24 máj 25, 12:38:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 672 673 [674] 675 676 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1744963 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Fanni-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #10095 Dátum: 14 aug 29, 21:33:23 »

Abban egyértelműen igazad van, hogy változtatni kell a rendszeren. Azt viszont nem értem, hogy miért ne lenne ellenség. Tudod az Akatsukin kívűl még van számtalan bűnbanda és szökött ninja, akik nem lesznek jófiúk attól, hogy az Öt Nagy Nemzet összefog, arról ne is beszéljünk, hogy nincs olyan rendszer amit mindenki elfogad. Ezt a tanulságot környezetünkből is levonhatjuk.
Lehet, hogy tévedek, de szerintem nincs Hagoromo mosolyával semmi smirksweat . Valószínűleg csak mindenki túl gyorsnak érzi a lezárást, mert ha mondjuk azt vesszük alapul, hogy Obito és Madara ellen mennyit harcoltak...
De lehetséges, hogy nektek van igazatok és lesz még valami.
Páran írtátok, hogy lesz folytatás, régebben azt is olvastam, hogy lesz harmadik rész meg külföldi oldalakon sokat láttam ezt Naruto Akkipuden-es cuccot. Véleményem szerint ez csak pár külföldi megszállott naruto-fan próbálja elhitetni mindenkivel. Ha mégis valamilyen formában folytatná, szerintem olyan lenne, hogy Naruto és Sasuke dédunokáinak az életét mutatná be, vagy mondjuk egy másik falu életét és akkor értelemszerűen már nem Naruto lenne a címe csak ez a világ lenne az alapanyag. Mondjuk elég valószínűtlennek tartom, hogy ez megtörténjen.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 29, 21:34:15 írta Fanni-chan » Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10096 Dátum: 14 aug 29, 21:41:01 »

Semmi olyan ellenség nem maradt, ami veszélyes lehetne a Sasuke és Naruto védelmezte világra, pláne, ha összefog az öt nagy nemzet, akkor a kicsik is behódolnak. Persze, pár szökött ninja marad, kb. legyek a bálna mellett. És őket is el fogják intézni.
Vagy...Rikudou megtanítja Narutonak (és Sasukenak) a ninshuut, így minden ember érzései össze lennének kötve, és senki nem akarná bántani a másik félt. Így meglenne oldva a béke.
Egyetlen befolyásoló tényező maradt, és az Sasuke, Kíváncsi vagyok mit akar csinálni, mert gyanítom, hogy Narutonak nem fog tetszeni.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 29, 21:43:39 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #10097 Dátum: 14 aug 29, 21:41:12 »

Hát szerintem ez így nem érhet véget. Hiszen az egy dolog, hogyha végleg ez lett volna az utolsó manga rész akkor mindenki maga dönti el, hogy ki lenne a Hogake, meg stb és a többiek, de ügye ebből a részből nem derül ki, mi lesz a shinobikkal akiket a fa elkapott.

Szóval max 1-2-3 fejezetet tudnék neki elképzelni, vagy csak egyet de hosszabbat mint általában ahol le van vezetve hogy ezután ez és ez történt, majd x év múlva mutatnának egy hogakét aki menekülne egy veszélyes nő elől hogy nem dolgozik rendesen és a harmadik pedig csak egy Hn kíséretében követi őket vagy akármi.

De ha ez lett vlna az utolsó rész akkor azt gondolom írták is volta de én nem olvastam hogy finito stb kacsint
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10098 Dátum: 14 aug 29, 21:45:05 »

Senki nem mondta, hogy ez az utolsó rész. Annyit mondtunk, hogy vége a háborúnak.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #10099 Dátum: 14 aug 29, 21:54:40 »

Épp ez az. smirksweat Vége a háborúnak,és amit előttem is írtak,nincs már nagyon olyan ellenfél akit ne tudnának legyőzni.
Kettejük harcát én is teljesen valószínűtlennek tartom.
Egyébként tényleg igaz,hogy ennyi harc után a befejezés nagyon hirtelen...bár hosszabb módon befejezni,már túlzás lenne. ikszdé
Én nem nagyon reménykedek,hogy lesz itt még boss,mivel még -sajnos- idén befejezik.De van egy erős érzésem,hogy Kishimoto-nak még lesz egy utolsó nagy dobása.Nem egy újabb arc,hanem valami más.De lehet,hogy ez hülyeség. Nevet

Pls linkeljétek már be azt a mosolygós képét,"mittoménki"-nek  Nyelvesít Én semmilyen gonosz mosolyt nem vettem észre. xd
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10100 Dátum: 14 aug 29, 22:00:07 »

Senki nem mondta, hogy ez az utolsó rész. Annyit mondtunk, hogy vége a háborúnak.

Azért ezt még ne jelentsük ki ennyire nyíltan. Nevet
Valahogy túl gyorsan ment itt minden valami fordulat kellene még ide. Bár tény hogy jó régóta megy a harc és nekem azzal sincs bajom hogy Kaguyát ilyen hamar lerendezték végül is jó pár fejezet óta vele harcolnak elvégre ő a volt a Juubi is.
Csak én még várok valamit Madarától is. Nehogy beszippantsa Rikudou-t oszt akkor lesznek pácban. Nevet

Pls linkeljétek már be azt a mosolygós képét,"mittoménki"-nek  Nyelvesít Én semmilyen gonosz mosolyt nem vettem észre. xd

Tessék. Bár nem tudom szerintem alapból van ilyen hülye feje. Az lenne a világ legnagyobb hülyesége ha most ő lenne a gonosz.   ikszdé

http://img.mangastream.com/cdn/manga/49/2511/017.png
Naplózva

Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #10101 Dátum: 14 aug 29, 22:13:13 »



Pls linkeljétek már be azt a mosolygós képét,"mittoménki"-nek  Nyelvesít Én semmilyen gonosz mosolyt nem vettem észre. xd

Tessék. Bár nem tudom szerintem alapból van ilyen hülye feje. Az lenne a világ legnagyobb hülyesége ha most ő lenne a gonosz.   ikszdé

http://img.mangastream.com/cdn/manga/49/2511/017.png

Köszönöm :3 Hát ha még velük is harcolniuk kéne,én felszöknék egy japán gépre,és elszállnék Kishi-hez,hogy jól nyakon vágjam  ikszdé (tudom hogy ez nem következhet be,ezzel illusztráltam,mennyire akadnék ki^^)
Vagy rosszabb esetben,eltéríteném a gépet,hogy pont Kishi-re zuhanjon ._.
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #10102 Dátum: 14 aug 29, 22:31:02 »

na hát ha én ennyit harcolnék (egyvégtébe) elsírnám magam, aztán fel-alá szaladgálva ordibálnék, cigánykereket hánynék és mindenkit megölelnék, aztán szivar, nyugágy,karibi zene, egy jó koktél és egy rakás jó nő - vagy bánomisén Mosolyog

De itt olyan az egész mintha temetnének. sehol egy juhéj, vagy Shanaroo, vagy mi Mosolyog
Technikai KO

Tulajdonképpen itt nem a Chakrák anyját győzték le?
és mi van a végtelen Tsukyomival, vagy mi a bánat is az ? Mosolyog

 Gondolkozik  smirksweat
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Zuki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83


« Válasz #10103 Dátum: 14 aug 29, 22:39:02 »

Ám én azon gondolkodom ,hogy miért tudták ilyen "könnyen" leverni Kaguyát?


Anno ha Kaguya volt 1 egység, és a két fia lett 0.5 és 0,5 ugy ketten kelletek hogy leverjék, erre az egyik 0.5ös szétosztotta az erejét igy lett 2 0.25ös.

Én arra vártam hogy Madara aki megtér mint 0,5ös erejü és a Naruto-Sasuke 0,25 erejükkel összefognak és ugy verik le Kaguyát mint anno.Erre csak a Rikudou erejére támaszkodva verték le...


Vagy Hinatából mint a főház tagjainak egyike , kitör valami Hamura féle powerup és ugy verik le Kaguyát , hogy a Hagomoro erő és a Hamura erő együttesen..



Következő kérdés hogy mi a lóf#asznak idézte meg a régi kagékat Hagomoro  ??? Ők már rég meghaltak igy ha tudják is az eseményeket és hiába egyeznének bele egy 1 nagy nemzetbe szinte teljesen mind1 , mert idővel ugyis lennének olyanok akik elleneznék az 1 nagy nemzetet.
Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #10104 Dátum: 14 aug 29, 22:44:07 »

Amúgy ja,ennyi harctól már rég meg kellett volna halniuk,már nem azért  ikszdé
Meg tényleg -most komolyan valaki magyarázza már el nekem-,hogy van az hogy Sakura felhasználta az össz chakráját,hogy Sasu-t visszahozzák,most meg ugrál össze-vissza?
Tulajdonképpen itt nem a Chakrák anyját győzték le?

 Gondolkozik  smirksweat

Dehogynem Nevet Az utódok legyőzték az anyát,pont mint a volt hörcsögeimnél,amikor megették az anyjukat. ^^ Szóval egyáltalán nem elképzelhetetlen...
A Mugen Tsukeizének eredetileg le kéne állnia,amint a jutsu használója meghal,nem?

Következő kérdés hogy mi a lóf#asznak idézte meg a régi kagékat Hagomoro  ??? Ők már rég meghaltak igy ha tudják is az eseményeket és hiába egyeznének bele egy 1 nagy nemzetbe szinte teljesen mind1 , mert idővel ugyis lennének olyanok akik elleneznék az 1 nagy nemzetet.
Tény,hogy itt már mindenki visszatér az életbe,de őket csak azért hívta meg teázni,hogy megidézzék Narutoékat a dimenziójukba.Ugyanis most tudtommal nem a sajátjukban voltak.
Szerk.:az "egy nagy nemzet"-et képtelenségnek tartom
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 29, 22:45:22 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #10105 Dátum: 14 aug 29, 23:17:36 »

Folytatáshoz még az egyéb kontinens(eke)t lehetne behozni.
Ha arra felé nem igazán terjedtek el a csakrahasználók, akkor kehet nem is kóstoltak bele az MT-be.
Az is lehet, hogy azok már Star Wars szinten vannak, csak izolálták az elmeroggyant varázslókat.  Pojén

Meg tényleg -most komolyan valaki magyarázza már el nekem-,hogy van az hogy Sakura felhasználta az össz chakráját,hogy Sasu-t visszahozzák,most meg ugrál össze-vissza?
Örül.  Nevet

Következő kérdés hogy mi a lóf#asznak idézte meg a régi kagékat Hagomoro  ???
Feltehetőleg még Haguromonak sincs annyi csakrája, hogy egy focipája méretű pecsétet kezelve, egy fene tudja hol lévő dimenzióból kisummonolja a kirándulókat. 4 Humán és 9 Bijuu.
(Az idézéshez szükséges csakramennyiség valamiféleképpen arányban van a megidézettek csakramennyiségével)


Ám én azon gondolkodom ,hogy miért tudták ilyen "könnyen" leverni Kaguyát?
Exkirion már írta, hogy hiába volt tápos, ha harchoz kuka volt.
A másik ok, hogy a harc elején egy kicsit beképzelt volt. (Nem igazán vette komolyan Narutoékat)
A másik másik, hogy érvénybe lépett a Pokemon effektus. Ergo megvolt az eszközük, hogy üssék mint papír a követ.
ui, A Fate/Zero-ban Gill és Sanyi harca is ilyen Pokemon effektus volt. rövid fölényes, e-pick
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 29, 23:22:53 írta Shiro » Naplózva

methodman94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 108


"Az élet értelme 42."


« Válasz #10106 Dátum: 14 aug 29, 23:33:35 »

Nekem ez a "vég" nagyon sántít, ahogy mások is írták én szerintem lesz itt még valami mert ez így túl egyszerű. Ott vannak a nagy ninja fegyverek, azokkal mi van? Madara kiköpte őket, Tenten megtalálta és mindenki azt hitte hogy lesz köze a harchoz, de nem lett, akkor Kishi minek hozta be? ahogy mondottam nekem ez így túlságosan egyszerű befejezés.
Naplózva

Wu-Tang Clan ain't nothin to fuk with.

Ha valamit a betonba ültetsz, amikor az kinő, ugyan tele lesz karcolásokkal, mégsem azt fogod mondani: "Nézd, mennyi karc van ezen a rózsán!", hanem azt, hogy: "A francba is, ez a rózsa kinőtt a betonból!" - Tupac Shakur
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10107 Dátum: 14 aug 29, 23:36:54 »

Nem értem, hogy miért tartják sokan képtelenségnek az egy nagy nemzetet. Összefogtak egy közös cél érdekében, együtt harcoltak, együtt szenvedtek, együtt haltak. Kevés dolog tudja úgy összekovácsolni az embereket, mint a háború, ez a valós életben is így van. Nem beszélve arról, hogy a vezetők egyértelműen nem akarnak háborút.
(Azt meg csak halkan teszem hozzá, hogyha bárki megmerné támadni Konohát, ha megmarad az öt nagy nemzet, akkor kettőt pislog, és már a saját vérében fetreng. Nem sok logikai értelme van megtámadni a Narutos Konohát. Hát még ha Sasuke is ott van.)
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
naspolya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



« Válasz #10108 Dátum: 14 aug 29, 23:40:32 »

Én ezt tudnám elképzelni folytatásként (nextgen, Uchiha Sasuke vonal):
Sasuke hazatérve munka nélkül, a társadalom számkivetettjeként éli az életét egy löttyedt agyagkunyhóban, amit ő maga épített pozdorjából, sárból és igásló-trágyából, majd kiégette a tűz elemű ninjutsujával. Több év elteltével már néha becsusszan egy-egy S osztályú küldetés, amiből szűkösen ám, de tisztességgel el tudja látni az idő közben megalapult családját.
 Asszonyát rendszeresen veri, pedig az összes környékbeli szerint rendes és tisztességes nő. A nő egyébként a Hyuga klán egyik fiatal lányának félvér fattyaként jött a navilágra, így származásáról mit sem tudva már egészen csecsemő kora óta árvaházban nevelkedett.Volt is meglepetés az első gyermek születésekor! Mindkét szeme opálos fehér volt, azt hitték vakon született. Az apjának azonban volt sütnivalója, fiatalkori tapasztalataira hagyatkozva hamar leesett neki a tantusz. A második fiúgyereket vérvörös szemekkel áldotta meg az ég, míg a harmadik egy óceánkék lesőjű leány lett.
Időközben felcseperedtek a gyerekek, elkezdtek az Akadémiára járni, így kikerültek az elszigetelt otthoni környezetből. Az első gyermeket csupán a Hyuga klán tagjai és a rokon családok tagjai vetették meg, mint fattyú gyermeket, mások csupán csodabogárnak tartották. Ám a sharingannal rendelkező középső fiúra az egész falu és társai megvetése zúdult. Az Akadémiára - mint minden fontos intézménybe - a háború után Naruto hokage a saját embereit ültette, így a tanárok közül nem egy éreztette "jóindulatát" a három gyermeken, amint fény derült a származásukra.
A kölykök azonban nem adták fel, a külső nyomás - noha idő közben csökkent valamelyest - erősen motiválta őket, így az akadémia kiemelkedő diákjaivá váltak. Mindhármójukat másképp ösztönözte a környezete, más-más utat választottak. A Hyuuga kirekesztett az alázat útját választotta és égett benne a bizonyítási vágy. A vérvörös szemű fiú a harag és a megvetés útján haladt a saját győzelme felé. A legfiatalabb lányka...nos őt a külvilágtól való megszabadulás motiválta, útját a bódulat és a menekülés erdeje felé vette, ám bár fokozatos lezüllése kezdte egyre nagyobbá tenni őt is - a ninja történelem legrendhagyóbb útját választotta: a részeges taijutsut ötvözte még számára is sokszor zavaros és kiszámíthatatlan  különféle csakra-képzési formákkal.
Miután elvégezték az Akadémiát, le kellett mondaniuk arról, hogy a háború után alapított központosított köt ország közti egyezmény keretében létrehozott Obito Persleus Jirayra  Nindzsa- és Alkalmazott csakrahasználati Főiskolára jelentkezzenek, mint tehetséges harcosok. Kollégiumba való jelentkezésüket - részben politikai okok miatt - elutasították, albérletre pedig a főiskola körül felvirágoztatott kisvárosban (ami ekkor a birodalom legköltségesebb helyének számított) nem tellett.
Így hát tizenéves korukban magáncsapatba kellett szerveződniük. Ők voltak a Vak Félvér, a Vérvörös Sam, és a Részeges Ostor. Amint közeledtek a felnőtt kor kapujához, a piti küldetések már nem biztosítottak elég pénzt és tapasztalatot, ezért ún. szürke megbízásokat (amiket általában az ANBU-tól kaptak félhivatalos úton), illetve Bingo-könyves bűnözők orvvadászatát is elvállalták.
Apjuk a húsz éven át tartó depresszív és önpusztíó életmód igen neurotikussá és meggyötörtté tette. 38 éves korára egy agyvérzés ágyba küldte, így félve a közeli haláltól megbízta az orvostudományokban kiemelkedő legidősebb fiúgyermeket (a fehér szeműt), hogy ültesse át mindkét szemét a középső fiúnak. Sose mondta ki utódai előtt, de titkon mindig is csak őt tekintette valódi örökösének és reménységének. Apjuk, Sasuke nem tévedett nagyot, mivel 2 és fél hónap múlva egy második agyvérzés által a valhallába - a harcosok végső nyughejére - került. Fia erős fájdalmakkal küzdött a transzplantáció után, a bal sharinganos szemét ki is lökte a szervezete magából, így vissza kellett ülttetnie az eredeti saját balszemét, amit ideiglenesen a család churchsquare husky fajtájú kutyájukba ültettek a gyerekek.
(nem tudom miért írtam ezt ki magamból, de pont 555 szó:) )
Naplózva

lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #10109 Dátum: 14 aug 30, 07:40:27 »

Én ezt tudnám elképzelni folytatásként (nextgen, Uchiha Sasuke vonal):
Sasuke hazatérve munka nélkül, a társadalom számkivetettjeként éli az életét egy löttyedt agyagkunyhóban, amit ő maga épített pozdorjából, sárból és igásló-trágyából, majd kiégette a tűz elemű ninjutsujával. Több év elteltével már néha becsusszan egy-egy S osztályú küldetés, amiből szűkösen ám, de tisztességgel el tudja látni az idő közben megalapult családját.
 Asszonyát rendszeresen veri, pedig az összes környékbeli szerint rendes és tisztességes nő. A nő egyébként a Hyuga klán egyik fiatal lányának félvér fattyaként jött a navilágra, így származásáról mit sem tudva már egészen csecsemő kora óta árvaházban nevelkedett.Volt is meglepetés az első gyermek születésekor! Mindkét szeme opálos fehér volt, azt hitték vakon született. Az apjának azonban volt sütnivalója, fiatalkori tapasztalataira hagyatkozva hamar leesett neki a tantusz. A második fiúgyereket vérvörös szemekkel áldotta meg az ég, míg a harmadik egy óceánkék lesőjű leány lett.
Időközben felcseperedtek a gyerekek, elkezdtek az Akadémiára járni, így kikerültek az elszigetelt otthoni környezetből. Az első gyermeket csupán a Hyuga klán tagjai és a rokon családok tagjai vetették meg, mint fattyú gyermeket, mások csupán csodabogárnak tartották. Ám a sharingannal rendelkező középső fiúra az egész falu és társai megvetése zúdult. Az Akadémiára - mint minden fontos intézménybe - a háború után Naruto hokage a saját embereit ültette, így a tanárok közül nem egy éreztette "jóindulatát" a három gyermeken, amint fény derült a származásukra.
A kölykök azonban nem adták fel, a külső nyomás - noha idő közben csökkent valamelyest - erősen motiválta őket, így az akadémia kiemelkedő diákjaivá váltak. Mindhármójukat másképp ösztönözte a környezete, más-más utat választottak. A Hyuuga kirekesztett az alázat útját választotta és égett benne a bizonyítási vágy. A vérvörös szemű fiú a harag és a megvetés útján haladt a saját győzelme felé. A legfiatalabb lányka...nos őt a külvilágtól való megszabadulás motiválta, útját a bódulat és a menekülés erdeje felé vette, ám bár fokozatos lezüllése kezdte egyre nagyobbá tenni őt is - a ninja történelem legrendhagyóbb útját választotta: a részeges taijutsut ötvözte még számára is sokszor zavaros és kiszámíthatatlan  különféle csakra-képzési formákkal.
Miután elvégezték az Akadémiát, le kellett mondaniuk arról, hogy a háború után alapított központosított köt ország közti egyezmény keretében létrehozott Obito Persleus Jirayra  Nindzsa- és Alkalmazott csakrahasználati Főiskolára jelentkezzenek, mint tehetséges harcosok. Kollégiumba való jelentkezésüket - részben politikai okok miatt - elutasították, albérletre pedig a főiskola körül felvirágoztatott kisvárosban (ami ekkor a birodalom legköltségesebb helyének számított) nem tellett.
Így hát tizenéves korukban magáncsapatba kellett szerveződniük. Ők voltak a Vak Félvér, a Vérvörös Sam, és a Részeges Ostor. Amint közeledtek a felnőtt kor kapujához, a piti küldetések már nem biztosítottak elég pénzt és tapasztalatot, ezért ún. szürke megbízásokat (amiket általában az ANBU-tól kaptak félhivatalos úton), illetve Bingo-könyves bűnözők orvvadászatát is elvállalták.
Apjuk a húsz éven át tartó depresszív és önpusztíó életmód igen neurotikussá és meggyötörtté tette. 38 éves korára egy agyvérzés ágyba küldte, így félve a közeli haláltól megbízta az orvostudományokban kiemelkedő legidősebb fiúgyermeket (a fehér szeműt), hogy ültesse át mindkét szemét a középső fiúnak. Sose mondta ki utódai előtt, de titkon mindig is csak őt tekintette valódi örökösének és reménységének. Apjuk, Sasuke nem tévedett nagyot, mivel 2 és fél hónap múlva egy második agyvérzés által a valhallába - a harcosok végső nyughejére - került. Fia erős fájdalmakkal küzdött a transzplantáció után, a bal sharinganos szemét ki is lökte a szervezete magából, így vissza kellett ülttetnie az eredeti saját balszemét, amit ideiglenesen a család churchsquare husky fajtájú kutyájukba ültettek a gyerekek.
(nem tudom miért írtam ezt ki magamból, de pont 555 szó:) )


Jesszus naspolya ikszdé Most jót röhögtem.  ikszdé ikszdé ikszdé ikszdé ikszdé
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Oldalak: 1 ... 672 673 [674] 675 676 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!