24 máj 25, 23:58:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 559 560 [561] 562 563 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1746004 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
wandor
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 57


« Válasz #8400 Dátum: 14 ápr 05, 23:36:54 »

Nem kívánok egy ember miatt kutatásba, régi fejezetek fellapozásába kezdeni.
Ez a véleményed. Pont.

Hogy ne legyen off: (egyik fejezetben még Gai harcol, aztán hirtelen ugrunk Rikuhoz..)

Nem hirtelen, a fejezet utolsó oldalán már Naruto belső világa szerepelt ahogy magáhoztér, beharangozván a helyszín-történetszál váltást.
Naplózva
Chilliboy
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 66



« Válasz #8401 Dátum: 14 ápr 06, 06:49:49 »

Én hátra lapoztam, de semmi... A Pain elleni csata elején említik. A Rinnengan miatt. Én ennyit találtam, tegnap délután, de még ma is megnézek valamit...  Nevet
Naplózva

Ez az Én ninja utam!
Pierre
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 139


« Válasz #8402 Dátum: 14 ápr 09, 06:55:52 »

http://www.mangareader.net/naruto/672 szép jó reggelt mindenkinek! Mosolyog
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #8403 Dátum: 14 ápr 09, 07:06:11 »

Hát ez nem volt semmi... Gai elképesztő technikát vitt be. Elképesztően látványos volt, még így mangán keresztül is.
A fejezet jó volt, nem volt olyan epic, mint az előző kettő, de nem volt rossz. Az hogy Naruto és Sasuke visszajött, nem nagy meglepetés, az erejükre kíváncsi vagyok. Az egyedüli, ami nagyon véleményes volt, az Naruto gyógyítása. Kíváncsi vagyok, a tenyerükön lévő holdnak és napnak milyen szerepe lesz. Gai így biztos, hogy túléli. De remélem, hogy valamilyen árat kell majd fizetnie, nem lesz minden következmények nélkül. Jobban örültem volna, ha meghal, de nem lett rossz ez a megoldás sem. Mindenképp jobb, mint hogy ha Sakuráék gyógyították volna meg. Ha meg lesz magyarázva Naruto ereje, hogy ilyenre hogy volt képes, akkor részemről oké, így ez is csak Naruto nimbuszát emeli.
Hát véleményes fejezet volt, már előre látom, hogy mi lesz itt, a fórumon.
Szerk: bocs, hogy ilyen össze-vissza lett a komment.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 09, 07:07:39 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #8404 Dátum: 14 ápr 09, 07:20:54 »

Hát ez nem volt semmi... Gai elképesztő technikát vitt be. Elképesztően látványos volt, még így mangán keresztül is.

Ja bakker, meghajlította a teret. Haggyál már, ez milyen Taijutsu? Hát még játékban, ha egyszer beleteszik.

Gai így biztos, hogy túléli. De remélem, hogy valamilyen árat kell majd fizetnie, nem lesz minden következmények nélkül.

Hát attól függ mit veszünk "ár"-nak, bár itt a második panelen:
http://www.mangapanda.com/naruto/672/15
Letörik a lába nem?

Ha meg lesz magyarázva Naruto ereje, hogy ilyenre hogy volt képes, akkor részemről oké, így ez is csak Naruto nimbuszát emeli.

Detto. Bár ha azt vesszül, hogy egy laza mozdulattal odébbrúgta sima Sage módban az edót is daráló labdacsot, akkor nem semmi powát kaphattak Hagoromo mestertől.
Naplózva

hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #8405 Dátum: 14 ápr 09, 07:26:05 »

Te jó ég. Nagyo durva volt Gai technikája  >.<#
Borzasztó volt látni Gai-t ilyen szörnyű állapotban. Amúgy azt hittem, hogy az élete lángja szépen lassan ki fog aludni és meghal. De mikor láttam, hogy Madara eldobja felé a gömböt már tudtam, hogy nem ez lesz.  smirksweat Pedig nagyon kellett volna ide ez a hősi halál.
Naruto meg Remete formában volt a végén?

Na mindenesetre számomra idáig volt érdekes a harc. Most lesz a Naruto és Sasuke Űbercharge kombó amire annyira nem vagyok kíváncsi. Mármint nem írom le innentől a sztorit erről szó sincsen, mert én is kíváncsi vagyok az erejükre.

Amúgy meg mondja már meg valaki, hogy hogy az istenbe pofázik ilyen lelkesen még Madara fél karral meg összetört bordákkal? Ráadásul Gai támadásának kb a szívét is szét kellett volna zúznia a látottak alapján  smirksweat
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #8406 Dátum: 14 ápr 09, 07:34:47 »

Madara egyértelműen nem teljesen százas most már. Szóval nem hiszem, hogy törődik azzal, hogy mennyire fáj épp a hiányzó baloldala.
Meg ha megnézed, dúrvábban regenerálódik, mint wolverine... Mire Naruto odaér már majdnem visszaépült az az oldala teljesen.

Azért elég kemény, hogy Gai kishíján megölte.
Naplózva

csaba1992
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #8407 Dátum: 14 ápr 09, 07:37:40 »

Gyorsan regenerálódik Madara biztos,asszem ugyanaz az gyógyító jutsuja mint Hashiramának,de hogy kikerekedett a szeme....
Naplózva
Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #8408 Dátum: 14 ápr 09, 07:38:23 »

Jó rész volt Mosolyog

Madara megint jó arc lett a végére, amikor örömmel az arcán elismerte Gait. Régóta nem tudtam már pozitívan nézni rá. Persze így is odaszúrta, hogy csak taijutsuról van szó Nevet

Gai lealázott mindenkit, egyszerűen nincs nála erősebb. Azt hittem, a shinjuut is ki fogja dönteni Madarával együtt, de sajnos ez nem így lett.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 09, 07:40:22 írta Életunt Cápa » Naplózva

csaba1992
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #8409 Dátum: 14 ápr 09, 07:49:10 »

imádom ahogy Naruto bölcs/farkas démon módban van(bár nem látom a szokásos kisatírozást a szeme körül,ami a bölcs módnál szokott lenni)Madara meg most kénytelen lesz aktívabban támadni,ha már Narutora nem hatnak a gömbjei Mosolyog
Naplózva
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #8410 Dátum: 14 ápr 09, 07:49:42 »

Tyűűűű!!! Zseniális rész volt!
Mind a történetet, mint a rajzolást illetően! Tényleg le a kalappal. Az mondjuk érdekes, hogy Obito még mindg él és virul. Mi több, VIRUL! lásd: háttérben Nevet

Jó volt a kis visszaemlékezés. Oldotta a hangulatot, na meg amúgy is Kakashi über alles (az életképesebb változata ikszdé )... fúúú, ha nem cseszerintik el, Gai akciója majd animében lesz ám igazán epic!
Kíváncsi vagyok, hogy vajon milyen turbót kaphattak Narutóék Mosolyog Mindenesetre kijelenthetjük, hogy most már nagyobb healer, mint Tsunade/ Sakura Nevet
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #8411 Dátum: 14 ápr 09, 08:00:28 »

Gai technikája nagyon szépen meg lett rajzolva. Az külön tetszett, h mutatták az uchiha címert, ami remekül ábrázolja, h Sasuke most kapott ereje csak a fele Narutoénak és a kettő együttműködésével válhatnak teljessé. Vmint Naruto "gyógyítása" érdekes... De sztem Gai nem lehet ninja többé, ez lesz az ára, azért azt kizártnak tartom h visszanöveszti a lábát xD Azon is meglepődtem, h habár bölcs módban volt, nem voltak gyűrűk a szeme körül. Remélem, azért vmi chakra formát felvesz majd és nem csak a szuper gyógyítása lesz az új ereje.
De nagyon tetszett összességében a fejezet. Mosolyog

Senkisem17: Én azt is kinézem belőle mostm, h Madara-nál is gyorsabban gyógyulna ha megsebesülne xD
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 09, 08:03:33 írta Axel92 » Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #8412 Dátum: 14 ápr 09, 08:05:11 »

Mindenesetre kijelenthetjük, hogy most már nagyobb healer, mint Tsunade/ Sakura Nevet

Ezt nem mondanám. Totál képzetlen és amit csinált az nem gyógyítás volt igazából, hanem stabilizálta Gai chakráját. Majd ha visszanöveszti Gai lábát, vagy Obitoról leoperálja a ráncokat, akkor gyógyításnak hívhatjuk Nevet
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8413 Dátum: 14 ápr 09, 08:08:22 »

Az már inkább helyreállítás mist gyógyítás lenne. Tiszta Mayuri féle rebuild képesség. Nevet
Naplózva
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #8414 Dátum: 14 ápr 09, 08:11:23 »

Mindenesetre kijelenthetjük, hogy most már nagyobb healer, mint Tsunade/ Sakura Nevet

Ezt nem mondanám. Totál képzetlen és amit csinált az nem gyógyítás volt igazából, hanem stabilizálta Gai chakráját. Majd ha visszanöveszti Gai lábát, vagy Obitoról leoperálja a ráncokat, akkor gyógyításnak hívhatjuk Nevet

Ironizalni probaltam Mosolyog am. Naruto eddig is kepes volt chakrat osztogatni. De etol fuggetlenul epic Mosolyog
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Oldalak: 1 ... 559 560 [561] 562 563 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!