24 máj 25, 22:47:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 524 525 [526] 527 528 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1745938 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7875 Dátum: 14 márc 06, 21:53:15 »

Hat nálam Naruto most takarékon van, rajta nem nagyon gondolkodtam. Én a Sasu-s poweruppolásra számítottam másképp. Mármint, hogy valaki más lesz, hogy feléled a rinneganja egy senju dns-el. Habár ami késik, nem múlik. Remélem a következő fejezet is ilyen erdekes lesz. Engem most Sasu poweruppolása tényleg érdekel nagyon.
Naplózva

nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #7876 Dátum: 14 márc 06, 22:20:02 »

@Krisz7199
@Aizen

az a gond, hogy mindketten elfogultak vagytok
pl a Hokage szint az logikusan (Hashi + Tsunade + fénykor-Hiruzen + Tobirama + Minato) osztva 5tel tehát nem, a 8 kapu nem csak Tsunadénél lenne erősebb, mivel Tsunade a leggyengébb
a hivatalos fordításban meg valami olyasmi van, hogy "can match the hokage" nem, hogy bedarálja.. így viszont Hashi szintjét sem éri el
egyébként meg felesleges ezen vitatkozni mivel itt már nem a logika, hanem a történetvezetés / shounen klisék diktálnak Gai ugyanolyan (időhúzásnak álcázott) semmi miatt fog meghalni, mint amilyen (infószerzésnek álcázott) semmi miatt halt meg Jiraiya. Ahhoz, hogy komoly kárt tegyen legalább main supporter kategóriásnak kelleni lennie, mint mondjuk Hinata, de sajnos a supporter mezőny perifériáján van...
így Kishi univerzumában Sakurának nagyobb esélye van hogy vmi powerupot szerezzen és maradandó kárt tegyen Madarában, mint Gainak...
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 06, 22:20:45 írta nclearu » Naplózva

Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7877 Dátum: 14 márc 06, 22:50:09 »

Szerintem kár előre kimondani,hogy Gai a 8-adik kaőu-val nem fogja megsebezni Madarat. Ugye eddig nem ismerjük a 8-adik kapu erejét,tehát nem lehet azt bizton állitani,hogy nem fogja megsebezni Madara-t.
Madara meg látszólag ismeri a 8 kapu technikát,higy ő is mondja,hogy akár már vörös gőz is jöhetne. Nameg azt is mondta,hogy alábecsülte Gai-t,és ugye Madara nem gyakran szokott ilyent mondani.
Szóval én még nem irnám le Gai-t,mert még meglephet minket. ikszdé

U.i Jiraiyat meg szerinem hagyjuk,mert az ő halála volt az egyetlen,ami jóra sikeredett véleményem szerint.
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
trafo90
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


« Válasz #7878 Dátum: 14 márc 06, 23:35:33 »

Jiraiya után Gai a 2. kedvenc karakterem... Magam alatt leszek nagyon, hogyha Gai értelmetlenül/időhúzás miatt halna meg. Nem várom el hogy szétcincálja SSJ 5-s Madarát, de azért minimum pár testrészét lekaphatná. Igaz úgyis újranövesztené, de legalább bebizonyítaná, hogy a szorgalom (itt a kitartó edzés) fontosabb, mint a tehetség. Mint ahogyan az a valóságban is van. (én sajnos egy lusta ember vagyok, és mindig is irigykedtem a kitartó, szorgalmas emberekre) R.I.P. Gai sensei.  Szomorú
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7879 Dátum: 14 márc 06, 23:50:26 »

Az hogy Gai gyakorlatilag kijelentette hogy kamikaze akcióra készül nem azt jelenti hogy meg is hal. Ez csak az ő "terve".
És ha ez be is következik akkor is visszahozhatják nem ő lenne az első (lásd a Konohai Pein harc).  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 06, 23:54:27 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #7880 Dátum: 14 márc 07, 00:10:44 »

....(lásd a Konohai Pein harc).  Gondolkozik

Ja, Madara pont az a féle, aki visszaélesztene valakit az élete árán. Más meg nagyon nem tudja rajta kívül. Obitonak is jól bejött a dolog, amikor megpróbálta nem?
Naplózva

Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7881 Dátum: 14 márc 07, 06:41:15 »

De Obito még megteheti, ha legyőzik Madarát. Mert akkor nincs ki meg akadályozza. Viszont kissé csalódás lenne, mert ha egy háborúban mindenki túl élné az elcsépelt mese film kategória. Persze jó az ha kedveltebb szereplők meg maradnak, de az se esztétikus ha csak a mezei ninjak hullanak. A Peines harcoknál azert volt jó mert nem a vége volt. De ezek a részek már nagyon a végét jelentik. Itt aki meghal az maradjon az, hogy azert megse tipikus tündér mese legyen, hanem legyen jelentősége. Én a végén a happy endre szavazok, de nem egy olyanra ahol mindenki sértetlen. Szóval ha Gai meghal tegyen valami "nagyot" és ne jöjjön vissza.
Naplózva

ozsiruyg
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #7882 Dátum: 14 márc 07, 08:54:44 »

 OFFFF

Ha már úgy is közeleg a vég "adjuk meg a módját" alapon Kakhasi és Gai egyszerre mehetne 8 kapuval madarának (szerintem gond nélkül másolná a 8 kaput a híres másoló ninja, anno sasuke is simán másolta lee-nek a lótuszát vagy mit gara ellen) egyszerre dupla 8 kapu lehet jobban szétszedné madarát ikszdé

(Kakashinak jelenleg úgysincs semmi haszna, maximum narutoékat tudja visszahozni ha Obito kifekszik ... )

Nyilván nem fog megtörténni Nevet pedig azért egy dupla 8 kaput deszívesen megnéznék Nevet

 OFFFF
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7883 Dátum: 14 márc 07, 10:06:28 »

OFFFF

Ha már úgy is közeleg a vég "adjuk meg a módját" alapon Kakhasi és Gai egyszerre mehetne 8 kapuval madarának (szerintem gond nélkül másolná a 8 kaput a híres másoló ninja, anno sasuke is simán másolta lee-nek a lótuszát vagy mit gara ellen) egyszerre dupla 8 kapu lehet jobban szétszedné madarát ikszdé

(Kakashinak jelenleg úgysincs semmi haszna, maximum narutoékat tudja visszahozni ha Obito kifekszik ... )

Nyilván nem fog megtörténni Nevet pedig azért egy dupla 8 kaput deszívesen megnéznék Nevet

 OFFFF

Hét sajna én nemhiszem,hogy Kakashi tudná használni a 8 kaput-t. Talán még a sima taijtusu-t letudná másolni,de a 8 kapu szerintem nagy falat lenne még neki is.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 07, 10:07:36 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
ozsiruyg
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #7884 Dátum: 14 márc 07, 11:14:08 »

hát akkor nincs mit tenni Kakashinak használnia kell az 1000 years of death-et Mosolyog ikszdé arra madara tuti nem számìt ikszdé
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7885 Dátum: 14 márc 07, 12:13:28 »

Ha jól emlékszem azért nem tudná lemásolni, mert ez olyan mint Naruto rasenshurikenje, nem kell hozzá kézjel. Bár ha tévedek akkor bocsi, de úgy emlékszem a kapuk kinyitásához sem kell.  Gondolkozik És mivel Kakashi a kézjeleket másolta ezáltal ezt nem tudná. Ráadásul itt külön meg kell tanulni, hogyan nyissa ki... Szerintem ez lehetetlen lenne neki.
Naplózva

Gurat
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 55



« Válasz #7886 Dátum: 14 márc 07, 12:19:58 »

Arra gondoltam, hogy Naruto a szörnyek mellé akár a szemeket is megkaphatja Obitótól, ha nagyon kényeztetni akarja, sőt még Hasirama dns-t is... mindent... Csak a mangaka szab itt határt annak, hogy mit ad neki, s hogy tér vissza a harcba abból a dimenzióból. Sokféle lehetőség van.
Várom mi lesz ebből, hiszen Sasukenél is pont új erők léphetnek be a "testébe". Akár külön-külön is olyan erőnövekedést kaphatnak, ami Madara ellen hasznos lehet.
Várom mi "sül" ki ebből Mosolyog
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7887 Dátum: 14 márc 07, 12:23:38 »

Igen és ezzel jól mehetne a manga a kukába is. Ez már túl ésszerűtlen és abszurd lenne. Nem mondom legyen power up de ne ilyen.
Naplózva

ozsiruyg
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #7888 Dátum: 14 márc 07, 12:40:25 »

igen bármit megkaphatna föleg hogy ott egy erős orvosi ninja is Sakura bármit beoperálhat de.... NEHOGYMÁR! semmiért se szenvedjen meg? instant jubi meg rinengan meg sharingan meg Hashirama sejtek??? én még a rokát se adtam volna vissza inkább rinen tenseiel vagy mivel támasztotta volna fel obito... de hát ezt Kishimoto dönti el nem én Mosolyog
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7889 Dátum: 14 márc 07, 12:46:22 »

Nem is az, hanem, hogy mennyire idétlen lenne már az, hogy Naruto ilyen idétlenül erős. Már az is, hogy Madara bárkit élből ver. De még az, hogy Naruto is ilyen legyen? Ez túl tipikus és elcsépelt, nem hinném, hogy erre vágyna minden olvasó és mivel Kishinek az olvasók igényeit kell kielégítenie ezért nem hiszem, hogy ilyet bele tenne.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 524 525 [526] 527 528 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!