24 máj 25, 20:17:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 670 671 [672] 673 674 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1745663 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #10065 Dátum: 14 aug 29, 10:01:04 »

A fejezet jó volt .De nem ok nélkül köpte ki Madarát szerintem vele lesz még valami .A 9 Biyuu az most megy Narutoba igaz hiszen ő a megjövendölt gyermek aki a biyuukat maga köré gyűjti ? A másik hogy akkor most lesz Sasuke Naruto harc vagy nem .A másik amit említettek előttem .
Sasuke=Karin
Naruto =Sakura
Hinata =Kiba
Shikamaru=Temari
Egyetlen és értelmes húzás ez lenne .
Mert ha most össze jönne Sasuke és Sakura akkor az eddigi utalásokat Kishi dobhatja ki a kukába .
Mert a sok utalást amit eddig tett hogy Naruto Saskura páros lesz azt már nem tudja csak így eldobni .
Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #10066 Dátum: 14 aug 29, 10:05:14 »

Csak most írok ide először,de most akkor ennyi lenne a manga??! O.O
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #10067 Dátum: 14 aug 29, 10:11:10 »

Maga valószínű addig megy még amíg meg nem jelenik az utolsó  movie.
Anime is akkor fogja beérni.

Naplózva
Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #10068 Dátum: 14 aug 29, 10:19:22 »

Szerintem még nincs vége, de abban biztos vagyok hogy nem fog elmenni az utolsó movie-ig, de nem kizárt! Még a Mugen T. áldozataival is kellene kezdeni majd valamit valahogy?

Amúgy arra én is kíváncsi vagyok hogy akkor most vissza zárják-e Narutoba a bijuukat vagy szétosztják őket a faluk között, vagy netán nyitnak nekik egy vadrezervátumot  Nevet , ott biztosan hogy jón ellenének! Mondjuk erre az a teknős sziget pont megfelelő lenne!

Ha jón tudom Fekete Zetsu képes a földben is mozogni más szóval valahogy túlélhette a Chibaka Tenseit!

De az lenne a legnagyobb húzás Kishitől ha a következő fejezetben Sasuke megidézné a Gedou Manzout és beszippantaná az összes Bijuut és utána ő válna a Juubi hordozójává és átvenné az uralmat a világ felett  Nevet ! Szerintem lehetséges dolog ez, csak nem illene a képbe!
Naplózva
koola
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 34



« Válasz #10069 Dátum: 14 aug 29, 11:12:41 »

Szerintem mi fog történni a következő néhány fejezetben:
Hagoromo mesél néhány dolgot, ami befoltozza a sztoriban a lyukakat, pl: hogyan lett a testvéréből, Hamura-ból black Zetsu. (Hamura ereje a Yin, ami a sötét, fekete fél a Yin-Yang-ból, és klasszikusan a sötétség, nőiesség, a Hold és a negatív energiák megtestesülése. És eleve a kétarcú Zetsu maga volt a Yin-Yang, ha valakinek eddig nem esett volna le.)
Illetve Sasuke és Naruto végső harcára is sor kerül, miután Sasuke rátámad a bijuu-kra.
Naplózva
Zuki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83


« Válasz #10070 Dátum: 14 aug 29, 11:20:47 »

Amugy azt sem értem , hogy a nagy okos Rikodou mester miért nem b@ssza bele a Holdba a 9 bijuut is ?
Vagy csináljon még 9 Holdat nekik :DD

Amúgy szerintem Madara  azért maradt életben , hogy beláthassa ő is ,hogy Narutonak volt igaza , így az egyetlen "gonosz" a történetbe megmarad Venom-Kaguya.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10071 Dátum: 14 aug 29, 11:24:33 »

Szerintem mi fog történni a következő néhány fejezetben:
Hagoromo mesél néhány dolgot, ami befoltozza a sztoriban a lyukakat, pl: hogyan lett a testvéréből, Hamura-ból black Zetsu. (Hamura ereje a Yin, ami a sötét, fekete fél a Yin-Yang-ból, és klasszikusan a sötétség, nőiesség, a Hold és a negatív energiák megtestesülése. És eleve a kétarcú Zetsu maga volt a Yin-Yang, ha valakinek eddig nem esett volna le.)
Illetve Sasuke és Naruto végső harcára is sor kerül, miután Sasuke rátámad a bijuu-kra.

Fekete Zetsu nem Hamura ez biztos mivel Hamuro és Rikudou zárták el az anyjukat. A fehér Zetsuk pedig akkor születtek meg amikor Madara megidézte a Gedo Mazo-t. Ezt Fekete Zetsu is elmondta. Fekete Zetsu valószínűleg valami végterméke/maradéka a Juubinak/Kaguyának.

Naruto Sasuke párharc pedig már megvolt ezer éve még a Part1-ben. Most már totál felesleges lenne mivel komoly indok nincs is rá. Hokage címért meg tuti nem fognak ölre menni. Ráadásul a törtenet lényege pont az hogy ellentettjei legyenek majd Madarának és Hashiramának.

Amugy azt sem értem , hogy a nagy okos Rikodou mester miért nem b@ssza bele a Holdba a 9 bijuut is ?
Vagy csináljon még 9 Holdat nekik :DD

Amúgy szerintem Madara  azért maradt életben , hogy beláthassa ő is ,hogy Narutonak volt igaza , így az egyetlen "gonosz" a történetbe megmarad Venom-Kaguya.

Miért tenné semmit sem haladnánk akkor előre ráadásul ha ők is a holdban maradtak volna akkor Kaguya simán kiszabadulna. ^^

Naruto valószínűleg ad egy fejmosást Madarának is ez tény. De egyébként az egyetlen igazi gonosz a Juubi Kaguya csak eszköz, egy egyszerű nő. Lásd Ádám Éva story. Csak itt a gyümölcs megevése Isteni hatalmat adott neki. De ha úgy vesszük jó ügy miatt vette le hisz a háborút akarta befejezni csak fejébe szállt a hatalom.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 29, 11:26:20 írta Kuro25 » Naplózva

Kynshara
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 7



« Válasz #10072 Dátum: 14 aug 29, 12:03:00 »

Ha Rikodou visszakapta a Narutonak és Sasukenak kölcsönadott erőket, akkor Sasuke bal szeme miért nem tért vissza az eredeti állapotába? Ezek szerint a kölcsönkapott erők megmaradtak?

Btw nekem nagyon nem tetszett az a mosoly az utolsó lapon, tuti van még valami csavar a dologban.
Naplózva
Fanni-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #10073 Dátum: 14 aug 29, 12:10:38 »

A naruto-sasuke harc már teljesen alaptalan lenne. Egyszerűen már nincs olyan indok ami miatt élet-halál harcot vívnának.  Szerintem 10-15 fejezetnél több már nem lesz, mi is tisztában voltunk vele, hogy idén befejeződik. Az meg, hogy lyukak vannak a sztoriban...milyen történet az amelyikben nem hagynak pár dolgot az olvasó fantáziájára? Hamura nem volt szerves része a mangának, a létezéséről is elég későn kaptunk infót. Most már csak meg lesz magyarázva pár fontos dolog, elvarrnak néhány szálat, szerintem egy naruto-sasuke beszélgetés is lesz benne, felébresztenek mindenkit és aztán az utolsó fejezetben ugrunk 15 évet, hogy lássuk milyen happy endet írt Kishi a szereplőknek. Amúgy lehet, hogy hülyeséget mondok, de valami olyasmit olvastam, hogy a mangaka már évekkel ezelőtt megírta a Naruto utolsó fejezetét.
Na mindegy ez a fejezet egyértelműen 10/10-es Nevet Nevet most nagyon odatette magát Kishimoto kacsint kacsint
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 29, 12:11:48 írta Fanni-chan » Naplózva
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #10074 Dátum: 14 aug 29, 13:55:21 »

Sasuke nagy esélyjel nem veszti el a rinengant mivel azt nem csak az öregnek köszönheti .
És vegyük számításba Fehér Zetsut, Spirály Mihályt és Madarát velük mi lesz ?
Az útólsó panel : http://www.mangareader.net/naruto/690/16 Csak nekem fura Hagoromo feje ( arc kifejezése )?
Az lenne a legjobb ha az útólsó Manga fejezet bemutatná hogy mi lett pár évvel később Narutoékal .
Mondjuk mindenki a faluban van Naruto éppen a Hokage avatáson van kezét fogja Sakkura aki terhes .Sasuke Karinal 2-3 kis babájuk van és élnek hepiben,
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 29, 14:08:50 írta kurama95 » Naplózva
Chilliboy
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 66



« Válasz #10075 Dátum: 14 aug 29, 13:58:51 »

... Amúgy lehet, hogy hülyeséget mondok, de valami olyasmit olvastam, hogy a mangaka már évekkel ezelőtt megírta a Naruto utolsó fejezetét...

Azért olvastad ezt,mert sokan a Pain harc óta utálja a mangát az illető(k),és ilyen hülyesége(ke)t ír(nak) ki! Én szeretem a mangát! Nevet
Naplózva

Ez az Én ninja utam!
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10076 Dátum: 14 aug 29, 14:11:29 »

Sasuke nagy esélyjel nem veszti el a rinengant mivel azt nem csak az öregnek köszönheti .
És vegyük számításba Fehér Zetsut, Spirály Mihályt és Madarát velük mi lesz ?
Az útólsó panel : http://www.mangareader.net/naruto/690/16 Csak nekem fura Hagoromo feje ( arc kifejezése )?
Az lenne a legjobb ha az útólsó Manga fejezet bemutatná hogy mi lett pár évvel később Narutoékal .
Mondjuk mindenki a faluban van Naruto éppen a Hokage avatáson van kezét fogja Sakkura aki terhes .Sasuke Karinal 2-3 kis babájuk van és élnek hepiben,


Még a Sakura terhes elképzelés oké, bár rühellem Sakurát, de lehet, hogy jobban illik Narutohoz, mint Hinata. Narutot teljesen eltudom képzelni egy kisgyerekkel.
DE! Ki az az épeszű ember, aki Sasukenak a kezébe ad egy gyereket? Még a feleség is sok, nemhogy gyerekek. Nevet
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #10077 Dátum: 14 aug 29, 14:14:13 »

Hamurával kapcsolatban szerintem senki ne várjon semmit. Azért lett megteremtve, hogy jól mutasson!
Kifejtem
Jól tudjuk, hogy Kishimoto megszállottja úgymond a hasonlítgatásoknak és a párhuzamvonásnak. És most ezt a háborúban fejlesztette meglepően kínos szintre. Alapból, Narutot párhuzamba hozta még a part 1-ben Jirayaval és Tsunade kisöccsével. Na most ott tartunk, hogy Naruto párhuzamba vonhato: Jirayaval, Tsunade kisöccsével, az apjával, Obitoval, Hashiramával, Ashurával, Hagomoroval. Sasuke pedig: Orochimaruval, Itachival, Madarával, Indrával, és Hagomoroval vagy Hamurával, most pl. a képen Hamura oldalán volt Nevet
Ebből csak annyit akartam kihozni, hogy szinte üvölt, hogy azért volt az öreg bölcsnek testvére, hogy a képeken jól mutasson, hogy annó is ketten győzték le és most is ketten győzik le. Semmi több.
A fejezet nekem annyira nem jött be. Kaguya még mindig légből kapott, ahogy az egész család Rikudout kivéve. Nem az a bajom, hogy ilyen gyorsan leverték, mert ahogy Exkirion írta, a harci tapasztalata a nullával egyenlő, hanem az, hogy behozták.
A kagék megidézését(?) is kicsit ilyen randomnak éreztem, bár Obito visszatérése után nem esett le tőle az állam Nevet
Ha Madara még harcolni akar, nem mondom, hogy erőltetett lesz, mert számomra ez az egész már az. Remélem nem igazak a pletykák, hogy folytatni szeretné.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #10078 Dátum: 14 aug 29, 14:50:35 »

Kaguya egy kiváló final boss(i) volt. (Ugye finál Kishi, ugye finál? Hümm-hümm )

1. Végre valaki lecsapta SSJ Csőrikét
2.  Hirtelen jött, hirtelen ment. (10 fejezet)

DE! Ki az az épeszű ember, aki Sasukenak a kezébe ad egy gyereket? Még a feleség is sok, nemhogy gyerekek. Nevet
Podravkának is lett kettő. pedig ő sem százas. (DBZ)
Naplózva

Oswald
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 90



« Válasz #10079 Dátum: 14 aug 29, 14:57:35 »

DE! Ki az az épeszű ember, aki Sasukenak a kezébe ad egy gyereket? Még a feleség is sok, nemhogy gyerekek. Nevet

Sasukéről még a normális szociális életet is nehéz (vagy akár képtelenség) lenne elképzelni. Kíváncsi vagyok hogy most így a harc után hova megy és mi lesz belőle.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 670 671 [672] 673 674 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!