24 máj 25, 16:46:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 734 735 [736] 737 738 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1745288 alkalommal)
0 Felhasználó és 28 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11025 Dátum: 14 okt 31, 20:35:07 »

Bedobom ide is.

Ezt nem tudom ki feliratozta, de több helyen is hiányos vagy némileg hibás. Kb olyan szintű ez a felirat, mint a horriblesubs-é, ami nem kifejezetten dícséret.

Bár a Sasukés részt beismerem elnéztem. pont a másik dolgot jelentte, mint, ami mellett végül döntöttem. Oh well...

Naplózva

sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #11026 Dátum: 14 okt 31, 20:40:41 »

Nos, habár tudom, hogy a utolsó 2 fejezt jövő héten jön ki, én szerintem már ellehetne kezdeni, hogy mi lesz benne.

Nálam mondjuk 2 verzió él.

I.Verzió = Aminek örülnék

- Egy utolsó Hetes Csapat beszélgetés mindegyik féltől.
- Sakura meggyógyítja mindkét srácot, majd miután vééégre elmondták neki is az igazságot az Uchiha klán mészárlásról, majd elmondják neki, hogy miért is nem lenne többé jó ötlet, hogy Sasuke visszamenjen Konoha-ba (sebek felfeszegetése ugye nem szép dolog) végre "elengedi" Sasuke-t.
- Naruto és Sasuke feloldják a MT-t, majd Sasuke kengyelfutó gyalogkakukként távozik, persze miután elbúcsúzott Naruto-tól, Sakura-tól és Kakashi-tól.
- Kiderülne, hogy néhányan mégis meghaltak, illetve Zetsu-vá változtak (hiszen elvégre mégis kb 2 napot voltak benne, nem úszhatja meg mindenki), s köztük lennének Tsunade és Kankuro, akiket gyaníúsan nem láttunk a filmben.
- Egy hatlmas ünneplés a győzelemért, MAJD egy hatalmas temetés az elhullott társakért.
- Kakashi "azzá" vállása (tudom, már mindenki tudja, de tilos a spoiler).
- Mindenki kap egy kép kockát, hogy ki mit csinál a háború után.
- Naruto tart egy utolsó beszédet az olvasóknak.

II.Verzió = Avagy ami 120%-osan történi fog:

- Shipping + fanservice ezerrel (főleg NaruSaku és SasuSaku) az utolsó két oldal kivételével, mert ott majd a MT feloldása lesz, amelybe természetesen senki sem halt bele annak ellenére, hogy 2 napig ott voltak benne.
- Fanservice.
- Mindenki kap egy kép kockát, hogy kivel mi lesz, s persze nem fog hiányozni a fanservice meg a shipping.

Habár az első verziónak örülnék, de valószínűleg a második fog megtörténi, mert ugye "azokra" mindig van idő. Persze ha mégis az I. verzió történik meg, bármiféle shipping nélkül, akkor visszaszívok minden rosszat, amit a Part II-re (245-ik fejezettől) mondtam.

Valamint egy rossz hír: Inoue Kazuhiko, Kakashi szinkronhangja/seiyuu-ja kórházba került.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 31, 20:44:58 írta sergei55 » Naplózva
Norgreid
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 152


Totálisan Klinikai Agyhalott


« Válasz #11027 Dátum: 14 okt 31, 20:48:42 »

Az első verziódra én is befizetnék a másodikra már nagyon nem. Mondjuk karakterek elhalálozása szerintem nem feltétlen lényeges (bár szegény Neji megkapta) mégis jó lenne shipping nélkül túlélni az egészet ha már a felénk robogó "Az Utolsó" hangzatos címet viselő film láthatólag erre lesz kihegyezve. Persze Kishi egy troll, troll meg nem válik unikornissá.  Pojén
Naplózva



\\\\\\\\\\\\\"There is nothing either good or bad, but thinking makes it so."\\\\\\\\\\\ - William Shakespeare
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11028 Dátum: 14 okt 31, 21:08:34 »

Alapjáraton én is attól tartottam, hogy klisés, fanservice-es lesz a vége, de engem Kishi ezzel az utolsó harccal meggyőzött. Szerintem meg tudja oldani, hogy méltó befejezést kapjon a manga. Persze szerelmi shippelés biztos lesz. Ami nem feltétlenül baj, ha mértékkel lesz.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #11029 Dátum: 14 okt 31, 21:18:47 »

Szóval most a film lesz a manga befejezése ? Mert  most akkor Thunade vagy halott vagy le mondott és kaszinózik tovább .
Bár őszintén nem lenne jó ha manga vége egy film lenne .Bár szerintem mindenki így van vele.
Kishi csak nem tervez ilyen,de ha már igen akkor képtelen leszek elfogadni.

A másik hogy Naruto nem engedte el azt a vágyát hogy hokage legyen szinte az egész háborúban ezt hajtogatta meg mások is .
 Bár nekem ez a move már magas  Gondolkozik így ha valaki érti az magyarázza el nekem köszönöm . kacsint
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11030 Dátum: 14 okt 31, 21:25:18 »

Szóval most a film lesz a manga befejezése ? Mert  most akkor Thunade vagy halott vagy le mondott és kaszinózik tovább .
Bár őszintén nem lenne jó ha manga vége egy film lenne .Bár szerintem mindenki így van vele.
Kishi csak nem tervez ilyen,de ha már igen akkor képtelen leszek elfogadni.

A másik hogy Naruto nem engedte el azt a vágyát hogy hokage legyen szinte az egész háborúban ezt hajtogatta meg mások is .
Bár nekem ez a move már magas  Gondolkozik így ha valaki érti az magyarázza el nekem köszönöm . kacsint

Nem a manga befejezése a manga befejezése után játszódik 2 évvel. Nevet Ezt már többször leírtuk. ^^
az hogy Kakashi hogy lesz Hokage nem tudni majd kiderül úgyis. Bár Kishi ugye olyat nyilatkozott anno hogy Sakura is fel fog nőni érzelmileg ergo lehet ő is elveszti a mesterét. De ez csak tipp. Naruto lehet Hokage akar lenni de a film promojában is elmondja hogy most már tudja mi az igazi célja megvédeni akiket szeret. AKIT szeret.
Naplózva

hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #11031 Dátum: 14 okt 31, 22:40:01 »

Évek óta ... Évek óta nem hittem benne, hogy a Naruto-Sasuke párharc jól meglesz oldva. Erre kaptunk egy epic nagyon jó csatát, egy érzelemdús befejezéssel, ami visszahozta belém azt a régi érzést, hogy én mennyire szeretem ezt a mangát.
Elmondhatatlanul örülök ennek, mert a Naruto volt anno az az anime/manga, ami rávett, hogy elkezdjek foglalkozni más animékkel is. Ezáltal ismertem meg rengeteg fantasztikus művet. Köztük a kedvencemet a One Piecet.
Szóval le a kalappal Kishimoto előtt.

A befejezést illetően nem szeretnék fejtegetésekbe bocsátkozni. Hagyom hátha még a végén megint meglep. Nevet

A film trailere nagyon tetszik. Én a háború előttig habzószájú NaruSaku fan voltam. (Azután jódarabig semleges voltam és, mikor hinata a háború alatt is kiállt Narutóért elkezdtem megkedvelni az ötletet, hogy ezek ketten összejöjjenek.) A trailer pedig arról árulkodik, hogy Naruto fejét elcsavarta Hinata. Ennek pedig rendkívül örülök.
Az, hogy Kakashi lesz "Az", akit am már mindenki tud az pedig teljesen elfogadható sőt ésszerű. Ha Naruto tényleg bölcsebb lett akkor ő is ezt tartja a legjobb döntésnek.
Naplózva
Venator
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 47


« Válasz #11032 Dátum: 14 nov 01, 14:10:27 »

Baromira tetszett a fejezet, de egy-két dolgot nem értettem.

Amikor Sasuke mondta, hogy: "Mi van, ha újra szembeszegülök veled?" N: "Nem hiszem" S: "Honnan tudod?"
Honnan tudja? Mi az, amit nem akar megismételni? Azt, hogy "Mert barátok vagyunk"? Ezt már ezelőtt is hallotta tőle, mégis szembeszállt vele. Most mitől más ez? Eddig nem hitte el?

A másik:
Miért sírt?
Már csak azért fura, mert ő nem az a sírós fajta. Azt elhiszem, hogy, amikor megtudta a bátyjáról az igazat, az fájt neki, de a mostanit nem értem. Ennyire meghatotta az, amit már ezelőtt is hallott Narutotól?
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11033 Dátum: 14 nov 01, 14:17:36 »

Most sikerült IGAZÁN megértenie, és legfőképpen átéreznie, hogy mit jelent ő Narutonak. És a visszaemlékezéséből kiderül, hogy ő is hasonlóan érez.
A sírás (inkább csak könny  kacsint ) abszolút kellett ide.
A kedvenc részem a fejezetből viszont Sasuke arca, amikor kimondja azt, hogy "én...veszítettem". Látszik rajta a megnyugvás, az, hogy végre sikerült elfogadnia valakit, mint barátját, végre beletörődött, és maga mögött tudja hagyni a múltját. Minden benne van abban az arcban.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #11034 Dátum: 14 nov 01, 15:19:50 »

Egy dolog most nagyon érdekelne. Mikor Kurama azt mondta, hogy, "ha ezt megteszem elfogok aludni" akkor csak egy kisebb pihenésről beszél, vagy mivel elfogyott a chakrája meghal, vagy ilyesmi? Mivel ha valaki az összes chakráját elveszíti az meghal, ha jol tudom.
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Venator
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 47


« Válasz #11035 Dátum: 14 nov 01, 16:09:46 »

Most sikerült IGAZÁN megértenie, és legfőképpen átéreznie, hogy mit jelent ő Narutonak. És a visszaemlékezéséből kiderül, hogy ő is hasonlóan érez.
A sírás (inkább csak könny  kacsint ) abszolút kellett ide.
A kedvenc részem a fejezetből viszont Sasuke arca, amikor kimondja azt, hogy "én...veszítettem". Látszik rajta a megnyugvás, az, hogy végre sikerült elfogadnia valakit, mint barátját, végre beletörődött, és maga mögött tudja hagyni a múltját. Minden benne van abban az arcban.

Igen, csak ez elvileg nem kellene, hogy érdekelje.
(Félreértés ne essék, nem utálom, meg örülök, hogy "megtért", csak meg akarom érteni, mert nekem ez túl "hirtelen" történt.)
Egész idáig tartotta a távolságot, meg kerülte az emberi kapcsolatokat, most pedig határozottan célkitűzésbe vette, hogy "egyedül maradjon". És ezután hirtelen vevő lesz a "barátság" témára?
Jó, igazad van, az inkább csak egy könny, de akkor is. Nem érzem megindokoltnak.
Az a beismerő arc tényleg jó volt, meg komolyan örülök a végkifejletnek, csak, mint említettem, kicsit túl "hirtelen" - szerintem. De akkor csak én nem tudom átérezni rendesen.
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #11036 Dátum: 14 nov 01, 16:16:45 »

Sasuke soha nem mosolygott még ezért jelent nagyon sokat ez a jelenet. De igaza van Naruton kívül öt már senki sem fogja elfogadni a faluban .
Naplózva
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #11037 Dátum: 14 nov 01, 16:26:01 »

Sasuke soha nem mosolygott még ezért jelent nagyon sokat ez a jelenet. De igaza van Naruton kívül öt már senki sem fogja elfogadni a faluban .

Köhöm, Kakashi, köhöm, Sakura, vagy ők már nem is léteznek? Ezért szeretnék nem non-shipping szagú Team Seven találkozót Sasuke és a maradék Hetes csapat tagjaival, mert Sasuke "elmesélte az olvasóknak", hogy nem csak Naruto-ra gondolt családtagként, hanem az egész csapatra, csak Naruto volt köztük a legközelebb hozzá.
Naplózva
Venator
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 47


« Válasz #11038 Dátum: 14 nov 01, 16:29:07 »

Sasuke soha nem mosolygott még ezért jelent nagyon sokat ez a jelenet. De igaza van Naruton kívül öt már senki sem fogja elfogadni a faluban .

Nem hiszem, hogy az érdekli, hogy ŐT el tudják-e fogadni. Abban kételkedik, hogy Ő tud-e majd elfogadni másokat Naruton kívül. Kicsit furcsa, de én így értelmezem a magyar verziót. Aztán lehet, hogy szövegértés 1-es Nevet

"Még ha veled ki is tudok jönni, a többieket nem biztos, hogy el tudom fogadni."
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 01, 16:32:00 írta Venator » Naplózva
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #11039 Dátum: 14 nov 01, 16:34:05 »

Igen, csak ez elvileg nem kellene, hogy érdekelje.
(Félreértés ne essék, nem utálom, meg örülök, hogy "megtért", csak meg akarom érteni, mert nekem ez túl "hirtelen" történt.)
Egész idáig tartotta a távolságot, meg kerülte az emberi kapcsolatokat, most pedig határozottan célkitűzésbe vette, hogy "egyedül maradjon". És ezután hirtelen vevő lesz a "barátság" témára?
Jó, igazad van, az inkább csak egy könny, de akkor is. Nem érzem megindokoltnak.
Az a beismerő arc tényleg jó volt, meg komolyan örülök a végkifejletnek, csak, mint említettem, kicsit túl "hirtelen" - szerintem. De akkor csak én nem tudom átérezni rendesen.
Egy fajta gyónás volt még halála előtt, nem hal meg csak érzi a vesztét: leszakadt a karjuk, lényegében elfogyott a chakrájuk, nem tudnak mozogni és csoda, hogy nem véreztek el. A legjobb pillanat volt, hogy lerombolja a falat, ami felépített közéjük, ezért is tetszet ez a rész, mert őszinte volt.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 734 735 [736] 737 738 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!