24 máj 25, 06:02:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 661 662 [663] 664 665 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1744537 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #9930 Dátum: 14 aug 20, 10:14:37 »

Obitonak honnan lenne Rikodou erejéből? Egyedül Naruto+Sasuke kapott rikodou erejéből senki más. Amúgy szerintem se lesz ilyen könnyen vége, kaguya még mutathat valamit, amúgy azt hittem, hogy kaguya ennél sokkal erősebb hisz mégis csak ő volt a legerősebb shinobi, ráadásul rikodout is lealázná erre itt 3an 4en összefognak, de nagyrészt naruto+sasuke harcolt ellenük és máris ennyire megszorongatják? Mondjuk most Naruto+Sasuke kitesz 1rikodou sennint, de hát akkor is.. lesz még itt szerintem csavar, olyan csavar ahova még hokagek is fognak kelleni.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9931 Dátum: 14 aug 20, 10:15:17 »

Hát alapjáraton nagyon jó fejezet volt, taktikus, érdekes, nem vontatott, elég sok minden történt, de...
Én még mindig nem tudom megemészteni, hogy Kakashi-Tökéletes Susanoo. Meg Kamui-Shuriken?  Neeem
Az is igaz, hogy én mindig is úgy gondoltam, hogy Sasuke és Naruto együtt fogják megmenteni a világot. Ők az örökösök, így elveszti a varázsát, hogy itt van Kakashi, meg Sakura. Értem én, hogy Team 7, de ez nekem már erőltetett.
Ja, meg hogy Sakura leüti Kaguyát? Na persze. Hiába van nagy fizikai ereje, Narutonak is volt, amikor a hatfarkú feltöltötte, mégse történt semmi Kaguyával akkor. Na mindegy. Remélem, hogy Kaguya kimászik ebből, megfordulnak a dolgok, és Kakashi, meg Sakura háttérbe szorul. Persze lehet, hogy csak én vagyok így ezzel, de a Rikudous részeknél én nagyon mást vártam.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
methodman94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 108


"Az élet értelme 42."


« Válasz #9932 Dátum: 14 aug 20, 10:34:37 »

Ha Obito-nak nem volt akkor szerinted Kakashi-nak hogy van most? Talán mert Obito már fejezettel ezelőtt volt a 10 farkú hordozója, az bőven Rikudou ereje.
Naplózva

Wu-Tang Clan ain't nothin to fuk with.

Ha valamit a betonba ültetsz, amikor az kinő, ugyan tele lesz karcolásokkal, mégsem azt fogod mondani: "Nézd, mennyi karc van ezen a rózsán!", hanem azt, hogy: "A francba is, ez a rózsa kinőtt a betonból!" - Tupac Shakur
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #9933 Dátum: 14 aug 20, 10:36:36 »

Ja csak, hogy azóta már kilett belőle szedve és rinne tensei-t is nyomott, plusz zetsu tartotta életbe.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #9934 Dátum: 14 aug 20, 10:39:31 »

Szerintem  Obito 'nyomokban Juubi-t tartalmazott' a halála előtt. Ez az egyetlen logikus magyarázat jelen pillanatban.
Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #9935 Dátum: 14 aug 20, 10:40:25 »

Erre a problémára is megvan a válasz: amikor belenyúlt Madarába a kezében megjelent a bot, amit még Jinchuurikiként birtokolt. Ezek szerint amikor átpecsételte a bijuukat Narutoba maradt még benne abból az erőből.
Naplózva
methodman94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 108


"Az élet értelme 42."


« Válasz #9936 Dátum: 14 aug 20, 10:43:09 »

De senki sem mondta hogy nem maradt meg az ereje és azért nem csak Zetsu tartotta életben, még utána BŐVEN éldegélt sőt még harcolt is, Obito ezt nehezen tudta volna véghez vinni ha nem maradt volna neki abból az erőből.
Naplózva

Wu-Tang Clan ain't nothin to fuk with.

Ha valamit a betonba ültetsz, amikor az kinő, ugyan tele lesz karcolásokkal, mégsem azt fogod mondani: "Nézd, mennyi karc van ezen a rózsán!", hanem azt, hogy: "A francba is, ez a rózsa kinőtt a betonból!" - Tupac Shakur
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #9937 Dátum: 14 aug 20, 10:44:45 »

Ó, szóval Kakashinak már Rikudou erejéből is jutott, nagyszerű. A következő fejezetben pedig kiderül, hogy végig ő volt az elveszett testvér, Hamura, vagy mi?
Honnan lenne Rikudou ereje meg Kakashinak !?

Obito, ha rémlik magáévá tett egy keveset belőle. A Juubi jinchuurikije pedig azért nem hal meg mert nála marad egy kevés, ez már el lett mondva, mi ebben a meglepő?

Összességében nem volt rossz ez a fejezet, bár ez plot no jutsu néha már kezd sok lenni.  Mosolyog

Milyen plot no jutsu? A héten sima, nyers taktika volt semmi más, olyan ami már a sima Narutoban is volt, annyi, hogy Kakashi használta a dolgokon átmenős Kamuit.

Ja, meg hogy Sakura leüti Kaguyát? Na persze. Hiába van nagy fizikai ereje, Narutonak is volt, amikor a hatfarkú feltöltötte, mégse történt semmi Kaguyával akkor.

Úgy, hogy nem oda figyelt, mivel kb a halál rohant felé és nem volt ereje/ideje új dimenzióba menni, lekötötte a figyelmét, hogy hogy tudna elmenekülni. Naruto ugyanígy húzott be neki egyet a sexy jutsuval, ha emlékszel, eltrelte a figyelmét. Nincs ebben semmi fura, nem veszi körbe kaguyát erőtér vagy ilyesmi. Lehetsz te akármekkora nagykirály kung fu mester, ha hátbatámadnak, amikor pont nem oda figyelsz.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 20, 10:46:30 írta Exkirion » Naplózva

TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #9938 Dátum: 14 aug 20, 10:48:24 »

Exkirion, én inkább a Kakashi hírtelen Rikodu erőt, PS-t és Kamui Raikiri-t kap dologra gondoltam. Maga a taktikai rész és a csapatmunka rendben volt, de az, hogy Obito visszajön a halálból és beleszáll Kakashi-ba nekem egy kicsit sok volt.  >.<#
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9939 Dátum: 14 aug 20, 10:52:21 »

Exkirion-
Igen, Sakurával kapcsolatban igazad van, rá lehet fogni, hogy Kaguya menekült, nem figyelt.
Exkirion, én inkább a Kakashi hírtelen Rikodu erőt, PS-t és Kamui Raikiri-t kap dologra gondoltam. Maga a taktikai rész és a csapatmunka rendben volt, de az, hogy Obito visszajön a halálból és beleszáll Kakashi-ba nekem egy kicsit sok volt.  >.<#
Teljesen egyetértek.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Venator
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 47


« Válasz #9940 Dátum: 14 aug 20, 10:53:39 »

Ha Obito-nak nem volt akkor szerinted Kakashi-nak hogy van most?

Failból (szerintem)

Talán mert Obito már fejezettel ezelőtt volt a 10 farkú hordozója, az bőven Rikudou ereje.

Nem, az a Szent fa ereje, Rikudou pont ez ellen harcolt még anno a testvérével az oldalán. Rikudo nem skizofrén, hogy saját magával küzdjön.

Obito, ha rémlik magáévá tett egy keveset belőle. A Juubi jinchuurikije pedig azért nem hal meg mert nála marad egy kevés, ez már el lett mondva, mi ebben a meglepő?
De mikor? Azon az állásponton vagyok, mint Mach5. Egyedül Naruto és Sasuke találkozott vele, hogy adjon neki. Obito pedig nem lophatott Rikudotól. Az egyedtlen erő, ami Rikudoutól származott, és megvolt Obito-nak, az a Rinnegan, de azt is elvesztette.
Juubi Jinchuuriki ≠ Rikudo ereje
(bár persze meglehet, hogy én olvastam félre, de akárhogy gondolkodom, nem erre lyukadok ki)

Szerintem nem lesz még vége, és Kakashitól elbúcsúzunk, mert eltűnt a Susanoo-ja. Tudom, hogy ez nem bizonyíték, de ebben reménykedem. És akkor jöhetnek a Hokagék.

Ha visszaemlékszem, akkor kb. minden "főgonosz" elleni harc úgy lett befejezve, hogy a "jók" mindenüket elhasználták, nem tudták volna folytatni a harcot. + ők maguk is elég lestrapáltá váltak. (lásd a rengeteg karcnyom az arcukon) Narutoék pedig még elég jól állnak mind chakraügyileg, mint egészségügyileg. Úgyhogy itt még bőven nincs vége.
Bár Naruto chakrája végtelennek tűnik (Kurama úgy tölti, ahogy akarja), de szerintem az utolsó támadást jelezni fogja valamiféle "ha ez nem sikerül, akkor mind itt halunk" megjegyzés.

FRISSÍTÉS:
de az, hogy Obito visszajön a halálból és beleszáll Kakashi-ba nekem egy kicsit sok volt.  >.<#

Szigorú értelemben véve nem jött vissza a halálból. A "túlvilágról" csak Kakashi elméjébe teleportálta magát, nem pedig az "élők világába". És az a két világ, ilyen spirituális vagy mit tudom én milyen világ, úgyhogy azok elképzelhető, hogy össze vannak kötve valahogy, ami a Kamui számára járható út.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 20, 11:02:00 írta Venator » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #9941 Dátum: 14 aug 20, 10:54:53 »

Exkirion, én inkább a Kakashi hírtelen Rikodu erőt, PS-t és Kamui Raikiri-t kap dologra gondoltam. Maga a taktikai rész és a csapatmunka rendben volt, de az, hogy Obito visszajön a halálból és beleszáll Kakashi-ba nekem egy kicsit sok volt.  >.<#

Tény, hogy a legutóbbi fejezet elég különös volt, de tisztán tányi szinten semmi olyan nem történt, ami ellentmondana, a világ eddig felállított szabályrendszerének. Dan-t is láttuk már szellemként odajönni egy jutsuval, Rikudo is visszajött a halálból, Orochimaru is már vagy 3x meghalt és egy ilyen 5x5 cm-es pecsétből újra előjött és Jiraya is felélesztette magát egy kis időre csak az akaraterejével, miután megállt a szive, szóval most az, hogy ilyes spectrális, alaktalan valamiként Obito 1mp-re visszaküldte magát valahogy, hogy még Kakashinak odaadja egy időre a megmaradt chakráját...
Kakashi Susano'o-ja meg jó eséllyel Sasuke copyja, csak kicsit alakította a külsejét (lásd: kutyafejes föld fal).

Juubi Jichuriki ≠ Rikudo ereje
(bár persze meglehet, hogy én olvastam félre, de akárhogy gondolkodom, nem erre lyukadok ki)

De az részben. Különben nem lenne olyan botjuk meg olyan jeles rucijuk mint neki meg gudoudamájuk. (bár utóbbi lehet Kaguyához tartozik inkább)
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 20, 10:58:19 írta Exkirion » Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #9942 Dátum: 14 aug 20, 11:00:27 »

Innen is látszik, hogy Madara volt a legerősebb Uchiha, hisz míg Obitonak,Sasukenak kell a rikodou erejéből, hogy tökéletes Susanooval tolhassák addig Madaranak nem kellett.
Naplózva
Venator
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 47


« Válasz #9943 Dátum: 14 aug 20, 11:20:57 »

De az részben. Különben nem lenne olyan botjuk meg olyan jeles rucijuk mint neki meg gudoudamájuk. (bár utóbbi lehet Kaguyához tartozik inkább)

Elgondolkodtató. A bot meg a ruha tényleg kapcsolatot jelent, ebben igazad van.
Ezt úgy tudom elképzelni, hogy a Juubi egy különálló erő, ami (külsőleg) a botban meg a ruhában nyilvánul meg, és Rikudo is csak úgy kapta, mikor a Juubi Jinchuurikije lett, nem a sajátja. Madara, meg Obito szintúgy. Tehát Juubival jár a bot, meg a ruha, de Rikudo ereje nem, mert az nem része.

(Remélem még nem OFF)

FRISSÍTÉS:
Elnézésedet kell kérjem, mert rájöttem, hogy butaságot írtam, mivel ha nem a saját ereje lenne, akkor nem tudta volna odaadni Narutonak. Bár még mindig nem tudom, elképzelni, hogy milyen a kapcsolat Rikudo ereje és a Juubi ereje közt, de már nem tudok rá magyarázatot. Ezek szerint a te fejtegetésed a helytálló, de érdekelne, hogy hogyan képzeled pontosan? Mit értesz az alatt, hogy Rikudo ereje részben a Juubi ereje?
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 20, 16:43:47 írta Venator » Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #9944 Dátum: 14 aug 20, 11:45:45 »

Innen is látszik, hogy Madara volt a legerősebb Uchiha, hisz míg Obitonak,Sasukenak kell a rikodou erejéből, hogy tökéletes Susanooval tolhassák addig Madaranak nem kellett.

Nem biztos, hogy így van. Sasuke pl lábas Susano'ot is használt a találkozás előtt + itt http://www.mangareader.net/naruto/650/18 meglehetősen a PS-re hajaz a technikája. Ráadásul a bevont Kyuubi is szinte kiköpött Madara verzió volt.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 20, 11:46:33 írta Aizen » Naplózva
Oldalak: 1 ... 661 662 [663] 664 665 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!