24 máj 26, 01:35:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 560 561 [562] 563 564 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1746328 alkalommal)
0 Felhasználó és 32 vendég van a témában
Don Diablo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #8415 Dátum: 14 ápr 09, 08:18:20 »

Kap Gai majd egy Zetsu lábat, és megvan oldva a probléma.kacsint
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #8416 Dátum: 14 ápr 09, 08:20:28 »

Jó kis fejezet volt ez. Nevet

Gai technikája elég látványosra sikeredett nem gondoltam volna Gai-ról,hogy ilyen kemény is tud lenni. Még Madara is mondta,hogy majdnem  megölte. smirksweat Madara-nál már rég nincsenek otthon szerintem,hogy a fél oldala levan szakadva,és még igyis Gai-t dicséri és kiakarja nyirni. smirksweat
És végre felébredt a két csipkerózsika is nagyon kiváncsi vagyok,hogy mit jelent a tenyerükön a hold meg a nap. Én eltudom képzelni,hogy Naruto-nak van gyógyitó ereje is,és igy talán Gai is túlélheti. Sasuke erejére kiváncsi leszek,de a kövi fejezetben remélem láthatjuk majd az erejüket.
A végén Naruto-nak olyan szeme volt,mint mikor használja a bölcs formát,és Kurama erejét is. Anno Nagato ellen is ilyen szeme volt,mikor találkozott Nagatoval a fában.
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #8417 Dátum: 14 ápr 09, 09:11:11 »

Remélem azért Gai nem fog hipp-hopp meggyógyulni és újra bírja majd a kapukat használni... Remélem örökre tolószékbe kerül vagy legalább bottal kelljen járnia, nem azért mert utálom, hanem azért mert ha ilyen erőt képes volt összehozni a nyolckapuval és be lett állítva, hogy halálos akkor nehogy már utána ő ugyan úgy szaladgáljon pár nap múlva mert meg lett gyógyítva. Amúgy Madara meg szerintem azért nevetgél össze-vissza, mert csak játszadozni akar Gaival függetlenül attól, hogy eléggé erős lett Gai, Madara még erősebb, szerintem még többet is tudd, mint amit eddig mutatott, ráadásul a regenerációs képessége is szerintem jobb, mint Hashiramáé.
Viszont Naruto,Sasuke eléggé nagy power upot kaphatott, mert Naruto lazán arrébb rúgta a Madarát és Madara eléggé meglepődött azon a technikán.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #8418 Dátum: 14 ápr 09, 10:09:15 »


Nem törik le. Benne a csontok összetörtek, amivel Tsunade puzzleözhet majd nyugdíjas éveiben, viszont az izom nem szakadt le.


Ha meg lesz magyarázva Naruto ereje, hogy ilyenre hogy volt képes, akkor részemről oké, így ez is csak Naruto nimbuszát emeli.

Ez:
http://www.mangapanda.com/naruto/672/16
Hagoromo bácsival megnéze a Tsubasa kapiány összes epizódját blu-rayen  Mosolyog

http://www.mangapanda.com/naruto/672/17
Már korábban is csinált csakra átadást. emlékeztek, mikor a rókabundát osztogatta. Csak ez úgymond kissé precízebb



« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 09, 10:12:36 írta Shiro » Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8419 Dátum: 14 ápr 09, 10:12:11 »

Azzal, hogy Hashirama még itt van, bármikor meggyógyíthatja akár az elveszett végtagokat is. Tudjuk, hogy ő képes rá de lehet, hogy Tsunade is. Itt a veszély szerintem nem a végtagok elveszítése fenyegette Gait hanem a halál a chakrarendszerének összeomlása miatt. Ezt a problémát viszont Naruto úgy látszik, hogy kiküszöbölte. Szóval nem kell amiatt aggódni vagy egyáltalán problémázni,hogy Gai meghalna.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8420 Dátum: 14 ápr 09, 10:58:26 »

Hashirama saját magát tudta regenerálni. Az messze nem biztos, hogy mást is meg tudna gyógyítani így.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Amyf23
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #8421 Dátum: 14 ápr 09, 11:19:57 »

Nagyon állat rész!! Király volt a sárkány, nem értem mit kellett molyozni:D Azért az elég durva, hogy egy ilyen támadás után nem semmisült meg Madara, az meg pláne hogy leszakadt a fél teste (tüdő,légutak annyi) de azért még simán dumál:D  Obitot még anno ez a támadás tuti kinyírta volna neki nem volt ilyen durva Senju ereje
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #8422 Dátum: 14 ápr 09, 11:43:42 »

N Király volt a sárkány, nem értem mit kellett molyozni:

Na szóval.
Az egy molylepke aki sárkányt szellent:
http://www.mangapanda.com/naruto/672/9

Aki pedig molylepkét hány
http://www.mangapanda.com/naruto/672/11

Természetesen a szellentő és a kihányott molylepke egy és ugyan az, ami paradoxonhoz vezet.

De ez magyarázza miért is hajlította meg a teret:
http://www.mangapanda.com/naruto/672/10
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 09, 12:08:56 írta Shiro » Naplózva

Amyf23
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #8423 Dátum: 14 ápr 09, 11:57:18 »

Érdekes... Visszautalva kiváncsi lennék arra is mi lett a 7 kardforgatoval Gai apjanak 8kapuja utan
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #8424 Dátum: 14 ápr 09, 13:30:50 »

Gai technikájáról csak nekem ugrott be ez? Nevet
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/3/3e/Pop3.jpg

Amúgy a röntgen képes sérülésekért nagy plusz pont!
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #8425 Dátum: 14 ápr 09, 13:34:59 »

Gai technikájáról csak nekem ugrott be ez? Nevet
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/3/3e/Pop3.jpg

Amúgy a röntgen képes sérülésekért nagy plusz pont!

Nekem ez!
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1.0-9/34625_139503259410232_1376912_n.jpg
Mosolyog)) pedig nem szeretem a focit Nevet
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8426 Dátum: 14 ápr 09, 14:00:48 »

Minden elismerésemet megérdemli Gai! bow
A mostani támadás előtt már el ismeri Madara hogy ő az eddigi legerősebb ellenfele(ennyit Hashiról). Nyelvesít
Ezek után még meg is lepi és hajszál híjján meg is öli.Konkrétan kiszállt a sárkány szájából >.<# Nyelvesít

Ebben a Goduu -damaban nem hiszem hogy olyan nagy erő lett volna,egy közel halott ellen bőven megtette volna az.Egyszerűen Naruto meglepete,továbbá egy ilyen intenzív harc ilyen károkkal azért egy kis időre kivett belőle.Nem is keveset.Mindezek ellenére nem kis teljesítmény hogy csak így visszarúgta.
A Regenerációja valóban elképesztő ütemű,de biztos megvolt az ára,arra az időre.+utóhatás.

Megvolt az apa-fiú találkozó bemutatása is.Vajon kakashi mióta hordja a maszkját,ha már alapból nem azzal született? ikszdé


Naruto szemének jó az am Sennin-Bijuu módban volt neki,csak most már önmagában is.Jobb mint ha Auto-rinnegant kapott volna.


Vajon ha Naruto ezzel a "nap" kézzel/jellel az életbe segít,akkor Sasuke holdja meg "átsegít" az életből? Gondolkozik
Elméletileg így meg is lehetne magyarázni hogy ha összeteszik a jel-es kezeiket akkor lesznek "egyesítve"!
Naplózva

Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #8427 Dátum: 14 ápr 09, 14:03:13 »

Csak annyit mond, h ő a legerősebb ellenfele aki Taijutsu-t használ.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #8428 Dátum: 14 ápr 09, 14:28:28 »

Ez a fejezet nem volt semmi.a röntgen képekért piros pont jár,és remélem ha gai nem is hal meg, de legalább örökre nyomorék marad.Naruto biju sage szeme érdekes, főleg hogy se palást nincs rajta, se pedig sennin körök a szeme alatt.Kakashi apja majdnem ugy néz ki mint maga kakashi, de ettől még érdekelne mi lehet a maszk alatt végre.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #8429 Dátum: 14 ápr 09, 16:38:26 »

Minden elismerésemet megérdemli Gai! bow
A mostani támadás előtt már el ismeri Madara hogy ő az eddigi legerősebb ellenfele(ennyit Hashiról). Nyelvesít
Ezek után még meg is lepi és hajszál híjján meg is öli.Konkrétan kiszállt a sárkány szájából >.<# Nyelvesít

Ebben a Goduu -damaban nem hiszem hogy olyan nagy erő lett volna,egy közel halott ellen bőven megtette volna az.Egyszerűen Naruto meglepete,továbbá egy ilyen intenzív harc ilyen károkkal azért egy kis időre kivett belőle.Nem is keveset.Mindezek ellenére nem kis teljesítmény hogy csak így visszarúgta.
A Regenerációja valóban elképesztő ütemű,de biztos megvolt az ára,arra az időre.+utóhatás.

Megvolt az apa-fiú találkozó bemutatása is.Vajon kakashi mióta hordja a maszkját,ha már alapból nem azzal született? ikszdé


Naruto szemének jó az am Sennin-Bijuu módban volt neki,csak most már önmagában is.Jobb mint ha Auto-rinnegant kapott volna.


Vajon ha Naruto ezzel a "nap" kézzel/jellel az életbe segít,akkor Sasuke holdja meg "átsegít" az életből? Gondolkozik
Elméletileg így meg is lehetne magyarázni hogy ha összeteszik a jel-es kezeiket akkor lesznek "egyesítve"!
Igen, az uchiha címer is ezt szimbolizálja, csak még ők sem tudják :-)
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Oldalak: 1 ... 560 561 [562] 563 564 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!