24 máj 25, 21:49:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 775 776 [777] 778 779 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1745830 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11640 Dátum: 14 dec 20, 22:23:18 »

Egy kis bónusz, főként a Naruto-Hinata fanoknak.
A hivatalos movie poszter egy nagyon nagyon szép fan szinezett változata.
http://fc03.deviantart.net/fs70/i/2014/350/5/8/naruto_the_last_movie___family___by_x7rust-d8a2fww.png

Ezt pedig a filmes bookletből én tisztítottam le:
http://fc05.deviantart.net/fs71/f/2014/348/2/f/cleared_naruto___hinata_art_from_the_last_booklet_by_exkirion-d89vq2w.png
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11641 Dátum: 14 dec 24, 17:29:25 »

Amúgy tudom, hogy ez inkább az anime témába tartozik, de ott még spoiler:

Studio Pierrot: "Hmmm, mit adjunk a karácsonyra a fanoknak?"
Producer: "Öljük meg Narutot és Sasukét, aztán toljunk egy legalább 1 évad hosszú fillert."
Studio Pierrot: "Remek ötlet!"

Boldog karácsonyt mindenkinek. Kivéve nektek Naruto és Sasuke, ti megdöglötök Nevet
Naplózva

Zuki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83


« Válasz #11642 Dátum: 14 dec 25, 22:56:09 »

Kérdés:

Most Animebe volt ez a Hashi Jutsu és mondta, hogy majd Madarát "megvakitja" ez volt a mangába ?
vagy csak én nem emlékszem rá ?
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11643 Dátum: 14 dec 26, 00:34:07 »

Végül semmilyen szerepe nem volt. Most gondolok arra, hogy lehet, hogy azért, mert esélye se volt használni, azonnal meghalt, és miután meg visszajött, 1. ki tudja, hogy meg volt-e még neki, 2. kapott mást.
Lényeg, hogy nem használta.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11644 Dátum: 14 dec 26, 06:32:07 »

Most Animebe volt ez a Hashi Jutsu és mondta, hogy majd Madarát "megvakitja" ez volt a mangába ?
vagy csak én nem emlékszem rá ?

Nem néztem Leito magyar feliratát, de teljesen biztos vagyok benne, hogy a mangában és a japán szövegben azt mondja, hogy lebénítja vagy lefogja függően attól hogy akarod fordítani.
Naplózva

NaruSaku22
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 13



« Válasz #11645 Dátum: 14 dec 28, 08:43:23 »

Nem vagyok az a fajta ember aki gyorsan fel szokta kapni a vizet.De ezen én is felkaptam hogy NARUTO HINATÁVAL?  Neeem Na ne már.Na ez kinyomta a biztosítékot,Khisi ezt most csúnyán elszúrta.Naruto azért lett volna jobb mert mindig mellette volt ha baj volt,nem úgy mint Sasuke aki csak átgázolt rajta.Meg aztán fene tudja hogy hányszor próbálta meg megölni Sakurát ez aztán nagyon figyelmes dolog milyen jó érzés lenne a mai világba hogy ezt mondanánk annak akit szeretünk hogy "szeretlek de azért megpróbállak megölni ha nem nagy baj"címszóval.Ja meg ez a másik dolog hogy egészen eddig nagy ívből lepottyantotta Sakurát meg minden és a harc végén meg úgy tesz Sasuke mint ha mi sem történt volna?Sztem Khisi-nek sem lehetett túl sok nője az életében ha egy ilyen love storyval áll elő komolyan.Meg akkor minek tettek bele utalásokat Naruto iránt elkezdett érezni valamit? Itt most az Orochimaru vs jinjuriki (bocs ha nem tudom helyesen leírni) harca gondolok amikor Yamatao papol Sakurának a Naruto iránti érzéseiről vagy is próbálná csak addigra magához tér.és még sorolhatnám ezeket a fajta jeleneteket.Én megértem h sok fan fel van háborodva ezen a döntésen és sztem jogosan.idáig nem hagyta h beleszóljanak a munkásságába de azért ebben az egy dologban hallgathatott volna a rajongókra.Mert sokan NaruSaku-ra szavaztak volna és nem Naruhiná-ra.Meg az együtlétjük is elég faintos dolog.Felcsinálta és zarándokúton van mert lehet hogy megbocsátották neki a bűneit de konohába nem térhet vissza.Magyarán mondva felcsinálta és ott hagyta Sakurát egyedül a gyerekkel aki kiköpött mása Karinnak.Tehát ez is elég jó és megfontolt dolog volt kisitől -.-" Szegényt megint benne hagyni a kakiban.hát gratula.Csak ennyi lett volna
Naplózva
padre93924
Vendég
« Válasz #11646 Dátum: 14 dec 28, 09:10:46 »

Nem vagyok az a fajta ember aki gyorsan fel szokta kapni a vizet.De ezen én is felkaptam hogy NARUTO HINATÁVAL?  Neeem Na ne már.Na ez kinyomta a biztosítékot,Khisi ezt most csúnyán elszúrta.Naruto azért lett volna jobb mert mindig mellette volt ha baj volt,nem úgy mint Sasuke aki csak átgázolt rajta.Meg aztán fene tudja hogy hányszor próbálta meg megölni Sakurát ez aztán nagyon figyelmes dolog milyen jó érzés lenne a mai világba hogy ezt mondanánk annak akit szeretünk hogy "szeretlek de azért megpróbállak megölni ha nem nagy baj"címszóval.Ja meg ez a másik dolog hogy egészen eddig nagy ívből lepottyantotta Sakurát meg minden és a harc végén meg úgy tesz Sasuke mint ha mi sem történt volna?Sztem Khisi-nek sem lehetett túl sok nője az életében ha egy ilyen love storyval áll elő komolyan.Meg akkor minek tettek bele utalásokat Naruto iránt elkezdett érezni valamit? Itt most az Orochimaru vs jinjuriki (bocs ha nem tudom helyesen leírni) harca gondolok amikor Yamatao papol Sakurának a Naruto iránti érzéseiről vagy is próbálná csak addigra magához tér.és még sorolhatnám ezeket a fajta jeleneteket.Én megértem h sok fan fel van háborodva ezen a döntésen és sztem jogosan.idáig nem hagyta h beleszóljanak a munkásságába de azért ebben az egy dologban hallgathatott volna a rajongókra.Mert sokan NaruSaku-ra szavaztak volna és nem Naruhiná-ra.Meg az együtlétjük is elég faintos dolog.Felcsinálta és zarándokúton van mert lehet hogy megbocsátották neki a bűneit de konohába nem térhet vissza.Magyarán mondva felcsinálta és ott hagyta Sakurát egyedül a gyerekkel aki kiköpött mása Karinnak.Tehát ez is elég jó és megfontolt dolog volt kisitől -.-" Szegényt megint benne hagyni a kakiban.hát gratula.Csak ennyi lett volna
Sakura meg is érdemli Sasukét.Két idegbeteg egymás mellett.
Hinata már akkor hitt Narutoban amikor mindenki más sz4rba se vette őt.Az meg hogy Yamato mondta Sakurának hogy mit érez Naruto iránt...lehet hogy szerette őt,de korántsem azzal a fajta szeretettel amivel szászkekunt.Ezen semmi sem változtatott és emiatt érdemli meg őt Sakura(mármint szöcskét)Hinata viszont a háborúban is végig ott volt Naruto mellet és meg is mondta hogy sosem ereszti el a kezét vagy valami ilyesmi.Ráadásul Naruto a filmben jön rá hogy szereti Hinatát...Sakura csak tetszett neki.
De mindegy ez egy kitalált világ ha ilyeneken fölhúzod magad,akkor meg is érdemled xD
Naplózva
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #11647 Dátum: 14 dec 28, 09:31:33 »

Teljesen egyetértek padre93924. Sasuke és Sakura egymáshoz illenek. Két lelkileg és érzelmileg is visszamaradott  karakterek. Hinata és Naruto kapcsolata meg teljesen logikus. Mindig voltak jelzések utalások, célzások ketöjük jövőbeli kapcsolatára.
Naplózva
padre93924
Vendég
« Válasz #11648 Dátum: 14 dec 28, 09:36:10 »

Teljesen egyetértek padre93924. Sasuke és Sakura egymáshoz illenek. Két lelkileg és érzelmileg is visszamaradott  karakterek. Hinata és Naruto kapcsolata meg teljesen logikus. Mindig voltak jelzések utalások, célzások ketöjük jövőbeli kapcsolatára.
És mennyivel szebb is az ő kapcsolatuk...amennyi eddig átjött a filmből a fölkerült videókon keresztül meg ugye a manga utolsó része, én sokkal nyugodtabb,harmonikusabb kapcsolatot nézek ki belőlük mint bárki másból.
NaruSaku22: szászkekunba azok után amiket tett maximum a Sakura féle érzelmi roncs lehet belezúgva...lásd Ino is mással került össze.
Jó én elfogult vagyok ezen a téren mivel már a legeleje óta NaruHina párti voltam.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11649 Dátum: 14 dec 28, 13:51:45 »

Sztem Khisi-nek sem lehetett túl sok nője az életében ha egy ilyen love storyval áll elő komolyan.Meg akkor minek tettek bele utalásokat Naruto iránt elkezdett érezni valamit?

Ahogy végig szenvedtem a kommented nekem is az jutott eszembe hogy te sem lehetsz
túl tapasztalt kapcsolatok terén. Nevet Hinata kislány kora óta szerelmes Narutóba, ahogy Padre is írta már akkor nagy becsben tartotta őt amikor Sakura csak Sóskára nyáladzott és Narutót is csak hírből ismerte kb. Naruto sem volt soha igazán szerelmes Sakurába csak gyermeki rajongás volt semmi több. Sasukéről továbbra sem tudunk semmit hogy miért nincs túl sokat otthon de majd a jövőre induló spinoff mangában tuti hogy meg lesz magyarázva hogy mit csinál. Itt a lányok kapták meg az álom pasijukat nem fordítva és ez így jó! Egyébként a Naruto sosem volt love story szerintem ébredj fel a mámoros ködfelhőből. Nevet
Ha love story-t akarsz olvasni, akkor keress Shoujo mangákat. Egyébként az utalások azért voltak hogy az ilyen agyhalott zombikat akik erre gerjednek csak beszippantsák a mangába! Ma már sajnos a fiatalok többsége nem vevő a normális történetre, erre a te kommented is k..va nagy igazolást ad hisz semmi máson nem akadtál ki csak a szerelmi szálon. ^^' Pedig a Narutonak sokkal komolyabb története van ennél. Nem is értem minek olvas olyan ember Shounen mangát aki a szerelmi cuccokra gerjed főleg ennyire veszettül. Nevet

Naruto mellé meg pont Hinata illik és kész. Ezt nem tudod megdönteni semmilyen érveléssel.
Sakura mellé meg Sasuke mert mindkettő érzelmileg rokkant. Nevet

NaruHina FOREVER!!!!! ikszdé ikszdé

És most leülök és várok Sergei-re. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 28, 13:52:51 írta Kuro25 » Naplózva

Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #11650 Dátum: 14 dec 28, 14:10:25 »

De ha Naruto is csak úgymond "most" lett szerelmes Hinatába, akkor miért ne lehetne bevetni azt is, hogy Szöcsi most lesz szerelmes? Hmm?
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11651 Dátum: 14 dec 28, 14:18:23 »

De ha Naruto is csak úgymond "most" lett szerelmes Hinatába, akkor miért ne lehetne bevetni azt is, hogy Szöcsi most lesz szerelmes? Hmm?

1. Mert ez nem szerelmi történet hanem Shounen.
2. Kishi mondott valami ilyet egy interjúban hogy lehet megcsinálja azt is.
3. Egy filmben 2 szerelmi szálat is csinálni sok lenne. Nevet
4. Mangában esélyesebb. De valahogy nem tudom elképzelni hogy SasuSaku párost látom flörtölni meg miegymás. Nevet
NaruHinát inkább mert ők aranyosak együtt.

Talán majd a spinoff mangában erre is fény derül. Kétlem hogy Kishi kihagyná hisz ha a NaruHinát megcsinálták filmben akkor a másik csapatot sem fogják kihagyni. Mondjuk ott vannak még Temariék akik engem inkább érdekelnek szóval akkor már legyünk igazságosak és tudjunk meg mindent mindenkiről. Nevet
Naplózva

padre93924
Vendég
« Válasz #11652 Dátum: 14 dec 28, 14:27:18 »

4. Mangában esélyesebb. De valahogy nem tudom elképzelni hogy SasuSaku párost látom flörtölni meg miegymás. Nevet
NaruHinát inkább mert ők aranyosak együtt.
Van egy elképzelésem hogyan fog zajlani a SasuSaku dolog.
szászkekun egy nap beállít Sakurához hogy neki feltétlenül föl kell támasztania a klánt és hogy ehhez szüksége van rá (ezt a szokott hideg,érzelem mentes hangnemben)szakuracsan meg rögtön ugrik a lehetőségre átvitt,és szó szoros értelemben is Nevet
a többit nem írom le,nagyrészt felnőttek vannak itt,tudjuk mi történik ilyenkor xD
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 28, 14:29:30 írta padre93924 » Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11653 Dátum: 14 dec 28, 14:43:43 »

4. Mangában esélyesebb. De valahogy nem tudom elképzelni hogy SasuSaku párost látom flörtölni meg miegymás. Nevet
NaruHinát inkább mert ők aranyosak együtt.
Van egy elképzelésem hogyan fog zajlani a SasuSaku dolog.
szászkekun egy nap beállít Sakurához hogy neki feltétlenül föl kell támasztania a klánt és hogy ehhez szüksége van rá (ezt a szokott hideg,érzelem mentes hangnemben)szakuracsan meg rögtön ugrik a lehetőségre átvitt,és szó szoros értelemben is Nevet
a többit nem írom le,nagyrészt felnőttek vannak itt,tudjuk mi történik ilyenkor xD

Ja ja én is valami hasonlót tudok csak kb elképzelni. ikszdé
Posztot törölni szerintem csak Admin/Moderátor tud. Legalábbis én nem látok törlési opciót. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 28, 14:45:03 írta Kuro25 » Naplózva

Mokuko
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 16


We know


« Válasz #11654 Dátum: 14 dec 28, 17:15:53 »

Nem vagyok az a fajta ember aki gyorsan fel szokta kapni a vizet.De ezen én is felkaptam hogy NARUTO HINATÁVAL?  Neeem Na ne már.Na ez kinyomta a biztosítékot,Khisi ezt most csúnyán elszúrta.Naruto azért lett volna jobb mert mindig mellette volt ha baj volt,nem úgy mint Sasuke aki csak átgázolt rajta.Meg aztán fene tudja hogy hányszor próbálta meg megölni Sakurát ez aztán nagyon figyelmes dolog milyen jó érzés lenne a mai világba hogy ezt mondanánk annak akit szeretünk hogy "szeretlek de azért megpróbállak megölni ha nem nagy baj"címszóval.Ja meg ez a másik dolog hogy egészen eddig nagy ívből lepottyantotta Sakurát meg minden és a harc végén meg úgy tesz Sasuke mint ha mi sem történt volna?Sztem Khisi-nek sem lehetett túl sok nője az életében ha egy ilyen love storyval áll elő komolyan.Meg akkor minek tettek bele utalásokat Naruto iránt elkezdett érezni valamit? Itt most az Orochimaru vs jinjuriki (bocs ha nem tudom helyesen leírni) harca gondolok amikor Yamatao papol Sakurának a Naruto iránti érzéseiről vagy is próbálná csak addigra magához tér.és még sorolhatnám ezeket a fajta jeleneteket.Én megértem h sok fan fel van háborodva ezen a döntésen és sztem jogosan.idáig nem hagyta h beleszóljanak a munkásságába de azért ebben az egy dologban hallgathatott volna a rajongókra.Mert sokan NaruSaku-ra szavaztak volna és nem Naruhiná-ra.Meg az együtlétjük is elég faintos dolog.Felcsinálta és zarándokúton van mert lehet hogy megbocsátották neki a bűneit de konohába nem térhet vissza.Magyarán mondva felcsinálta és ott hagyta Sakurát egyedül a gyerekkel aki kiköpött mása Karinnak.Tehát ez is elég jó és megfontolt dolog volt kisitől -.-" Szegényt megint benne hagyni a kakiban.hát gratula.Csak ennyi lett volna
Ugye ezt nem gondoltad komolyan? Neeem Bocsi, de nevetséges, hogy egy shounennél azt nézed, hogy ki kivel jött össze. :S
Egyébként, a NaruSakus utalásokkal Kishi-sensei azért rakta bele, hogy a NS shippingerek tudjanak valamire nyáladzani.
Az pedig, hogy a rajongók kikre szavaztak nem számít valami sokat, hadd döntse már el a mangaka, hogy milyen párosítást akar a SAJÁT mangájában.
Naplózva

Sweet Mother, sweet Mother, send your child unto me, for the sins of the unworthy must be baptised in blood and fear.
Oldalak: 1 ... 775 776 [777] 778 779 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!