24 máj 25, 16:51:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 555 556 [557] 558 559 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1745289 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
Laverion
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #8340 Dátum: 14 ápr 02, 21:57:11 »

Nem értek 1 et 1 ik kommentelő válaszával Nevet
Mért ne tudna madara Susanoo t tolni? Nevet Mikor Gaara és Shukaku le akarták pecsételni.. Szemek nélkül is Susanoo t tolt be Nevet éééss.. nem becsülném le annyira hogy azt mondjam ki szolgáltatott Nevet Látszik hogy Gai al szórakozik.. De kiváncsi leszek ha Sasuke és Naruto meg érkeznek és komolyan találja venni Nevet akkor érdekes kis meccs lesz Nevet
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #8341 Dátum: 14 ápr 02, 22:08:19 »

Szerintem et valahogy úgy lessz,hogy Naruto-ba eggyesülnek a Bijuu-k,és igy kap majd erőre mig Sasuke-nél Rikudo nekiadja az erejét,és neki innen lessz ereje. Már nem valószinű,hogy lessz Naruto-nak rinnengan-ja szerintem. De azért megnézném azt a bayakugan+sharingan kombinációt. Nevet 
Hát Naruto nem egy agytröszt,de mentéségére legyen szólva Hashirama sem. smirksweat Valyon Hashirama vagy Madara tudott ezekről a chakra reinkarnációkról? Bár erősen kétlem de valahogy úgy jött le nekem mikor Rikudo montda,hogy Madara ragaszkodik az örökségéhez,mintha tudta volna Madara,hogy van neki.

Gai szerepe a kövi fejezetben véget ér,és jöhet is a NaruSasu páros Madara ellen. Nevet
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #8342 Dátum: 14 ápr 02, 22:15:42 »

Hát Rikudou Sasukénak adta az elejét azt mobdja, de a alsó kép alapján mind a ketten megkapják .http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/671/19
Sasuke rinengantkap az szinte biztos ,Hát Naruto mit kap hát fogalmam sincs .
Naplózva
Nikolas
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #8343 Dátum: 14 ápr 02, 22:22:13 »

Igen, én is azt nézem ,h Sasuke kapja Rikudou erejét (azt mondja), de úgy tűnik Naruto is kap belőle. Nem teljesen világos ez most nekem. Reméljük jövőhéten kiderül.

EDIT:
Lehet Rikudou itt is felosztja az erejét, mint kurama esetében tette Minato.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/671/20 Naruto kapja a jó részét, míg Sasuke a gonoszabb részét. Ugye ott a telihold(nap?)(jó) Naruto felén, és a félhold(rossz) Sasuke felén.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 02, 22:30:42 írta Nikolas » Naplózva
wandor
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 57


« Válasz #8344 Dátum: 14 ápr 02, 22:30:23 »

A beszélgetés feltehetőleg párhuzamosan zajlik narutoban és sasukeban, de ugye nem mutatja külön-külön, én ezért gondolom hogy naruto is ugyan úgy kap abból az erőből.

A békapapa meg jó öreg lehet ha már rikkudounak is jósolt.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8345 Dátum: 14 ápr 02, 22:39:51 »

Végre elolvastam magyarul is.Úgy látszik ha érdekesebb a fejezet akkor minél előbb le is fordítjátok.
Így már a kiesett részek is világosak.

Ha jól látom végül Éjjeli lepke lett,és nem moly. Pirul bow

A kaméleon idézéshez elvileg,Nagato Narutoék ellen meg tudta idézni őt is önmagában.
Szerintem Rinnegan technika,de abban is valami hogy hullák chakra rudakkal és ehhez fér hozzá a Rinnegannal.
Amit még el tudok képzelni hogy hasonló a nromális idézésekhez,csak külön olyan helyről amihez csak Rinnegannal lehet hozzáférni.
Tudom alapből más technikának lett beállítva/megbeszélve de itt is elképzelhető a a meglepetés kaméleon nyelv.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/661/18
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8346 Dátum: 14 ápr 02, 22:41:16 »

A fejezet pedig tényleg nagyon jó volt rég volt ilyen színvonalas a manga.
Teljesen egyet értek, nagyon jó volt ez a fejezet, iszonyatosan élveztem és végre egy-két dologra kaptunk valami magyarázatot.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 02, 22:50:52 írta Minagi » Naplózva


lewwwi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26


« Válasz #8347 Dátum: 14 ápr 02, 22:41:58 »

Attól, hogy Indra, vagy madara fel tudta éleszteni a rinmegant az még nem jelenti azt, hogy Ashura-Naruto  nem tudja. Naruto nemrégiben megtanult csakrát át adni.. Ilyen könnyen el is tudja szívni  ha Madarának elég volt annyi, hogy kapott hashirama csakrájából akkor Narutónak miért ne lenne elég sasuke csakrája.... + még jön rikudó ereje is..  Én nem zárnám ki a lehetőséget, hogy Narutó is kap rinmegant...
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #8348 Dátum: 14 ápr 02, 22:49:58 »

Először is nagyon köszönöm a gyors fordítást. Lenne egy kérdésem: magyarban következetesen lélekvándorlásra fordítjátok, én viszont sokkal inkább egy fajta erő, akarat örökösödésnek értelmeztem, semmint léleknek. De lehet, hogy tévedek. Mangareaderen szoktam olvasni, s néha egészen nagy különbségek vannak. Pl. most is, Readeren Rikudou azt mondja, hogy gondolt rá, hogy valaki megpróbálja megszerezni az örökösök közül az erejét, míg mangastreamen meg pont az ellenkezője van írva, így most magyarul is. Tudom, hogy a mangastream a japánhoz közelállóbb, de nekem sokszor (nem mindig) a readeres szimpatikusabb Mosolyog
A részről: epikus volt. Mikor olvastam az egyik haverommal, szinte egyszerre mondtuk (nem figyelve az oldalszámot), hogy ne legyen még vége. Nevet Sőt, ő azt mondta, hogy a manga egyik legjobb része. Lehet.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/671/5 -Ahogy már írta valaki, vöröses haja van. Ugye tudjuk, hogy ez mit jelent? Nevet
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/671/8 -Az nem volt meglepetés, hogy Sasuke az örökös, de nagyon jól bele lett magyarázva az a visszaemlékezős jelenet. Belemagyarázva, mert igencsak kétlem, hogy már akkor ezt így eltervezte volna Kishi. Habár a mostani részek igencsak arra utalnak, hogy ez nem csak légből kapott ötlet, hanem már eltervezte hamarabb. Jól tette.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/671/9 -Az sem volt nagy meglepetés, hogy Madara és Hashirama voltak az előző örökösök.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/671/10 -Nem tette volna ezt meg se Indra, vagy bármelyik korábbi örökös. Ez is igencsak alátámasztja, hogy nem szó szerinti lélekvándorlásról van szó, hiszen mindenkinek megvan a saját jelleme, ami még ha hasonlít is, de igencsak eltér a régiektől. Gondolom látszik, hogy nagyon nem szeretném, ha a történetbe bele lenne keverve a szó szoros értelmében vett lélekvándorlás.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/671/11 -Nagyon tetszik, hogy még Rikudou anyja is megrészegült a hatalomtól. Az ábrázolása sem valami bizalomgerjesztő.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/671/12 -Meg lett magyarázva, hogy hogyan élik túl a mugen tsukuyomit. Ez is logikus, érthető. Kaguyának byakuganja, és sharinganja is volt. Na ez már érdekes. Ezek szerint a sok pöttyös sharingan az a juubinak (vagyis a szent fa chakrájának) a származéka. Rikudou meg ezek szerint Rinnegannal született, majd ez gyengült a vérvonalak szétválásával sima sharinganná. Kérdéses, hogy a sok pöttyös sharingan vajon milyen erős volt a sima sharinganhoz, vagy akár a rinneganhoz képest.
Szóval akkor hány szeme is volt Kaguyának?
A chakra gyümölcs ha kinyílik, az vetül ki a holdra, és ez a világ végét jelenti. Szóval nem hiszem, hogy meg lehetne törni, így azt az eshetőséget is elvethetjük, hogy egy ideig aktiválva lesz, majd kitörnek belőle.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/671/15 -Gamamaru az öreg, szenilis béka? Nem is tudtam, hogy így hívták. Lemaradtam róla, vagy ez csak következtetés?
Szóval meg tudtuk a próféciát, a szövegét. Tetszik.
Itt is lélekörököst írtok. Szóval ezt akkor a szó szoros értelmében lélekvándorlásnak kell érteni? Mert nem hiszem, nem ez jönne le nekem.
Megidézni a lelkét... vajon miért tudta? És Sasuke is? Erejük, akaratuk?
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/671/16 -EPIC
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/671/18  -Nagyon tetszik, hogy nem mutatta meg külön Sasuke beszélgetését is. Nagyon jó volt, meglepetés, hogy már most találkozott vele, az meg hogy nem húzta vele Kishi az időt, hogy gyakorlatilag ugyanazt megmutassa kis eltéréssel, hatalmas pluszpont.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/671/19 -Én alapból arra gondoltam, hogy mivel nem mutatta Sasuke válaszát, így magától értetődően az ugyanaz mint Narutóé. Pedig igazatok van, egyáltalán nem egyértelmű. De mostantól ők ketten döntik el, hogy mit fognak tenni. Innen már nagyon nem kéne összeugrasztani őket. Nem azért mert erőltetett lenne, nem lenne az, hisz az alapjuk meg van rá, hanem mert most olyan érzése van az embernek, hogy végre révbe értek. Egymás mellett, egymást segítve legyőzik Madarát, elhozzák a békét. Nem lenne jó ezt az idillt megbontani. Újabb páfordulásnak nem lehet nevezni, hisz nem igazán ismerjük Sasuke végső célját. De nem lenne jó akkor sem.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/671/20 -Valóban, nem látják egymást, de tudják, hogy a másik is örökös, és hogy valószínűleg ő is kap erőt. Kíváncsi vagyok, hogy milyen erőt fognak kapni. Sasuke valószínűleg rinnegant, és mivel Rikudoutól kapja, így kaphat pár tippet is a használatára. Naruto meg ki tudja mit. Ezek után biztos nem tízfarkút, hisz a 9 bestiát gyűjti össze. Meg lesz benne mind a kilenc külön-külön, de egyszerre. A háború után meg ki tudja, lehet, hogy kiszedi magából. Mi van Beevel?
(Hozzátenném, hogy nagyon sokan azt mondták, hogy Naruto lesz Rikudou 4.0. Mondtam, hogy remélem valami kreatívabbat fog előhúzni Kishi. Hát sikerült neki. Még hogy teljesen kiszámítható a manga.)
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/671/21 -Még hogy Gai hozzá sem tud majd érni Madarához. Meg hogy értelmetlen lesz a halála. Gyakorlatilag neki köszönheti a világ, hogy Naruto és Sasuke hiányában még egyáltalán létezik.
Viszont ez nekem már egy kicsit sok. Tény, kitátottam a szám, hogy van még ütőkártyája Gainak, de ez már túl erős, nyolcadik kapu ide-oda. Azért az eddig legerősebb karaktert, akihez eddig még csak hozzá se tudott érni senki, azt veri véresre, még ha az az őrült röhög is. Ha ezek után nem hal bele Gai, akkor az nem venné jól ki magát. És ha ezek után még az esti elefántnál is durvább technikát fog lenyomni, akkor csak arra tudok gondolni, hogy Madara is erőnövelésben részesül (másik szem). Vagy Madara valamiért alulteljesít, és a teljes erejét Kishi a nagy harcra tartogatja. Nem lennék meglepve, ha utóbbi lenne. Az, hogy miért nem használ Susanott, arra szerintem a válasz az, hogy a fekete cucc jobb védelmet, és támadóerőt biztosít. Hogy miért nem használja a ringát, vagy a Shinra tenseit, fogalmam sincs. A jelenlegi Gai ellen meg minden más (fa elem, tűz jutsuk) haszontalan lenne. Azt azért hozzá kell tenni, hogy Gai a többiek segítsége nélkül lehet, hogy Madara közelébe se tudna érni, csak úgy, hogy Kakashi elteleportálja a fekete izét, a többiek meg fedezik. Szóval annyira nem is irreális az ereje.
Nagyon-nagyon jó részek vannak. Nagyon örülök, hogy úgy tűnik, hogy a végére Kishi nagyon összekapta magát, és nem csak duma volt, hogy minden tőle telhetőt megtesz, hogy a lehető legtovább élezze a helyzetet.
Annak is örülök, hogy sokkal grandiózusabb párhuzamok vannak (Rikudou két fia), mint volt anno a sannin, és a 7-es csapat. Legalább Sakura sem kap több szerepet, mint ami még hasznos, és nem idegesítő. Jó ez így.
Nagyon jó ez így Nevet

szerk: Narutónak semmi köze a szemtechnkiákhoz. Indra sem ébresztette fel a rinnegant, hát még Ashura.
szerk2: Az tényleg jó kérdés, hogy Madara vajon tiszátban van-e azzal, hogy ő Indra örököse.
szerk3: Azért Rikudou tényleg nem semmi, hogy időben és térben is több helyen van egyszerre bow

Végső szerkesztés: Na most túl lőttem a célon. Kíváncsi vagyok, hányan fogják elolvasni, olyan hosszú lett.  Upsz Áj Did it Egen
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 02, 22:54:06 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #8349 Dátum: 14 ápr 02, 23:31:13 »

Egy valamit nem értek, még pedig ugye rikodou mondta sasukenak, hogy átadja az erejét, nem pedig azt, hogy erejének a kis részét, szóval ezek szerint Sasuke most olyan erős lesz mint rikodou volt? Ráadásul Naruto is kap valami erőt rikodoutól szóval sasukenak nem hinném, hogy az egészet odabírná adni. Szerintem naruto is megkapja a rikodou 1/2 erejét meg Sasuke is, plusz még ott van a saját erejük is.. Nevet Szerintem ebből is látszik, hogy a jelenlegi Madara már táposabb, mint a rikodou volt juuby chakrája nélkül.
Valamint kiderült az is, hogy rikodou anyja még rikodounál is táposabb volt meg, hogy két byakuganja meg sharinganja volt ergo az a három szem erősebb lehetett mint a rinnegan. Mondjuk szerepet játszhatott az is, hogy lehet erősebb meg több chakrája volt rikodou anyjának, mint rikodounak.
Amúgy már kész dragon ball ez a naruto. Sima Narutoba orochimaru volt a király, aztán kiderült, hogy első hokage jobb nála meg, hogy itachi is lazán lepipálja orochimarut. Aztán shippuudenbe már jött a pein meg minatoról is megtudtuk, hogy nagy táp volt, aztán kiderült, hogy hashirama+madara mindenkit lepipál/lepipált és, hogy az erejük messze meghaladja a többi karakter erejét. Később kiderült, hogy azért még se ők a legerősebbek, hisz ott a rikodou aki körberöhögi őket főleg úgy, hogy megszerezte a juuby chakráját. Aztán jött a Madara a 3úttal és kiderült, hogy most ő a legtáposabb rikodou után és, hogy juuby chakrája kell neki, hogy még táposabb legyen, aztán megszerezte most a juuby chakráját is és már ereje kb. olyan mint rikodoué volt juuby chakra nélkül ha nem nagyobb. Aztán most meg kiderül, hogy rikodounak volt még egy tesója és ketten verték le a juuby-t ergo tesója is kb. úgy tolhatta mint ő, aztán kiderült, hogy az anyja még nála is táposabb. Hát komolyan mondom már nem tudom mi lesz itt még... Nevet Ráadásul most Naruto+Sasuke kap erőt rikodoutól és még csak ilyen 17-18 évesek lehetnek, de már az egész shinobi történelembe a top5 legerősebb között ott lifegnek ketten és még csak kapják az erőt meg még tuti fejlődni fognak.
Remélem lesz olyan a manga végén, hogy 10 évvel később és megmutatják Naruto+Sasuke erejét.. Nevet
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #8350 Dátum: 14 ápr 03, 00:09:47 »

Nem hülyeség az, hogy Rikudou rinneganja az anyjának a sharinganjából, és a byakuganjából áll, azok fúziója. Megmagyarázná azt is, hogy Madara miért szurkált át mindenkit halál lazán a tenketsu pontjain keresztül.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Gulopzus
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69


Naruto


« Válasz #8351 Dátum: 14 ápr 03, 00:15:43 »

Én úgy vettem le, hogy Kaguya rendes szemei Byakuganok voltak, míg a homloka közepén volt egy sharingan. Szerintem (és lehet hülyeség az egész), de az egy továbbfejlődött Rinnegan?! Ha megnézzük az alakzatát a szemnek, akkor látható, hogy körkörös karikákból áll, mint a Rinnegan, de a karikákon van az a fura jel is, mint a sharinganon. A szem olyan, mint a Juubi szeme. Sharingannak van nevezve, de ha az is az nem egy átlagos lehetett. Egyébként szerintem ahogy két gyereket szült, úgy az ő ereje is megfeleződhetett. A Sharingan és a Senju erő Rikudou-ba kerülhetett, ami aztán Rinneganná fejlődött stb, míg a másik fia kaphatta a Byakugant. Legalább lenne annak a szemtechnikának is értelme. Az ő leszármazottjai lehettek a Hyuugák, meg az Uzumakik is, elvégre úgy volt írva, hogy a Senjuuk és az Uchiák távoli rokonai, ami simán lehet unokatestvéri viszony is. Viszont jó lenne meg tudni Kaguya és a másik fia történetét is szerintem. Csak, hogy teljes legyen most már az egész.

Úgy néz ki, hogy az a gyümölcs ami a szent fáról származik, az akkora erőt ad az elfogyasztójának, hogy az erősebb sokkal, mintha valaki magába pecsételi a szent fa fizikai megtestesülését, a tízfarkút.


Kíváncsi lennék arra, hogy ha eredetileg csak Kaguya volt chakrahasználó, majd a két fia és azok leszármazottjai, akkor most hogy lehet a világon ennyi ninja. Csak pár nevesebb klánról tudunk amik nyilván valamilyen távoli rokonságban vannak egymással, de mi van a haderő jelentéktelen harcosaival? Akik ugye nem számítanak, ha meghalnak, mert úgy is csak "statiszták". Vagy a manga alkotója vallásos nézeteit is belealkotta és ez megmagyarázza. Minden ember két másik leszármazottja. (apa, anya). Ha ezt visszavezeti mindenki szépen, akkor rájön, hogy annyi ember a világon nem létezhetett. Igaz ez a számítás nem számolja bele a testvéreket. Mindegy ez egy másik téma.

Én egyébként elolvastam amit írtál Jon97, itt-ott önmagadat cáfoltad, de egészében jó.
Egyébként elvileg amikor Rikudou a testvérével harcolt a Juubi ellen, akkor legyőzték és magukba pecsételték. Gondolom fele-fele arányban. Na most a tesóban található Juubi másik feléről semmit nem tudni. Rikudou a saját felét 9 részre osztotta.
Ebből a kilenc részből 7-nek a teljes ereje Madarában van. (+ugye van Narutoban is mind a 7-ből, de Naruto chakrát kapott, ami visszajön a bijuuk-ba is.) a 8 farkúnak már rengeteg csápja le lett vágva. Úgy gondolom, hogy ezek külön testrészként funkcionálhatnak és folyamatosan keletkezik bennük a chakra, így van a nyolcfarkú is többfelé szabdalva, így a nyolcfarkú már nem lehet teljes. De könnyen meglehet, hogy a másik 7 bijuu se teljes emiatt, mert az a chakra mennyiség nem jöhet vissza, mert Narutónak adták. Ez elég érdekes egyébként. Ja aki Bee miatt aggódik annak talán nyugtató lehet, ha azt mondom, hogy elvileg él. Mielőtt kirántotta belőle a nyolcfarkút az levágott egy csápot megint. Az valószínűleg Bee-be van pecsételve. De lehet hülyeség és halott.

Kurama is több felé van osztva. Egyrészt kétfelé. Az egyik fele a Juubi-ba van, a másik most Narutóban. De van a Kin-Gin testvérekben is... Ha ez az egész kis diri darabkára tört Juubi darabok egyesülnének, akkor is csak az eredeti Juubi felét alkotnák.

Hogy miért írtam le? Ha ezeket átgondoljuk, akkor arra lehet rájönni, hogy Kaguya valami istennő lehetett. Rikudou mondta, hogy a gyümölcstől még nagyobb erőre tett szert mint az istenfa. Az istenfa meg a Juubi ugye... Madara el se érheti Rikudou szintjét, hiszen nincs meg a Juubi felének a teljes hiányzó darabjai, valamint egy szeme van csak. És így is ő a fő gonosz, akit alig lehet legyőzni. Valószínűleg Kaguyának egy fricska lenne az egész ember.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #8352 Dátum: 14 ápr 03, 00:27:52 »

A tízfarkú csak Rikudouba lett lepecsételve, ez később ki lett korrigálva.
Mivel a bijuuknak is folyamatosan újratermelődik a chakrája (Hachibinek is mindig visszanőnek a csápjai), a levágott darabok meg előbb utóbb eltűnnek (vagy nem, mint a Hachibi csápja Nevet), ezért szerintem fölösleges centizni, a tízfarkú teljes lehetne, ha benne lenne Kurama másik fele. A Gin-Kin tesóknak szinte jelentéktelen a chakramennyiségük a tízfarkúhoz képest, de még Kuramához képest is.
Amúgy nagyon gyanús, hogy szegény Minato darabokban van, azután az elszívott támadás után.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/671/21 Itt sincs rajta, még a háttérben sem, csak Kakashi, Gaara, meg Lee.

Ui. Mivel cáfoltam magamat? Elolvastam még egyszer, de nem világos.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #8353 Dátum: 14 ápr 03, 00:40:29 »

Rikodou az egész tízfarkút pecsételte magába a jelenlegi információk alapján, gin-kin tesóknak meg azért volt kis kyuubi chakra mert amikor kyuubi lenyelte őket akkor kyuubi húsából táplálkoztak és részükké vált.
Madaranak amúgy 8bijuu teljes ereje volt plusz még killencfarkúból fele. Amikor Obito kihúzott belőle kis chakrát akkor Madara mondta, hogy az egyfarkú és a nyolcfarkúból is csak a töredékét tudta kiszedni belőle obito. Szóval Madaraba benne van most 6bijuu chakrája+2bijuu nagy része, és killencfarkú fele. Killencfarkú pedig nagyrészét teszi ki a juubynak abból kiindulva, hogy a fél kyuubi felért 5db bijuu bombával, ha megkéne saccolnom akkor az egész kyuubi alkothatta a juubynak a 60%-át kb. és ebből fél kyuubi ami madarába van kb. 30% maradék 6bijuu+1farkú,nyolcfarkú nagy része kitehet Madarába olyan 35%-ot szóval Madaraba most olyan 65%juuby van plusz még a maradék három út amiből egy rinnegan hiányzik és az erejéből nyilván ez is elvesz.
Amúgy ja Kaguya istennő lehetett meg az tény, hogy Madara még nem érte el annak a rikodounak az erejét akibe benne volt a juuby, de rikodounak azt az erejét szerintem már elérte amikor még nem volt bele pecsételve a juuby.
Ha meg abból indulunk ki, hogy kaguya erejét a két fia örökölte (ellett felezve kaguya ereje) akkor rikodou ereje kaguya/2, de azt is figyelembe kell venni, hogy amikor harcolt tesójával a juuby ellen akkor a juuby chakrája rikodouba került ami jelentősen megdobhatta az erejét, viszont azt nem vitatom, hogy kaguya elintézné a Madara-t Nevet Kaguya mindenkit elintézne jelenleg az tuti, de ha most sasuke megkapja rikodou erejének a felét meg naruto is akkor megnéznék egy jelenlegi Madara+Sasuke+Naruto+8kapus Gai vs Kaguya meccset Nevet
Naplózva
qwert90
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36


« Válasz #8354 Dátum: 14 ápr 03, 05:24:54 »

Igazából még a sima Narutoban a Chunin vizsgán a amikor sasuke vagy Neji harcolt (már nem tudom melyik) de ott Kakashi magyarázta hogy először csak Byakugan volt és abból vált ki a sharingan. Csak ezt a mangafejezetet nem találom a neten meg én is Animében láttam ha valakinek megvan megköszönném hogy ha elküldené.
Amúgy nagyon tetszett a rész, már rég vártam ezt a fajta találkozást Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 555 556 [557] 558 559 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!