24 máj 25, 12:44:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 662 663 [664] 665 666 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1744968 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9945 Dátum: 14 aug 20, 12:29:55 »

Exkirion, én inkább a Kakashi hírtelen Rikodu erőt, PS-t és Kamui Raikiri-t kap dologra gondoltam. Maga a taktikai rész és a csapatmunka rendben volt, de az, hogy Obito visszajön a halálból és beleszáll Kakashi-ba nekem egy kicsit sok volt.  >.<#

Tény, hogy a legutóbbi fejezet elég különös volt, de tisztán tányi szinten semmi olyan nem történt, ami ellentmondana, a világ eddig felállított szabályrendszerének. Dan-t is láttuk már szellemként odajönni egy jutsuval, Rikudo is visszajött a halálból, Orochimaru is már vagy 3x meghalt és egy ilyen 5x5 cm-es pecsétből újra előjött és Jiraya is felélesztette magát egy kis időre csak az akaraterejével, miután megállt a szive, szóval most az, hogy ilyes spectrális, alaktalan valamiként Obito 1mp-re visszaküldte magát valahogy, hogy még Kakashinak odaadja egy időre a megmaradt chakráját...
Kakashi Susano'o-ja meg jó eséllyel Sasuke copyja, csak kicsit alakította a külsejét (lásd: kutyafejes föld fal).

Juubi Jichuriki ≠ Rikudo ereje
(bár persze meglehet, hogy én olvastam félre, de akárhogy gondolkodom, nem erre lyukadok ki)

De az részben. Különben nem lenne olyan botjuk meg olyan jeles rucijuk mint neki meg gudoudamájuk. (bár utóbbi lehet Kaguyához tartozik inkább)

Úgy örülök amikor nekem már nem kell leírni semmit mert van néha 1-2 ember aki megérti a történeteket és leírja helyettem. Nevet Komolyan fáj nézni hogy egyesek csak sírni tudnak ahelyett hogy belegondolnának a dolgokba. Nem is értem minek lepődik meg bárki hisz shounen mangát olvasunk az Istenért. Dragon Ball óta shounen harcosok bármit megtehetnek. Pont ez az alapeleme a shounen mangáknak hogy tök8 mik a szabályok mert nincsenek szabályok. Nevet

Egyébként semmi eget rengető nem történt. Mármint nézzétek már meg Kakashit hogy búcsúzkodik más különben miért mondta volna hogy ez az utolsó küldetése a 7-es csapatnak? Valaki meg fog halni. Márpedig az utolsó Mozi eddig kiadott képei alapján egyedül Narutóról és Sakuráról van infó se Kakashi se Sasuke nincs sehol. Szerintem ez nem véletlen.

Nem, az a Szent fa ereje, Rikudou pont ez ellen harcolt még anno a testvérével az oldalán. Rikudo nem skizofrén, hogy saját magával küzdjön.
Obito, ha rémlik magáévá tett egy keveset belőle. A Juubi jinchuurikije pedig azért nem hal meg mert nála marad egy kevés, ez már el lett mondva, mi ebben a meglepő?
De mikor? Azon az állásponton vagyok, mint Mach5. Egyedül Naruto és Sasuke találkozott vele, hogy adjon neki. Obito pedig nem lophatott Rikudotól. Az egyedtlen erő, ami Rikudoutól származott, és megvolt Obito-nak, az a Rinnegan, de azt is elvesztette.
Juubi Jinchuuriki ≠ Rikudo ereje
(bár persze meglehet, hogy én olvastam félre, de akárhogy gondolkodom, nem erre lyukadok ki)

Rikudou erejének a fele MINIMUM onnan volt hogy magába olvasztotta a 10 farkút. Inenntől nincs miről beszélni hisz Obitoban, Madarában, és ilyen formán Sasukében és Narutoban is megvolt a 10 farkú. Utóbbi kettő közül Naruto az aki szintén megkapta ráadásul ő önként és dalolva Sasuke meg Rikudoutól kapta meg. Kár ezen ennyit agyalni.

Mikor? Rikudou még Narutonak mesélte hogy több embernek is megjelent, eleve ezzel kezdte a mondandóját mikor bemutatkozott nem azt mondta hogy "Csá Rikudou vagyok" hanem hogy Hagoromo mert elmondása szerint túl nagy hatással volt a többiekre (Madara és Hashirama) akik előtt eddig megjelent.

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/670/3

Tessék ez bizonyítja hogy Rikudou nem csak nekik adott erőt. ^^ De egyébként vagy 100-szor el lett mondva hogy nem Narcsiék az első reinkarnációk.

Innen is látszik, hogy Madara volt a legerősebb Uchiha, hisz míg Obitonak,Sasukenak kell a rikodou erejéből, hogy tökéletes Susanooval tolhassák addig Madaranak nem kellett.

Wut??? Nevet Ugye most viccelsz??? Megmutatom neked Madara mivel hozta létre először a Tökéletes Surranót.

Ím' vala, neki is Rinnegan kellett hozzá: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/588/17

Egyébként meg Itachi sima MS-el megcsinálta, igaz nem teljes formájában csak félig de akkor is. Madara a nyomába sem ért. Mint azt már feszegettem korábban Madara csak azért ilyen erős mert benne van Hashirama génje is meg Rinneganja amit szintén Hashirama génjeinek köszönhet.

Exkirion, én inkább a Kakashi hírtelen Rikodu erőt, PS-t és Kamui Raikiri-t kap dologra gondoltam. Maga a taktikai rész és a csapatmunka rendben volt, de az, hogy Obito visszajön a halálból és beleszáll Kakashi-ba nekem egy kicsit sok volt.  >.<#

Ezen nincs semmi meglepő fentebb leírtam miért. Megkapta minden képességét Obitonak vele a Kamui minden képességét is. Az hogy kombinálja a technikát szintén nem meglepő egy ekkora szintű ninjától. Naruto és Sasuke az egy pillanat alatt kombinálták az Amaterasut meg a Rasen Shurikent pedig senki nem mondta nekik hogy lehetséges.
Egyébként Kakashinak kb annyi ez volt az utolsó cselekedete szóval így korrekt azért a dolog hogy csak ideiglenesen kapta meg az erőket. Más kérdés mire lesz elég mert Kaguya szerintem épp hogy megfog lógni majd.
Naplózva

Zuki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83


« Válasz #9946 Dátum: 14 aug 20, 13:05:14 »

Kuro25!


Akkor most azt mondod , amit linkeltél mangaoldalt hogy a tökéletes Sussanot Madara csak Rinnegan-al tudta előhivni, míg Itachi meg sima MS-el, tőled idézem :
"Egyébként meg Itachi sima MS-el megcsinálta, igaz nem teljes formájában csak félig de akkor is. "

Nem tudom mit szivsz/iszol de inkább hagyd abba mielőtt nem késő.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #9947 Dátum: 14 aug 20, 13:13:27 »

Kuro25

Attól mert rikodou már megjelent több személynél nem azt jelenti, hogy meg is kapták az erejét, hisz egyedül naruto+sasuke kapott tőle erőt pont azért, hogy együtt harcoljanak. Rikodou nem mondta, hogy előző reinkarnációk is kaptak tőle erőt, egyedül narutoba meg sasukeba látta meg, hogy ők tényleg összefognak azért kaptak.

Madara mondta, hogy tökéletes susanoo ellen egyedül csak hashirama volt képes valamit csinálni és, hogy az 5kage eltörpül mellette, már pedig amikor Madara harcolt hashirama ellen akkor FMS-e volt, se hashirama sejt, se rinnegan.
Itachi Susanooja meg közelébe se volt Madara tökéletes susanoojának.
Nem értem miért írod, hogy Madara a nyomába se ért? Tudom, hogy Itachi nagyon erős a legerősebbek között van, de szerintem fordítva van ez. Madara erősebb volt és erősebb is mint Itachi volt MS-el.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 20, 13:14:18 írta Mach5 » Naplózva
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #9948 Dátum: 14 aug 20, 13:17:43 »

Madara nem a Rinnegan miatt tudja használni a tökéletes susanoot, hanem mert örök mangekyouja van. De ezt már múltkor megbeszéltük Nevet Akkor is használta, amikor Hashiramával harcolt, és akkor még nem harapott ki belőle egy darabkát sem.
Itachira azt sem mondhatjuk, hogy majdnem elérte, mivel csak a sima felsőtestű susanoot tudta használni, és az kb tized akkora mint a tökéletes.
Kuro, ne haragudj, hogy ezt mondom, de be kellene fejezned az olyan megjegyzéseidet, hogy 'örülök hogy rajtam kívül más is olvassa és megérti a mangát'. Egyrészt azért, mert most és a múlt héten is bebizonyosodott, hogy te sem olvasod úgymond elég figyelmesen, másrészt mindenki máshogy fogja föl, mivel nem vagyunk egyformák.
Például én veled és Exkirionnal nem tudok egyetérteni abban, hogy attól hogy Obita kb egy óra hosszáig a Juubi hordozója volt rendelkezik a bölcs chakrájával és ezt a chakrát képes volt átvinni Kakashiba. Annyira légből kapott, hogy egyszerűen rossz. Mivel én is így gondolom, hogy a tízfarkú nem egyenlő Rikudouval. Meg azt hiszem nem rég lett elmondva, hogy a Juubi az igazából Kaguya? De az ilyeneket már nem merem belehozni mert megint csak felfogás kérdése.

Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9949 Dátum: 14 aug 20, 13:19:56 »

Madara már korábban, sima EMS-el is elő tudta hívni, hisz beszélt róla, hogy használta. Legalábbis utalt rá.
Itachi meg semmiféle tökéletes Susanoott nem tudott előhívni életében. Edosként sem volt tökéletes.
Ha Kakashi most elveszti minden erejét, akkor az némiképpen gyógyír. Mondom, nem a logikájával van a baj, az asszem rendben van, hanem magával azzal, hogy szerintem nagyon testidegen a karaktertől. Meg én, ezen a szinten, Rikudou után már csak Sasuket, meg Narutot szeretném látni. Nagyon félek, hogy Sakura is fog kapni valami hatalmas power uppot, ami lehet logikus lesz, de semmi köze nem lesz, az eddig felépített karakterhez.
Az, hogy nincsenek szabályok, az hülyeség. Sajnos sokszor így van, de nem kéne így legyen. Itt sem így volt sok száz részig.

Madara nem a Rinnegan miatt tudja használni a tökéletes susanoot, hanem mert örök mangekyouja van. De ezt már múltkor megbeszéltük Nevet Akkor is használta, amikor Hashiramával harcolt, és akkor még nem harapott ki belőle egy darabkát sem.
Itachira azt sem mondhatjuk, hogy majdnem elérte, mivel csak a sima felsőtestű susanoot tudta használni, és az kb tized akkora mint a tökéletes.
Kuro, ne haragudj, hogy ezt mondom, de be kellene fejezned az olyan megjegyzéseidet, hogy 'örülök hogy rajtam kívül más is olvassa és megérti a mangát'. Egyrészt azért, mert most és a múlt héten is bebizonyosodott, hogy te sem olvasod úgymond elég figyelmesen, másrészt mindenki máshogy fogja föl, mivel nem vagyunk egyformák.
Például én veled és Exkirionnal nem tudok egyetérteni abban, hogy attól hogy Obita kb egy óra hosszáig a Juubi hordozója volt rendelkezik a bölcs chakrájával és ezt a chakrát képes volt átvinni Kakashiba. Annyira légből kapott, hogy egyszerűen rossz. Mivel én is így gondolom, hogy a tízfarkú nem egyenlő Rikudouval. Meg azt hiszem nem rég lett elmondva, hogy a Juubi az igazából Kaguya? De az ilyeneket már nem merem belehozni mert megint csak felfogás kérdése.
Respect.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #9950 Dátum: 14 aug 20, 13:24:00 »


Innen is látszik, hogy Madara volt a legerősebb Uchiha, hisz míg Obitonak,Sasukenak kell a rikodou erejéből, hogy tökéletes Susanooval tolhassák addig Madaranak nem kellett.

Wut??? Nevet Ugye most viccelsz??? Megmutatom neked Madara mivel hozta létre először a Tökéletes Surranót.

Ím' vala, neki is Rinnegan kellett hozzá: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/588/17


Most tévedsz mert örök mangekyuval saringannal tolta a tökéletes Susanont . Emlékez vissza Hashirama történet mondására ott meg említi Hashirama hogy Madara nem egyszer használta ellenne a tökéletes susanot meg a Kuramás susanot ami már erősebb egy simánál .

Innen is látszik, hogy Madara volt a legerősebb Uchiha, hisz míg Obitonak,Sasukenak kell a rikodou erejéből, hogy tökéletes Susanooval tolhassák addig Madaranak nem kellett.

És te is tévedsz .
1. Mert mikor Sasukénak meglett a mangekyuja és használta volna a tökéletes susanoot abba bele vakult volna .
2.Ha vakság nélkül is tudta volna használni a tökéletes susanoot akkor miért pazarolja a chakráját hiszen főlős leges hiszen a kicsi is megfelelő .

Egy meg jegyzés mi van akkor ha Kakashi nem azt mondta hogy Rikodou chakrát kapott .Hanem azt hogy Obito hasonló vagy éppen ugyan azzal a technikával adta át a chakráját mint Rikodou a fiúknak ( Naruto + Sasuke ).

Bocsi ha tévedek nem jó az angol nyelv tudásom


Kuro25

Attól mert rikodou már megjelent több személynél nem azt jelenti, hogy meg is kapták az erejét, hisz egyedül naruto+sasuke kapott tőle erőt pont azért, hogy együtt harcoljanak. Rikodou nem mondta, hogy előző reinkarnációk is kaptak tőle erőt, egyedül narutoba meg sasukeba látta meg, hogy ők tényleg összefognak azért kaptak.

Madara mondta, hogy tökéletes susanoo ellen egyedül csak hashirama volt képes valamit csinálni és, hogy az 5kage eltörpül mellette, már pedig amikor Madara harcolt hashirama ellen akkor FMS-e volt, se hashirama sejt, se rinnegan.
Itachi Susanooja meg közelébe se volt Madara tökéletes susanoojának.
Nem értem miért írod, hogy Madara a nyomába se ért? Tudom, hogy Itachi nagyon erős a legerősebbek között van, de szerintem fordítva van ez. Madara erősebb volt és erősebb is mint Itachi volt MS-el.

Ne feled Madara csak azért lett ennyire erős mert megkapta az öccse szemét így nem vakult meg .
Erre Itachi is képeslett volna csak végeznie kellet volna Sasukéval akit szeretet .
Így ha Itachinak örök mangekyuja lett volna oda verte volna Madarát . Nevet
Naplózva
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #9951 Dátum: 14 aug 20, 13:25:08 »

Hihetetlen,hogy ti még mindig elolvassátok Kuro25 hozzászólásait.

Amúgy nem volt rossz rész, de 2hetet nem ért.
Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #9952 Dátum: 14 aug 20, 13:31:28 »

Idézet
És te is tévedsz .
1. Mert mikor Sasukénak meglett a mangekyuja és használta volna a tökéletes susanoot abba bele vakult volna .
2.Ha vakság nélkül is tudta volna használni a tökéletes susanoot akkor miért pazarolja a chakráját hiszen főlős leges hiszen a kicsi is megfelelő .

1.Miből gondolod, hogy egyáltalán előbírta volna hívni a tökéletes susanoot? Ha meg előbírta volna miből gondolod, hogy megvakult volna? Sehol nem volt említve hasonló sem.
2.Ezt most nem értem. Nem írtam azt, hogy Sasuke tudja használni a tökéletes susanoot főleg nem, hogy vakság nélkül. Én azt írtam, hogy Madara volt a legerősebb Uchiha.

Idézet
Ne feled Madara csak azért lett ennyire erős mert megkapta az öccse szemét így nem vakult meg .
Erre Itachi is képeslett volna csak végeznie kellet volna Sasukéval akit szeretet .
Így ha Itachinak örök mangekyuja lett volna oda verte volna Madarát .

Igen tudom, hogy Madara azért lett ilyen erős mert megkapta az öccse szemeit és hogyha Itachi is megkapja akkor már talán elbírta volna verni Madara-t (de még ez se biztos), de ha ilyen fikciókba mennénk, hogy HA ez meg az megtörtént volna akkor mi lett VOLNA akkor éjjel nappal itt írogathatnánk. Ennyi erővel mondhatnánk azt is, hogy mi lett volna ha konohamaru mangekyou sharingannal rohangál és annyi chakrája lenne mint narutonak? Biztos teljesen más erőszinten tolná a konohamaru is és ezt mindenkire rálehetne sózni.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9953 Dátum: 14 aug 20, 13:47:31 »

Kuro25!

Akkor most azt mondod , amit linkeltél mangaoldalt hogy a tökéletes Sussanot Madara csak Rinnegan-al tudta előhivni, míg Itachi meg sima MS-el, tőled idézem :
"Egyébként meg Itachi sima MS-el megcsinálta, igaz nem teljes formájában csak félig de akkor is. "

Nem tudom mit szivsz/iszol de inkább hagyd abba mielőtt nem késő.

Hiába a fellengzős dumád pajtás de így van ahogy mondtam. Itachi igaz csak a fél testét de előhívta a PS-t még akkor mikor Sasuke ellen harcolt, sőt PS kardját is előhívta amivel lehet pecsételni is arra meg eddig senki nem volt képes csak ő. ^^ Madara pedig a linkelt manga oldalon jól látszik hogy Rinnegannal hívta elő a PS-t nem értem ezen mit nem lehet felfogni de ezek szerint te szívtál valamit vagy csak kéne egy szemüveg. Egyébként nem azt mondtam hogy Madara csak azzal képes hanem hogy azzal hívta elő. Nem mindegy azért.  smirksweat

Madara már korábban, sima EMS-el is elő tudta hívni, hisz beszélt róla, hogy használta. Legalábbis utalt rá.
Itachi meg semmiféle tökéletes Susanoott nem tudott előhívni életében. Edosként sem volt tökéletes.
Ha Kakashi most elveszti minden erejét, akkor az némiképpen gyógyír. Mondom, nem a logikájával van a baj, az asszem rendben van, hanem magával azzal, hogy szerintem nagyon testidegen a karaktertől. Meg én, ezen a szinten, Rikudou után már csak Sasuket, meg Narutot szeretném látni. Nagyon félek, hogy Sakura is fog kapni valami hatalmas power uppot, ami lehet logikus lesz, de semmi köze nem lesz, az eddig felépített karakterhez.
Az, hogy nincsenek szabályok, az hülyeség. Sajnos sokszor így van, de nem kéne így legyen. Itt sem így volt sok száz részig.

Madara nem a Rinnegan miatt tudja használni a tökéletes susanoot, hanem mert örök mangekyouja van. De ezt már múltkor megbeszéltük Nevet Akkor is használta, amikor Hashiramával harcolt, és akkor még nem harapott ki belőle egy darabkát sem.
Itachira azt sem mondhatjuk, hogy majdnem elérte, mivel csak a sima felsőtestű susanoot tudta használni, és az kb tized akkora mint a tökéletes.
Kuro, ne haragudj, hogy ezt mondom, de be kellene fejezned az olyan megjegyzéseidet, hogy 'örülök hogy rajtam kívül más is olvassa és megérti a mangát'. Egyrészt azért, mert most és a múlt héten is bebizonyosodott, hogy te sem olvasod úgymond elég figyelmesen, másrészt mindenki máshogy fogja föl, mivel nem vagyunk egyformák.
Például én veled és Exkirionnal nem tudok egyetérteni abban, hogy attól hogy Obita kb egy óra hosszáig a Juubi hordozója volt rendelkezik a bölcs chakrájával és ezt a chakrát képes volt átvinni Kakashiba. Annyira légből kapott, hogy egyszerűen rossz. Mivel én is így gondolom, hogy a tízfarkú nem egyenlő Rikudouval. Meg azt hiszem nem rég lett elmondva, hogy a Juubi az igazából Kaguya? De az ilyeneket már nem merem belehozni mert megint csak felfogás kérdése.
Respect.

Na kezdődik megjöttek az okosak. Egy szóval nem mondtam hogy Madara csak Rinnegannal képes a PS-re. Azt mondtam hogy azzal hívta elő ami nem egyenlő azzal hogy csak avval képes rá. tisztában vagyok vele hogy Hashirama ellen is sikerült neki. Sőt szem nélkül is Jutsuzott olyanokat amikhez szem kéne de segáz. Eleve logikátlan dolgokról beszélünk.

Nem tudom egyébként mit vagytok oda hogy Kakashi használta a PS-t meg más Obito féle vagy Rikudou féle erőt, ez egy az egyben ugyan az amikor Naruto adott minden pajtásának a Róka chakrájából majd 10-en vagy hányan nekiugrottak a Juubinak úgy hogy mindenki Róka palástban volt és nem a simában hanem az újban és mindenki nyomta a Rasengant ráadásul a nagyot. Akkor miről is beszélünk gyerekek???? Nevet

De tessék itt van csak hogy ne kételkedjetek megint: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/651/9

Egyébként a mihez tartás végett itt már rég felülmúlta Sasuke Madarát elvégre Madara nem volt képes ilyenre plusz arra sem hogy kombinálja a PS-t Senjutsuval. http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/648/5

Bárlint: Fentebb leírtam már nem írom le neked is ami Madarára vonatkozik. Ha nem értitek meg amit leírok az nem az én hülyeségem és különösebben nem is érdekel csak akkor ne próbáljatok kiokítani ha megkérhetlek benneteket. 9 év alatt eléggé megkopott a tudásom manga ügyileg pláne hogy én nem csak Narutot nyálazom hanem 30-40 másik mangát is.

http://myanimelist.net/mangalist/USKurosaki

Szóval bocs ha néha a sok manga olvasás közepette elnézek valamit.

Ez meg hogy mindenki máshogy fogja fel a mangát elég nagy baromság már bocs. Mármint tény és való mindenki máshogy értelmezi a dolgokat de amit látunk csak egy valós jelentése van. Az hogy itt napi 12 órában MINIMUM arról elmélkedtek teszem hozzá teljesen fölöslegesen hogy Kakashi most miért ez meg az vagy akárki miért ez meg az nem tesz titeket okosabbá pláne nem fogjátok jobban felfogni a történteket. Szóval nem nincs  több féle értelmezési lehetőség CSAK EGY VAN! Az hogy ti nem fogjátok fel azt az egyet azzal nem tudok mit kezdeni. Előttem már páran leírták mi miért történt Kakashi is elmondta még ebben a fejezetben is.

A Juubi meg a 10 farkú maga a szó is ezt jelenti de semmi gond. Kaguya megette a fa gyümölcsét és eggyé vált vele Ja egyébként a Juubi-t nem illik keverni a Gedo Mazo-val mert az meg csak a búrok.

Szóval van:

Szent fa / Kaguya
Szado Mazo
és Juubi ami abból született hogy Kaguya letépte a gyümit és a szörny létrejött.
Majd jött Rikudou és bratyója lepecsételték Kaguyát aztán Rikudou magába olvasztotta a Juubi-t Halálakor meg szétosztotta őket. Itt már rég egybe olvadtak egyébként Rikudou erejével mármint a Juubi. Ezért is van az hogy amikor valaki eléri a Rinnegant és van benne Senju gén is akkor megkapja Rikudou erejét. Ezért van most Kakashinak is hisz Obitonak volt Rinneganja és volt Senju génje hála Zetsunak. Mosolyog

Attól hogy Kakashinak nincs Rinneganja még a buffot megkapta egy pár perc erejéig.

End of the story.

Bye.

Kuro25

Attól mert rikodou már megjelent több személynél nem azt jelenti, hogy meg is kapták az erejét, hisz egyedül naruto+sasuke kapott tőle erőt pont azért, hogy együtt harcoljanak. Rikodou nem mondta, hogy előző reinkarnációk is kaptak tőle erőt, egyedül narutoba meg sasukeba látta meg, hogy ők tényleg összefognak azért kaptak.

Nem értem miért írod, hogy Madara a nyomába se ért? Tudom, hogy Itachi nagyon erős a legerősebbek között van, de szerintem fordítva van ez. Madara erősebb volt és erősebb is mint Itachi volt MS-el.

Az előbb linkeltem amit Rikudou mondott mit akarsz még? ^^'
Attól hogy nem láttuk hogy a többieknek is ad erőt nem jelenti hogy nem is adott erre utal az amikor azt mondta Narutonak amit a linkelt oldalon.

Itachi meg egy dolog miatt gyengébb mint Madara. Nem ölte meg az öccsét és nem lopta el Hashi génjét. Semmi másért.

Ja egyébként fentebb linkeltem ahol Sasuke előhívja sőt kombinálja más technikákkal is a PS-t csak hogy az utóbbi kommentedre is válaszoljak.

Hihetetlen,hogy ti még mindig elolvassátok Kuro25 hozzászólásait.

Nem kell ám ez a cinizmus barátocskám. Ha annyival jobbnak hiszed magad nálam nyugodtan kioktathatsz ne csak szövegelj ahhoz nem kell sok ész. Azért kár írnod kommentet hogy beírd ezt a bullshitet meg alá beírd hogy nem volt rossz rész. Mondtam már hogy utálom az álszent képmutató embereket?!  bye bye
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 20, 14:07:23 írta Kuro25 » Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9954 Dátum: 14 aug 20, 13:55:12 »

Pontosan, amikor mindenki palástban, meg rasengannal rohangászott, az is hasonló baromság volt, ami lehet, hogy logikailag rendebn van, de teljesen testidegen a karakterektől. Teljesen.
Az nem baj, ha elnézel valamit, csak akkor ne oktass ki másokat olyan durván, ha elnézünk valamit, főleg, hogy te legalább annyiszor (sőt) megteszed ezt.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9955 Dátum: 14 aug 20, 14:04:43 »

Pontosan, amikor mindenki palástban, meg rasengannal rohangászott, az is hasonló baromság volt, ami lehet, hogy logikailag rendebn van, de teljesen testidegen a karakterektől. Teljesen.
Az nem baj, ha elnézel valamit, csak akkor ne oktass ki másokat olyan durván, ha elnézünk valamit, főleg, hogy te legalább annyiszor (sőt) megteszed ezt.

Durva semmiképp sem vagyok. Az más kérdés hogy vannak akik nem veszik a lapot. Csak kicsit már rohadtul idegesítő a sok nyávogás. Nem a valóságról olvasunk hanem egy fikcióról ahol bármi lehetséges mégis a többség úgy oda van ha olyan történik ami neki nem tetszik egyből: "fujj ez logikátlan" meg "karakter idegen".

Miért lenne már karakter idegen? Kakashinak mindig is volt sharinganja amióta csak először képbe került hozzá inkább illik mint Obitohoz. Nem véletlen hogy Kishi neki adta inkább mint Obitonak. Ezen nem ártana elgondolkodni. Elvégre ezt Obito is megtudta volna csinálni nem kellett volna magát feláldoznia.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 20, 14:05:14 írta Kuro25 » Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9956 Dátum: 14 aug 20, 14:08:22 »

A Sharingan illik Kakashinak. Tökéletes Susanoo? Ugyan már. Igaz, hogy nagyon úgy tűnik, hogy csak ideiglenes, ez azért enyhít rajta egy kicsit.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #9957 Dátum: 14 aug 20, 15:07:46 »

Pontosan, amikor mindenki palástban, meg rasengannal rohangászott, az is hasonló baromság volt, ami lehet, hogy logikailag rendebn van, de teljesen testidegen a karakterektől. Teljesen.
Az nem baj, ha elnézel valamit, csak akkor ne oktass ki másokat olyan durván, ha elnézünk valamit, főleg, hogy te legalább annyiszor (sőt) megteszed ezt.

Durva semmiképp sem vagyok. Az más kérdés hogy vannak akik nem veszik a lapot. Csak kicsit már rohadtul idegesítő a sok nyávogás. Nem a valóságról olvasunk hanem egy fikcióról ahol bármi lehetséges mégis a többség úgy oda van ha olyan történik ami neki nem tetszik egyből: "fujj ez logikátlan" meg "karakter idegen".

Miért lenne már karakter idegen? Kakashinak mindig is volt sharinganja amióta csak először képbe került hozzá inkább illik mint Obitohoz. Nem véletlen hogy Kishi neki adta inkább mint Obitonak. Ezen nem ártana elgondolkodni. Elvégre ezt Obito is megtudta volna csinálni nem kellett volna magát feláldoznia.

Á, dehogy vagy durva, csak mindenkit, aki nem szimpatikus és gondolkozni merészel, lehurrogod és nyomod az instant fan szöveget, amiknek fele vérzik.

Pl még mindig nem magyaráztad el, hogy :
1.Hogyan lehetett Obito-nak Susanoo-ja, amikor soha nem mutatta még jelét sem, hogy van neki.
2.Hívhatott elő Kakashi Perfect Susanoo-t annak ellenére, hogy Obito-nak soha nem volt Eternal Mangekyo-ja sem (s kérlek, konkrétumot mondj, amiben Kishi elmagyarázta, nem pedig ilyen "biztosan a Mokuton miatt"). S nem, amit Itachi nyomott az nem "PS" volt, hanem szimpla "Armored Susanoo".
3.Hogyan tolhat bárki Uchiha jutsu-kat Sharingan szemek nélkül, amikor korábban Madara is mondta, hogy kellenek (igen, láttuk Madara-t anélkül tolni, s persze azóta sem tudtuk meg, hogy hogyan, s Tobirama nem azt mondta, hogy a "speciális chakra az agyban" miatt van nekik ilyen erejük, hanem hogy attól lesznek az Uchiha-k pszichók, hogy az van az agyukban).
4.Mégis mit kell érteni az alatt, hogy "felébreszteni mindkét szemében a Mangekyo"-t, ha nem a Tsukuyomi és Amaterasu-ra kell gondolni? Mert akkor Sasuke félszemmel harcolt a Susanoo-ig? Akkor itt miért van mindkét szemében Mangekyo (http://mangafox.me/manga/naruto/v43/c402/15.html), s miért csak azután tudott Susanoo-t használni, miután használta a Tsukuyomi és Amaterasu technikákat?

Azon meg, amit utoljára írtál, hogy illik a Perfect Susanoo Kakashi-hoz max akkor állta volna meg a helyét, ha:
1.Kakashi titokban Uchiha.
2.Nem verte volna el Itachi és Sasuke (megvakulása előtt), mint egy random fodder-t.
3.Nem esett volna szét minden alkalommal, akár hányszor Kamui-t használt.
4.Kakashi előtudott volna hívni legalább egy fél csontos Susanoo-t, ahogyan Sasuke tette a Kage találkozon, vagy legalább megpróbálni előhozni.

A feltételezésed, miszerint Kakashi Sasuke PS-ét másolja meg csak ennyit:

http://img4.wikia.nocookie.net/__cb20140519192905/naruto/images/1/12/Sasuke%27s_Perfect_Susanoo_closeup.png
http://img4.wikia.nocookie.net/__cb20140811153015/naruto/images/6/65/Kakashi_Susanoo.png

(Még az orruk se haosnlít egymásra, a tüskék hiányáról meg a "lyukacsos fogazatról" nem is beszélve)

Szóval nem, Kishi azért adott Kakashi-nak Susanoo-t, mert már szánalmasan gyenge karakter lett, ő lett a csapat weakling-je, de persze mivel népszerű, kellett neki valami szuper power, tök mindegy, hogy milyen, csak a Kakahsi fanok szétcsinálják magukat.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9958 Dátum: 14 aug 20, 15:27:51 »

bla bla bla.....

1. Nem azért vagyok ilyen mert valaki unszimpatikus. Nem is ismerem az itteni emberek 99%-át hogy lehetne akkor unszimpatikus számomra. Egyszerűen a sok fröcsögést utálom amit most te is csinálsz. Okoskodni próbálsz de hülyeséget zagyválsz. Ezért vagyok ilyen.

2. Ezerszer el lett magyarázva minden de te megint felhoztad a témát amit előtted írtam le. Az hogy neked nem felel meg a magyarázat ki nem ...ja le már elnézést.

3. Attól hogy Obito nem nyomott susanoo-t nem jelenti hogy nem is tudott. Az alap sharingajának olyan ultimate képessége volt amivel még Madarát is bealázta. Szerinted véletlen hogy Madara pont őt "kebelezte" be? Mehetett volna Sasukéra is nem Obito volt az utolsó Ucsiga. Ráadásul Obitonak volt MS-e amivel már elő lehet bőven hívni a Susanoot erre Sasuke és Itachi is képes volt, sőt Itachi nem is szimpla surranót nyomott. Obitona lett rinneganja azzal pedig mrá bőven surranózhatott volna. De minek tette volna meg ha sokkal erősebb támadásokat is használhat?

Szóval megint csak a bla bla bla zagyvákat látom és csak felhúzom magam rajta. Szóval inkább hagylak is a francba.

Egyébként a ninják 98%-a olyan képességet használ amiről eddig fogalmunk sem volt szóval már az első kérdésed totál felesleges volt. Nem beszélve Narutoról. Olyan támadásokat húz elő zsebből hogy csak pislogok néha. Ott miért nem nyivákolsz mint egy óvódás? A rasengan meg a rasen shuriken óta egyszer sem láttuk edzeni ahol ÚJ támadásokat talál ki. Senjutsu meg nem konkrét technika hanem harcmodor szóval az sem ideillik ilyen téren. Ahogy a róka palást és a többi sem. A bijuk kölcsön vett erejéről amiket a rasengannel kombinált ne is említsem. Mindent akkor láttuk először amikor használta előtte említés se volt róla.

Egyébként meg nem Kakashi az első és egyetlen ninja aki tudja használni az Uchiha szemeket. Danzou rémlik? Vagy a másik krapek ami a láva szájú Kage néni parancsnoka (nem jut eszembe a neve asszem Ao) Neki meg Byakugan-ja volt. Szóval menj pihenni inkább. Itt már rég nem érvényes a manga elején említett logika. Aki képes befogadni bármilyen szemet ami plusz képességet ad az tudja használni a képességét is. Pláne ha még UCHIHA/RIKUDOU chakrát is kap mint Kakashi. Vili?

Egyébként ez a VALÓSÁGBAN is így van. Leszámítva hogy ha neked ültetik be egy másik ember szemét nem fogsz susannot aktiválni. Nevet

A  Tsukuyomi-nak és az Amaterasu-nek meg "semmi" köze a Susanoohoz. Ez olyan hogy én adok neked egy tábla csokit ami itt most a susanoo de mellé kapsz tőlem még képt sportszeletet is. Ennyi a történet. Itachi elmondta hogy ha felébred az MS akkor jön a fenti kettő plusz a Surrano. De ez utóbbi nem azért jön mert az előbbi kettő kell hozzá.  smirksweat

Ahogy egyébként Sakura byakugojáról sem hogy tudja használni. SŐT Izanamiról hallottál mert én nem. Csak megjelent Itachi ellőtte ezt a poént majd jött Madara és ő is kitalálta hogy ő biza már előbb ismerte mint Itachi. Szóval akkor miről is beszélünk? Ja semmiről mert tök feleslegesen válaszoltam megint.

Elég lett volna KÉT szót írnom amivel minden hülye és totál felesleges kérdésed megválaszolom.

SHOUNEN MANGA!!!!!!!!!!
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 20, 15:31:56 írta Kuro25 » Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #9959 Dátum: 14 aug 20, 15:43:30 »

Kuro25

Te nagyon kibírsz akadni ha valaki olyat ír amivel nem értesz egyet és lehülyézed (persze körítve), de azt nem veszed észre, hogy jó pár hülyeséget összehordasz te is már.
Például hol volt az, hogy Obito az alap sharinganjaval bealázta Madarát?? Meg mi az, hogy Madara Obito helyett miért nem Sasuket karolta fel? Amikor Obito-t felkarolta Sasuke hány éves lehetett? Talán még meg se született akkor Sasuke sőt biztos.

Idézet
Obitona lett rinneganja azzal pedig mrá bőven surranózhatott volna. De minek tette volna meg ha sokkal erősebb támadásokat is használhat?

Talán mert ha Obitonak egyik szemébe rinnegan másikba sharingan van akkor nem tudd susanoozni? Két Mangekyou sharingan kell ahhoz, hogy susanoozhassál, de ha egyikbe már rinnegan van akkor nem hinném, hogy susanoozgathatna, ha akarna akkor se.

Idézet
Egyébként meg nem Kakashi az első és egyetlen ninja aki tudja használni az Uchiha szemeket. Danzou rémlik?

Ja, Danzounak 10sharingan volt beültetve valamint Hashirama DNS is, míg Kakashi most tökéletes susanoot tolja ami az uchihák közül is csak két ember tudd (Madara,Sasuke)
Naplózva
Oldalak: 1 ... 662 663 [664] 665 666 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!