24 máj 26, 03:25:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 536 537 [538] 539 540 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1746488 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #8055 Dátum: 14 márc 21, 15:43:43 »

Hát az jó kérdés,hogy Kakashi miért nem vakult meg eddig. Ugye Itachi már mikor harcolt Sasuke-val már akkor a megvakulás szélén volt. Na most Kakashi még akkor megkapta a sharingant,mikor Obito-ról aszt hitték,hogy meghalt. Na most Kakashi ugye idősebb Itachi-nál.Tehát nem Itachi-nak kellett vonla megvakulnia hamarabb,hanem Kakashi-nak. Bár ugye itt közrejátszik azis,hogy ki mennyit használta a sharinganját. Ugye Kakashi régebb nem használta olyan sokat. Itachi meg elég sokszor használta már a sharinganját,és nem valami gyenge technikákat használt vele. Hát ezt a kérdést énsem értem,de amint halhattuk mostmár Kakashi tényleg kezd homályosan látni.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 21, 15:45:15 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8056 Dátum: 14 márc 21, 17:29:52 »

A sima Sharingan nem okoz vakulást, csak a Mangekyou Sharingan.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #8057 Dátum: 14 márc 21, 17:36:11 »

A sima Sharingan nem okoz vakulást, csak a Mangekyou Sharingan.

Ott a pont,na meg hogy milyen intenzíven használja az adott személy és kakashi ezalatt a (pár) fejezet alatt használta elégszer xĐ
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 21, 17:38:36 írta ZangetsuX » Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8058 Dátum: 14 márc 21, 20:22:44 »

A sima Sharingan nem okoz vakulást, csak a Mangekyou Sharingan.

Legfeljebb úgy,ha célpont vagy és kilopják a szemed. smirksweat
Akiről tudjuk hogy nem vakult meg a sok Mangekyo használatától az Obito.Anélkül hogy elérte volna az Eternal mangekyo-t.
Senju/hashirama Dns van a közelben,de a beszerzése egy kicsit problémás lenne.
Habár ezzel még lehetne trükközni.

Kakashihoz pedig csoda hogy ilyen intenzív használat ellenére még mindig lát. smirksweat
Örülnék ha nem bukné el végül.

Naplózva

Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8059 Dátum: 14 márc 21, 22:01:55 »

Szerintem, az a csoda, hogy még talpon van. Régebb már kifeküdt.
Naplózva

kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #8060 Dátum: 14 márc 21, 22:03:22 »

Most hogy Naruto felébredt és megkapta a 1 és 8 farkú kis részét meg Kurama másik felét  Obitó végül meghal . Na és fekete zetsuval mi lesz simán átveheti az irányítást a halott Obitó felet és ott még bajok is lehetnek nem ? :hmmm?:Az oké hogy eddig fekete zetsu tartotta életbe,de ez sem mehet öröké .
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #8061 Dátum: 14 márc 21, 22:08:02 »

Szerintem, az a csoda, hogy még talpon van. Régebb már kifeküdt.
Az idő alatt javulhatott az állóképessége + Naruto is adott chakrát a haderő tagoknak.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Vivien_Borsos
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 53



WWW
« Válasz #8062 Dátum: 14 márc 21, 22:14:07 »

Többen mondták, hogy hátha Gai-sensei életben marad.. Én nem látok rá sok esélyt :/ Kishimoto nem is annyira régen nem annyira simán Nejinek elég gyorsan kitette a szűrét.. Túl jó lenne a vége, ha Gai életben maradna.. nem mintha azt kívánnám, hogy dögöljen meg Nevet Csak hát ami tény az tény.. Mosolyog
Naplózva

"Moete kita zo"
"... A bajnokok bajnoka vagyok. Ha futok, remeg a föld, az ég megnyílik és halandók ujjonganak. Ez a diadal útja. Tiszteletkört teszek a tulajjal aki virágos takarót tesz rám ..." /Az álmodó c. film /
"Amikor egy személynek van valami értékes, amit megvédjen, akkor válik igazán erőssé."
"Az egészség fontos. Kezdje a bőrénél. Mert az egészséges bőr hidratált, és tetovált."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8063 Dátum: 14 márc 21, 22:18:18 »

Na mondjuk ez jogos. De azért nem lenne jó ha megvakulna, elveszítené a hatását. Mármint az ő kinézetét nagyon bírom, és ez a fél sharingan pont odavaló.  Nevet (Mondjuk a legjobb sharinganos Itanchi  Pirul)
Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #8064 Dátum: 14 márc 21, 23:51:26 »

Kakashi már fáradt és nincs kurama chakra ami ad némi pluszt hogy érjen is vmit a kamui, így feltélezem ezért lát már vaksi mert 2-3 napja tartó folyamatos harc alatt gennyesre kamuizta azt a szerencsétlen balszemét. Madara Obito esetében megmondta hogy sokat dob rajta hashirama klónból készült fél teste, persze nem volt szóról szóra így leírva hogy ezért nem vakul meg, de kishimoto az ilyen nyilvánvaló dolgokat nem fog mind a szánkba rágni mivel nem fogyik olvassák a mangát legyen 12 éves az ember vagy 24 vagy 40 éves. Nem mellesleg szerintem nem véletlen hogy hashirama sejtjei vannak mindenütt jelen mint vmi dopping hiába mondják hogy uchiha+senjuu=Rikodou sennin szerintem ő benne van a legjobban jelen a sennin ereje. Obito fél teste, Madara mellbimbója, meg Danzou jobbkeze is Hashirama. Danzounak is azért kellett ugyebár hogy az Izanagit tudja használni.
Kakashiról ugye meg csak annyit tudunk ami Madara is mondott hogy akkor teljesedik ki a sharingan ereje ha a két szem együtt van, és hogy Obito pont akkor érd oda mikor Kakashi legyilkolta Rint, így benne feltámadtak az érzelmek és mivel a sharingan ott volt egy helyütt ezért lett azoknak együtt mangekyou aminek kakashi a használatára csak sok évvel később a naruto és jiraiya edzések folyamán jött rá hogy ő ilyet is tud.

Agyalhattok rajta ki miért vakul vagy nem vakul ehelyett olvassátok többször vissza a mangát így nem halványul az emléketek ami meg nincs leírva azt kishi egyelőre vagy végleg a fantáziátokra bízta.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 21, 23:54:49 írta Morause » Naplózva
dender
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 34



« Válasz #8065 Dátum: 14 márc 22, 21:22:43 »

bocsi elírtam Obito-ra gondoltam:S

Előbb utób meg fog halni, de nem most. Naruto hogyan kerülne ki a kamui dimenziójából? Kakashi meg amilyen vak már magát sem lesz képes becélozni. Nevet xD
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 23, 11:22:38 írta dender » Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #8066 Dátum: 14 márc 23, 06:59:30 »

Igen, én is így vagyok vele. Kakashinak a karakterje már eleve üdítő volt az első évadban is, és a másodikban is. Bár most hogy én nézem az animét is, ott azért be van mutatva rendesen hogy szenvedett amiatt hogy ő ölte meg Rint, mégha nem is szándékosan. Elvesztette a legjobb barátját, és most meg ellene harcoltak. Igaz mostmár egy oldalon állnak, de a vakuláson kívül szerintem életben maradhatna.

De talán Naruto és Sasuke is hamarosan színre fog lépni, így talán nem fogják hagyni, hogy meghaljon.  bow
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #8067 Dátum: 14 márc 23, 17:04:33 »

Kövi részben remélem Naruto és Kurama beszélgetnek vagy az összes Biyu vagy Rikuduo Senin.nel lesz .Ez a három közül valamelyik ,. Mosolyog
Naplózva
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #8068 Dátum: 14 márc 23, 23:27:34 »

Hát ki tudja,eddig többségben ami a vége volt az a kövi részben az eleje a mangának , Mosolyog
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8069 Dátum: 14 márc 23, 23:32:02 »

Az igaz, bár egyiket sem bánnám, már érdekel mi van a "másik oldalon."
Naplózva

Oldalak: 1 ... 536 537 [538] 539 540 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!