24 máj 25, 14:49:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 695 696 [697] 698 699 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1745160 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #10440 Dátum: 14 szep 25, 19:30:39 »

EEEEPIIIIIIK!

mekkora falshbackconception lesz itt (amit persze frappáns beszólások vihara fog követni)
remélem a vége mindenképpen az lesz, hogy egy baromira lefáradt Narutó mezei rasongennal szedi le Sasukét, más fajta befejezés szerintem már nem is lenne Narutóhoz méltó

egyébként én bevettem hogy Kishi tényleg legyilkolja Sakurát, hogy Sasukét gonosznak állítsa be, így utólag visszanézve tényleg nem lett volna értelme, de gondolom sok héternek dobta volna fel a napját Pojén
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 25, 19:31:21 írta nclearu » Naplózva

kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #10441 Dátum: 14 szep 25, 21:39:04 »

A fejezet jó volt nagyjából .
Ha most tényleg szerelmet valót Sakura Sasukénak  akkor Kishi mi a f.......nak írt annyi Naru+Saku pillanatot bele .?
Ha most ezt komolyan gondolta Sakura akkor most utáltam meg a karakterét .
Nem elég hogy szerencsétlen Naruto rég szerelmes belé stb ez a csaj úgy váltogatja az érzéseit ahogy mi zoknit .
Ha most nem értettem félre a angolt akkor Sakura jellem fejlődése egyenlő a nullával .

A másik hogy azért hiszitek hogy Sasuke is táplál olyan érzelmeket Sakura iránt mert meg remegett a lábba .?
Mert szerintem csak azért mert vissza gondolt a családjára amit láttunk is és rájuk gondolt akkor azért remegettbe neki a lába .

Főlős leges : Naru+Saku és Naru+Hina vagy Sasu+Saku fannak lenni mert Kishi úgy is azt csinál amit akar a saját fel épített Naru+Saku szerelmi szálat csak úgy elfelejtette .Bár most már azt is kinézem Kishiből hogy Naru+Sasu meg Hina+Saku lesz .
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10442 Dátum: 14 szep 25, 22:20:21 »

Én nem láttam semmilyen Naru-Saku szálat. Jo persze, voltak utalások, de mostanában (utóbbi 150-200 rész) sokkal több jel mutatott Hinatára. Más kérdés ha ezt valaki nem akarja észre venni. (Félre ne értsd, nem vagyok különösebb Naru-Hina fan, csak na.)
Azzal kapcsolatban, hogy Naruto hogy érez Sakurával kapcsolatban, érdemes átolvasni az utóbbi fejezeteket. Naruto FELNŐTT (végre, hogy Kishi elérkezettnek látta az időt Nevet ), ahogy lereagálja Sakura kifakadását, Sasuke agymenését, az már-már példa értékű. Kezd felnőni a hokage címhez. Épp időben.
Ha Sakura menne hozzá, akkor se kérne Sakurából olyan értelemben. Látja, mindig is látta, hogy nem ő a lánynak való. (Más kérdés, hogy szerintem senki sem való Sakurához, de mindegy.)
Szerintem (és ez csak szubjektív vélemény) Sasuke mindig különleges helyet kap Sakura szívében, lehet akár ő maga az ördög is. Mindenesetre nem lesz Sasu-Saku, ugyanis Sasuke tökéletesen antiszexuális. Egyedül Naruto felé mutat valami érdeklődést, de kétlem, hogy ez kölcsönös lenne Nevet Olyat tudok elképzelni, hogy a klánja érdekében elvesz valakit, de hogy szerelemből? Elég hihetetlennek hangzik jelenleg.
Abban tökéletesen igazad van, hogy Sakurának semmilyen jellemfejlődese nincs. Nem akarok vitát generálni (őszintén), de a part 2 óta ugyanazokat a köröket futjuk vele kapcsolatban. De legalább már ő maga is beismerte, hogy ez....hm, hogyismondjam, nem túl nagy dolog.

Ui. Aki nem ért egyet velem Sakurával kapcsolatban, az kérem vagy ne reagáljon, vagy kultúráltan. Elegem van az anyázásból. Tényleg nem akartam vitát generálni, csak valahogy Sakura karaktere mindig is magas labda lesz nekem, amire fizikai kényszert érzek, hogy lecsapjam Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 25, 22:23:30 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Bontakun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 237


Bonta


« Válasz #10443 Dátum: 14 szep 25, 22:47:08 »

Most így olvasva a dolgokat igazából elgondolkoztam. Miért nem csinálják azt, hogy mindketten Hokagék lesznek egy időben. Rendszeren is változtatnának, ki is egyenlítenék egymást, egyik sem lenne a másik fölé rendelve (kicsit hasonlóan, mint a Triumvirátusban, csak ugye ott 3-an voltak). A sorozatot meg én személy szerint lezárnám (persze nem én vagyok az író:D),de szerintem elég kerek történetet csinált ahhoz, hogy 17 év után lezárja a sorozatot.
Naplózva

dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #10444 Dátum: 14 szep 25, 23:08:00 »

Ez egy nagyon jó ötlet lenne, csak hát tudjuk mi lett a vége mindkét triumvirátusnak (egy uralkodó, egy mellőzött szerencsés és egy hulla). Persze ők nem, de akkor is annyira különböznek a nézeteik, hogy egy ilyen együttműködés elég lehetetlennek tűnik Nevet
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #10445 Dátum: 14 szep 26, 04:01:56 »

Ha már a párosítgatások a téma: én örülök, hogy visszatekintettek a Sasuke távozásának éjszakájára, mert a Halál Erdeje után az volt a 2. eset, hogy úgy tűnt, Süsübe szorult némi érzés Sakura felé. Volt is anno 1 kép, ami azt mutatta be, hogy Sasuke akkor vonta uralma alá az Átokpecsétet, amikor Sakura bajban volt, Naruto meg akkor ment át 6farkúba, amikor Hinata. Ők voltak azok, akik végig elfogadták a fiúkat olyannak, amilyenek.
Jó lesz ez. ^^

« Utoljára szerkesztve: 14 szep 26, 04:38:53 írta Aizen » Naplózva
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #10446 Dátum: 14 szep 26, 06:00:56 »

A fejezet jó volt nagyjából .
Ha most tényleg szerelmet valót Sakura Sasukénak  akkor Kishi mi a f.......nak írt annyi Naru+Saku pillanatot bele .?
Ha most ezt komolyan gondolta Sakura akkor most utáltam meg a karakterét .
Nem elég hogy szerencsétlen Naruto rég szerelmes belé stb ez a csaj úgy váltogatja az érzéseit ahogy mi zoknit .
Ha most nem értettem félre a angolt akkor Sakura jellem fejlődése egyenlő a nullával .

A másik hogy azért hiszitek hogy Sasuke is táplál olyan érzelmeket Sakura iránt mert meg remegett a lábba .?

Főlős leges : Naru+Saku és Naru+Hina vagy Sasu+Saku fannak lenni mert Kishi úgy is azt csinál amit akar a saját fel épített Naru+Saku szerelmi szálat csak úgy elfelejtette .Bár most már azt is kinézem Kishiből hogy Naru+Sasu meg Hina+Saku lesz .

LOL, nem akarom védeni se Exkirion se Kurosaki-chan álláspontját, de nem gyanús neked Sasuke felöl, hogy:
1.Annak ellenére, hogy azt mondja, hogy nem érez semmit iránta, nem ölte meg? Úgyis meg akarja ölni Naruto-t, s a harag a legjobb módszer arra, hogy elveszítse az ellenfeled a fejét, szóval mind bizonyításként, mind pedig Naruto lelki hadviseléseként jó lett volna Sasuke számára. Mégsem ölte meg, csak kiütötte egy genjutsu-val.

2.Sasuke szó szerint azt mondta "nem érti, miért szereti őt Sakura", ami már önmagában igen ellentmondásos, mert ez azt mutatja, hogy mégis érdekli, miért szereti őt Sakura.

3.A családja felhozása meg egy önvallomás, miszerint egyszerűen fél szeretni, s ebből leszűrhető, hogy nem utálja Sakura-t, hanem fél tőle.... ezt de hülyén fogalmaztam! Pontosabban fél attól, ha újra tufna szeretni, akkor megint, ha újra elveszítené azt, akkor újra fájdalmat érez majd, mint anno.

A nagy "annyi NaruSaku pillanatokról" annyit, hogy semmivel sem voltak többek vagy kevesebbek, mint pl a "NaruHina pillanatok", sőt, talán még annyival cikibb a NaruSaku, hogy ott az ember azt érzi, hogy mások mondják meg Sakura-nak, hogy kit kell szeretnie. Yamato: "2 napja sem vagyok veletek, de Sakura, muszáj szeretned Naruto-t", Sai: "szeresd már Naruto-t csessze meg mert miattad szenved", valamint ha már Sai, szerintem marhára nem romantikus az, hogy valaki más mondja meg valakinek, hogy szerelmes belé.

Ha már shipping észrevettétek, hogy ha Hinata/Sakura csinál valamit, azt rögötn megcsináltatja a másik leányzóval?
1.Hinata szerelmet vall, 30 fejezet múlva szerelmet vall.
2.Naruto megmenti Sakura-t, ugyanabban a fejezetben megmenti Hinata-t is.
3.Hinata lelki erőt ad Naruto-nak, 20 fejezet móúlva Sakura is.
4.Hinata testi kezelésbe vesz Naruto-t (váll visszaállítása), 20 fejezet múlva Sakura is (gyógyítás).

Tehát kijelenthetjük, hogy a Naruto-ban nincsenek szerelmi szálak, csak shipping fanservice, mert ha az lenne, akkor:
1.Naruto nem felejtette volna el Hinata vallomását, s rögtön a Pain arc után beszélt volna Hinata-val (akár elutasító, akár elfogadó, de legalább adott volna választ).
2.Sakura nem lenne olyan, mint Bella a Twilight-ból (választási lehetőség az emós és a hiperaktív között), illetve elfogadta volna a szerencsétlen Kő ninja szerelmét (vagy Lee-ét).
3.Karin nem sírta volna  vissza magát röhejes módon Sasuke-hoz, főleg úgy nem (Sasuke: tényleg? ja, ja persze, bocsi, de akkor tépjünk).

Ésatöbi ésatöbi. Szóval igen, minden "szerelmi pillanat", ami Naruto + Sasuke + Sakura + Hinata + Karin és azok "párosai" körül forognak, azok mind 100% shipping fanservice, melyek annyira életszerűek, mint a Twilight.

A fejezetről meg annyit, hogy aki ezek után nem hiszi el, hogy Kishimoto és Kubo összejátszanak vagy a felettesük mondja meg nekik, mit írjanak, az már tényleg vak! Mert ugye persze, hogy mindkét mangába most nagyon kellett a "nosztalgia", bár tény, itt inkább fanart féle fanservice volt, mintsem nosztalgia.
Naplózva
Westside
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #10447 Dátum: 14 szep 26, 06:35:00 »

Érdekes hogy mutatták az állítólag halott Madarát.Mi van ha nem is halt meg?Lehet felfogja támasztani az Uchiàkat. Vagy a másik,azt mondta Itachi Narutonak,csak a abból lehet hokage akit elismernek az emberek.Nem emlékszem a teljes szövegre,de ennek még lehet jelentősége.Jó lenne ha emo szöcske nem kapna ötven fejezetenként új személyiséget.Ez már egy betegség nála.
Naplózva
skavenger
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Fű Falu Rejtett Fű Falu

Hozzászólások: 37



« Válasz #10448 Dátum: 14 szep 26, 07:22:26 »

Érdekes hogy mutatták az állítólag halott Madarát.Mi van ha nem is halt meg?Lehet felfogja támasztani az Uchiàkat. Vagy a másik,azt mondta Itachi Narutonak,csak a abból lehet hokage akit elismernek az emberek.Nem emlékszem a teljes szövegre,de ennek még lehet jelentősége.Jó lenne ha emo szöcske nem kapna ötven fejezetenként új személyiséget.Ez már egy betegség nála.

Szerintem ott Madara csak illusztráció volt az Ashurás-Indrás végzet-szövegeléshez. Tuti hogy halott.

Szászke meg csak simán skizofrén oszt' kész.
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 26, 07:25:21 írta skavenger » Naplózva
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #10449 Dátum: 14 szep 26, 08:06:31 »

a vége EPIC-re sikerült, egy EPIC helyen. Hajrá Uccuneki Nyárutó !  bow
a hokage-ról való duma-no-jutsu nem tudom mire jó.  Neeem

Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10450 Dátum: 14 szep 26, 14:37:52 »

A fejezet jó volt nagyjából .
Ha most tényleg szerelmet valót Sakura Sasukénak  akkor Kishi mi a f.......nak írt annyi Naru+Saku pillanatot bele?

Hogy miért? Egy kérdéssel válaszolnék tiédre. A szappanoperák miért olyan nézettnek szerte a világban?

Azért mert az emberek 98%-a arra gerjed hogy ki kivel kavar. A történet körülöttük már csak körítés. Azon pedig kár agyalni melyik shippingből volt több utalás mert egyikből sem volt több. NaruSaku max azért látszott többnek mert több jelenete volt mint Hinatának. Egyébként illik nem elfelejteni hogy Kishi nem Akira Toriyama. Ő utánozhatatlan és mióta ő nem alkot semmit azóta senki sem tud újat nyújtani. Mármint olyan téren shounen mangákban hogy kitérnek családalapításra szerelemre etc. Régen az volt a divat hogy összehozzák a karaktereket, családot alapítsanak hogy az ember még inkább beleélje magát. Ma már abban a korban élünk ahol a kavarás a fontos és nem az hogy végül ki mellett végzed. Nem tudom hogy Kishi igazából mit akart volna a kapcsolatokkal de lehet hogy ezt a részt kicsit ráerőltetik. Nem úgy Mashimára, hisz anno Rave Master-ben is összejöttek a főhősök és most a Fairy Tail is efelé halad.

LOL, nem akarom védeni se Exkirion se Kurosaki-chan álláspontját, de nem gyanús neked Sasuke felöl, hogy...

1. Ha megtennéd ne hívj még egyszer Kurosaki-channak. Tiszteld az idősebbet!
2. Sajnos most egyet kell értenem veled mindenben. Elég ritkán van ilyen sajnos. Nevet

Idézet

A többieknek még annyit hogy Sakuránál is volt jellemfejlődés nagyon is. Bocs srácok de ha ti nem vettétek észre szemellenzőt hordtok a sok Sakura haterség miatt. Egyébként nem is értem miért utálja őt ennyire a ennyi ember (leszámítva hogy ma már utálni is divat lett). Bleaches Hime mellett elbújhat picsogás terén. A régi dolgokat nem hozhatjátok fel ellene mert akkor kislány volt. Azóta megváltozott. Fontos neki Sóska még mindig? Igen. Elég nagy hülyeség lenne ha már nem lenne az. Az igazi barátság sosem hal meg. Igen barátságot írtam. Ugyanis az angolok köztudottan nem épp a kreatív nyelvtudásukról híresek. Ugyanis akik nem tudnak angolul azoknak elmondom:

Szeretlek szó angolul: "I Love You!", ez tény de szeretheti ő barátságból is. Sőt angolul az "I like You"-t is használják arra hogy szeretlek. Elég nagy hülyeség de így van. Amikor valaki igazán szerelmet vall akkor azt az "I'm in love with You!"-val fejezik ki. Japán verziót nem olvastam szóval e téren nem nyilatkozhatok hogy az eredeti nyelven mit mondott.  De akárhogy is ez nem gyerekes vallomás volt hanem igazi felnőtt vallomás, ami arra utalt bármi történjen sosem mond le róla. Ezért inogott meg Sasuke mert tudta hogy Sakura úgy szereti mintha a családja lenne. Ezért gondolt a családjára egyébként utána. kacsint Sakura pedig egyáltalán nem játszik senki érzelmeivel pláne nem Narutoéval. Mindig is tudta ő hogy mit érez csak út közben elfelejtette hogy ezzel milyen nagy terhet rak Narutora. Erre utalt Sai nem arra hogy ugyan szeressen már bele Narutoba. Nevet

Egyébként továbbra is igazságtalannak tartom hogy Sakurát, Sasukéhoz meg Narutohoz hasonlítjátok. Normál ninja szintjén mérve bőven felülmúlta az ÖSSZES ismert és élő ninját Konohában. Mondhattok bármit ez így van. Ugyan az az erő van meg benne mint Tsunadéban aki ugye Hokage. Nem véletlen! Az hogy nem ér fel a két Isten szintű majomhoz nem jelent semmit csak annyit hogy Kishi nem zárta belé Kaguyát hogy felérjen a srácokhoz.

Ja és nem ártana azt sem elfelejteni hogy kis gyerek kora óta tudja használni a byakugot ugyanis 3 éve gyűjti a chakrát. Ezt érdemes lenne értelmezni remélem menni fog. kacsint

Köszöntem a figyelmet!
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 26, 14:45:20 írta Kuro25 » Naplózva

Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #10451 Dátum: 14 szep 26, 14:57:14 »

1. Ha megtennéd ne hívj még egyszer Kurosaki-channak. Tiszteld az idősebbet!

Nekem Kuro-sensei vagy!*^*
Am tényleg volt olyan shounen manga,ami a családalapításra is kitért? Hehe Melyik volt az,had olvassam már el. ikszdé (nem szarkazmus bow )
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #10452 Dátum: 14 szep 26, 15:10:07 »

1. Ha megtennéd ne hívj még egyszer Kurosaki-channak. Tiszteld az idősebbet!

Na és miért kéne tisztelni az idősebbet, áruld már el Kurosaki-chan.
Pl. te hiába vagy idősebb, a hozzászólásaidból az értelmi szinteden ez nem látszik meg, nem vagy bölcsebb itt senkinél, te nem érdemled ki.
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10453 Dátum: 14 szep 26, 15:15:16 »

Nekem Kuro-sensei vagy!*^*
Am tényleg volt olyan shounen manga,ami a családalapításra is kitért? Hehe Melyik volt az,had olvassam már el. ikszdé (nem szarkazmus bow )

Elég simán a Kuro. De köszi. Nevet
Akira Toriyama nem volt elég?  Gondolkozik Huh ez új. No mindegy. Dragon Ball of course. Nevet Ja és Inuyasha. Ami így most kapásból beugrik. No meg amit már említettem. Rave Master.

1. Ha megtennéd ne hívj még egyszer Kurosaki-channak. Tiszteld az idősebbet!

Na és miért kéne tisztelni az idősebbet, áruld már el Kurosaki-chan.
Pl. te hiába vagy idősebb, a hozzászólásaidból az értelmi szinteden ez nem látszik meg, nem vagy bölcsebb itt senkinél, te nem érdemled ki.

Értelmi szintről beszélsz de láthatóan neked se lehet sok mert az idősebbet nem azért tisztelik mert okosabb hanem mert idősebb. De nem vagyok hajlandó ezen lovagolni, szót fecsérelni ebben a topicban. Az hogy valaki nem ért egyet velem nem jelenti azt hogy én vagyok a hülye. Vagy akár ő lenne a hülye. Csak szimplán nem értünk egyet. Az meg megint más ha kioktatok valakit ha egyértelmű hülyeséget ír. Arról nem is beszélve hogy te is csak azért írtál kommentet hogy okoskodj de nem jött össze csak lejárattad magad. Gratula.
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 26, 15:20:36 írta Kuro25 » Naplózva

sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #10454 Dátum: 14 szep 26, 15:41:14 »

A fejezet jó volt nagyjából .
Ha most tényleg szerelmet valót Sakura Sasukénak  akkor Kishi mi a f.......nak írt annyi Naru+Saku pillanatot bele?

Hogy miért? Egy kérdéssel válaszolnék tiédre. A szappanoperák miért olyan nézettnek szerte a világban?

Azért mert az emberek 98%-a arra gerjed hogy ki kivel kavar. A történet körülöttük már csak körítés. Azon pedig kár agyalni melyik shippingből volt több utalás mert egyikből sem volt több. NaruSaku max azért látszott többnek mert több jelenete volt mint Hinatának.

S ennek akkor örülni kell, hogy megy a rózsaszín-depresszív-Twilight marathon? Őszintén, nekem nincs bajom a románcokkal, ha azok kellő helyen kapnak hangsúlyt s nem megy a történet, a karakterek és az események rovására. Az a probléma viszont az, hogy ezt Kishimoto nem tudta jól megoldani, noha nem csak a fentiek miatt, hanem már azért a gusztustalan vájárkodás miatt sem, amit a Naruto-Sasuke-Sakura-Hinata-Karin körüli shipping-ek között művelt.

Lehetett volna jóra is csinálni, ha nem húzta volna 700 fejezeten át, jó pár igen hazsnos tanulságot kreálva velük:

Pl1: Ha ott hagyta volna végleg Karin Sasuke-t a francba, majd Sakura is, tanulság: vállogatós farok megszívja.
Pl2: ha Naruto felhagy Sakura iránt és elkezdi viszonozni Hinata érzelmeit (mely Shonen fight-okban nagyon ritka, max fordítva szokott lenni, hogy a lány mond le az első szerelméről), tanulság: nem mindig az első szerelem az igazi.

De mint írtam, én nem emiatt kezdtem el anno olvasni a mangát, s lehet sejteni, hogy mennyire szeretem a szappanoperát egy shonen fight-ban.

LOL, nem akarom védeni se Exkirion se Kurosaki-chan álláspontját, de nem gyanús neked Sasuke felöl, hogy...

1. Ha megtennéd ne hívj még egyszer Kurosaki-channak. Tiszteld az idősebbet!
2. Sajnos most egyet kell értenem veled mindenben. Elég ritkán van ilyen sajnos. Nevet

A többieknek még annyit hogy Sakuránál is volt jellemfejlődés nagyon is. Bocs srácok de ha ti nem vettétek észre szemellenzőt hordtok a sok Sakura haterség miatt. Egyébként nem is értem miért utálja őt ennyire a ennyi ember. Bleaches Hime mellett elbújhat picsogás terén. A régi dolgokat nem hozhatjátok fel ellene mert akkor kislány volt. Azóta megváltozott. Fontos neki Sóska még mindig? Igen. Elég nagy hülyeség lenne ha már nem lenne az. Az igazi barátság sosem hal meg. Igen barátságot írtam. Ugyanis az angolok köztudottan nem épp a kreatív nyelvtudásukról híresek.

Sakura pedig egyáltalán nem játszik senki érzelmeivel pláne nem Narutoéval.

1.Rendben, viszont szólok, hogy max 1-2 hónap lehet köztünk a különbség, s ha július után születtél, akkor juj. ,P

2.Ennek szerintem inkább örülni kéne, mert bárhogyan nézzük, ritka, amikor két ember véleménye valóban azonos.

Mondjuk Sakura-t leginkább pont azért utálják, amiért Sasuke-t is: shipping. Most sem azzal jöttek, hogy genjutsu beállítottságú emberként egy mezei genjutsu kiütötte, hanem azzal, hogy "fúj, hogy merte Sasuke-nak azt mondani, hogy "I love you", ugyanis ők azt remélték, hogy azt mondja, hogy "I hate you, that's why I love Naruto" stb, szóval érted, shipping-rinya miatt utálják őt. Mondhatsz bármit, de bevallom, mangákban soha nem olvastam, hogy egy szerelmes pár vagy egy szerelmes karakter "I like you"-t mond, max "I like you as a friend", pedig elég sok hárem mangát olvastam. Talán egyedül a Love Hina-ban volt, de ott is amennyien fordították, annyi verzió. Ezért szoktam mindig mondani, hogy csak akkor biztos a "jelentés", ha már házasokk.

Mondjuk nem tudom, miért Orihime-hez hasonlítgatod, amikor nem is ő a "főhősnő" ott, hanem Rukia, már pedig Sakura "rangját" nézve Rukia-val kéne (más tény, hogy Rukia 4 nem gyenge férfi karaktert zúzott be egyedül, míg Sakura inkább aszisztált Chiyo-nak, mintsem leverte Sasori-t).

Az meg, hogy "Sakura nem játszik Naruto érzelmeivel" meg itt az ellenbizonyíték:

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/459/15

Én már itt tudtam, hogy nem fogja elmondani az igazat neki, hanem egy fake "vallomással" fogja lebeszélni Sasuke-ról. Pedig itt nőtt volna a szememben, ha tényleg elmondja Naruto-nak az igazat, mert ugye ha tényleg szerette volna, akkor tudta volna, hogy Naruto nem hülye és egyből átfog látni rajta, mint a szitán. S aztán meg jött a hiszti-roham, amibe belerángatta Lee-t, Kiba-t és Sai-t, akiket ugye kiütött és ott hagyott az út közepén, hátha néhány Zöldség megeszi őket. Legalább biztonságba rakhatta volna őket.

Egyébként továbbra is igazságtalannak tartom hogy Sakurát, Sasukéhoz meg Narutohoz hasonlítjátok.

Azért teszik ezt, mert Sakura a 3 főszereplő egyike, s mivel főszereplő, ezért elvárják tőle az emberek. Igen, lehet, hogy most már hegyeket tud zúzni egy ütéssel meg tud gyorsan gyógyúlni, de ez látszat, ugyanis ha nem tud mozogni, vagy távolról támadják, akkor bukta Sakura az egészet, főleg ha a támadás fejre megy, mert nem hiszem, hogy pl egy lerobbant fejet visszatudna növeszteni.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 695 696 [697] 698 699 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!