24 máj 25, 20:12:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 699 700 [701] 702 703 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1745658 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #10500 Dátum: 14 szep 28, 15:52:35 »

Visszatérve egy kicsit, én úgy gondolom, hogy Naruto Sakura iránt inkább csak rajongást érzett. Hogy miért? Mert végig a mangán hallhattuk, hogy Sakura veri a nyálát Sasuke miatt, addig Naruto már nem igazán rinyált Sakura miatt a Shipuuden kezdete óta.
Naplózva
naspolya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



« Válasz #10501 Dátum: 14 szep 28, 16:25:24 »

Értem. Szóval túl nagy a szexuális feszültség a szereplők közt, ezért ez a sok hülye harc.
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10502 Dátum: 14 szep 28, 17:55:54 »

Na hogy sergei ne legyen egyedül beszállok mellé segítőnek mert láthatóan sokan félreértik Sasuke karakterét. Nevet

1. Sasuke senkit nem ölt meg, kivéve Danzou-t. Ahogy azt írtad te is lina22 Oro is megjegyezte sőt Suigetsu is hogy miért nem öli az embereket. Sőt Sasuke konkrétan kijelentette hogy nem ölnek meg senkit ha nem muszáj. Szóval Danzoun kívül senkit nem ölt meg. Oro-ról tudta hogy nem hal meg csak az erejét vette el semmi többet. Ezért támadta meg akkor mikor beteg volt. Itachi detto betegség miatt plusz Sasukéért halt meg. Önfeláldozás!!!!

2. Obito több ezer embert nyírt ki Nagato detto, Madara detto. És még sorolhatnám ide Danzou-t, Oro-t. Sasuke hozzájuk képest angyal, ugyanis lányokat talán könnyű megtéveszteni ezzel az ördögi tekintettel de kb ennyire képes. A lelke mélyén ő igen is jó csak álarcot visel. Persze bűnös hisz Bee-t megtámadta segített Akatsukinak etc. De főben járó bűnt nem követett el. Danzou konkrétan kiirtatta az egész Uchiha klánt plusz az eső faluban Nagatoék ellen is szövetkezett hogy ne legyen béke ugye mégis tisztelték a Konohaiak mert nem tudtak róla semmit. Szóval egy ilyen álszent világban ne várjuk el hogy majd Sóskát tárgyalásra viszik vagy bitófára. Pláne azok után hogy megmentette mindenki seggét.

3. Sakurát is totál félreértelmezted Lina. Hogy miért? Elmondom. Azt már elmondtam miben fejlődött az hogy nem ismered el az te bajod ahogy érzed. VISZONT! Nem tudom neked van-e IGAZI barátod nem olyan akit csak Facebookon ismersz vagy akivel csak néha összefutsz hanem olyan akire az életed is rábíznád. Teljesen mindegy Sakura mit érez iránta egyértelmű hogy családjának tekinti ahogy Narutot is. Képmutatás és álszentség lenne tőle ha a rossz tettek után magára hagyná a barátját pláne hogy tudja hogy miért lett ilyen Sasuke. Amit egyébként el is mondott Sakura is ebben a fejezetben. Mosolyog Az hogy Naruto orra előtt mondja neki hogy Szereti pedig pont hogy tiszteletreméltó akárhogy is értette mert nem a háta mögött ügyködött ahogy anno mikor megakarta ölni Sasukét. Ez a nem mindegy. Lehet te máshogy értelmezed a barátságot vagy a szerelemet de én így. Végsőkig kitartok azok mellett akik igazán fontosak. Teljesen mindegy hogy mennyire változnak meg, ha megváltoznak újra a helyes út felé vezetem őket, és Sakura is pont ezt akarja tenni. Az hogy a srácokhoz méred a tudását pedig mindent elárul. Mert a történetben szereplő ÖSSZES ninjához képest Sakura a legkeményebb és ez TÉNY, talán csak Oro és Tsunade lenne neki ellenfél az ÉLŐ-k közül!!!

Egyébként ha Sakura leszarná Naruto érzéseit sosem akarta volna megvédeni nem állna mellé márpedig többször megvédte Sasuke előtt is. Úgy látom ezeket is elfelejtik sokan köztük te is. Azért érdekelne a való életben te hogy viszonyulnál ilyen helyzetben két pasihoz akik közül az egyikbe szerelmes vagy a másikról meg tudod szerelmes beléd. Mert akármelyiket is mellőzöd megbántod. Sakura nem ezt teszi mert őszinte.
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 28, 18:00:12 írta Kuro25 » Naplózva

Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #10503 Dátum: 14 szep 28, 19:19:38 »

Egyébként ha Sakura leszarná Naruto érzéseit sosem akarta volna megvédeni nem állna mellé márpedig többször megvédte Sasuke előtt is. Úgy látom ezeket is elfelejtik sokan köztük te is. Azért érdekelne a való életben te hogy viszonyulnál ilyen helyzetben két pasihoz akik közül az egyikbe szerelmes vagy a másikról meg tudod szerelmes beléd. Mert akármelyiket is mellőzöd megbántod. Sakura nem ezt teszi mert őszinte.

Na ezzel teljesen egyetértek!! Egyáltalán nem arról van szó, hogy leszarja azt, hogy mit érez Naruto. Szerintem Sakura Narutora inkább egy idióta fiútestvérként néz, így hát fura is lenne ha szerelmes lenne belé.  >.<#

Na de most kezdem a kommentet:

Kíváncsi leszek arra, hogy vajon Sasuke számára mit is jelenthet a hokage cím, mert nem hinném, hogy most tényleg abban látja a logikát, hogy öljenek meg minden vezetőt és akkor majd Sasuke fog irányítani mindenkit.. Semmi értelme, hiszen lehet, hogy félni fognak tőle, de akkor is lesznek bűnbandák stb. akik ugyan úgy bűnözni fognak, vagy szimplán "lázadók" lesznek akik miatt folyton csatázni kellene, tehát béke sosem lesz igazából. Másik dolog, hogy csak én várom, hogy Indra és Ashura is megjelenjen Narutoék előtt?  Gondolkozik Én már simán eltudnám képzelni, hogy Kishi mester őket is előkapja, ha csak 1-2 fejezetre is. Valami olyasmire gondolok itt, hogy "látják" ahogy Naruto és Sasuke harcolnak, és valahogy ők térnek meg és adnak barackot Narutonak és Sasukénak, és béke boldogság, de Sasuke semmiképp nem lehet a ninja világ élén. Lehet, hogy nem ölt meg senkit, de főben járó bűnt igenis elkövetett, ugyanis a szökött ninjákkal nem bánnak éppen kesztyűs kézzel ha jól tudom. Ja tényleg a másik, hogy ha esetleg Sasuke most megölné Narutot akkor nem igazán lenne ninja világ amin uralkodhatna, ugyanis kell Naruto is ahhoz, hogy feloldják a MT-t  Kúl Szerintem ha el is kezdenek majd harcolni, befejezni nem fogják valami miatt.

SZERK: Oh... Most olvastam újra a mangát és úgy látszik kihagytam véletletnül egy oldalt  Neeem most látom hogy Sasuke egymaga is fel tudja oldani a MT-t szóval harc már lehet, de Naruto nem fog meghalni...
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 28, 19:31:24 írta animefanta » Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #10504 Dátum: 14 szep 28, 19:34:00 »

Na hogy sergei ne legyen egyedül beszállok mellé segítőnek mert láthatóan sokan félreértik Sasuke karakterét. Nevet

Teljesen mindegy hogy mennyire változnak meg, ha megváltoznak újra a helyes út felé vezetem őket, és Sakura is pont ezt akarja tenni. Az hogy a srácokhoz méred a tudását pedig mindent elárul. Mert a történetben szereplő ÖSSZES ninjához képest Sakura a legkeményebb és ez TÉNY, talán csak Oro és Tsunade lenne neki ellenfél az ÉLŐ-k közül!!![/b]

Egyébként ha Sakura leszarná Naruto érzéseit sosem akarta volna megvédeni nem állna mellé márpedig többször megvédte Sasuke előtt is. Úgy látom ezeket is elfelejtik sokan köztük te is. Azért érdekelne a való életben te hogy viszonyulnál ilyen helyzetben két pasihoz akik közül az egyikbe szerelmes vagy a másikról meg tudod szerelmes beléd. Mert akármelyiket is mellőzöd megbántod. Sakura nem ezt teszi mert őszinte.

Köszi szépen! Mosolyog

Mondjuk szerintem senki nem arra gondolt, hogy Sakura  magát Naruto-t tojja le, max hogy nem szerelmes belé. Mert ahhoz nem kell szerelmesnek lenni, hogy kiállj valaki mellett, megvígasztald, segíts neki vagy megvéd. Tsunade is kiállt és megvédte Naruto-t, s nem hiszem, hogy szerelemből tette, de ott van még Ino is, aki nagyon törődik Choji-val és Shikamaru-val mégis friendzone-ban vannak Sai-al és Sasuke-val ellentétben, de pont jó fordított példa erre Hinata, ahol Naruto szintén jó sokszor kiállt mellette és meg is védte, pedig tudjuk, hogy nem szerelmes belé Naruto (de ne legyen igazam azok számára, akik szerint igen). Sakura egyedüli érdeme, hogy mindkettőjük mellett kiáll és mindkettőjükkel törődik - s remélem, hogy mindkettő srác marad is a friendzone-ban (illetve Sasuke végleg átkerül oda, s azzal az amúgy szimpatikus Rejtett Kő nindzsával jön össze, mert ha már Shikamaru és Temari feszegetik az országhúrt + egyesülni fognak a falvak akkor már miért ne, sok ember felnőtt korában találja meg a párját és nem tiniként).
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10505 Dátum: 14 szep 28, 22:00:31 »

Mindenki figyelmesen olvassa Sergei és Kuro kommentjeit.
Kinőve a gyerekes anyázást, oldalakon át tartó vitatkozást egy szép barátság kezdeti bimbózását követhetjük nyomon.
Nem elég, hogy egyetértenek, de még meg is köszönik a másik hozzászólását!!!
Hova halad ez a világ, ha ti puszipajtások lesztek Nevet Nevet
Komolyan  bow
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10506 Dátum: 14 szep 29, 13:34:18 »

Ilyen szabály nincs... akármennyi kommentet lehet írni naponta, csak ne legyen dupla hozzászólás, vagyis, hogy a te kommented után újra te kommentelsz. De az is megengedett ha a kettő között eltelik 24 óra.
Nálad nem volt dupla hsz, vagy azóta már törölték?
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
nagyadani10
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #10507 Dátum: 14 szep 29, 15:46:14 »

Elmondom én a Naru Vs Sasu fight endingjét Nevet Naruto elnyomja a Ultimate Futon Rasen Heart Bijuu Shurikenjét ami telibe kapja Sasuke szép piros monoklis csodaszemét Mosolyog narancs sárga szív villanások, bummm Nevet Sasu hirtelen pacifista hippi lesz két hatalmass piros rinnegannal Nevet
Naplózva
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #10508 Dátum: 14 szep 29, 15:51:38 »

Ilyen szabály nincs... akármennyi kommentet lehet írni naponta, csak ne legyen dupla hozzászólás, vagyis, hogy a te kommented után újra te kommentelsz. De az is megengedett ha a kettő között eltelik 24 óra.
Nálad nem volt dupla hsz, vagy azóta már törölték?

Basszus, akkor félre értelmeztem a dolgot Nevet Kösz!!
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #10509 Dátum: 14 szep 29, 18:51:49 »

Van egy, már elég régi OVA, ami most nagyon felkeltette az érdeklődésemet: https://www.youtube.com/watch?v=5k_Gqqvmezw

Lehet, hogy hülyeség, és ennek egyáltalán nincs köze a most elkövetkezendő Sasuke vs. Naruto harchoz, de azért elgondolkodtatott kicsit Nevet

SZERK: Vajon miért mutogatják még mindig Madara testét? Esetleg lehet még bármi szerepe? Mondjuk eléggé meg se mozdul, de ha annyira tényleg halott lenne már rég nem mutogatnák ennyit..  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 29, 18:56:09 írta animefanta » Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10510 Dátum: 14 szep 29, 19:03:38 »

Van egy, már elég régi OVA, ami most nagyon felkeltette az érdeklődésemet: https://www.youtube.com/watch?v=5k_Gqqvmezw

Lehet, hogy hülyeség, és ennek egyáltalán nincs köze a most elkövetkezendő Sasuke vs. Naruto harchoz, de azért elgondolkodtatott kicsit Nevet

SZERK: Vajon miért mutogatják még mindig Madara testét? Esetleg lehet még bármi szerepe? Mondjuk eléggé meg se mozdul, de ha annyira tényleg halott lenne már rég nem mutogatnák ennyit..  Gondolkozik

Ez nem OVA ez egy fanmade cucc. Nevet

Madara pedig halott csak a téma miatt került a képbe amiről Rikudou beszélt.
Naplózva

dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #10511 Dátum: 14 szep 29, 19:43:10 »

Pedig az a Naruto Ova 6...
Naplózva

fritz8888
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 24



« Válasz #10512 Dátum: 14 szep 29, 20:05:01 »

a végkifejletes jósolgatásokra visszatérve én már nem lepődnék meg semmin:D akár még úgy is befejezhetné kishi h naruto szétveri szöcskét majd elveszi az erejét valami csodás módon(amit rikoduo adott neki mert tudta h szöcske majd bevágja a durcit) és így felébreszti az embereket a mugenből egyedül mert meg lesz neki szöcske ereje és ő lesz a second rikoduo majd hokage lesz és sasuke egy életre be lesz zárva a sittre. így megszűnne a lélekvándorlás is mert nem fog meghalni egyik se és idő közbe kibékülhetnének amit kétlek. bár sztem inkább olyasmi lesz h sasuke vagy megtér vagy meghal bár sztem az utsó mert ennyi behülyülés meg csavar után kétlem h megint megtér:D utána meg ha úgy tartja kedve megint bekattan vagy mi? Gondolkozik Nevet
na majd meglátjuk de remélem naruto kinyírja végre sasukét. hmm de aztán neki is lesz egy olyan csavara mint madarának hogy elhelyezett egy izanagit a szemében és feltámadt? Gondolkozik  neeem ez már tényleg túl lenne csűrve:D szerintem a legvalószínűbb h naruto győz majd ezzel megmutatva sasukénak h elég erős h hoakge legyen majd sasuke halála előtt megtér és így a gyűlölete szeretetté válik  ahogy rikudou mondta majd utolsó erejével segít narancsnak feloldani a mugent és szöcske meghal mosollyal az arcán és vége a lélekvándorlásnak mert a legvégén kibékültek:D majd narcsi hokage lesz végre és állít egy szobrot sasukeről tiszteletből és végre ott lesz narcsi kőarca a falban és valóra válik végre az álma amit elejétől fogva ismételget hogy felülmúlja az összes eddigi hokagét és a nemzetek is egyesülnek és dúl a l'amour és a béke:D nekem tetszene ez a fajta befejezés:D ez olyan szép lenne smirksweat smirksweat nektek mi a véleményetek?Nevet
Naplózva
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #10513 Dátum: 14 szep 29, 20:45:18 »

Van egy, már elég régi OVA, ami most nagyon felkeltette az érdeklődésemet: https://www.youtube.com/watch?v=5k_Gqqvmezw

Lehet, hogy hülyeség, és ennek egyáltalán nincs köze a most elkövetkezendő Sasuke vs. Naruto harchoz, de azért elgondolkodtatott kicsit Nevet

SZERK: Vajon miért mutogatják még mindig Madara testét? Esetleg lehet még bármi szerepe? Mondjuk eléggé meg se mozdul, de ha annyira tényleg halott lenne már rég nem mutogatnák ennyit..  Gondolkozik

Ez nem OVA ez egy fanmade cucc. Nevet

Madara pedig halott csak a téma miatt került a képbe amiről Rikudou beszélt.

Sajnos OVA, amit a Pierrot anno komolyan gondolt. Ha jól emlékszem, akkor valami cucc mellé osztogatták anno, mint most az "Sunny Day Battle" nevű Itachi-s OVA-t a Storm Revolution játék mellé. Nekem már anno nem tetszett, mivel fail volt, hogy a Susanoo búza Sasuke egyszer nem vette elő az OVA idején a Susanoo-t.

Madara tényleg halott, mondjuk sokan írták, hogy "juj, de a nyúl valami kiköpte, lehet hogy", s gondolom ezért gondolják azt, még lesz valami szerepe.

Ha már testek, mi lett a maradék fehér Zetsu-val, pl Guruguru vagy mivel? Gondolom majd az lesz a csavar, hogy Sasuke beakarja majd fejezni, de Guruguru rámászik, megidézi a Rinnegan-al a faszobrot s megy minden előről.
Naplózva
skavenger
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Fű Falu Rejtett Fű Falu

Hozzászólások: 37



« Válasz #10514 Dátum: 14 szep 29, 21:05:55 »

Sajnos OVA, amit a Pierrot anno komolyan gondolt. Ha jól emlékszem, akkor valami cucc mellé osztogatták anno, mint most az "Sunny Day Battle" nevű Itachi-s OVA-t a Storm Revolution játék mellé. Nekem már anno nem tetszett, mivel fail volt, hogy a Susanoo búza Sasuke egyszer nem vette elő az OVA idején a Susanoo-t.

Madara tényleg halott, mondjuk sokan írták, hogy "juj, de a nyúl valami kiköpte, lehet hogy", s gondolom ezért gondolják azt, még lesz valami szerepe.

Ha már testek, mi lett a maradék fehér Zetsu-val, pl Guruguru vagy mivel? Gondolom majd az lesz a csavar, hogy Sasuke beakarja majd fejezni, de Guruguru rámászik, megidézi a Rinnegan-al a faszobrot s megy minden előről.
[/quote]

Ne má'... hát én télleg zetsu fan vagyok de azé' má' ne vigyük túlzásba a dolgot! Elég volt a random főellenségekből egy időre sztem...😊 De amúgy tényleg, mégis mi lett a Spirálka sorsa, he? Tudja valaki?


Szerk.: Ja, majdnem sikerült idéznem a fenti szöveget. Kicsit késő van már.
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 29, 21:17:09 írta skavenger » Naplózva
Oldalak: 1 ... 699 700 [701] 702 703 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!