24 máj 25, 22:49:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 568 569 [570] 571 572 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1745946 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
csaba1992
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #8535 Dátum: 14 ápr 16, 15:11:44 »

biztos a legelső angol fordításból lett magyarra fordítva ott Night moth volt a címe,de az angolok javítottak a fordításon és akkor lett Night Guy.
Naplózva
Mianevem
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 9


« Válasz #8536 Dátum: 14 ápr 16, 15:12:27 »

Én inkább azt várom, hogy a harc után mi fog történni, az überbrutál tájrendezős csillagcsaták kevésbé hoznak lázba. De azért reménykedem, hogy közben is kapunk pár érdekes meglepetést. Lehetőség volna rá.
Naplózva
Nikolas
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #8537 Dátum: 14 ápr 16, 15:17:44 »

Na de megkapta az összes bijuu erejét, de azok bármikor adnak neki chakrát. Szóval naruto nem tudja az elemeiket használni, de mégis. (mivel bármikor adnak neki a bijuuk) és nem kell neki bijuu módban lennie ,h tudja használni a bijuuk erejét mivel mikor a rasen shurikent is csinálta akkor sem volt bijuu módba. Naruto pedig az öregtől a természeti energiát kapott, szerintem így kifogyhatatlan természeti energiája van. A gömbök meg szeritem is bijuu mód és sage módban jelennek csak meg.
Naplózva
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #8538 Dátum: 14 ápr 16, 15:30:05 »

Idézet
Na de megkapta az összes bijuu erejét, de azok bármikor adnak neki chakrát. Szóval naruto nem tudja az elemeiket használni, de mégis. (mivel bármikor adnak neki a bijuuk) és nem kell neki bijuu módban lennie ,h tudja használni a bijuuk erejét mivel mikor a rasen shurikent is csinálta akkor sem volt bijuu módba.

Hát dehogynem. Ha nincsen biju módban akkor csak is a saját chakráját használja, biju módban használja a biju chakrát. A rotációskapa epic shurikent pedig legtöbbször sennin módba használja, vagy biju módban. Tudja remete és biju mód nélkül is használni a rasenshurikent, csak akkor viszont nem tudja eldobni (lásd: Kakuzu elleni harc). Mindegy a bijuknak köszönhetően minden elemet tud használni szerintem, a 6farkú ha jól tudom, akkor sav elemet tudott használni, lehet hogy Narancs is tudja használni, ha megkéri a 6farkú csigabigát, hogy adjon neki chakrát.
Naplózva
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #8539 Dátum: 14 ápr 16, 15:55:51 »

Arra gondolt hogy az új senin módban Naruto palást nélkül használta Son erejét .Talán így majd minden bestia erejét tudja majd használni .Nekem csak most tűnt fel hogy Gai lába helyrejött .Szóval Naruto vissza varázsolta,de ahogy Gait megmentette úgy Méhet is meg menthetné .
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 16, 16:03:29 írta kurama95 » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #8540 Dátum: 14 ápr 16, 16:16:52 »

biztos a legelső angol fordításból lett magyarra fordítva ott Night moth volt a címe,de az angolok javítottak a fordításon és akkor lett Night Guy.

Nem, az angolok elb*szták a fordítást és így lett Night Guy. A Night Moth a helyes fordítás, vagyis "éjjeli moly". Ebből lett megszépítve lepkévé.

Gai minden technikája egy napszak + egy állat neve.

A heti fejezetről.

Huhh... Ez elég tömény lett azért.

-Naruto új külseje szerintem szuper, egyre több rajta  fekete, minden átalakulással Nevet
-Sasuke sharinneganja egy szemen elég váratlanul ért és még nagyon szokni kell, de várható volt a Rinnegan dolog.
-Obito nem tudom mit akar Sakurától, de ha azt nézzük, hogy az ellenségeként kéri, akkor az valószínűleg nem lesz szép végkimenetelű a számára.
-A Juubi lelke valószínűleg Kaguya: http://readms.com/r/naruto/673/2343/14
Ha tippelnem kéne neki az lett régen a sorsa, hogy megette a fa, vagy direkt egyé vált vele.
-Gai úgy tűnik ezt megúszta. Félig örülök is neki félig nem. Egyrészt szép halála lett volna, másrészt így is lábatlankodik, szóval hacsak naruto nem tud lábat is operálni, akkor azért nem úszta ezt meg ingyen és bár láthatja a fiatal leveleket felnőni, de ő maga valószínűleg búcsút mondhat a shinobiskodásnak. Szóval összességében nem rossz megoldás.
-Gaara és Naruto igyunk meg egy szövetségi szakét jelenete szerintem sokat elárul arról, hogy Naruto milyen sokat változott(nőtt). Nem az, hogy igent mondott, hanem az, hogy hogyan. Régen csak hülyén vigyorogva rávágta volna, hogy "simán" mindenféle komolyság nélkül.
-Madara fa módjára meg kíváncsi leszek.
-Ez a Limbo valószínűleg az a Jutsu, amivel Sasukét is elkapta korábban, ami így megdermeszt a helyeden.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 16, 16:30:09 írta Exkirion » Naplózva

csaba1992
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #8541 Dátum: 14 ápr 16, 16:27:09 »

hát én a japán cimét ,ami kanjikkal volt kiírva másoltam be a fordítóba ,az azt írta ki fordításnak hogy night guy,de most már mindegy.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #8542 Dátum: 14 ápr 16, 16:33:35 »

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/659/14 - ez a Rinbo/Limbo.

Más: szerintetek meddig fog ez a csata tartani? Illetve, vajon az erőviszonyok fognak még változni? Vagy a mostani felállással fognak harcolni végig?
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
csaba1992
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #8543 Dátum: 14 ápr 16, 16:34:21 »

most hogy Sasukénak lett Rinneganja,sztem ott van már neki a fa típus is,a tűz meg villám mellé,akkor megy a víz meg a föld is,a pokol típusú kekkei genkai mellé pedig a fa típusú.Már csak a szél kéne és akkor meg is van az 5 elem,mert elvileg a rinnegan használónak megy mind az 5:

"The holder of this dōjutsu has the potential to completely master all five basic nature transformations"
Naplózva
csaba1992
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #8544 Dátum: 14 ápr 16, 16:36:11 »

én 4-5 fejezetet gondolok,a harcra,de ott csak ők szerepeljenek,sztem Narutoék már nem igen változnak ami az erőt illeti,így is Sasukéval kiteszik Madara erejét.
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #8545 Dátum: 14 ápr 16, 16:46:01 »

Naruto bijuu formái közül ez az első, ami tetszik (mármint a lámpás módosok közül). Kicsit olyan utcai huligános ezzel a két rúddal Mosolyog. A következő fejezetekben várom, hogy mikor fog valami rajzolási hiba folytán Sasuke új bal szeme a jobba átvándorolni  ikszdé.
Kíváncsi vagyok az új szem erejére. Obito gondolom a következő részek egyikében tönkreteszi a rinneganját, vagy megpróbálja és ehhez kéri Sakura segítségét. Érdekes lesz a visszajutás, mert már eléggé elgyengült. Végül is nem lenne rossz nyughely neki a saját dimenziója, senki sem háborgatná.

Csaba1992, miért is lenne Sasukének fa eleme? Madara is csak a Hashi sejtek miatt tudja használni, nem a rinnegan miatt. Én is remélem, hogy nem húzzák a harcot 4-5 fejezetnél tovább és, hogy nem megy át fölösleges erőfitogtatásba.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
csaba1992
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #8546 Dátum: 14 ápr 16, 16:49:42 »

de Sasuke is csak azért rendelkezik rinnegannal mert Kabuto Hashirama sejtjeivel gyógyitotta.

"After receiving Hashirama Senju's cells from Kabuto, and meeting with Hagoromo Ōtsutsuki, Sasuke awakened the Rinnegan in his left eye."
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 16, 16:50:40 írta csaba1992 » Naplózva
Elkilor
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Válasz #8547 Dátum: 14 ápr 16, 16:51:43 »

Nagyon jó, hogy van még nyitott kérdés, több is. Többet említettetek már, de van saját ötletem is. Mosolyog Itt van például Kaguya, milyen ereje volt, mielőtt megette a gyümölcsöt? Egy átlagember volt ? Lehet, hogy a Byakugan az eredeti képessége volt ? Most pedig a Fa szólt Madarához, halllhatjuk beszélni talán. De lehetett az Kaguya a fából is.

Amúgy hol lehet Bee ? Ha nem kerülte el valami a figyelmem, akkor valahol a fában vagy Narutoban kell lennie.



 Ezek után látszik, hogy lehet még fokozni a mangát,  elismerésem Kishinek.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 16, 16:54:22 írta Elkilor » Naplózva
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #8548 Dátum: 14 ápr 16, 16:58:14 »

biztos a legelső angol fordításból lett magyarra fordítva ott Night moth volt a címe,de az angolok javítottak a fordításon és akkor lett Night Guy.

Nem, az angolok elb*szták a fordítást és így lett Night Guy. A Night Moth a helyes fordítás, vagyis "éjjeli moly". Ebből lett megszépítve lepkévé.

-Naruto új külseje szerintem szuper, egyre több rajta  fekete, minden átalakulással Nevet
-Sasuke sharinneganja egy szemen elég váratlanul ért és még nagyon szokni kell, de várható volt a Rinnegan dolog.
-Gai úgy tűnik ezt megúszta. Félig örülök is neki félig nem. Egyrészt szép halála lett volna, másrészt így is lábatlankodik, szóval hacsak naruto nem tud lábat is operálni, akkor azért nem úszta ezt meg ingyen és bár láthatja a fiatal leveleket felnőni, de ő maga valószínűleg búcsút mondhat a shinobiskodásnak. Szóval összességében nem rossz megoldás.
-Madara fa módjára meg kíváncsi leszek.
-Ez a Limbo valószínűleg az a Jutsu, amivel Sasukét is elkapta korábban, ami így megdermeszt a helyeden.

Az angolok néha sok mindent elcsesznek, volt, amikor konkrét lapokat felejtenek ki egyes mangáknál, de off lenne.

- Mivel a rajongók követelték, hogy legyen Sasuke-nak is Rinnegan-ja, függetlenül mennyit rontana a Rinnagan képéről, persze hogy kapott.
- Persze,hogy megúszta, sőt, ha visszaolvasol a kommentekben akkor láthatod, hogy Gai lábának semmi baja, megvan mindkettő.
- Már láthattad Madara-t Mokuton-nal, lásd 5 Szerencsétlen VS Madara.
- Limbo, lásd Jony97.

Nagyon jó, hogy van még nyitott kérdés, több is. Többet említettetek már, de van saját ötletem is. Mosolyog Itt van például Kaguya, milyen ereje volt, mielőtt megette a gyümölcsöt? Egy átlagember volt ? Lehet, hogy a Byakugan az eredeti képessége volt ? Most pedig a Fa szólt Madarához, halllhatjuk beszélni talán. De lehetett az Kaguya a fából is.

Amúgy hol lehet Bee ? Ha nem kerülte el valami a figyelmem, akkor valahol a fában vagy Narutoban kell lennie.



 Ezek után látszik, hogy lehet még fokozni a mangát,  elismerésem Kishinek.


Érdekes, hogy más mangáknál elvárod, hogy minden legyen megmagyarázva, még az is, ami már szemet kiszúróan egyértelmű.

Kishimoto facebook-on mondta, hogy "ha szépen kéritek, akkor a csápban lesz majd Bee, amit a polip-bika levágott bekebelezés előtt".

Lassan annyira epic a manga, hogy jöhet az újabb Rinne Tensei. Kérdés, ki süti el: Obito, Madara vagy Sasuke. De ahogyan elnézem ezt a "Naruto most már mindenre képes", lehet, hogy ő fog feltámasztósdit játszani.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #8549 Dátum: 14 ápr 16, 18:31:32 »

Ez a rész félig meglepett(youton rasen shuriken és kivágott fa) viszont az ujj forma nem, bár valóban így egy fiatal rikudo lett. Azért még egy sasu naruto fusio beleférhet.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Oldalak: 1 ... 568 569 [570] 571 572 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!