24 máj 25, 22:48:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 747 748 [749] 750 751 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1745941 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #11220 Dátum: 14 nov 06, 20:05:33 »

De nem akarok vitát generálni,csak azt akarom mondani,hogy azért a karaktereknek igenis már kijárt ennyi boldogság. ikszdé

Na, végre leesett valakinek, hogy a szereplők szemszögéből is érdemes nézni a befejezést.  Mosolyog

Amúgy pont az lett volna közhelyes - legalábbis nekem -, hogy ha a fiúk jöttek volna össze szívük választottjaival, nem pedig a lányok. Itt a hölgyek kapták meg a hercegeiket, és mindezt kitartással. =)
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #11221 Dátum: 14 nov 06, 20:09:45 »

Azért Narutoból Hokage lett. Ez a Spin off-ban a gyerkőcök jutna főszerephez.
A film több részletet is fog mutatni így kihagyhatatlan. Mindenkinek nehéz elhinni hogy vége van. Attól Bleach , One Piece fut még a célig. Hogy fog alakulni ez Boruto x Sarada szál?
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 06, 20:12:03 írta Ures1 » Naplózva

tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #11222 Dátum: 14 nov 06, 20:15:12 »

Na kicsit megkésve, de én is megírom a kis búcsúzómat. Nos hát nem hittem volna, hogy a HxH tán megkönnyezek még 1 shounent, tudom hogy a hxh-nak csak az animéje ért véget, de én már  kétlem hogy megélem míg a manga a végére ér. Nevet
Na szóval Naruto. Mikor először találkoztam a kis sárga kölyökkel a jetixen visszakézből rámondtam, hogy ez egy gyerekes szar fos dragon ball utánzat. Aztán az unlamas iskolai hétköznapok során szépen lassan csak nézegettem a sorozatot,majd onnann tet tettet követett szem pedig monitort  Kúl  MIután a jetixen beértem az animét nekikezdtem a japán és ezzel a cenzúrázatlan verziónak,majd onnantól kezdve beindult a fanboy korszak. Narutos hátterek a gépre, NAruhina Sasusaku páros képek keresése a google-n. NArutos amv-k nézése látástól vakulásig, majd az anime véget ért,és jött a fillerszezon az a hosszú 80 részes borzadály. MAjd mikor az utolsó endingen láttam narutot futni és már megjelenítették benne a shippudenes ruháját nagyon megörültem. Szinte egyidőpben kezdtem el nézni a shipput mikor indult még 2007-be.
Mikor a sasukes szál után jöttek a fillerek akkortájt kezdtem bele a mangába,mert elegem lett afillerekből. Kb a Sasuke vs Itachi harc óta követtem a mangát. Egészen máig. MErt most itt vagyunk, hogy megélhetük ezt, hogy egy ilyen kaliberű sorozat a végéhez érjen. Hát komolyan mondom, mint ahogy sok előttem szólót is engem is nagyon emghatott és K.O.-val a földre küldött. Gyönyörű epikus és méltó zárásat kapott a sorozat. Rengeteg mindent köszönhetek neki. Bár a mangának voltak mélypontjai (Kakashi perfect susanooval) de több volt a fénypontja (jiraiya halála, naruto vs pein, naruto vs orochimaru pl.) Mégis egy méltó zárást kapott. Én nem tudom hogy Kishimoto szándékosan csinálta e vagy véletlenül de ponh kihozni 700 fejezetre, és ráadásul úgy hogy a 600. és az 500. is egy nem kicsit hangsúlyos fejezetek, komolyan mondom le a kalappal ! Örülök, hogy ilyen szép véget kapott a sorozat, bár azért kérdések vannak bennem. Pl. Bolt neve mit is jelent ? Lee-nek kitől van gyerek ? Tenten-től ? És őő még mindig azt mondom, hogy mutathatták volna KArinékat és Yamatot is meg  többi biju-t. Bár arra kiváncsi lennék, hogy Ino hogy jöt össze Sai-al Nevet ÉS kövezettek meg de nekem nagoyn nem tetszik Narutonak ez a rövid haj. Én inkább olyan hosszú hajat képzeltem neki mint ami az apjának volt. De mindent félretéve, tényleg egy kerek nagyon szép lezárása egy nagyon jó sorozatnak ! És köszi Narutokun a minőségi fordításért kacsint  Nos ezek a részek animében mégjobbak lesznek úgyhiszem Nevet És remélem a spinoff tényleg csak 1 kis 30-40 fejezetes One shot lesz. És szerintem aki Kaksi arcára volt kiváncsi azt már megmutatták. Mikor Gai visszaemlékezése volt, ott ugyan csak az apjáét láthattuk,de szerintem Kakashié is ugyanolyan Nevet  Na de zárásként, szép volt Naruto ! És köszi mindent !  Kúl  
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #11223 Dátum: 14 nov 06, 20:16:46 »

Egy korszak lezárult... Kemény 7 év... Mondjuk hiányozni fog a folytatás, igaz már untam, hogy folyton csak húzza Kishi...
Ez a Naru-Hina befejezés annyira nem okés, de jó ez így is... Happy End...


Pár rész erejéig én is beugrottam lektorként ha jól vélekszem...  Gondolkozik
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11224 Dátum: 14 nov 06, 20:30:59 »

Erről jut eszembe,a byakugo hogy is tartja meg a fiatalos kinézetét valakinek?? Pojén

Egyszerű a pecsétbe gyűjti folyamatosan a chakrát ami ugye regenerálja a testét ergo nem öregszik olyan gyorsan.
Pont mint Tsunade. Láttad gondolom a fejezetben hogy most már kb 70 körül van de úgy néz ki mint egy 20 éves. Nevet

Jut eszembe:
Amúőgy, ha belegondoltok Sasuke járt legjobban a feleséggel. Köszönhetően a byakugou-nak Sakura még 70-80 évesen is 28-30 nak fog kinézni, mire a többi feleség már szikkatt öregasszony lesz Nevet

Hogy te mekkora szenya vagy. Nevet Egyébként nem biztos hogy használja elvégre Tsunade még oké hisz neki nincs leszármazottja Sakurának viszont ott a lánya és lehetne még neki újabb gyereke is. Kétlem hogy túl akarná élni a gyerekeit. Nevet Bár ha megtanítja nekik a használatát az Uchiha család kihalhatatlan lesz. Nevet  ikszdé És így Sasuke tényleg eléri a célját. LOL ez mekkora már tényleg. Nevet

Hazaértem, úgyhogy végignéztem az utolsó fejezeteket. Hát itt a vége.

9 éve kezdtem el nézni a Naruto animét, még jóformán a sima sorozat 150-180. részeinek - gigafillerek - közepette és érdekelt a folytatás, így 8 éve megszerveztünk egy fordító brigádot akikkel elkezdtük fordítani a Kakashi Gaident és a Part 2-t, így alakult meg a fordítócsapat.

Kicsit olyan érzésem van, mint amikor a Dragon Ball Z-nek vége lett, hiányozni fog, de örülök hogy vége, mert már minél tovább nyújtotta volna Kishi, annál jobban elértéktelenedett volna. Remélem ebből nem akarnak csinálni egy amerikanizált Naruto GT mangamentes animét. A spinoff az más tészta. És megmondom őszintén ennek jobban is tetszett a befejezése mint a DBZ-nek. Ez így pont szép kerek egész, nem hagy űrt maga után, hanem le lehet zárni a sztorit be lehet rakni a fiókba és kételyek nélkül be lehet csukni. Tetszett a vége, elégedett vagyok.

Jé, és ez a 14999. hozzászólásom. Perfekt! Nevet

Ha írsz még egy komit akkor ez a te 15. évfordulód. Na jó nem de 15-ös megvan. Nevet

Egyébként vicces azt hittem téged nem szárnyallak túl de megtörtént. Én 10 éve olvasom a mangát nem semmi. Nevet 17 évesen kezdtem na jó kerekítettem mert szülinapom után nem sokkal kezdtem bele az meg Decemberben van. De a 10 szebben hangzik mint a 9 és 1/4-ed. Nevet Kiráz a hideg ha csak rágondolok milyen sok is ez a 10 év.

Egyébként nem értek egyet. Dragon Ball is tökéletes lezárást kapott. Ott ugye annyiban más hogy nem családalapítás volt a fő téma hisz a család már a part2 elején megvolt. És utána szép sorban jöttek a többiek szóval ott azért kicsit reálisabb volt a történet ezen része. A vége meg hát tipikus DB-s ending lett. Goku ment a szokásos útjára edzeni és harcolni. Ennél jobb befejezést el se tudtam volna képzelni ott. Nevet

Egyébként ami még tökéletes lezárást kapott és shounen az az Inuyasha meg a Yu Yu Hakusho. Bár utóbbi azért kicsit nyitva hagyta a kapukat. Nevet
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11225 Dátum: 14 nov 06, 20:47:39 »

Ja, az összes manga közül ezek azok, amiknek tökéletes lezárása van szerintem:
Inuyasha, Yu yu hakusho (anime, a manga elbaszarintja kicsit), Naruto, Ichigo 100%, Love hina, Hoshi no Samidare (bár az seinen).

A legtöbb manga viszont sajna leginkább egyszer csak véget ér. A röhelyes mennyiségű mangából, amit ismerek ezek össz, amik össze tudtak hozni egy olyan befejezést, ami elől sírva vagy nevetve de tapsolva áltam fel.
Naplózva

lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #11226 Dátum: 14 nov 06, 20:49:17 »

Hát gyerekek! Elérkezett a vége  bow

Sok jó emlék fűződik hozzá, én anno 2005 karácsonyában néztem még az akkori minimaxot, és az ajándék bontogatással voltam elfoglalva, amikoris 8 után egyszer csak megjelent ez a titokzatos japán anime világ. Na onnantól kezdve ismertem meg első körben az Inuyashát, Slayerst és végül a Narutot.

Pár évig utána csak az animét néztem, és egy bizonyos pontnál ami az első Shippudenes részeknél volt, hogy Sasukéval találkoznak. Erre addig addig keresgéltem a neten, hogy valami többet megtudjak, így akadtam rá a Naruto-kun oldalára és a mangára. Rögtön az első oldalon szereplővel kezdtem és furcsáltam hogy túl sok a spoiler, ilyen nem is történt benne ikszdé na képzelhetitek azt a fejet nekem...na és onnantól kezdve pótolgattam befelé a mangát, az akkori utolsó fordításig, és azóta mindkettőt néztem mostanáig.

Hiányozni fog, hogy minden héten Szerda este felnézzek ide, vagy más oldalra ahol angol felirattal jelent meg és utána alig vártam hogy csütörtökön ide is felkerüljön.

Szerintem jópáran elmondhatjuk hogy az életünk része volt. Mennyit szídtuk szegény senseit, amikor olyan jelenetnél hagyta abba amire mindenki várt, aztán meg kiderült hogy még várni is kell többet mert ott épp ünnep nap van. ikszdé igen, így vissza gondolva még ezek is hiányozni fognak.

A párosítások a végén... hááát.... ikszdé Nem érdemelte volna meg Sas'ke Sakurát. Főleg hogy mikor harcoltak akkor mindenki amiatt vitázott, hogy Sakura csak maradásként mondta neki a maradj itt mert szeretlek dumát vagy mert már nem úgy szereti.... hát én végig azt állítottam hogy ez még mindig szerelmes belé és tessék..közös gyermek ikszdé

Naruto és Hinata.... no comment... Nem volt rossz, de valahogy számítani lehetett rá...de valahogy csalódtam picikét. + Ahogy olvastam az angolt és megláttam hogy a szőke fiúcskának "BOLT" a neve, valahogy az animációs VOLT jutott eszembe a fehér kutyus villámmal az oldalán. XDDDDDDDD


Kicsit nyáltenger, de azért nem úszott benne. Nagyjából mindent megtudtunk róla KIVÉVE hogy mi lett Orochimaruval?  ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 06, 20:51:10 írta lina22 » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11227 Dátum: 14 nov 06, 20:50:31 »

Nos, mostanra talán egy kicsit leülepedett bennem (LOL, dehogyis). Nagyon sokszor újraolvastam mindkét részt.
A 699. egyszerűen tökéletes volt. Nem gyakran mondok ilyet, sőt, de én egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy ennél szebben, epikusabban (this makes us ninjas...kész voltam), érzelemdúsabban meglehetett volna csinálni. Egyszerűen tökéletes volt, nem könnyeztem meg, de animében...áhh, nagyon várom.
A 700. nem lett tökéletes, de nem is várom el. A 698. és a 699. rész visszarepített minőségben a Pain archoz, ezek után a 700. talán egy kicsit gyengébb lett (szubjektív), de mondom, egyáltalán nem vagyok csalódott. A kialakult párosokkal semmi bajom, a kinézetük nagyon menő (komolyan, Chouji hatalmas azzal a szakállal Nevet, de Kiba is nagyon menő, Shikamaru, Shino, A lányok, Sasuke, és igen, Naruto is, nagyon jól áll neki a rövid haj, végre vki nem emo király Nevet ), egyedül a gyerekeikkel van fenntartásom... Bolt oké, Sasuke lánya végképp (az a csibész mosoly...gyááá:D, talán szeretni fogok egy női karaktert a Narutoban? ), de Naruto lánya? Szegényről igencsak megspórolhatta volna Kishi a bajuszt, meg a haját is meglehetett volna jobban csinálni. Az a bajom, hogy az összes gyerek a két szülő keveréke. Mindegyik. Nincs kivétel. De ahogy sokadszorra olvastam a fejezetet, egyre inkább megtetszettek. Kivéve NaruHina lánya. Ő nem Nevet De gondolom olyan lesz, mint az anyja, aki a legszebb nő lett a végére a generációjában Nevet
Persze ez szőrszálhasogatás, de nekem szegény csaj bökte egy kicsit a szemem. Talán még annyi zavart, hogy túl sok oldal ment el a többiekre. Inóékra főleg. Inkább lehetett volna a bijuuknak adni, akik a történet végén fontosabb szerepet játszottak.
Sakura nagyon tetszik. Mondjuk nem értem, miért kellett cselédnek öltöznie, de akkor is. De komolyan, olyan jó volt látni a rengeteg karaktert megöregedve...Kakashi, Gai, Konohamaru, Bee, Iruka, a kagék.
Naruto sunshin no jutsu=cool.
Szóval egy kicsit, hogy is mondjam, volt pár képkocka, ami nem tetszett, vagy feleslegesnek éreztem, DE.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/700angolend/12
Innen egyszerűen EPIC a lezárás. Narutot látni apaként, hokageként, ahogy mindenki hetediknek hívja, látni a fiát, ahogy ugyanazt csinálja, mint anno ő, látni, hogy annak ellenére, hogy jó eséllyel egyedül elverné az egész világot, a többi kage lazán beszól neki (annak ellenére, hogy sztem mind tisztelik őt), látni a kőarcát, és látni azt az utolsó oldalt...
Épp ma olvastam újra, míg vártam a fejezeteket az első 3 részt, így minden utalás jobban ütött. Konohamaru kioktatása, pedig anno ő ugyanezt csinálta, a kőarcok lefestése, és az az utolsó oldal...
Olyan lett, mint egy kerek történet, egy legenda befejezése.
Az első 12 oldalról lehet vitatkozni, lehet feleslegesnek tartani, de ez az utolsó 10 oldal egyszerűen EPIC lett.
Nem gondoltam volna, hogy ennyire összekapja magát Kishimoto a végére. Nálam ez az utolsó 45 fejezetet jelenti, és főleg az utolsó 5-öt.
RESPECT.
És akkor most kezdjük el előről Nevet
Köszönök mindent, egy élmény volt, amire, a hülyeségei ellenére öröm lesz visszaemlékezni.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #11228 Dátum: 14 nov 06, 20:50:53 »

Én kezdek begolyózni. Be van tépve
Fél órája csak azt mondogatom,hogy "mindennek vége". xD Elfogyott a zsömle: "Hát ennek is vége...mindennek vége!"
Csak én vagyok az egyetlen,aki nincs eszénél? Pojén
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #11229 Dátum: 14 nov 06, 20:54:47 »

Még én sem hittem el hogy vége pedig elolvastam ikszdé
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #11230 Dátum: 14 nov 06, 20:55:43 »

Nagyjából mindent megtudtunk róla KIVÉVE hogy mi lett Orochimaruval?  ikszdé

Kígyóvá változott, és ő lett Sasuke állatja Nevet

Amúgy nem volt rossz befejezés szerintem, bár Sasukét szívesebben láttam volna Konohagakuréban mint Naruto jobb keze.
Naplózva

Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #11231 Dátum: 14 nov 06, 21:03:06 »

Egy valaki annyira hiányzik a  végéről... Mindenkivel újra találkozott Naruto, Minato-val, Sarutobi-val, viszont Jiraiya nagyon hiányzik a végéről, legalább egy kép lett volna róla Naruto hokage asztalán... Amúgy a mangastream Saradát jól le salátázta Nevet
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11232 Dátum: 14 nov 06, 21:06:44 »

Kivéve NaruHina lánya. Ő nem Nevet De gondolom olyan lesz, mint az anyja, aki a legszebb nő lett a végére a generációjában Nevet
Persze ez szőrszálhasogatás, de nekem szegény csaj bökte egy kicsit a szemem. Talán még annyi zavart, hogy túl sok oldal ment el a többiekre. Inóékra főleg. Inkább lehetett volna a bijuuknak adni, akik a történet végén fontosabb szerepet játszottak.
Sakura nagyon tetszik. Mondjuk nem értem, miért kellett cselédnek öltöznie, de akkor is.

Most miért mondod olyan aranyos a lányuk. Nevet Egyébként tiszta kis Hinata még a Part1-ból keverve egy kis Narutoval. És ahogy mondtad a végén úgyis ő lesz a legszebb. Nyelvesít Természetét tekintve tuti hogy az anyjára ütött, tuti apuci kis kedvence. Erről eszembe jut ez a kép. Olyan kis cuki pedig fanart. Özönlenek DevArton most a képek egy ideig az tuti. Nevet

http://i.imgur.com/Nlds41wl.png

Bijuuk enekm is hiányoztak de szerintem ők több szerepet kapnak majd a moziban ahogy Orochimaru is. Legalábbis remélem. Nevet

Sakura meg nem cseléd te. Csak takarít és felvett egy köpenyt hogy ne legyen piszkos. Nevet Bár nem tudom ha köpeny kell hozzá nem sokat takaríthat a házban. Nevet

Egy valaki annyira hiányzik a  végéről... Mindenkivel újra találkozott Naruto, Minato-val, Sarutobi-val, viszont Jiraiya nagyon hiányzik a végéről, legalább egy kép lett volna róla Naruto hokage asztalán... Amúgy a mangastream Saradát jól le salátázta Nevet

Jiraiya kapta az egyik legszebb és legjobb lezárást, kár lett volna őt is feltámasztani. Más kitekintés meg lehet hogy lesz majd a moziban vagy a spinoff kiderül. Sarada pedig salátát jelent szóval ja. Nevet

BTW, ez a fanart ké pse semmi Saradáról meg Borutoról. Nevet

http://th04.deviantart.net/fs70/PRE/i/2014/310/6/f/naruto___bolt_and_sarada_by_sa_dui-d85hg5h.jpg
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 06, 21:08:48 írta Kuro25 » Naplózva

Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #11233 Dátum: 14 nov 06, 21:08:29 »

Nem kell feltámasztani egy karaktert ahhoz, hogy azért érezhető legyen a fontossága, ami így is érezhető persze, de mondom, egy kép bőven elég lett volna.
Naplózva

tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #11234 Dátum: 14 nov 06, 21:09:08 »

Most néztem, ahogy a manga írók köszönetet mondtak, de viszont Hiro Mashima sensei-t nem láttam a listán  >.<# Azért ő is odaszólhatna Kishimotonak. BÁr lehet hogy a következő Fairy tail fejezetben kapunk utalást rá Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 747 748 [749] 750 751 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!