasuke mint ha mi sem történt volna?

3.Sztem Khisi-nek sem lehetett túl sok nője az életében ha egy ilyen love storyval áll elő komolyan.

4.Meg akkor minek tettek bele utalásokat Naruto iránt elkezdett érezni valamit?

5.Itt most az Orochimaru vs jinjuriki (bocs ha nem tudom helyesen leírni) harca gondolok amikor Yamatao papol Sakurának a Naruto iránti érzéseiről vagy is próbálná csak addigra magához tér.és még sorolhatnám ezeket a fajta jeleneteket.

6.Mert sokan NaruSaku-ra szavaztak volna és nem Naruhiná-ra.

7.Meg az együtlétjük is elég faintos dolog.Felcsinálta és zarándokúton van és ott hagyta Sakurát egyedül a gyerekkel aki kiköpött mása Karinnak.

1.Na, még egy ember aki shippingért ("románcért") olvasott egy neverending shonen fight mangát, ahol a románcok köztudottan csak poénnak vagy fanservice-nek vannak.

2.Sakura már a debut-je óta Sasuke volt az álma és vele akart lenni. Amúgy nem azért, de ha te is megtudnád, hogy egy gonosz szervezett volt a családod tragédiája mögött, akkor tökmindegy, hogy kivel milyen kapcsolatban voltál, tuti, hogy vérgőzős fejjel bárkinek neki mentél volna.

3."Ha valami nem úgy lett, ahogyan akartad, sértegesd az alkotót". Kiemelten és aranyba foglalva, megőrizve az utókornak! ikszdé

4.Mert miután Kishimoto rájött, hogy valamiért sok ember képes csak shipping-ért olvasni akár olyan mangát is, amely rohadtul nem erről szól, s mivel japánban nagyon divat a Rie Kugimiya féle tsundere-loli animék (Zero No Tsukaimai, Hidan No Aria stb), ezért rakott bele rengeteg NaruSaku + NaruHina + SasuSaku + SasuKarin fanservice-t. Szerinted miért sírta magát Karin vissza Sasuke-hoz a semmiből ahhoz képest, hogy ő még többet "szenvedett" Sasuke miatt + 485-ik fejezetben meg is jegyezte, hogy végzett Sasuke-val?

5.Yamato, ja ja, persze, persze, csak EGY dolgot felejtenek el, hogy Yamato:
- alig volt együtt 2 napot Naruto-val és Sakura-val és előtte nem tudott róluk semmit.
- nem tudott semmit Sasuke-ról, illetve, hogy Sakura szerelmes Sasuke-ba.
Amúgy megjegyzem, hogy eme "momentum" ellenére később a 469-es fejezetben nem hogy ő volt az első, aki átlátott Sakura kamu vallomásán, de még meg is akarta Sakura-t verni, ha Kakashi nem állítja le már az elején.

6.Nem vagyok shippinger, nem ezért olvasok Naruto, One Piece, Bleach és Gintama mangát, de azt még én is megtudom mondani, hogy a SasuSaku-nak van japánban a legnagyobb tábora, azután jön a NaruHina, utána a ShikaTema, majd a TsunaDan és valahol 7-ik vagy 8-ik helyen van a NaruSaku tábora.

7.Istenem, rakjatok egy szemüveget egy lányra s máris Karin "klónja" lesz! Azt persze senkit sem érdekel, hogy Sarada azu apjára ütött + Karin-t pont, hogy Sakura-ról mintázta Kishimoto, hogy sötét szemekkel és sötét hajjal!
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #11659 Dátum: 14 dec 30, 12:03:39 »

Úgy tűnik ez az összefogaló most nagyon is illik ide a manga topikba.
http://animecontinuum.tumblr.com/post/106499821577/sasuke-being-ooc

Anno még Exkirion linkelte a filmes topikba.Érdekes észrevételek vannak benne.
Ajánlott annak olvasni aki esetleg kiakadt a párosításokon. Nyelvesít
Naplózva

legyenvalamiideírva
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #11660 Dátum: 15 jan 03, 21:50:58 »

Nem vagyok az a fajta ember aki gyorsan fel szokta kapni a vizet.De ezen én is felkaptam hogy NARUTO HINATÁVAL?  Neeem Na ne már.Na ez kinyomta a biztosítékot,Khisi ezt most csúnyán elszúrta.Naruto azért lett volna jobb mert mindig mellette volt ha baj volt,nem úgy mint Sasuke aki csak átgázolt rajta.Meg aztán fene tudja hogy hányszor próbálta meg megölni Sakurát ez aztán nagyon figyelmes dolog milyen jó érzés lenne a mai világba hogy ezt mondanánk annak akit szeretünk hogy "szeretlek de azért megpróbállak megölni ha nem nagy baj"címszóval.Ja meg ez a másik dolog hogy egészen eddig nagy ívből lepottyantotta Sakurát meg minden és a harc végén meg úgy tesz Sasuke mint ha mi sem történt volna?Sztem Khisi-nek sem lehetett túl sok nője az életében ha egy ilyen love storyval áll elő komolyan....
Mintha Sakura olyan jól bánt volna Narutoval. Sakura hazudott Narutonak az érzéseivel kapcsolatban, be akarta csapni, de szerencsére Narutonak volt annyi esze, hogy átlásson rajta. Szerinted ez már belefér? Csak az rossz ha a férfi tesz rosszat egy nőnek, de az már teljesen rendbe van ha nő tesz rosszat férfival? Eléggé kettős mércét használsz. Tudod a nőnek is tisztelnie kell a pasiját, nemcsak a férfinak a csaját. Hinatával ezerszer jobban járt Naruto, mert Hinata egy szeretetteljes, gondoskodó nő és mint az egész shinobi világ hőse Naruto igazán megérdemel egy ilyen jó nőt mint Hinata. Sakura meg amilyen idegbeteg örüljön hogy tudott pasit szerezni magának.
Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #11661 Dátum: 15 jan 04, 09:28:00 »

Azt azért vegyük már figyelembe, hogy Sakura SOHA nem akart rosszat Narutonak. Szóval ugyanannyira érdemes lett volna Narutora, mint Hinata.
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11662 Dátum: 15 jan 04, 13:35:57 »

Azt azért vegyük már figyelembe, hogy Sakura SOHA nem akart rosszat Narutonak. Szóval ugyanannyira érdemes lett volna Narutora, mint Hinata.

Leszámítva, hogy önkényesen meg akarta ölni Sasukét, akinek a megmentésére Naruto gyakorlatilag feltette az életét, ezzel pedig, ha megtette volna, tönkretette volna Naruto álmát, aki képtelen lett volna tartani magát a Nindojához és valószínűleg sosem lett volna hokage, hisz:

"Hogy lehetne valaki olyan hokage, aki még egyetlen barátot sem tud megmenteni" - Naruto.
Naplózva

Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #11663 Dátum: 15 jan 04, 16:35:04 »

Jól van. ikszdé Az éppenséggel egy hülye döntés volt, és azért ezen kívül nem volt. Ha valaki hoz még egy példát, visszaszívom amit mondtam. ikszdé
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #11664 Dátum: 15 jan 04, 18:51:04 »

Akármennyire is fontos volt neki és szerette Narutot a teljes bizalom hiányzott volna a kapcsolatukból.
Na meg ha őt választja az akkor is részben logikai alapon lett volna.

Szerintem jó ez így ahogy van.

Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11665 Dátum: 15 jan 04, 19:03:07 »

Hinata a legelejétől kezdve szerette Narutot és hitt benne.Sakura csak kihasználta hogy visszakaphassa szászkekunt...Naruto sosem szerette Sakurát inkább csak tetszett neki (szerintem)
Viszont Hinatát a végén már szerette.És ez a legjobb.A többi mellékes...kit kivel, a lényeg hogy Naruto Hinatával került össze Mosolyog
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #11666 Dátum: 15 jan 04, 19:21:23 »

Ezért szeretem ennyire a végét. xD
Nem lehet vitatkozni, hogy ki-kit szeret, mert Kishi megmondta, hogy "Ez itt, azzal van együtt, és kész!" . *^*
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11667 Dátum: 15 jan 04, 19:23:24 »

Ezért szeretem ennyire a végét. xD
Nem lehet vitatkozni, hogy ki-kit szeret, mert Kishi megmondta, hogy "Ez itt, azzal van együtt, és kész!" . *^*
Ennyi,meg nincs is kivetni való benne.Mindenki azzal jött össze,akivel kellett.
Bár a Chouji és a feka csaj, meg Ino és Sai duón meglepődtem Nevet
De a Naruto Hinata a legszebb :3
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #11668 Dátum: 15 jan 04, 19:29:18 »

https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/10540533_1522831304647353_8393565202493569851_n.png?oh=fde6045e45509be0c28407300c8d4a26&oe=55226657

A második alkalom mikor volt? smirksweat
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Kota
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


The Wizard


« Válasz #11669 Dátum: 15 jan 04, 20:30:21 »

Egy Filler sorozat része volt Nevet aszem a Shippu 194 része vagy akörül lehetett mikor egy arany szoborral bajlódtak.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 776 777 [778] 779 780 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!