24 máj 25, 20:14:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 620 621 [622] 623 624 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1745659 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Izeke94
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23



« Válasz #9315 Dátum: 14 jún 07, 17:08:27 »

Ha mindenkiből zetsu lesz, akkor már nem fogják tovább rombolni a földet.
Hát én nagyon remélem, hogy nem egy ilyennel rukkolnak majd elő, hogy "akkor nem tudják tovább rombólni a Földet". Lol.... ez úgy ahogy van baromság. Ember még atomfegyverekkel se tudná tönkretenni a Földet, max saját magát pusztítaná ki, életet nem veszélyezteti a Földön az ember, csinálhatunk mi bármit, ha valamit jól elb...unk, akkor csak saját magunkkal tolunk ki mert azt érjük el hogy mi halunk ki.
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #9316 Dátum: 14 jún 07, 18:48:21 »

Ezt a sereget én sem értem mihez szükséges. Van egy ötletem ehhez, de ha az igaz vagy legalábbis hasonló lesz, akkor én megeszem az összes manga kötetet (már azért is, mert ez egy hatalmas b******g)

Szóval mi van, ha a fehér zetsu sereg mások ellen kell, akik más bolygókról jöttek és az az Istenfa egy ősi idegen faj utolsó tagja, akik a mindenség kezdetekor születtek meg és nekik hatalmas erejük volt. Kaguya elment a Föld bolygóra, mert ott volt lelhető az utolsó egyed abból az ősi fajból. Így ő isten lett, de et a többi hozzá hasonló idegen nem nézte jószemmel, ezért ellene fordultak és most emiatt kell neki a sereg. És akkor most a Kaguya küzdelem alatt ezek az űrlények is megjelennek és így az egész univerzummal kell harcolni, míg Naruto és Sasuke mindenkit legyőznek (vagy Naruto használ talk no jutsut) és majd kettejük közt a végén elötik, hogy ki lesz a mindenség istene (Naruto/Sasuke harc). És aztán mindörökre béke honol.

Tudom, oltári nagy hülyeség, de tényleg nem látom értelmét a zetsu seregnek, hacsak nem valami ilyesmi lesz.


Naplózva
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #9317 Dátum: 14 jún 07, 20:23:04 »

Én sem értem, hogy minek kell a sereg. De ha tényleg megint bejön a képbe egy újabb gonosz. Akkor Kishi papának üzenem, hogy manga rajzolás helyett inkább keressen valami másik munkát. Most már kezd nagyon erőltetetté válni ez a manga.
Naplózva
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #9318 Dátum: 14 jún 07, 21:02:00 »

Semmi baj, hogy nem csak a DB-ben jöttek mindig egyre erősebb ellenfelek, vagy PU-k, hanem kb minden harccal foglalkozó mangában/animében...

Sereg meg jó kérdés minek kell neki, lévén, ha csak nem tud módot a megerősítésükhöz, akkor semmire se megy velük. 1v1-ben egy képzettebb ninja lekaszabolja az ellene küldött Zetsut, a spóra jutsut leszámítva persze, na de az meg eg erős ninja ellen nem volt igazán feltartó erő, márpedig ha Kaguyának sereg kell valaki vagy valakik ellen, oda az ugyanúgy édeskevés.

tény, hogy akármelyik narutós oldal vs szekciójában 99% egyetértene azzal, hogy akármelyik főszereplő a kisujjával lenyomna 100000000 zetsut, viszont kanonálisan teljesen másképp történnek a dolgok, mint a rajongók elméjében
Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #9319 Dátum: 14 jún 08, 08:09:46 »

Vagy tegyük hozzá aki nem használ csakrát csak sima ember , annak viszont nem sok esélye van egy zetsu ellen.....
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #9320 Dátum: 14 jún 08, 09:05:44 »

De itt a lényeg: nem maradt ember az edósok és Narutóékon kívül. Mindenki más a jutsu hatása alá került és lassan fehér zetsukká válnak. Szóval ismét, minek kell neki egy sereg? Narutóékat elzárja x időre majd megpróbálja megöletni őket a zetsukkal (megint,ez hülyeség)?
Naplózva
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #9321 Dátum: 14 jún 08, 09:37:45 »

Narutoékat atomjaikra bontaná Kaguya, ha annyira akarná. Valószínűleg valami más terve van a Zetsukkal. Egy új faj kikésérletezése  ikszdé
Naplózva

Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #9322 Dátum: 14 jún 08, 09:56:44 »

Semmi baj, hogy nem csak a DB-ben jöttek mindig egyre erősebb ellenfelek, vagy PU-k, hanem kb minden harccal foglalkozó mangában/animében...

Sereg meg jó kérdés minek kell neki, lévén, ha csak nem tud módot a megerősítésükhöz, akkor semmire se megy velük. 1v1-ben egy képzettebb ninja lekaszabolja az ellene küldött Zetsut, a spóra jutsut leszámítva persze, na de az meg eg erős ninja ellen nem volt igazán feltartó erő, márpedig ha Kaguyának sereg kell valaki vagy valakik ellen, oda az ugyanúgy édeskevés.

Az egy dolog s nem is értem meg soha, hogy miért hurrognak más mangáknál, más kérdés, hogy amíg a többi shonen fight manga nem volt olyan témához kötve, aminél mindf*ck-ént hatottak az OP-nál OP-ébb ellenfelek és Michael Bay féle robbantások orrba-szájba, addig a Naruto nindzsás alaptémájához rohadtul nem illenek se a nyílt lovagi összecsapások, se a 100 km-es pusztítások, sem pedig ez a démon királynő plot.

Amúgy meg én szerintem már mindenki rájött, minek kell ennek a démon királynőnek hadsereg, s főleg miért éppen Birodalmi Zöldségosztagosok.

Azért, mert Kaguya valójában.... Lucy az Elden Lied-ből!

http://jellylemons.deviantart.com/art/Kaguya-443652363
http://www.mangareader.net/190-12703-2/elfen-lied/chapter-92.html

A sereg meg azért kell neki, mert háborút akar indítani a szomszédos bolygón tanyázó Nana és Mariko koalíció ellen, akik ellen még így is hatásosabb a Green Wars Army, mint egy rakás ember.

Ha már itt tartunk, valaki mondja el nekem, hogy miért kellett ezt az egész "chakra egy benga nagy fáról származik" dolgot bevezetni? Mert azért sejthető, hogy akik nem osztották Rikudo véleményét, azok nem álltak be az ő kis "vallásába", s akkor nekik és a leszármazottaiknak nincs chakra-juk? Star Wars Prequel Trilogy fail again! Szóval ahhoz, hogy nindzsa lehess, muszáj volt valamelyik ősödnek Rikudo tanítványának lenni, máskülönben szívtad? Nagyszerű.
Naplózva
Izeke94
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23



« Válasz #9323 Dátum: 14 jún 08, 09:58:47 »

Szerintem lesz egy új ellenség, ha csak az egymás konfliktusai ellen kellett volna, akkor nem kellenek a Zetsuk, elég a Tsukuyomi. így viszont esélyes...
Naplózva
Kynshara
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 7



« Válasz #9324 Dátum: 14 jún 08, 11:15:30 »

Arról lehet már tudni valamit, hogy mi az a jutsu, amit Hashirama adott Sasukénak ?
Vagy annak vajon lesz-e valami jelentősége?..
Naplózva
Reigun
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #9325 Dátum: 14 jún 08, 11:43:10 »

Ki tudja Nevet Elvileg az a senjutsu chakrára hat és megbénítja azt. Lehet majd Kaguya ellen használják fel Nevet
Naplózva
Aniwa-kun
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #9326 Dátum: 14 jún 10, 13:45:14 »

Ti most komolyan azon vagytok fennakadva, hogy Kaguya ufó szarvai miatt. Erről miért nem vitatkoztatok kakozou, deidara, kisame részeknél, mert azél nekik is vannak nem épp emberi tulajdonságaik
Naplózva
vakama08
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 81



« Válasz #9327 Dátum: 14 jún 10, 14:29:43 »

Ti most komolyan azon vagytok fennakadva, hogy Kaguya ufó szarvai miatt. Erről miért nem vitatkoztatok kakozou, deidara, kisame részeknél, mert azél nekik is vannak nem épp emberi tulajdonságaik

Egyetértek, az egész Akatsukit előlehet venni, hogy mennyire nem e világi tulajdonságokkal rendelkeznek:
Kisame konkrétan egy hibrid, félig cápa, félig ember.
Sasori meg még elvetemültebb volt, mint bármely más bábhasználó: az egész teste egy nagy báb volt és egy pohárnyi emberi része volt kb.
Deidara kezein meg szájak nőttek, amik az agyagot kicsit megdolgozták, hogy robbanjon, illetve a mellkasa baloldalán is virított egy mosoly.
Kakuzu meg szíveket lopott, hogy meghosszabítsa az életét, illetve a szövetei is birtokba tudták venni a szíveket és önálló életet tudtak élni.
Hidan meg egy olyan vallást gyakorolt, aminek köszönhetően halhatatlan, ellene is csak az ér valamit, ha felgyújtod és hagyod szénné égni (inkább porrá, mert még a végén a szén elkezd pofázni neked, hogy így Jashin-sama, úgy Jashin-sama [bár Hidan nem a külseje miatt volt HÚHA, de szerintem ő sem maradhat ki a sorból, főleg nem azok után, mikor a bőre megváltozik a Jutsuja használata során]).

Lehet kiakadni Kaguya szarvain, de jelenleg ipari tanuló az Akatsukihoz képest, ahol még embertelenebb tagok voltak, mint ő.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 10, 14:31:34 írta vakama08 » Naplózva
Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #9328 Dátum: 14 jún 10, 15:10:46 »

Amúgy eddig az összes 10 farkú jichurikinek szarva nőtt igazából ezért Kaguya se tér el tőlük semmiben(max csak abban a hosszú hajában  ikszdé)! Meg amúgy a Naruto világa tele van furcsábbnál furcsább szerzetekkel!!!  ikszdé ikszdé ikszdé
Naplózva
csaba1992
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #9329 Dátum: 14 jún 10, 19:05:32 »

sztem ezeken nem kell meglepődnünk,elvégre a Naruto világában az emberek tüzet,vizet fújnak,vízen járnak.

De a legfurcsább szerzet mégiscsak Zetsu,nem csak külsőre,hanem a kannibál életmódja miatt.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 10, 19:32:30 írta csaba1992 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 620 621 [622] 623 624 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!