24 máj 26, 03:26:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 686 687 [688] 689 690 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1746488 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #10305 Dátum: 14 szep 11, 12:02:36 »

Ez volt az egyik legviccesebb fejezet, még több ilyet!
Olyan szempontból hatalmas elismerés jár Kishinek, hogy egy interjúban lespoilerezte ezt a harcot, de időközben engem pl majdnem teljesen meggyőzött róla, hogy változott a terv.  Mosolyog
Naplózva

sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #10306 Dátum: 14 szep 11, 12:17:46 »

Ez volt az egyik legviccesebb fejezet, még több ilyet!
Olyan szempontból hatalmas elismerés jár Kishinek, hogy egy interjúban lespoilerezte ezt a harcot, de időközben engem pl majdnem teljesen meggyőzött róla, hogy változott a terv.  Mosolyog

Sajnos én nem, mert ugye a Part I vége óta akarják a fanok, hogy Naruto leverje Sasuke-t, ha meg nem tartotta volna ezt be akkor tudjuk, mi lett volna.

Amúgy nem tudom ki hogy van vele, s most elnézést is kérek a Sasuke fanoktól, de Sasuke-t kb ennyire tudom komolyan venni:

http://fc09.deviantart.net/fs70/f/2014/253/e/0/naruto_692_viva_the_revolution_comic_by_malengil-d7yql4b.gif
<Moderátor, Chakra: A képet linkké alakítottam. Legközelebb csak linkként pakold be!>

Nem azért, de csak mert megpróbálja Kishimoto Madara-nál és Kaguya-nál is erősebbnek beállítani - miközben Naruto nélkül megkarcolni se nagyon tudta őket - és minden féle röhejes Higurashi fejet ad neki attól még nem lehet komolyan venni, max röhögni (főleg az érdekes ötletein + hogy milyen gyorsan jutott el kb 1 óra leforgása alatt a megölök minden Konohai-ból megváltom a világot marhaságba, legalább 3-4 fejezettel később lett volna).

Mert eme fej (http://mangafox.me/manga/naruto/vTBD/c692/9.html) elig vehető komolyabban Sasuke korábbi "dark" fejénél (http://mangafox.me/manga/naruto/v51/c480/15.html). Annyival rosszabb a helyzet, hogy amíg az utóbbinál legalább lehetett röhögni, addig a mostaninál csak az jut az ember eszébe, hogy valaki megint kokaint adott Sasuke-nak.
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 20, 20:04:51 írta Chakra » Naplózva
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #10307 Dátum: 14 szep 11, 14:05:27 »

nb-n mit találtam Nevet
http://38.media.tumblr.com/e09c20f2db5da8dc7bac37f85221fbea/tumblr_nbozy3V9KF1sfnn3mo6_1280.jpg
egyébként teljesen egyet tudok érteni
Naplózva

kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #10308 Dátum: 14 szep 11, 14:14:12 »

Csak az figyeljétek hogy Ashura és Indra  chakrája vándorol .
1. Ha megöli Naruto Sasukét akkor folytatódik minden tovább .
2. Ha nem öli meg és jobb útra de egyszer meg fog halni és megint kezdődik ellőről .

Az egyetlen megoldás hogy lepecsételik az egyik Rikudou cucba .
Naplózva
tobi323
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 31


« Válasz #10309 Dátum: 14 szep 11, 16:02:21 »

Csak én vettem észre? Hogy ha nemsokára animébe naruto születésnapja vagy mi? akkor vége animébe is? o.o smirksweat
Naplózva
Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #10310 Dátum: 14 szep 11, 16:10:07 »

Csak én vettem észre? Hogy ha nemsokára animébe naruto születésnapja vagy mi? akkor vége animébe is? o.o smirksweat

Hát nem értem hogy hogy érted, de az animenek jövőre lesz vége max szerintem!

Amúgy jövő héten nem lesz akkor manga vagy mi?!

És ezek után Sasuke nem érdemli meg a bocsánatot az már biztos max csak a halált  Nevet!
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10311 Dátum: 14 szep 11, 16:21:22 »

Ja jövőhéten nincs manga. Legalább is Naruto.

Mi után nem érdemli meg Sasuke a bocsánatot? Még nem csinált semmit Nevet Ennyi erővel kivégezhetnénk mindenki, aki halálos fenyegetést küld másoknak. Persze, ha tényleg elkezdi legagdosni a Kagékat az más tészta.
Naplózva

Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #10312 Dátum: 14 szep 11, 16:23:22 »

Ja jövőhéten nincs manga. Legalább is Naruto.

Most komolyan?! OO
Nem igaz hogy folyton vannak ezek a hetes kimaradások. >.<# PONT amikor a legjobb fejezet jönne,PONT AKKOR nincs manga. -.-" Most Japánt okoljam vagy Kishit? xdd
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10313 Dátum: 14 szep 11, 16:57:37 »

Ja jövőhéten nincs manga. Legalább is Naruto.

Most komolyan?! OO
Nem igaz hogy folyton vannak ezek a hetes kimaradások. >.<# PONT amikor a legjobb fejezet jönne,PONT AKKOR nincs manga. -.-" Most Japánt okoljam vagy Kishit? xdd

Szerintem  egyszerű hatásszünet. És eléggé hatásos is hisz ettől zeng a net.

Egyébként nem kéne senkit sem okolni. Inkább hálálkodnunk kéne hogy egyáltalán olvashatjuk ingyen. Nevet
Naplózva

Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #10314 Dátum: 14 szep 11, 17:12:39 »

Ja jövőhéten nincs manga. Legalább is Naruto.

Most komolyan?! OO
Nem igaz hogy folyton vannak ezek a hetes kimaradások. >.<# PONT amikor a legjobb fejezet jönne,PONT AKKOR nincs manga. -.-" Most Japánt okoljam vagy Kishit? xdd

Szerintem  egyszerű hatásszünet. És eléggé hatásos is hisz ettől zeng a net.

Egyébként nem kéne senkit sem okolni. Inkább hálálkodnunk kéne hogy egyáltalán olvashatjuk ingyen. Nevet

Oké nem okolok senkit,de elég sok hatásszünet volt mostanában. ikszdé
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10315 Dátum: 14 szep 11, 17:21:06 »

A manga szünetek nagyrészt ünnepek miatt vannak, kishimoto csak nagyritkán tart szüneteket, ellenben Odával vagy Kuboval, akik hajlamosak egész hónapokat kihagyni néha.

Nézzétek a jó oldalát. A kihagyott hetek után a rajzolás mindig gyönyörű Nevet
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10316 Dátum: 14 szep 11, 18:06:55 »

Ennek azért nézz utána. Évente 44 manga jön már évek óta mindegyiküktől a szünetek ellenére is. Oda most egy kicsit megcsúszott a betegsége miatt de Kuboval nincs ilyen probléma a múlt nyári leállása óta. A különbség inkább az, hogy Kubo általában egyszerre vesz ki több időt míg Kishimoto többször kevesebbet de a kiadott mennyiség megegyezik. Oda talán most el fog maradni a fentebb említett okok miatt mert már most is 7 mangával el van maradva Kubotól és Kishimototól. 
Naplózva
Szellem Lovas
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 236


Inkább halok becsülettel, mint élek becstelenül


« Válasz #10317 Dátum: 14 szep 11, 20:45:20 »

Nos nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem olyan érzésem van, hogy most elkezdődik egy Naru vs Sasu harc és a legvégén szerintem a bijuk a 8 farkú kivételével mind Narutóban fognak kikötni teljes egészébn, még talán Shukaku fog Gaarában de azt nem hinném.

Mindenesetre nem igazán lepődtem Meg Sasuke reakcióján, bár kissé durva, hogy az 5 kageval így akarna végezni, számomra legalábbis, kissé gyávaságnak tűnik.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #10318 Dátum: 14 szep 11, 21:39:32 »

Idézet
Mindenesetre nem igazán lepődtem Meg Sasuke reakcióján, bár kissé durva, hogy az 5 kageval így akarna végezni, számomra legalábbis, kissé gyávaságnak tűnik.

Szerintem nem gyávaság, mert így nem kell 5kage+Naruto ellen harcolnia csak Naruto ellen. Inkább taktikának nevezném, ráadásul, ha az 5 kage kikerül a genjutsu alól akkor már mindenki kikerül, ergo. Sasuke mehetne egymaga a világ ellen mert ott lenne az 5kage+segítők+Narutoék.
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #10319 Dátum: 14 szep 11, 21:51:03 »

Egyik sem ölheti meg másikat hiszen mind 2 en kellenek a felélesztéshez....
+Még abban is van igazság mig van vannak démonok adig ugy is az országok vadászni fognak rájuk a hatalomért. Lehet nem most hanem 50 100 év múlva. 
Sasuke diktarurával rendet akar csinálni.  Meg is tudná csinálni de hát ott van Naruto Ördögi
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 11, 22:02:45 írta ULTRA » Naplózva
Oldalak: 1 ... 686 687 [688] 689 690 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!