24 máj 25, 20:07:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 754 755 [756] 757 758 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1745636 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11325 Dátum: 14 nov 07, 21:50:37 »

Az emberi hülyeség nem ismer határokat. Fura, hogy egyesek nem bírják elviselni, hogy Kishimoto írja a mangát és nem ők. Bár van egy olyan érzésem, hogy fordított esetben lenne 1000 ember a másik shipping táborból is.

Szerintem több millió olvasója van a mangának és shippingerségtől függetlenül mind a normális táborba állna. Nevet
Én ezeken csak röhögni tudok. Ha jól láttam van már 30 aláírója de szerintem csak beregisztrált 30-szor. Nevet
Egyébként attól hogy USA-ban betiltanák a mangát tegyük fel semmit se érne el hisz már van végig angol fordítása. Szóval nem csak hülye hanem vak is. Nevet Indítsunk mi is petíciót hogy az ilyen hülyéket zárjak 7 lakat alá a Chibaku Tenseibe.  ikszdé

Ahoy nézem a linkelt oldalon is volt, aki már elküldte őket a szebbik égtály irányába.
Amúgy a cél 1000 aláírás. Ebből eddig kőkemény 30 gyűlt össze. Gondolom az aláírok össz IQ szintje sem lehet ennél sokkal magasabb.

Azért szép, hogy a kiíró még angolul sem tud

We want to banned Naruto Manga unless Kishi does a dimensional when Naruto married Sakura.

"Azt akarjuk, hogy a Naruto manga bannoltatás legyen, ha csak Kishi nem csinál olyan dimezióst, amikor Naruto Sakurához ment hozzá."

A helyes szöveg így szólna: "We want the Naruto manga banned until Kishi creates a time-line where Naruto married Sakura."

Igen ezen én is meghaltam. Nevet Egyébként totál felesleges hisz 1000 agyhalottal semmire se mennének. Több 10 ezren olvassák de lehet hogy rohadt keveset mondtam Amerikában is a mangát. Nevet 1000 ember miatt nem fogják levenni. Pláne ilyen hülyeség miatt. ^^'

No de szépen sorban a válaszok általam is:

Sasuke mit csinál: Sasuke ezt csinálja. Nevet  ikszdé http://i.imgur.com/IM7LY6cl.jpg
Viccen kívül pedig tuti valami rendfenntartó vagy hasonló. Ő Batman és kész. Nevet

Fontos dolog ami nem tetszett....
Orochimarut nem zárták le se be semmi....
Mármint a történetét a vén kígyónak...
Sem kabutot.....
Meg neji halott maradt...
Én a szöcske szemeit valahogy felhasználtam volna egy rinne tenseihez...
De nem hal bele.....
Meg a lerombolt falut(felhőt) is visszahoztam volna...
Meg jiraya halott maradt amit nagyon sajnáltam...
Mindvégig reménykedtem hogy visszahozzák...
Az lett volna a fasza asumával meg hordozókkal(démon)
meg naruto szüleit..
De úgy hogy nem kell a holttest
Meg ott van az uzumaki klán ügye...
Mármint hogy haltak ki meg ilyenek...
Naruto miért szőke...
Meg a 6 utat sem ismertük meg...
Mármint mi a 6 út..
izanagi bonyolultabb verziója meg a meteor esetleg...

Orochimaru benne volt kérlek a 699. fejezetben és annyi. Sasuke egyébként szerintem őt kereste hogy rendezze a dolgokat vele. Azok a fák körülötte igen érdekesek voltak. A történetét pedig majd a Mozi úgyis taglalni fogja szerintem ha meg nem akkor kap szerpet a Spinoff mangában. 2 fejezetben nem lehet mindenkit bemutatni. Kabuto detto.
A halottak pedig maradjanak halottak, PLÁNE ha olyan szép és tökéletes lezárást kapnak mint Neji és Jiraiya. Az nem Happy End ha mindenki él és virul hanem mert akkor az pont az lenne amit Madara akart a Mugen Tsukuyomival, ál-valóság semmi több. Ráadásul az áldozatukat is semmibe vennéd azzal ha feltámasztanád őket. Sasuke rinneganja pedig nem feltétlen elég egy Rinne Tensei-hez elvégre ahhoz tuti kettő kéne. De ha mégsem akkor sem lett volna semmi értelme a fentebb írt indokok miatt. Rinne tensei-hez pedig mindig kell áldozat ha nem is más teste de a használója idővel belehalna akár csak Nagato. Igaz ő már eleve gyenge volt. De a lényegen nem változtat. Uzumakik nem haltak ki!!! Szerinted Naruto mi Kiss Pista? Vagy a gyerekei, vagy épp Karin. Nevet De gondolom a történetükre gondolsz. Az engem is érdekelne. Egy spinoff arról sem lenne rossz egyébként. Naruto miért szőke? Most komolyan ez a gond? Nevet 700 fejezet alatt fel se tűnt vagy mi? Nyelvesít Ahogy már írták az apja miatt. Na meg mert piros hajjal eléggé érdekesen nézne ki.  ikszdé Ő a 6 utat igen is megismertük csak nem figyeltél. Nevet A 6 út maga Rikudou Sennin. ^^' Mivel az a szó hogy Rikudou annyit tesz hogy "Sage of the sixth path" Vagyis a Hat út bölcse! Nevet De ha érdekel itt egy részletes leírás a 7 ÚT-ról ugyanis igazából az a 6 az 7 út. Nevet http://naruto.wikia.com/wiki/Six_Paths_Technique

Izanagit meg a meteor részt nem értem mit értesz ez alatt. Nevet
Izanami meg lett magyarázva Itachi által Meteort meg nem igen kell magyarázni. Olvass el egy csillagászati könyvet. Nevet

Engem egyébként még az érdekelne ki az Isten az a csaj Narutoval meg Shikamaruval a Hokage szobában. Nevet Lehet hogy Shizune lánya? Nevet

Tudjátok, még, ha egy romantikus mangáról lenne szó, akkor meg is érteném... """""TALÁN"""""...
De ez egyértelműen minden volt, csak az nem. (persze volt benne egy cseppnyi azért, mert az mindig kell.)

Élet volt benne talán ez a legjobb kifejezés rá. És ezért keverték össze elég sokan a romantikával. Az élet ugye a családalapításról és felnőtté válásról szól meg az élet nehézségeiről. A Naruto egyértelműen erre ment rá hogy próbálja éreztetni a fiatal olvasókkal, (persze nem csak velük) eme dolog komolyságát. De hát mit tehet szegény Kishi ha a legtöbben megragadtak ott hogy ki kivel jön össze. Egyébként ezt a mondanivalót vagyis az élet folyamatosságát tökéletesen jellemzi az utolsó-nak szánt mondat a képen:

"IN THE VILLAGE OF DANCING LEAVES.... A FIRE RAGES....!!!"
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 07, 21:59:53 írta Kuro25 » Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #11326 Dátum: 14 nov 07, 21:56:47 »

Életemben először most nagyon ki állnék Kishimoto-ért.... mert ennyire álszent fan tábort még életemben nem láttam, mint amit ezek rendeznek:

http://www.ipetitions.com/petition/naruto-banned-in-usa
Egy hosszú történetnél, amit az emberek hétről-hétre követtek, vagy hónapról-hónapra, nincs EGY OLYAN febejezés sem ami minden embert boldoggá tenne.

A halottak pedig maradjanak halottak, PLÁNE ha olyan szép és tökéletes lezárást kapnak mint Neji és Jiraiya.
Szívemből szóltál, de mikor láttam, hogy a feltámadásban reménykedett inkább nem írtam semmit, úgy, hogy köszi! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 07, 21:57:43 írta Minagi » Naplózva


Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11327 Dátum: 14 nov 07, 22:07:30 »

Kabuto detto.
....
pedig nem feltétlen elég egy Rinne Tensei-hez elvégre ahhoz tuti kettő kéne. De ha mégsem akkor sem lett volna semmi értelme a fentebb írt indokok miatt. Rinne tensei-hez pedig mindig kell áldozat ha nem is más teste de a használója idővel belehalna akár csak Nagato. Igaz ő már eleve gyenge volt.

Kabutoval már réges régen kiderült mi lesz. Ő maga mondta, amikor megmentette Sasuke életét, hogy megtalálta megint ki is ő, és ha rendeződik a háború visszamegy az árvaházba és a mostohaanyja helyébe áll (Ezt nem mondta ki szó szerint, de ez a lényeg kb). Még a srácot is láttuk felnőtt ninjaként, aki kiskorában a barátja volt.

A Rinne tensei úgy működik, hogy a használó életéért cserébe feltámasztható 1 ember, vagy egy bizonyos mennyiségű ember, ha bizonyos rövid időintervallumon belül haltak meg a jutsu aktiválásá előtt. Szóval pl: legkésőbb egy nappal az aktiválás előtt, vagy 10 órával vagy ki tudja. Ezt sosem fejtette ki Nagato pontosan.

Az a nő meg Naruto hokage irodájában (legalább is a Naruto wiki szerint, ami azért igencsak kétes információforrás az új fejezetkhez, amíg nem jön databook) elvileg Shizune. Lehet megtanulta tsunade gyógyító technikáját részben.
Korábban, amikor Sakura aktiválja a bíkugou-t, akkor mondja, hogy őneki sosem sikerült, ami végül is jelentheti azt is, hogy bár a pecsétet nem tudja aktiválni részben képes használni az erejét, mondjuk pl sajátmaga megfiatalítására.
De egyellőre én random karakternek tekintem azt a nőt.
Naplózva

kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #11328 Dátum: 14 nov 07, 22:13:47 »

Szerintem még mindig nem hasonlít Salad Sakurára külsőleg .A más hogy személyisége az kiköpőt Sakura, de azt el is tanulhatta tőle .

A másik ha tényleg 100% -ig tényleg Salad Anyja Sakura akkor azt a beszélgetést amit a gyerekek szoktak kezdeményezni arra lennék kíváncsi .
( Hogy ismerkedett meg az apjával stb .És erre Sakura válasza hogy gyakran levegőnek tekintet úgy kezelt mint egy senkit meg akart ölni párszor de azért  még is össze jöttünk .)

Mert szerintem ilyen kérdéseket a gyerekek feltesznek az anyjuknak mert én is megkérdeztem anno  .
Naplózva
Kusshin
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #11329 Dátum: 14 nov 07, 22:14:20 »

Nem tudom igazából mit lehet ilyenkor mondani.
Több mint 8 éve követem a Narutot meg-megszakadozva de most, hogy így vége kicsit kómába estem. Ugyan közel nem tökéletes a Naruto és én is szurkálódtam sokszor de ahogy a közhely tartja csak akkor értékelsz valamit ha elveszíted. Hihetetlen utazás volt veletek a Naruto univerzumon keresztül fiúk-lányok. Köszönöm nektek és Kishimotonak és mindenkinek aki részt vett ebben az élményben. (Tudom kissé fellengős) Remélem a filmet is együtt izguljuk végig.
Respect bow bow bow
Mindenesetre teljesen úgysem tudom elengedni a sorozatot ahoz túlságosan is nagy kihatása volt az életemre de megpróbálok pozitívan hozzáállni. Így a végszó gyanánt mégegyszer köszönetet mindanák mindenkinek.
Viszlát bye bye
Naplózva
Portis
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #11330 Dátum: 14 nov 07, 22:24:32 »

Sziasztok! nem tudja valaki hogyan tudnám megszerezni az eredeti példányt legkönnyebben...örülnék ha valaki tudna ebben segíteni:)
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11331 Dátum: 14 nov 07, 22:30:38 »

Sziasztok! nem tudja valaki hogyan tudnám megszerezni az eredeti példányt legkönnyebben...örülnék ha valaki tudna ebben segíteni:)

Gondolom csak a Naruto mangára gondolsz és Japánul. Egyelőre még nem jelent meg az utolsó kötet az csak Februárban fog de itt meg tudod rendelni de most szólok nem kis summát kell fizetni a vámért Japánból.

Én ezt szoktam használni de rendelni még nem rendeltem igazából csak a kiadási dátumokat nézem. Nevet

http://www.cdjapan.co.jp/products?q=Naruto&order=new&page=1

BTW ez a kép hatalmas. Nevet Kellett volna egy ilyen a mangába csak úgy.  ikszdé

http://th05.deviantart.net/fs70/PRE/i/2014/311/c/d/sarada_and_sasuke_by_muzzatheperv-d85lc5p.jpg
Naplózva

sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #11332 Dátum: 14 nov 07, 22:31:54 »

1.Uzumakik nem haltak ki!!!
2.Na meg mert piros hajjal eléggé érdekesen nézne ki. 
3.Ő a 6 utat igen is megismertük csak nem figyeltél. Nevet A 6 út maga Rikudou Sennin. ^^' Mivel az a szó hogy Rikudou annyit tesz hogy "Sage of the sixth path" Vagyis a Hat út bölcse!

1.Persze, Naruto, Karin, sokak szerint minden második vörös hajú szereplő és persze Hinata is "besegített" egy kis utánpótlással.

2.Most miért? Szerintem badass-ül nézett volna ki vele!



Viszont jó, hogy felhoztad, mert annyira még emlékszem biológiából, hogy hajszínnél a világosabb hajszín "dominánsabb" a sötétebb hajszínnel szemben, ami annyit jelent, hogy kb 75% volt rá az esély, hogy Naruto Minato világosabb haját örökli, mint Kushina sötétebb haját.

DE azt mondja már meg nekem valaki, hogy Hinata Byakugan-ja miért lenne "gyengébb" Naruto kék szemeivel szemben? Ha már Sasuke és Sakura lánya szemmel láthatóan Sasuke dojutsu-ját örökölte (fekete szem az alap asszem, nem emlékszem, hogy lett volna más színű is), akkor pont Hinata szemei nem? Ráadásul Hinata a főág legegyenesebb ágába tartozik, szóval ha csak már Hinata anyja sem volt Hyuga, akkor nem értem, hogy 2 gyerekből hogy nem lehet egyiknek sem. Persze tudom, lehet, hogy majd egy esetleges harmadik mini-Uzumaki-nak lesz már "három a magyar igazság" elven.

3.Szerintem a "Hat Út" alatt arra a befejezetlen, érdekes beszélgetésre gondolt, amit Tobi/Obito tarott Konan-nak, miután troll-kodott vele, s csak annyit árult el, hogy Madara és Hashirama voltak 2 + Nagato volt a 3-ik.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11333 Dátum: 14 nov 07, 22:38:34 »

Az szerintem egy félre fordítás volt annó. Gyanítom azokról beszélt, akik használni tudták a six paths jutsut.

Valahol mintha valaki azt írta voltna és ennek adok is kredibilitást, hogy a Byakugan úgy öröklődik recesszíven, mint az albinizmus. Vagyis csak akkor jelenik meg valakinél, ha mindkét szülőnek megvannak hozzá a recesszív génjei. Más szóval, ha mondjuk Naruto valamelyik gyereke összejön mondjuk Hanabi gyerekével, akkor a csemetének lesz Byakuganja, mert mindkét szülőnek megvan a gén. Ellenben narutonak nincs, ezért bár a kölykök örökölték az adottságot, hogy az ő  gyerekeiknek majd esetleg lehessen, nekik maguknak nincs.

BTW ez a kép hatalmas. Nevet Kellett volna egy ilyen a mangába csak úgy.  ikszdé
http://th05.deviantart.net/fs70/PRE/i/2014/311/c/d/sarada_and_sasuke_by_muzzatheperv-d85lc5p.jpg

A deviant tele van már a gyerekekről készült képekkel Nevet A mini szériában majd valósággá válhat ez a kép sok másikkal egyeteben.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 07, 22:40:56 írta Exkirion » Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11334 Dátum: 14 nov 07, 22:46:20 »

2.Most miért? Szerintem badass-ül nézett volna ki vele!

http://fc02.deviantart.net/fs70/f/2012/002/7/f/red_haired_naruto_by_xalalax-d4ky0xv.png

Viszont jó, hogy felhoztad, mert annyira még emlékszem biológiából, hogy hajszínnél a világosabb hajszín "dominánsabb" a sötétebb hajszínnel szemben, ami annyit jelent, hogy kb 75% volt rá az esély, hogy Naruto Minato világosabb haját örökli, mint Kushina sötétebb haját.

DE azt mondja már meg nekem valaki, hogy Hinata Byakugan-ja miért lenne "gyengébb" Naruto kék szemeivel szemben? Ha már Sasuke és Sakura lánya szemmel láthatóan Sasuke dojutsu-ját örökölte (fekete szem az alap asszem, nem emlékszem, hogy lett volna más színű is), akkor pont Hinata szemei nem? Ráadásul Hinata a főág legegyenesebb ágába tartozik, szóval ha csak már Hinata anyja sem volt Hyuga, akkor nem értem, hogy 2 gyerekből hogy nem lehet egyiknek sem. Persze tudom, lehet, hogy majd egy esetleges harmadik mini-Uzumaki-nak lesz már "három a magyar igazság" elven.

Ja tényleg badass. Nevet  ikszdé Csak a piros villanás nem lenne olyan jól csengő technika. Nevet

A Byakugan szerintem lehet később ébred fel. Ugyanis erről nincs infó hogy a keverékeknél mi a helyzet. Pláne mivel nem ismertünk soha más keverék Hyuga gyereket. Lehet hogy csak tiszta-vérűeknél jön elő a Byakugan. Ráadásul Naruto azért jóval erősebb chakrával rendelkezik köszönhetően Kuramának ugye, így simán el tudja nyomni a Hyuga géneket. Mondjuk bevallom én is meglepődtem hogy egyik gyerek sem kapott Byakugan-t. De ami késik nem ér ide időben. Nevet Nekem a za sanda gyanúm hogy a keverékeknél fel kell "ébreszteni" ezt a dojutsut.  Egyébként én sem apám hajszínét örököltem hanem nagymamám szőke haját csak keveredett anyáméval is így lettem sötét szökés barnás de fiatal koromban nagyon szőke voltam. Na ez egy igen érdekes mondat lett. Nevet Igazából a gyerekek mindig az erősebb géneket öröklik.

Ami viszont ellent mond ennek az az hogy Himawari ugye kékeslila hajat kapott mint Hinata pedig Naruto haja világosabb mint Hinatáé. Szóval érdekes dolgok ezek. Lehet hogy ennek később lesz jelentősége és igazam van abban hogy később aktiválódik majd a lánynál a Byakugan.

Az szerintem egy félre fordítás volt annó. Gyanítom azokról beszélt, akik használni tudták a six paths jutsut.

Valahol mintha valaki azt írta voltna és ennek adok is kredibilitást, hogy a Byakugan úgy öröklődik recesszíven, mint az albinizmus. Vagyis csak akkor jelenik meg valakinél, ha mindkét szülőnek megvannak hozzá a recesszív génjei. Más szóval, ha mondjuk Naruto valamelyik gyereke összejön mondjuk Hanabi gyerekével, akkor a csemetének lesz Byakuganja, mert mindkét szülőnek megvan a gén. Ellenben narutonak nincs, ezért bár a kölykök örökölték az adottságot, hogy az ő  gyerekeiknek majd esetleg lehessen, nekik maguknak nincs.

Lehetséges nem tudom majd leírja mire gondolt. Nevet

Hát érdekes lenne egy család alapítás az első unokatesóddal.  Pojén De mondasz valamit. Mondjuk szerintem ezekre úgyis választ kapunk majd a spinoffban. Legalábbis remélem.
Naplózva

virgitto
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 75


Unicorn Wizard


« Válasz #11335 Dátum: 14 nov 07, 22:54:46 »

Érdekes dolog ez a byakuganos kérdés ,elméletileg most naruto gyerekei genetikailag már megközelíthetnék kaguyát vagy hamurát, bár hagoromo szerint a gyerekek nem mindig öröklik a jó tulajdonságokat.
Naplózva

My horn is my strength and my strength is my power
And my power is my horn and my horn is my d**k
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11336 Dátum: 14 nov 07, 22:58:18 »

Hát érdekes lenne egy család alapítás az első unokatesóddal. 

Röhögni fogsz, de legális és egészséges. Bár ugye az elég egyértelmű, hogy a testvérek mért nem házasodhatnak, de azt  már jóval kevesebben tudják, hogy az első unokatestvérek már eléggé messze vannak egymástól genetikailag ahhoz, hogy genetikai szempontból idegeneknek (nem földönkívülieknek) számítanak. Vagyis nem teljesen, de csak valami 5%-al valószínűbb a komplikáció náluk már, mint az átlagos pároknál. Épp ezért a legtöbb országban, köztünk nálunk is, legálisan házasodhatsz és családot alapíthatsz az unokatesóddal, ha akarsz.

Amúgy, van egy szupi kis fanart Sarada-ról a szemcsije nélkül
http://fc08.deviantart.net/fs71/i/2014/311/d/4/uchiha_sarada_by_mai_kuu-d85l227.jpg

Bár nem kishi rajzstílusa, de az arcformáját leszámítva teljesen jók az arányok.
Rögtön jobban látni a szülők jellemvonásait mi? ^^
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11337 Dátum: 14 nov 07, 23:00:37 »

Köszi Kuro25:) Meglátjuk mennyi lesz egyben:)

Szívesen. Amúgy az alapára a Mangának KÖTETENKÉNT kb egy Ezres. Plusz ugye postaköltség itt MO-on plusz a vám szóval egy 5-6 ezret rászámolnék kötetenként. De lehet sokat mondtam. De ennek utána lehet járni.
Ha megrendelted keress fel ha nem felejted el hogy mennyi volt mindennel együtt. Nevet

Érdekes dolog ez a byakuganos kérdés ,elméletileg most naruto gyerekei genetikailag már megközelíthetnék kaguyát vagy hamurát, bár hagoromo szerint a gyerekek nem mindig öröklik a jó tulajdonságokat.

Igazából teljesen mindegy amíg tudják használni pl Kurama chakráját. Mert onnantól a Byakugan már felesleges. Nevet
Már pedig idővel Naruto is meghal és át kell adnia valakinek Kuramát és akkor már miért ne az egyik gyereke legyen az. És tádám kezdődik az örök körforgás amit anno Rikudou kezdett el a fiaival. Nevet

Hát érdekes lenne egy család alapítás az első unokatesóddal.

Röhögni fogsz, de legális és egészséges. Bár ugye az elég egyértelmű, hogy a testvérek mért nem házasodhatnak, de azt  már jóval kevesebben tudják, hogy az első unokatestvérek már eléggé messze vannak egymástól genetikailag ahhoz, hogy genetikai szempontból idegeneknek (nem földönkívülieknek) számítanak. Vagyis nem teljesen, de csak valami 5%-al valószínűbb a komplikáció náluk már, mint az átlagos pároknál. Épp ezért a legtöbb országban, köztünk nálunk is, legálisan házasodhatsz és családot alapíthatsz az unokatesóddal, ha akarsz.

Amúgy, van egy szupi kis fanart Sarada-ról a szemcsije nélkül
http://fc08.deviantart.net/fs71/i/2014/311/d/4/uchiha_sarada_by_mai_kuu-d85l227.jpg

Bár nem kishi rajzstílusa, de az arcformáját leszámítva teljesen jók az arányok.
Rögtön jobban látni a szülők jellemvonásait mi? ^^

Igen ezt tudtam eddig is nem is ez a gond hanem hogy én pl nem lennék képes unokatesóval hálni. Nevet
Mondjuk a Hyuga klánban ez tuti nem újdonság.

Ez a kép meg remek és tényleg visszaadja mennyire is Sakura lánya Sarada. Mondjuk nekem egyből leesett már a spoiler képeknél is. Az arca tiszta Sakura.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 07, 23:02:30 írta Kuro25 » Naplózva

rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #11338 Dátum: 14 nov 07, 23:14:43 »

DE azt mondja már meg nekem valaki, hogy Hinata Byakugan-ja miért lenne "gyengébb" Naruto kék szemeivel szemben? Ha már Sasuke és Sakura lánya szemmel láthatóan Sasuke dojutsu-ját örökölte (fekete szem az alap asszem, nem emlékszem, hogy lett volna más színű is), akkor pont Hinata szemei nem? Ráadásul Hinata a főág legegyenesebb ágába tartozik, szóval ha csak már Hinata anyja sem volt Hyuga, akkor nem értem, hogy 2 gyerekből hogy nem lehet egyiknek sem. Persze tudom, lehet, hogy majd egy esetleges harmadik mini-Uzumaki-nak lesz már.

Erre az előző oldalon már leírtam egy rövid hipotézist, ha gondolod, lapozz vissza! =)

Én egész bizakodó vagyok a gyerkőcök kalandjait illetően. Ezt a történetet Kishi normálisan kidolgozhatja, lesz rá ideje bőven, és visszahozza kicsit a Part I-es Naruto feelinget. =)
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #11339 Dátum: 14 nov 07, 23:15:46 »

Lehet hogy hülye lesz ez a kérdés(...biztos az lesz),de most hogy újraolvastam kb 40edjére a 699.fejezetet,eszembe jutott,hogy Sasuke mit is köszön Sakurának? Pojén ikszdé Ezt régen sem értettem,most sem. ikszdé Bár azt hiszem egyszer már megkérdeztem,de nem emlékszem. smirksweat

Nagyon akarom már látni a kölykök mangáját. *----*
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Oldalak: 1 ... 754 755 [756] 757 758 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!