24 máj 25, 14:46:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 673 674 [675] 676 677 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1745156 alkalommal)
0 Felhasználó és 31 vendég van a témában
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #10110 Dátum: 14 aug 30, 07:54:54 »

A Mougen tyuomi vagy mi annak a használója nem halt még meg elméletileg mert Madara ott van .
De az se lenne rossz ha innen folytatva lenne tovább .Haza mennek Sasuke és Naruto egy rögtönzött chunin vizsga aztán jhonin és így tovább mert csak még geninek .
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #10111 Dátum: 14 aug 30, 08:18:38 »

A rangok már kutyát sem érdeklik
Mondjatok egy olyan monstre több évtizeden át húzódó manga sorozatot aminek értelmes vége volt. Én nem tudok egyit sem.
Elfáradt a mese és be kell fejezni nem kell ezt túlbonyolítani.
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #10112 Dátum: 14 aug 30, 08:39:26 »

Reg voltam mär itt nagyon de megerte visszajönni.Kösz Naspolya! Nevet Nevet
Naplózva
TalkNoJutsu Wins the Wars
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 121



« Válasz #10113 Dátum: 14 aug 30, 08:48:11 »

A Mougen tyuomi vagy mi annak a használója nem halt még meg elméletileg mert Madara ott van .
De az se lenne rossz ha innen folytatva lenne tovább .Haza mennek Sasuke és Naruto egy rögtönzött chunin vizsga aztán jhonin és így tovább mert csak még geninek .

Már nem halt meg, mert igencsak kettészakadt, ami határozottan káros az egészségre, sőt, a felsőteste atomjaira is robbant, csak vissza lett hozva(természetesen, mint mindenki)
Naplózva

naspolya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



« Válasz #10114 Dátum: 14 aug 30, 10:23:05 »

A Naruto világában még lyukas szívvel és fél testtel is élhet bárki teljes életet.
Naplózva

kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #10115 Dátum: 14 aug 30, 13:30:30 »

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/690/17 Itt meg van a egész teste és nem edos .Bár ebből a képből nem tudom hogy él-e vagy halott .
Akkor valaki tudja hogy vége idén a mangának vagy folytasa Kishi ?
Naplózva
naspolya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



« Válasz #10116 Dátum: 14 aug 30, 14:11:23 »

17-18 fejezet jöhet még ki idén, ami ha lesz még harc lófingra sem elég (csak ha már nyugton maradnak legfeljebb akkor).
De viszont ott a "The Last" mozi, ami december 6-án jön, és ezt írták róla Naruto-wikin:
"The 34th issue of Weekly Shōnen Jump also released additional information, stating that the movie was released to celebrate the 15th anniversary of the Naruto series and the end of itself."
Szóval az lenne stílszerű, ha December 4-én csütörtökön lezárnák a sorozatot (az még 14 fejezet lenne).
Ha már számmisztika, idén lesz 15 éves a Naruto képregény, és pont 15 résszel a vége előtt ölnék akkor le a főbosst. Szóval lehet van benne logika.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 30, 14:12:10 írta naspolya » Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10117 Dátum: 14 aug 30, 14:19:41 »

Én Kishi helyében, amikor érződött a vége, 700 részesre csináltam volna. Most már erre nagyon kevés az esély, 10 rész egyszerűen nem elég, ha egy megható (mert az még simán összejöhet) befejezést akar.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #10118 Dátum: 14 aug 30, 15:16:02 »

Mert most mindenki mást mást mond csak érdekelne hogy melyik az igaz .Bár ezt Kishi kívül senki sem tudhatja .Bármikor meggondolhatja magát és folytathatja tovább a mangát .És tudom hogy erőtette volt kaguja de inkább szerintem túl hamar lett behozva .
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #10119 Dátum: 14 aug 30, 16:19:56 »

Nem tudom hogy jutott eszedbe ez a történet naspolya,de mindenképp megért 1 olvasást. Nevet

Hagoromohoz.Először inkább arra figyeltem fel mintha az arca megfiatalaodott volna,lehet a mosolytól is.
Mondjuk ezek után biztos megkönnyebbült.
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10120 Dátum: 14 aug 30, 18:16:58 »

Mert most mindenki mást mást mond csak érdekelne hogy melyik az igaz .Bár ezt Kishi kívül senki sem tudhatja .Bármikor meggondolhatja magát és folytathatja tovább a mangát .És tudom hogy erőtette volt kaguja de inkább szerintem túl hamar lett behozva .

Ami azt illeti a film (The Last Movie) is a következő generációról fog szólni és rengeteg oldalon olvastam már hogy jön a Part3 mangában is de az már nem biztos hogy Naruto szemszögéből lenne.

Igazából gondolkodjunk reálisan. Mennyi az esélye annak hogy egy újabb ilyen nagy kaliberű és híres manga fog kinőni a Shounen Jump magazinban? Szerintem nem sok még ha van pár olyan alkotás ami jó eséllyel indulna egy folytatás vagy egy spinoff manga nagyobb eséllyel indulna. Pláne a Naruto.
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10121 Dátum: 14 aug 30, 18:28:15 »

De akkor vissza kéne menni az alapokra. Mert most már elrugaszkodtak a dolgok.
És kinek a szemszögéből lenne érdekes? Egy Naruto, vagy Sasuke utód? Vagy egy random kölyök a faluból? Ha láthatjuk Narutot hokageként, úgy mint mondjuk Hashiramát, akkor még olvasnám is Nevet
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #10122 Dátum: 14 aug 30, 18:59:13 »

Még egy nagy kérdés nyitva maradt.
Ugye anno Rikoudo és Hamura együtt zárták el Kaguyát, most meg hamura Kaguya oldalán állt és nem tudjuk miért álltaz ő oldalán ha anno ő is hozzájárult az elzárásához. Ez még egy nyitott kérdés.  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #10123 Dátum: 14 aug 30, 19:12:33 »

Szerintem nem állt az oldalán Hamura! De én csak azt nem tom elfogadni hogy ennek a pecsételő jutsunak nincs semmi ára se, mert legalább akkor egyikük meghalhatott volna utána (pl Sasuke) és így meg is tudtuk volna hogy mi lett Hamurával! Amúgy szerintem a hyugáknak ő volt az őse!

És egy kérdés még! A hyugák amúgy házasodhatnak klánon kívüli személlyel vagy nem? Mert erre kíváncsi vagyok!
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 30, 19:14:29 írta Mextil General » Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10124 Dátum: 14 aug 30, 19:27:10 »

Hamura nem állt át...ezt honnan vetted? Nem tudunk róla semmit. (Bocs, ha tévedtem.)
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: 1 ... 673 674 [675] 676 677 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!