24 máj 25, 23:56:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 556 557 [558] 559 560 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1746001 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #8355 Dátum: 14 ápr 03, 05:30:58 »

Én úgy vettem le, hogy Kaguya rendes szemei Byakuganok voltak, míg a homloka közepén volt egy sharingan. Szerintem (és lehet hülyeség az egész), de az egy továbbfejlődött Rinnegan?! Ha megnézzük az alakzatát a szemnek, akkor látható, hogy körkörös karikákból áll, mint a Rinnegan, de a karikákon van az a fura jel is, mint a sharinganon. A szem olyan, mint a Juubi szeme. Sharingannak van nevezve, de ha az is az nem egy átlagos lehetett. Egyébként szerintem ahogy két gyereket szült, úgy az ő ereje is megfeleződhetett. A Sharingan és a Senju erő Rikudou-ba kerülhetett, ami aztán Rinneganná fejlődött stb, míg a másik fia kaphatta a Byakugant. Legalább lenne annak a szemtechnikának is értelme. Az ő leszármazottjai lehettek a Hyuugák, meg az Uzumakik is, elvégre úgy volt írva, hogy a Senjuuk és az Uchiák távoli rokonai, ami simán lehet unokatestvéri viszony is. Viszont jó lenne meg tudni Kaguya és a másik fia történetét is szerintem. Csak, hogy teljes legyen most már az egész.

Úgy néz ki, hogy az a gyümölcs ami a szent fáról származik, az akkora erőt ad az elfogyasztójának, hogy az erősebb sokkal, mintha valaki magába pecsételi a szent fa fizikai megtestesülését, a tízfarkút.


Kíváncsi lennék arra, hogy ha eredetileg csak Kaguya volt chakrahasználó, majd a két fia és azok leszármazottjai, akkor most hogy lehet a világon ennyi ninja. Csak pár nevesebb klánról tudunk amik nyilván valamilyen távoli rokonságban vannak egymással, de mi van a haderő jelentéktelen harcosaival? Akik ugye nem számítanak, ha meghalnak, mert úgy is csak "statiszták". Vagy a manga alkotója vallásos nézeteit is belealkotta és ez megmagyarázza. Minden ember két másik leszármazottja. (apa, anya). Ha ezt visszavezeti mindenki szépen, akkor rájön, hogy annyi ember a világon nem létezhetett. Igaz ez a számítás nem számolja bele a testvéreket. Mindegy ez egy másik téma.

Én egyébként elolvastam amit írtál Jon97, itt-ott önmagadat cáfoltad, de egészében jó.
Egyébként elvileg amikor Rikudou a testvérével harcolt a Juubi ellen, akkor legyőzték és magukba pecsételték. Gondolom fele-fele arányban. Na most a tesóban található Juubi másik feléről semmit nem tudni. Rikudou a saját felét 9 részre osztotta.
Ebből a kilenc részből 7-nek a teljes ereje Madarában van. (+ugye van Narutoban is mind a 7-ből, de Naruto chakrát kapott, ami visszajön a bijuuk-ba is.) a 8 farkúnak már rengeteg csápja le lett vágva. Úgy gondolom, hogy ezek külön testrészként funkcionálhatnak és folyamatosan keletkezik bennük a chakra, így van a nyolcfarkú is többfelé szabdalva, így a nyolcfarkú már nem lehet teljes. De könnyen meglehet, hogy a másik 7 bijuu se teljes emiatt, mert az a chakra mennyiség nem jöhet vissza, mert Narutónak adták. Ez elég érdekes egyébként. Ja aki Bee miatt aggódik annak talán nyugtató lehet, ha azt mondom, hogy elvileg él. Mielőtt kirántotta belőle a nyolcfarkút az levágott egy csápot megint. Az valószínűleg Bee-be van pecsételve. De lehet hülyeség és halott.

Kurama is több felé van osztva. Egyrészt kétfelé. Az egyik fele a Juubi-ba van, a másik most Narutóban. De van a Kin-Gin testvérekben is... Ha ez az egész kis diri darabkára tört Juubi darabok egyesülnének, akkor is csak az eredeti Juubi felét alkotnák.

Hogy miért írtam le? Ha ezeket átgondoljuk, akkor arra lehet rájönni, hogy Kaguya valami istennő lehetett. Rikudou mondta, hogy a gyümölcstől még nagyobb erőre tett szert mint az istenfa. Az istenfa meg a Juubi ugye... Madara el se érheti Rikudou szintjét, hiszen nincs meg a Juubi felének a teljes hiányzó darabjai, valamint egy szeme van csak. És így is ő a fő gonosz, akit alig lehet legyőzni. Valószínűleg Kaguyának egy fricska lenne az egész ember.

Na végre még valaki, köszönöm! Mosolyog))
Amúgy vajon miért nem Kaguya birkózott az istenfával? Az is érdekes kérdés, hogy vajon mi lett vele? Ha meghalt, akkor hogy? Megjegyzés és pár észrevétel: Uzumakik maszkja elég Kaguyás, a Halálisten is kicsit, és vajon miért volt kés a gyomrában?, Obitonak is három lyukas maszkja volt...., remélem valami kis magyarázatot kapunk Jugo erejére is... pl. "megfékezhetetlen természeti erő" akármi. Régi vágyam teljesülne vele Nevet

Amúgy nagyon klassz rész volt, és tényleg zseniális, hogy Kishi ezzel a párhuzamos módszerrel egy huszárvágással oldotta meg meg két beszélgetést. Mosolyog

És még valami... remélem, ezek után Kishi nem fog bedobni egy Naruto vs Sasuke végső küzdelmet. Elég értelmetlennek és súlytalannak tartanám.
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #8356 Dátum: 14 ápr 03, 10:07:57 »

fura, pszichedelikus rész, nem?
Most akkor egyszerre beszélt Naruto-hoz meg Sasukehoz?
nekem 8 Mosolyog
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #8357 Dátum: 14 ápr 03, 10:25:21 »

De lehet hogy egyikük sem kap rinengant ,mert Rikudou felosztotta a erejét két egyenlő részre ahogy lehet látni .http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/671/20  És az eredeti szemeikkel képesek lesznek használni Bakugant,saringat ,rinengant .Akkor most az lesz hogy Sasuke segítségével Naruto meg kapja a démonokat .?
Naplózva
Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #8358 Dátum: 14 ápr 03, 10:58:16 »

Rikodou az egész tízfarkút pecsételte magába a jelenlegi információk alapján

Alapból úgy rémlett, hogy a tesója is pecsételt magába valamit, de aztán megnéztem a magyart és ott tényleg úgy van, ahogy írtad. Viszont most rákerestem és a mangastreamen többesszámba írja.

http://readms.com/r/naruto/670/2307/14

Valami szaki utánanézhetne az eredeti verzióban többesszámba írták e vagy sem.

Erre a power upra én is nagyon kíváncsi leszek, ki mit kap, mindenki a hiányzó részt kapja e meg? Sasuke ugye Hashirama sejtek Naruto meg Uchiha valamit... és akkor bottal és gömbökkel fognak mindketten mászkálni!? Vagy csak mindenkinek felerősödik az "öröksége" Sasuke végső Suusanooval, Naruto meg az egyesített bijuu móddal fog harcolni....!?

Amilyen Kishi jövőhéten ez nem fog kiderülni. (Beere kíváncsi lennék én is amúgy hol van és él e még)
Naplózva
wandor
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 57


« Válasz #8359 Dátum: 14 ápr 03, 11:03:38 »

Rikodou az egész tízfarkút pecsételte magába a jelenlegi információk alapján

Alapból úgy rémlett, hogy a tesója is pecsételt magába valamit, de aztán megnéztem a magyart és ott tényleg úgy van, ahogy írtad. Viszont most rákerestem és a mangastreamen többesszámba írja.

http://readms.com/r/naruto/670/2307/14

Valami szaki utánanézhetne az eredeti verzióban többesszámba írták e vagy sem.



"Valami szaki" utánanézett és azután lett a magyarban korrigálva.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #8360 Dátum: 14 ápr 03, 11:15:15 »

Ha rikodou felosztotta az erejét, egyik felét narutonak másikat sasukenak adta plusz még ott van a saját erejük is ami nem volt kevés akkor Madara most nagy bajba van, főleg, hogy még van pár nagy shinobi ellene. Kb. akkor egy rikodou+fms-es sasuke, naruto meg még ki tudja kik harcolnak madara ellen. Egy rikodou után azért irtam sasuke-t meg naruto-t mert most rikodou erejéből kap az egyik is felet meg a másik is, de még ott van a saját erejük is szóval nem a nullához ad rikodou erőt.
Naplózva
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #8361 Dátum: 14 ápr 03, 11:34:55 »

Ezen a gondolaton elindulva Kishi még "érdekessé" tehetné a történetet. Mondjuk, mind a ketten találkoznának a "túlvilágon" Rikudouval, így meg lenne oldva az ő szereplése is és mire visszatérnének, már mindenki zombi/halott lenne.
Nos, félig bejött a tippem smirksweat
A részek tényleg egyre jobbak mostanában és érdekesek is, alig bírom kivárni a következő részt Nevet
Többet nem írok ti már leírtatok mindent Mosolyog
Naplózva
Don Diablo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #8362 Dátum: 14 ápr 03, 12:49:01 »

Japánról rosszul fordítottak Angollra, miszerint 2-ejükbe pecsételték bele a 10 farkút.Többes számban fordították, de valójában csak az öregbe pecsételték.Valami szemfüles itt észre is vette és a modik korrigálták a magyar verziót is.Mosolyog
Naplózva
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #8363 Dátum: 14 ápr 03, 13:59:51 »

Idézet
De lehet hogy egyikük sem kap rinengant ,mert Rikudou felosztotta a erejét két egyenlő részre ahogy lehet látni .http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/671/20  És az eredeti szemeikkel képesek lesznek használni Bakugant,saringat ,rinengant .Akkor most az lesz hogy Sasuke segítségével Naruto meg kapja a démonokat .?

Ez biztos, hogy nem így lesz. Az eredeti szemeikkel nem lehetnek képesek 3 különböző dojutsut használni. Kezdjük ott, hogy magának Rikudounak sem volt Byakuganja, csak a muterjának. Szöcskének eleve ott van a saját szeme, ami alapból sharingan, elképzelhető ugyan, hogy Szöcske rinnegant kap, de byakuganra nem lesz képes, pláne nem sharingannal. Narutonak alapból nincsen semmilyen szemtechnikája, szóval ő byakugant és sharingant alapból nem kaphat, max. rinnegant, de azt pedig nem fog kapni szerintem.

Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #8364 Dátum: 14 ápr 03, 15:16:19 »

Amugy valószínüleg rikudo tesója örökölte a byakugant és az a hyugák őse szerintem.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Don Diablo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #8365 Dátum: 14 ápr 03, 16:18:09 »

Nemtudom mit értetlenkedtek!:D Világos, hogy mivel a biju-k azok Naruto-val cimbiznek ő megkapja az ő erejüket, az öreg erejét pedig megkapja Sasuke.Rinnegan-t is bele értve.Mosolyog
Naplózva
alig33
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 127



« Válasz #8366 Dátum: 14 ápr 03, 16:30:19 »

Hát engem a NaruRiku rész annyira nem érdekel, valljuk be nem sok benne a meglepetés.
Viszont annál inkább a csatamező...
Mikor annó azon gondolkodtam ki fogja elpicsázni GodmodeMadarát nem Gai volt az élen... Ripityára verte erre a végén benyögi hogy használnia kell az "Éjjeli lepkét" is, hát esküszöm behaltam. Remélem valami látványos pusztító skill lesz, hagy legyünk rá büszkék ha már meg kell halnia Nevet Kevesen gondolták sztem hogy ennyi harci potenciál van az öreg szőrmókban.
Naplózva

"Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem."
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #8367 Dátum: 14 ápr 03, 17:16:48 »

Én nem értem miért mondja mindenki, hogy Narutonak nem lesz lila szeme... Egy korábbi részre már felébredt benne egy pillanatra. Nem emlékszem pontosan mikor, de ha jól rémlik azután volt miután összehaverkodott a 9 bijuval. Lehet, hogy tévedek és félreértettem, de ha jól emlékszem még a fórumon is tárgyalták ezt. Amúgy én is kiváncsi vagyok, hogy mi van szegény Beevel. Illetve ami érdekes még, hogy Sasuke Itachi szemeivel szaladgál, nem? Szerintem ezzel is lesz valami csavar.
Naplózva
kornel1992
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339


koronás udvari csimpokomon mester


« Válasz #8368 Dátum: 14 ápr 03, 18:01:22 »

az uccsó oldal kommentjeit olvastam csak el és örülök is neki  Nyelvesít szerintem felesleges ezen agyalni hogy ki milyen erőt kap meg ha úgy csak egy kicsit is belegondolunk nem lenne már elcsépelt ha rinneganja lenne a 2 reinkarnációnak? hamár úgyis a végletekig lerántották a bőrt a rinneganról pl gondolok itt a "hamis edo rinneganra" na azt pl. hogy a pi....ba csinálták meg? egyébként jók ezek az úgymond visszaemlékezések mert teljes képet kapunk a történetről és bár a vége felé járunk a dolgoknak még csak most kezdjük el igazán megérteni az egész történetet és ezt nagyon ügyesen csinálja az alkotó de sajna még így is vannak elvarratlan szálak amikre valószinüleg nem is kapunk majd választ pl. amit előbb is írtak hogy ha kaguya és 2 fia volt ez első akik csakrát használtak akor hogy lehet ennyi shinobi? elég sok időnek kellett eltelnie azóta nemde? nomeg akkor minden shinobi egy családba tartozik? és azt hiszem ezzel le is zárom a mondanivalóm mert nem akarok regényt írni, bár tudnék Nevet

U.i.: most jut eszembe hogy ugye ashura és indra csakrája vándorolt a generációk között... akkor tán ezért van ennyi shinobi? Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 03, 18:04:42 írta kornel1992 » Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #8369 Dátum: 14 ápr 03, 18:49:34 »

Én nem értem miért mondja mindenki, hogy Narutonak nem lesz lila szeme... Egy korábbi részre már felébredt benne egy pillanatra. Nem emlékszem pontosan mikor, de ha jól rémlik azután volt miután összehaverkodott a 9 bijuval. Lehet, hogy tévedek és félreértettem, de ha jól emlékszem még a fórumon is tárgyalták ezt. Amúgy én is kiváncsi vagyok, hogy mi van szegény Beevel. Illetve ami érdekes még, hogy Sasuke Itachi szemeivel szaladgál, nem? Szerintem ezzel is lesz valami csavar.

Véletlen nem ezt mondod? http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/629/7
Mert itt nem Naruto-nak van Rinnenganja,hanem csak a Juubi érzi úgy,mintha Rikudo lenne,és ott Rikudo-nak van rinngenganja nem Naruto-nak.
Valyon most,hogy Naruto meg Sasuke is kap Rikudo erejéből valyon ki lessz az erősebb. Ugye ha Narcsi kap Rikudo erejéből is nameg megkapja a Bijuu-k chakráját,akkor elég nagy erőt szerezhet. Sasuke ugye nemtudjuk,hogy mennyi erőt fog kapni Rikudo-tól de én úgy érzem,hogy kicsivel többet fog kapni mint Naruto. Ugye Rikudo is modnta,hogy a múltban minden Ashura-nak adott,mig Indra-nak semmit na én ebből gondolom,hogy Sasuke több erőt fog kapni Rikudo-tól mint Narcsi. Na de úgy is jó lessz mert ugye Narcsi-nak ottvannak a Bijuuk+remete forma+a saját ereje. Sasunak meg a szeme ereje és a jutsui. Igy szerintem nembaj,ha Sasuke kap tőbb erőt Rikudo-tól,hogy egy szinten lehessen majd Naruto-val.

Énish megnéznék egy Naruto+Sasuke+Madara+Gai vs Kaguya harcot. ikszdé Valyon Rikudo testvérével mi a helyzet,mert remélem nem csak úgy behoztáka történetben és kész.Kaphatnánk valami infót róla. Bár azt lehet tudni,hogy egy szinten lehetett Rikudo-val mielőtt a Juubi belekerült volna.
Az is érdekelne,hogy Kaguya valyon akkor már halott volt,hogy nem ő harcolt a Juuby ellen? És ha igen hogyan halt meg,mert én valahogy nemtudom elképzelin,hogy megöregedett és csak úgy meghalt. smirksweat ikszdé
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Oldalak: 1 ... 556 557 [558] 559 560 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!