24 máj 25, 21:48:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 638 639 [640] 641 642 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1745828 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
naspolya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



« Válasz #9585 Dátum: 14 júl 02, 16:46:53 »

Hmm érdekes Hagoromo megint megjelent? Na erre kíváncsi vagyok mit fog csinálni. Vajon feltámasztja a Kagékat? Nevet

Ha feltámadnak, ők is mennek a levesbe (genjutsu)
Naplózva

dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #9586 Dátum: 14 júl 02, 16:54:38 »

Nem igazán, a hold eltűnt az égről, Kakashiék is lazán mozogtak.Jó kérdés, akik eddig genjutsuba voltak, azokkal mivan, de ők valószínűleg ott maradtak  Nevet
Naplózva

shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #9587 Dátum: 14 júl 02, 18:52:47 »

De miért lenne jobb, ha feltámasztaná őket, így legalább nem tudja Kaguya kinyírni őket. Tudom valamivel erősebbek lennének élő testben, de nem hiszem, hogy sokat számítana.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9588 Dátum: 14 júl 02, 19:01:59 »

De miért lenne jobb, ha feltámasztaná őket, így legalább nem tudja Kaguya kinyírni őket. Tudom valamivel erősebbek lennének élő testben, de nem hiszem, hogy sokat számítana.

Madara ellen se mentek semmire hiába Edosok szóval. Nevet
Egyébként viccnek szántam a feltámasztást. Szerintem itt más fog bekövetkezni mégpedig hogy Hashi génjeit egyesíteni akarja Narutoval hisz mindketten ugyan azok fiú reinkarnációi. Vagy legalábbis valami hasonló dolog lesz. Annak nem sok értelmét látom hogy 10-en nekimennek Kaguyának ha közben Sóska és Naruto birtokolja azt az erőt amit Rikudouék.

Obito 2 mangekyouval kb a legdúőrvább karakter a szériában. hajrá Kaguya, próbáld megütni Nevet (Madarának is jól ment Nevet)

Ráadásul így még arra is van esély, hogy esetleg láthatjuk Obito Susano'o-ját, amire én személy szerint baromi kiváncsi lennék.

Ezen jót nevettem jó kis idegölő harc lehetne ez Kaguyának majd. Nevet
susano'o-ra én is kíváncsi vagyok.
Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #9589 Dátum: 14 júl 02, 19:15:10 »

Én még azt se tartom kizártnak, hogy most hagaromo segítségével valamelyik hokage kap valami power upot, valamint, hogy Madara-t valahogy feltámasztják és akkor Madara+Edo hokagek is mennek kaguya ellen.. Nevet
Ha már Obito is jófiú lett aztán ő is most kaguya ellen tolja akkor kinézem kishimotoból ezt is. Amúgy lehet, hogy kabuto is él még nem? Hisz amikor harcolt Itachiék ellen akkor megbírta azt oldani, hogy ne lásson kabuto és így szem genjutsuk nem hatnak rá, szóval lehet mugen tsukuyomival is ezt megcsinálta és akkor lenne egy Kabuto+Madara+Naruto+Sasuke+Obito+Kakashi+Sakura+Edo Hokagek vs Kaguya harc. Mondjuk Kaguya erős, de ennyi meg ilyen emberek ellen kikapna szerintem, főleg ha az a Madara megy ellene akibe benne volt a jinchurikii nagy része.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #9590 Dátum: 14 júl 02, 19:18:32 »

Obito susanno lehetőségről meg is feledkeztem az elején.
Valóban elég badass lehet,főleg ha közbe marad ereje teleportálni is.

Mi lett volna ha Minatotól megtanulta volna Flyring Raijint és együtt hasznáná a Mangekyojával? Gondolkozik
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #9591 Dátum: 14 júl 02, 19:33:34 »

Ha már Obito is jófiú lett aztán ő is most kaguya ellen tolja akkor kinézem kishimotoból ezt is.

Az ilyen kommentektől a falra mászom.

Három dolog.

1. Ezt most totál úgy írtad, mintha ez valami abszolút érthetetlen csavar lett volna, ami csak úgy randomra történt a lehető leggonoszabb karakterrel a szériában, annak ellenére, hogy ez többé kevésbé selythető volt és meglehetősen alaposan el lett magyarázva.
2. Obito sosem volt igazából gonosz, csak egy kiábrándult és elkeseredett személy, aki próbálta a múltbéli hibáit másokon kersztül validálni, miközben menekült a valóság elől, ahelyett, hogy elfogadta volna. Mindezt azért mert soha senki nem volt ott mellette, amikor szüksége lett volna rájuk, helyett egy dilis 150 éves nagypapi agymosást tartott neki.
3. Obito most sem különösebben jó fiú, a "veluk van" sokkal helyesebb kifejezés. Oké segít nekik, mert lélekben fel akarja menteni magát utólag, de ő maga mondta, hogy tekintsék ellenségnek (Sakurának) és ne köszönjenek meg neki semmit. (Most Narutonak)
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 02, 19:34:23 írta Exkirion » Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #9592 Dátum: 14 júl 02, 20:14:30 »

Idézet
1. Ezt most totál úgy írtad, mintha ez valami abszolút érthetetlen csavar lett volna, ami csak úgy randomra történt a lehető leggonoszabb karakterrel a szériában, annak ellenére, hogy ez többé kevésbé selythető volt és meglehetősen alaposan el lett magyarázva.
2. Obito sosem volt igazából gonosz, csak egy kiábrándult és elkeseredett személy, aki próbálta a múltbéli hibáit másokon kersztül validálni, miközben menekült a valóság elől, ahelyett, hogy elfogadta volna. Mindezt azért mert soha senki nem volt ott mellette, amikor szüksége lett volna rájuk, helyett egy dilis 150 éves nagypapi agymosást tartott neki.
3. Obito most sem különösebben jó fiú, a "veluk van" sokkal helyesebb kifejezés. Oké segít nekik, mert lélekben fel akarja menteni magát utólag, de ő maga mondta, hogy tekintsék ellenségnek (Sakurának) és ne köszönjenek meg neki semmit. (Most Narutonak)

Tök nyolc, hogy érthetetlen csavar vagy nem, ha egyszerűen most narutoéknak segít miközben nem rég ott mészárolta a többieket, az egy dolog, hogy tudni lehetett, hogy majd ő is megtér mint eddig a kabuto,orochimaru,pein (szóval mindenki).
Az meg, hogy sose volt igazából gonosz ennyi erővel elmondhatjuk a naruto összes karakteréről mert mindegyikről kiderült, hogy jaj ez azért lett ilyen jaj az azért, tiszta gonosz nem volt eddig soha még narutoba.
Nem értem miért mászol falra ilyen kommentekből amikor sima naruto óta minden "gonosz" valahogyan megtér, egyedül Madara nem tért még meg, de kitudja mit alkot vele kishimoto még.. Nevet Kétlem, hogy az egyik legerősebb személyt a naruto világba pár képkockába elintézik.
Naplózva
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #9593 Dátum: 14 júl 02, 20:23:09 »

Kaguya asszonyság dimenziókba történő ugrálását úgyis Obito fogja el-kamuizgatni, immáron két mangekyou sharingannal. Ez lesz szerintem Obito funkciója. Aztán mikor majd jól időzítenek, időben Narutóékhoz teleportálja, akik majd valamilyen jutsuval lezúzzák az Ufónyuszit. És tuti, hogy a hokagék is be fognak még szállni a buliba. Valamint, azt is kinézem Kishi-től, hogy benyom majd egy olyat, hogy Minato + a két egykori tanítványa, Obito és Kakashi együtt nyomatnak valami támadást, a régi szép idők emlékére.  Gondolkozik

Idézet
Tök nyolc, hogy érthetetlen csavar vagy nem, ha egyszerűen most narutoéknak segít miközben nem rég ott mészárolta a többieket, az egy dolog, hogy tudni lehetett, hogy majd ő is megtér mint eddig a kabuto,orochimaru,pein (szóval mindenki).
Az meg, hogy sose volt igazából gonosz ennyi erővel elmondhatjuk a naruto összes karakteréről mert mindegyikről kiderült, hogy jaj ez azért lett ilyen jaj az azért, tiszta gonosz nem volt eddig soha még narutoba.
Nem értem miért mászol falra ilyen kommentekből amikor sima naruto óta minden "gonosz" valahogyan megtér, egyedül Madara nem tért még meg, de kitudja mit alkot vele kishimoto még..  Nevet Kétlem, hogy az egyik legerősebb személyt a naruto világba pár képkockába elintézik.

Ezzel egyetértek.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 02, 20:25:26 írta Krisz7199 » Naplózva
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #9594 Dátum: 14 júl 02, 21:09:56 »

Tök nyolc, hogy érthetetlen csavar vagy nem, ha egyszerűen most narutoéknak segít miközben nem rég ott mészárolta a többieket, az egy dolog, hogy tudni lehetett, hogy majd ő is megtér mint eddig a kabuto,orochimaru,pein (szóval mindenki).
Az meg, hogy sose volt igazából gonosz ennyi erővel elmondhatjuk a naruto összes karakteréről mert mindegyikről kiderült, hogy jaj ez azért lett ilyen jaj az azért, tiszta gonosz nem volt eddig soha még narutoba.
Nem értem miért mászol falra ilyen kommentekből amikor sima naruto óta minden "gonosz" valahogyan megtér, egyedül Madara nem tért még meg, de kitudja mit alkot vele kishimoto még.. Nevet Kétlem, hogy az egyik legerősebb személyt a naruto világba pár képkockába elintézik.
Csak azt elfelejted, hogy Madara nem egy labilis lelki sérült, hanem egy hatalom mániás, egoista, aki még jelét sem mutatta bármiféle megbánásnak.

A mai rész meg elmegy, Obito „visszatérése” engem nem zavar
+ha villanta egy Susanoot az még jobb lenne (már ha van annyi chakrája) Mosolyog
Naplózva
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #9595 Dátum: 14 júl 02, 21:22:46 »

http://www.mangapanda.com/naruto/683/19
Itt a végén Obito nem azt mondja hogy Naruto előtt akar meg halni .?
Mert most így tökre rossz lenne eddig mindent meg úszott még azt is mikor azt mondta hogy ha kifogy a chakrája akkor kampec de Sakura meg szólal és minden rendben .
Szerintem a hokagéknak az lesz a szerepe hogy megmentsék az embereket és ebben fog segíteni Hagoromo oda adja a chakráját az elsőnek és így az első lesz olyan erős mint Madara volt mikor csapdába ejtette őket .De Madarának kampec ebből gondolva jobb alsó kép kocka : http://www.mangapanda.com/naruto/683/11 mert a megmaradt testből jött ki Hagoromo .
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #9596 Dátum: 14 júl 03, 07:15:47 »

Hmm érdekes Hagoromo megint megjelent? Na erre kíváncsi vagyok mit fog csinálni. Vajon feltámasztja a Kagékat? Nevet

Ha feltámadnak, ők is mennek a levesbe (genjutsu)

Nem, mert a Hold már nem ragyog. Sasukéék is azt várták ki a Susanoo alatt, hogy a ragyogás alábbhagyjon.

De miért lenne jobb, ha feltámasztaná őket, így legalább nem tudja Kaguya kinyírni őket. Tudom valamivel erősebbek lennének élő testben, de nem hiszem, hogy sokat számítana.

Valszeg Kaguya is rendelkezik a ninjutsu megszüntetésének tudományával. De persze nem biztos.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #9597 Dátum: 14 júl 03, 07:28:07 »

Rendelkezik mert Sasuke fekete tüzét is eltüntette
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #9598 Dátum: 14 júl 03, 10:59:14 »

Pontosan nem azt mondanám hogy megszüneteti,inkább "megeszi".
Ha jól emlékszem fekete zetsu mondta hogy minden chakra alapú technikát el tud szívni.(Elméletileg)

Ui:Ha Kaguya maga a 'természet',akkor a természeti enerigák elszívása hogyan hatna jó pár remete móddal?
Naruto,Hashirama,Minato. Gondolkozik Plusz ha még páran ki tudnak szabadulni és fel lennének erősítve.
Naplózva

naspolya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



« Válasz #9599 Dátum: 14 júl 03, 12:19:17 »

Olyan chakralöketet kellene adni neki, amivel már nem tud elbírni és egyszerűen szétdurranna Kaguya. Vagy annyira felmenne a vérnyomása a sok beáramló chakrától, hogy szívrohamot kapna (bár a Naruto világában még kettéhasított agyvelővel is élhetsz teljes életet, nem hogy egy infarktus után..)
Naplózva

Oldalak: 1 ... 638 639 [640] 641 642 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!