24 máj 26, 03:27:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 580 581 [582] 583 584 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1746488 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #8715 Dátum: 14 ápr 24, 20:48:24 »

A kinőni nálam is azt jelenti Nevet
Nem tudom. Szerintem egy idő után simán ki lehet nőni bármit. Az ember változik, már nem tetszik az ami régen tetszett. Vagy már, mert azóta több tapasztalatom van, már nem tudom komolyan venni.
Amúgy néha elgondolkodom rajta, hogy velem van-e a baj. Általában szoktam adni mások véleményére azokban a dolgokban, amiket "fogyasztok". Sorozatok, filmek, mangák, könyvek, animék, játékok. Sőt, általában csak a minőségi dolgokat szeretem. De mégis, itt írhat bárki bármit, nekem ez a manga tetszik. Bejön. Elvakult fan lennék? De a hibáit is látom a sztorinak, látom azt is, ha valami csak időhúzás, ráerőltetés. De mindezek ellenére még is szeretem. Ez van.
De persze megértem azt is, ha valakinek nem tetszik.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8716 Dátum: 14 ápr 24, 20:57:21 »

...
Amúgy van valaki itt aki rászánna az időt és elmagyarázná nekem hogy hogy tetszhet ez itt embereknek? Komolyan eljutottam arra a szintre hogy egyszerűen fel nem tudom fogni a dolgot. Nevet
Egyszerű. Az emberek nem egyformák. Szerencsére.
Oh, köszi a választ ez most elég sokat segített Mosolyog Kedves, hogy ily segítőkész vagy.

Nos én személy szerint sosem egy fejezetet evaluálok, hogy tetszik-e vagy sem, hanem az eseményeket összeségében. Most az, hogy milyen gyorsan tépte ki kakashi szemét... Egy olyan karakterről beszélük, aki villámokat szór és a láthatatlan alteregójával rugdossa tökön az ellenfelét és meteor módjára közelekedik, valamint meteorokat szór plusz tud repülni....
Ez a szemkitépés csak egy a sok nyomorom közül, van itt más elég ami legalább ennyire zavar. A szupererők önmagukba nem tesznek még gyerekessé egy történetet( Sandman-t olvasd el, Neil Gaiman), az X-ment se azért nézed mert 'Jé, bazzeg, karmai vannak!" hanem a karakterek, a történet miatt. A karom csak dísz, menő, de nem az viszi el a dolgot a hátán.

Hogy lehet egy mangát kinőni? Ez szerintem ugyan az, mint a pokemon játék. Az ilyesmit nem nagyon lehet kinőni, mert nem kor specifikus, hanem érdeklődésirányult. Ha valaki szereti a harcolós sorozatokat, akkor fog neki tetszeni, ha viszont inkább csak a romantikusakat (van ilyen ismerősöm), akkor nem neki való.
Nem én nőttem ki a mangát, hanem az múlta alul önmagát véleményem szerint. Úgy értem, ha a Sámán Király, Soul Eater vagy Code Breaker még futna(vagy ha a Gintama manga formátumban olvasható lenne) akkor lelkesen várnék pár heteket hogy behozhassam aztán a lemaradásom, mint ahogy azt a Kuroshitsujival játszom. Mert ami még jó azt olvasom. Mondjuk be kell valljam, egy éve nem néztem semmi animét a Gintama és a Ghosts in the Shell movie-n kívül, mikor régen egy nap nem telt el anime nélkül, szóval szerintem teljesen kinőhető a dolog.

...
Már miért ne lehetne kinőni? Már nem tudja komolyan venni, és ez szerintem nem a manga hibája, és még csak nem is az övé. Egyszerűen már más érdekli.
Régen (nagyon régen Nevet) szerettem a pokemont. Most már azon röhögök, hogy hogyan lehet ezt nézni. Tiszta sor, nem?
A manga hibája, az elejét még mindig komolyan tudom venni Nevet De amúgy ja, egyet értek, én is pl szerettem régen a Teletabkikat, aztán ma már elkezd lerohadni az agyam ha néznem kell.

De akkor is rokonok nem? Mosolyog Jó, persze, amúgy értem. Olyan minimális a vérrokonságuk, hogy szinte elhanyagolható.

Hogy miért tetszik? Igazából fogalmam sincs. Nekem soha nem volt bajom, ha valami irreálisnak tűnik, ha később meg lesz magyarázva. Madara erejét azt hiszem nem kell magyarázni. Megérte, azt is, hogy ha valakinek ez már túl sok, nem tetszik. Én speciel mindig is így képzeltem el a fő-fő ellenséget. Tehát örülök, mint majom a farkának Nevet Az egyedüli bajom akkor van, ha valami unalmas, vontatott, ugyanaz ismétlődik, és tíz fejezet elmúltával arra jövök rá, hogy jé, nem haladtunk előre semmit, és az elmúlt tíz fejezetet össze tudom foglalni kb. 3 mondatban. Na az baj. De erre is csak akkor jövök rá, ha egy lépéssel hátrébb megyek, és nem csak az éppen aktuális fejezetet szemlélem.
Akárhogy is nézem, az elmúlt tíz fejezetet nem tudom összefoglalni 3 mondatban. Szerintem jók voltak, pörgősek, logikusak (általában...), de mégis grandiózusak, ja és egy-két igazi (az én megítélésem szerinti) epic fejezet is becsúszott. Nekem nem kell ennél több.

Nem lehet, hogy te csak egyszerűen kinőtted ezt a mangát? És ezért márt nem is tudod élvezni,  pláne nem beleélni magad?

Ez eddig a legjobb válasz amit kaptam(Chakráé után, az is sokat segített), még ha én nyílván nem gondolom így és totálisan nem értek egyet. Nevet De jól elmagyaráztad - bár a kinövés még mindig nem jó ez esetben Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #8717 Dátum: 14 ápr 24, 22:52:04 »

Csak kicsit meglepő hogy Naruto olyan elemeket használ amit eddig nem bírt .De érthető mert nem a saját chakrájával csinálja hanem a bijukk chakrájával .De azért meglep Naruto mert eddig mindig kelet 1 vagy 2 árnyék klón a saringanhoz és a rasen surikenhez , legalább útól érte a az apját ezzel .
Naplózva
trafo90
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


« Válasz #8718 Dátum: 14 ápr 24, 23:03:48 »

Tényleg, Tenten mit tököl még a Rikudou sennin fegyvereivel? Odaathatná már a duónak, hogy lepecsételjék Marist.
Naplózva
KetZee
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 83



« Válasz #8719 Dátum: 14 ápr 24, 23:58:07 »

De azért meglep Naruto mert eddig mindig kelet 1 vagy 2 árnyék klón a saringanhoz és a rasen surikenhez , legalább útól érte a az apját ezzel .

Mivaaaaaaaaan? Nevet Ez most feldobta az éjjelem esküszöm xD
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8720 Dátum: 14 ápr 25, 00:02:16 »

Helyesírás még hagyján de hogy Narutonak sharingan. smirksweat
Mind1 este már bárki hibázhat.
Vegyük úgy sima Rasenganokra gondoltál. kacsint
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8721 Dátum: 14 ápr 25, 00:07:33 »

...
Amúgy van valaki itt aki rászánna az időt és elmagyarázná nekem hogy hogy tetszhet ez itt embereknek? Komolyan eljutottam arra a szintre hogy egyszerűen fel nem tudom fogni a dolgot. Nevet
Egyszerű. Az emberek nem egyformák. Szerencsére.
Oh, köszi a választ ez most elég sokat segített Mosolyog Kedves, hogy ily segítőkész vagy.
...

Nagyon szívesen. Vannak egyszerű kérdések, bonyolult kérdések, megválaszolhatatlan kérdések, és olyanok, amelyekre csak ilyen választ lehet adni.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #8722 Dátum: 14 ápr 25, 00:51:22 »

...
Amúgy van valaki itt aki rászánna az időt és elmagyarázná nekem hogy hogy tetszhet ez itt embereknek? Komolyan eljutottam arra a szintre hogy egyszerűen fel nem tudom fogni a dolgot. Nevet
Egyszerű. Az emberek nem egyformák. Szerencsére.
Oh, köszi a választ ez most elég sokat segített Mosolyog Kedves, hogy ily segítőkész vagy.
...

Nagyon szívesen. Vannak egyszerű kérdések, bonyolult kérdések, megválaszolhatatlan kérdések, és olyanok, amelyekre csak ilyen választ lehet adni.

Amúgy igen, ha talán nem azt kérnéd, hogy magyarázzuk meg, hogy NEKED mért nem tetszik valami, akkor lehet válaszolni is lehetne.

Több ember is válaszolt az első kérdésedre és neked szinte egyik válasz se felelt meg azon kívül, aki 10 sorba azt fejtette ki, hogy "mert csak".

Szóval ezek alapján neked nem a mi válaszunk kell, hanem a sajátod, amit rajtunk keresel. Ha nem így lenne már megkaptad volna a választ.
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #8723 Dátum: 14 ápr 25, 04:18:08 »

Akárhogy is nézem, azt kérdezte, hogy hogyan tetszhet ez még valakinek. Én leírtam a saját véleményemet, ami persze lehetne sokkal bővebb, de nem mentem bele olyan dolgokba, hogy bejön a világa, a harcok kidolgozottak, stb. Általában mindenki ezeket említi meg első helyen, ha okokat kérdeznek, hogy miért is tetszik a Naruto. De akárhogy is, azért a kommentemben több minden dolog is volt, nem csak az, hogy "mert csak". De nem fogok megsértődni Nevet
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8724 Dátum: 14 ápr 25, 05:37:48 »

...
Amúgy van valaki itt aki rászánna az időt és elmagyarázná nekem hogy hogy tetszhet ez itt embereknek? Komolyan eljutottam arra a szintre hogy egyszerűen fel nem tudom fogni a dolgot. Nevet
Egyszerű. Az emberek nem egyformák. Szerencsére.
Oh, köszi a választ ez most elég sokat segített Mosolyog Kedves, hogy ily segítőkész vagy.
...
Nagyon szívesen. Vannak egyszerű kérdések, bonyolult kérdések, megválaszolhatatlan kérdések, és olyanok, amelyekre csak ilyen választ lehet adni.
Nem értem miért kapom ezt, tényleg nagyon hasznos volt és őszintén hálám még sokáig üldözni fog Mosolyog


...
Több ember is válaszolt az első kérdésedre és neked szinte egyik válasz se felelt meg azon kívül, aki 10 sorba azt fejtette ki, hogy "mert csak".

Szóval ezek alapján neked nem a mi válaszunk kell, hanem a sajátod, amit rajtunk keresel. Ha nem így lenne már megkaptad volna a választ.

Ha megfigyelted, én azokra kommentjeidre illetve azokra a részeikre válaszoltam mikben azt próbáltad megtippelni nekem miért nem tetszik/mi lehet az oka ennek Nevet Jon meg arra, ahogy miért élvezi még mindig a mangát, amivel még ha egyet se értek, tekintve hogy a kérdésemre válaszolt, nyilvánvalóan ez a legrelevánsabb válasz számomra.

Én pontosan tudom mi NEM tetszik benne, nem kell magyarázni Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8725 Dátum: 14 ápr 25, 05:41:03 »

Pont azért, mert 50-50%, hogy komolyan beszéltél / cinizáltál. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #8726 Dátum: 14 ápr 25, 05:58:18 »

Igen úgy akartam,de tanulva a hibámból jobban oda figyelek legközelebb .
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8727 Dátum: 14 ápr 25, 15:28:38 »

Csak kicsit meglepő hogy Naruto olyan elemeket használ amit eddig nem bírt .De érthető mert nem a saját chakrájával csinálja hanem a bijukk chakrájával .De azért meglep Naruto mert eddig mindig kelet 1 vagy 2 árnyék klón a saringanhoz és a rasen surikenhez , legalább útól érte a az apját ezzel .

Most a bakidra nem térek ki én is más megtette. De amúgy mi ezen a meglepő? Fejlődött, ennyi. Most már Kurama is 100%-ig támogatja, őst minden bijuu, plusz ott a Rikudou erő is amit kapott. Ezen a szinten már felesleges a klónozgatás mert akkora ereje van mind a 3-nak hogy szimplán csak nekiugranak egymásnak és az nyer aki jobb technikát dob be ennyi. Nevet
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8728 Dátum: 14 ápr 25, 17:24:06 »

Vagy pedig az aki jobban Szemez a másikkal! Nevet
Kíváncsi vagyok vajon a maradék 7 Bijuu technikáját is el tudja-e majd lőni,vagy arra már vége lesz. Gondolkozik
Addig még nem is furcsa amíg nem kezdi el ezeket is keverni.
Naplózva

csaba1992
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #8729 Dátum: 14 ápr 25, 18:27:31 »

én többi bijuu technikában nem vagyok biztos,legalábbis,elemi rasenganban meg shurikenben,

futton:rasenshuriken ,ilyet megnéznék,asszem ez a pára elem vagy párolgás elem,Isobu chakrájából lehetne,talán ő is ezzel hozott létre ködöt ,bár az az anime verzióban volt csak.

vagy shakuton rasenshuriken,ezt a shakuton elemet az a Pakura csaj használta homokfalvából,egyébként mért hívják Naruto és Sasuke,rasenshuriken-kagutsuchi komboját shakuton eleműnek?

 mert azt tom hogy a shakuton elem a tüz meg a szél keveréke,és bár Naruto rasenshurikenje szél tipusu,a kagutsuchi meg az amateraszubol származik ,bár ugye pokol tipusu,kekkei genkainak számító elemet önmagában nem lehet létrehozni,ha jól tudom.

Azt is megnézném,ha Naruto adja bele rasengant,a senjutsu chakrát,sasuke meg az amateraszut,és kész lenne az enton:rasenshuriken Nevet

Most vettem csak észre Naruto a láva rasenshurikent meg a mágnes rasengant,egy kézzel csinálta,pedig nem volt se klónja se plusz karjai.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 25, 18:50:52 írta csaba1992 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 580 581 [582] 583 584 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!