24 máj 26, 03:24:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 736 737 [738] 739 740 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1746487 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #11055 Dátum: 14 nov 02, 12:13:17 »

Igen, szabadon jobb. Miután Kaguyát lepecsételték, beszélték is, hogy ki hova megy.  Nem tudom elképzelni, hogy ezek után is bepecsételjék őket valakibe, főleg  úgy hogy ők is beleegyeznének, maximum Narutoba, de ezt is kétlem.
Naplózva

Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #11056 Dátum: 14 nov 02, 12:51:50 »

Miért kéne keresni nekik új Jinchuurikit ? Szerinted nekik jó bezárva lenni?  Egyértelműen szabadok lesznek, max Kurama marad Narutoban.

Miért szabadon jobb? Az emberek akik nem ismerik őket már pedig sok ezren vagy millióan nem ismerik őket majd ha meglátják őket rettegnek tőlük megtámadják őket stb és folytatódna a macera. Ha csak nincs számukra valami végső hely ahol senkit se zavarnak akkor kétlem hogy szabadon mászkálnak majd. Főleg hogy egyetlen szuszogással hegyeket rombolnak. Nevet Mind megy szépen Narutoba vagy megosszák őket megint. Csak annyi a különbség hogy ezúttal rendesen bánnak velük. Vagy eggyé válnak és maradnak Narutoban elvégre őt elfogadták és ezt Rikudou is megjósolta hogy egyesülni fognak majd újra egy emberben. ^^
Akkor már csak arra leszek kiváncsi, hogy a filmben ki is lehet még ellenfél Narutonak. Valamint én furcsáltam, hogy a trailerben is csak egy sima rasengant láttam, semmi Kurama chakrás dolgot.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 02, 12:52:21 írta animefanta » Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11057 Dátum: 14 nov 02, 16:33:47 »

Akkor már csak arra leszek kiváncsi, hogy a filmben ki is lehet még ellenfél Narutonak. Valamint én furcsáltam, hogy a trailerben is csak egy sima rasengant láttam, semmi Kurama chakrás dolgot.

Azért volt gondolom csak sima Rasengan meg az akinek nyomta csak egy egyszerű báb volt és nem a fő ellenség Toneri. Na meg ugye még nem tudjuk hogy mennyire maradt meg a Rikudous képessége vagy mi van pontosan Kuramával. Bár mivel életben gondolom megmaradt mindenképp. Bár ha Sasukéne is megmaradt a Rinnegan akkor Narutonak is a Rikudou mod. Én pont hogy örültem hogy nem lőttek el minden poént a trailerben.
Naplózva

Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #11058 Dátum: 14 nov 02, 16:36:49 »

Akkor már csak arra leszek kiváncsi, hogy a filmben ki is lehet még ellenfél Narutonak. Valamint én furcsáltam, hogy a trailerben is csak egy sima rasengant láttam, semmi Kurama chakrás dolgot.

Azért volt gondolom csak sima Rasengan meg az akinek nyomta csak egy egyszerű báb volt és nem a fő ellenség Toneri. Na meg ugye még nem tudjuk hogy mennyire maradt meg a Rikudous képessége vagy mi van pontosan Kuramával. Bár mivel életben gondolom megmaradt mindenképp. Bár ha Sasukéne is megmaradt a Rinnegan akkor Narutonak is a Rikudou mod. Én pont hogy örültem hogy nem lőttek el minden poént a trailerben.
Most, hogy mondod, igazad van. Majd minden kiderül, ha megnéztük a filmet. Mosolyog
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #11059 Dátum: 14 nov 02, 22:16:11 »

Nem véletlenül terjednek azok a rémhírek erről a topicról a Csevegőben. Nevet Ezt már tudhatnátok...
Ja és sergei! Kösz a képeket, üdítő folt volt a mai estében.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11060 Dátum: 14 nov 02, 22:21:15 »

Én sem értem. Nincs véletlen a Fórum szabályzatban erre vonatkozó cikkely hogy csak bizonyos mérető képeket lehessen betenni?  smirksweat Tényleg nagyon belassítja a böngészést. Miért nem lehet simán csak linkelni a képet akit érdekel úgyis megnyitja a linket.  Neeem
Naplózva

sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #11061 Dátum: 14 nov 02, 23:07:06 »

Én sem értem. Nincs véletlen a Fórum szabályzatban erre vonatkozó cikkely hogy csak bizonyos mérető képeket lehessen betenni?  smirksweat Tényleg nagyon belassítja a böngészést. Miért nem lehet simán csak linkelni a képet akit érdekel úgyis megnyitja a linket.  Neeem

Én már át is alakítottam, hogy csak linkek legyenek, de a képek maguk ne. Ennek ellenére megmaradt sasukeuchiha17-nél, amilyen eredetileg is volt. Illetve nem tudom, hogy naspolya mi a francot linkelt be, de ahogyan elnéztem egy "view image" jobb klikk kombóval semmi köze a Naruto-hoz.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #11062 Dátum: 14 nov 02, 23:25:01 »

ÓRIÁSI Nevet : D Nevet

Gratulálok, nem csak azt szegted meg a Fórumszabályzatból, hogy ELŐZŐ HOZZÁSZÓLÁST NEM idézzünk, hanem azt is, hogy minimum 4 szót le kell írni. Megsúgom, hogy a smiley nem egy szó.

Már én is írtam ide egyszer ilyet, de fogadjátok már meg dehunter idéző tanácsát akkor. Vagy csak azt emeld ki, amire reagálsz, a többit kitörlöd a hsz-ből, ami nem túl bonyolult, ha meg képet rak be valaki, kiveszed [img /img] ezt. Nem olyan bonyolult ez sem. Chakrának így is alig van ideje moderálni, kicsit gondolkozzatok már és legyen józan paraszti eszetek.

Természetesen akinek nem inge ne vegye magára.

naspolya meg trollbarlangosat játszik. Ott fordult elő ilyen. ikszdé

És abba hagyom az OFF-ot.

-------------------------
Sergei, amúgy jók a képek. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 02, 23:30:28 írta Minagi » Naplózva


lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #11063 Dátum: 14 nov 03, 06:34:21 »

Igen jók voltak a képet igazi felüdülés volt ikszdé

Az elöző hsz-ben felfedeztem valamit amit nem értek.
A mozi film és a jelenlegi manga kapcsán.

Többen elmondták, hogy a mozi film és a manga nem egyenlő. ( az más kérdés hogy elvileg a manga után játszódik 2 évvel vagy hogy is írtátok le).

De, ha ezek után, Naruto nem lesz hokage, megeszem a kalapomat. ikszdé A másik, hogy ügye most a jutsu hatására Narutonak és Sasukénak is leszakadta karja, vagy végleg megsemmisült. Már nincs életben Kakuzu, hogy vissza varja nekik ha meg is találják, de az hogy a moziban már van karjuk nem jelenti azt, hogy akkor a manga végén is lesz.

De ha tévednék, nyugodtan írjátok le, de rendes érvekkel.  bow
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #11064 Dátum: 14 nov 03, 14:43:20 »

Szerintem úgy lenne korrekt a manga lezárása, ha ugranának előre mondjuk 10 évet, és akkor nem lesz fura a movie-ban, hogy 2 évvel később játszódik, mint most a manga. Aztán ki tudja, lehet egy hatalmas trükk az egész sztori.

Még mindig nem hiszem, hogy egy movie canon lenne. Legfeljebb akkor lenne értelme, ha a manga végéhez képest egy visszatekintés lenne, nem egy jövőbe ugrás. Szóval a movie-ban csak olyan "kimaradt" események legyenek, ami a manga kereteibe nem férhet bele. Egyébként meg a "homályban" lévő időszakok a manga szempontjából nem fontosak, szóval akármit bele képzelhetnénk mi is abba az időtartamba. Az, hogy a készítők kitalálnak egy verziót, ( ami lényegében egy filler, mert akkor is az ) megkímél minket a fantáziálgatástól és legalább kapunk még némi Narutot. Mosolyog

Én szeretném, ha úgy záródna a manga, hogy megtudjuk röviden, kivel mi lett a jövőben. Mosolyog A movie alapján ennek látom értelmét. ( Különben tiszta spoilernek hatna az egész. )

Amúgy olvastam olyat, hogy a movie igenis valós sztori. Majd kiderül.

Engem még az érdekelne, mit szólnak majd az emberkék, ha felébrednek édes szendergésükből. Nevet Azt hiszem, hogy látni őket felébredni, majd látni a jövőjüket is pár képkockában, kicsit nem fog beleférni 2 fejezetbe. Szomorú  ( A vágyam tehát nem teljesül be. Szomorú ) Attól még remélem, hogy értelmes, elfogadható befejezést kap. Mosolyog Felőlem közhelyes és sablonos is lehet.
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #11065 Dátum: 14 nov 03, 15:02:01 »

A Movie valós story lesz, és ezt maga Kishimoto jelentette ki, hogy a Film kapcsolódni fog a mangához! Vagyis én bizonyos forrásokból így tudom!
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11066 Dátum: 14 nov 03, 15:04:35 »

Igen, de a legutóbbi trailer szerint az "Üres időszak"-ban fog játszódni, ami azt implikálja, hogy az utolsó 2 fejezetben lesz egy nagyobb time skip és a movie a timeskip alatt fog játsztszódni.
Naplózva

sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #11067 Dátum: 14 nov 03, 15:06:01 »

Igen, de a legutóbbi trailer szerint az "Üres időszak"-ban fog játszódni, ami azt implikálja, hogy az utolsó 2 fejezetben lesz egy nagyobb time skip és a movie a timeskip alatt fog játsztszódni.

Én is olvasom sok helyen, hogy a film elméletileg a 699-ik fejezet és a 700-ik fejezet között fog játszódni.

 Na erre kíváncsi leszek, mert akkor ezek szerint fele annyi értelmes dolog nem fog történi a 699-ik fejezetben, mint amit reméltem (MT feloldása, ünneplés, Sasuke búcsúja, a halottak megsíratása és eltemetése, melyik faluval mi lesz stb), főleg ha Kishimoto megint shipping-re fogja pazarolni az oldalakt + rengeteg dupla oldal lesz. Nekem valamiért nagyon nem jönne be, ha így lesz.
Naplózva
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #11068 Dátum: 14 nov 03, 15:06:32 »

A Movie valós story lesz, és ezt maga Kishimoto jelentette ki, hogy a Film kapcsolódni fog a mangához! Vagyis én bizonyos forrásokból így tudom!
Belinkelnéd azt a bizonyos forrást?
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #11069 Dátum: 14 nov 03, 15:49:41 »

http://www.saiyanisland.com/2014/10/the-last-naruto-movie-about-love-more-story-information/ itt le is van írva
"Kishimoto-sensei says the manga and movie are connected, and because that is the case the manga should be read to completion first."
Naplózva
Oldalak: 1 ... 736 737 [738] 739 740 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!