24 máj 25, 20:11:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 517 518 [519] 520 521 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1745657 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Chakna
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 124


Otakugirl


« Válasz #7770 Dátum: 14 márc 02, 20:15:48 »

balint ez a legerősebb érv eddig a halála mellett Nevet Abba kb egyetértünk hogy Obito nem fogja túlélni. Amúgy Madara-t szerintetek egyenesen Naruto fogja lecsapni vagy esetleg van más jelölt erre a feladatra?
Naplózva

"Nem is tudtad? Ha valaki megjelenik az álmaidban, az azt jelenti, hogy az illető annyira vágyik arra, hogy veled legyen, hogy kilép a testéből és egyenesen a te álmodba repül."
zsandris1
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 106



« Válasz #7771 Dátum: 14 márc 02, 20:35:21 »

A fekete Zetsu a kyuubi hordozója, nem Obito, mellesleg amíg Zetsu rajta van Obiton, addig neki semmi baja nem lesz lásd a 10 farkú elvesztése után. Zetsu pedig nem ember, így nem tudjuk milyen a chakrarendszere, szóval nem biztos, hogy belehal.

Az általános Obito halála témához pedig azt mondanám, hogy ha pl. elalszik akkor Zetsu simán átveszi felette az irányítást vagy lejön róla, szóval, ha túl is éli a háborút, nagyon kevés esélye van. Szerintem amúgy nem éli túl, én is a hősi halált támogatom.
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7772 Dátum: 14 márc 02, 21:14:56 »

En ragaszkodom ahhoz, ha meghal valakit tamasszon fol a rinnetensei-el.  Gondolkozik
Naplózva

Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #7773 Dátum: 14 márc 02, 21:21:47 »

Ehhez az Obito&Zetsu témához csak annyit, hogy lehet, hülyeséget mondok, de azt sem feltétlen tudjuk, hogyan vannak összekötve. Meg abban sem vagyok biztos, hogy a fekete Zetsuba került a Kyuubi azon fele.

Feltámasztani? Jesszus, ha ez Obiton múlik, akkor az Rin lenne. ikszdé Vagy Kishi megismételné, amit anno, hogy ad Kakashinak egy ajándékot?
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7774 Dátum: 14 márc 02, 21:39:46 »

Szerintem nem egy megszalott szerelmes, bolond. Nyilvan, nem Rint hozna vissza... Annak sok ertelme lenne. Es Obi nem hulye.
Naplózva

Tierhold
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 362



WWW
« Válasz #7775 Dátum: 14 márc 02, 22:29:43 »

Ha már Obito meghal, remélem lesz olyan rész ahol a túlvilágon mutatják ahogy találkozik Rinnel. Annyira fel akarta éleszteni, annyira szereti még mindig, el képzelni nem tudom, hogy csak úgy meghal és kész. Ezek után szerintem kijár neki, hogy újra láthassa Rint. Pirul
Naplózva

balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #7776 Dátum: 14 márc 02, 22:41:14 »

A fekete Zetsu a kyuubi hordozója, nem Obito, mellesleg amíg Zetsu rajta van Obiton, addig neki semmi baja nem lesz lásd a 10 farkú elvesztése után. Zetsu pedig nem ember, így nem tudjuk milyen a chakrarendszere, szóval nem biztos, hogy belehal.
...
Andris, szerintem fekete Zetsu azért nem lehet Kurama hordozója, mert ő, ahogy te is mondtad, nem ember, hanem Madara elméjének egy része, úgymond az "akarata"
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/606/17
Tudom, hogy ebben a mangában hatalmas szörnyeket pecsételnek egy kicsi kis bödönbe, de nem hiszem, hogy egy kivetített  "akaratba" lehetne pecsételni bármit is.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/664/16
A képen nagyon jól látszik, hogy miközben ellopta a kyubit, folyamatos kapcsolat volt közte és Obito között, valamint a belső világban sem egyedül fekete Zetsu van Kuramaval, hanem Obiton csücsül akkor is.
Vagyis a Kurama Obitoban van, tehát a pecsételésbe belehal. Hősi halál: Vissza hozza azt az embert aki megmenti a világot, sőt ő általa nyer elég erőt ahhoz hogy leverje a fő górét.  Mosolyog

Ja igen, a tízfarkúhoz pedig csak annyit, hogy el lett mondva, hogy az egy speciális eset. A 10 farkú eltávolításába nem kell belehalni, de egy sima 'mezei' bijuu eltávolításába igen.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 02, 22:43:45 írta balint002 » Naplózva
zsandris1
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 106



« Válasz #7777 Dátum: 14 márc 02, 22:48:34 »

Igazad lehet, viszont akkor Zetsu még mindig életben tartaná szerintem. Gondolkozik
Naplózva
Don Diablo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #7778 Dátum: 14 márc 03, 11:20:14 »

Valaki be tudja linkelni Naruto-nak azt a formáját, amikor körbeveszik a Biju-k?Amit állítólag Kishi rajzolt?Mosolyog
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #7779 Dátum: 14 márc 03, 13:26:10 »

Nem tudom, hogy mire gondolsz. Talán erre, de ez a mangában volt:
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/629/7
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Tierhold
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 362



WWW
« Válasz #7780 Dátum: 14 márc 03, 13:29:15 »

Én ezt találtam, mondjuk itt szemben állnak vele nem pedig körülötte. Nevet
http://naruto-kun.hu/manga/mangas/Naruto/572/Naruto_572_05.png
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #7781 Dátum: 14 márc 03, 17:15:34 »

De ha mangából gondolod, akkor nem fontos oda tenni, hogy Kishi rajzolta... máshonnan, ilyen képet meg még nem láttam.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7782 Dátum: 14 márc 04, 11:59:28 »

Azért maradjunk annyiban, hogy Exkirion amit leírt az valóban nem található a mangában de ő a logikailag vezette le azt, hogy mit és miért. Ez nem azt jelenti, hogy mindig igaza is lenne de legalább valami magyarázatot próbál találni a problémára és ezt logikailag próbálja megérteni. Ő így teszi helyre magában ezeket a problémákat vagy nevezhetjük ellentmondásnak is. Az más dolog, hogy ezt a magyarázatot elégnek találjátok vagy nem. Ha elfogadod részben vagy egészben akkor hozzáigazíthatod a saját elképzelésedet, ha viszont elutasítod akkor keres rá magad válaszokat, amelyeket indokoljál is meg. Persze ne azzal, hogy ez itt rossz mert ellentmond mindannak amit eddig megtudtunk. Amíg konkrét dolgot nem tudunk meg erről addig elfogadható a magyarázat, viszont a későbbi információk módosíthatják azt.

Ez mekkora igaz! De jó lenne, ha mindenki így állna hozzá. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
hamilton
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 80


« Válasz #7783 Dátum: 14 márc 04, 13:26:55 »

Nem, én sem temetem el ez csak felvetés.  Gondolkozik És nem, miért halna meg a gonosz a megtérése után? Tudnék példákat mondani csak nincs kedvem keresni, talán holnap.  Hmm?

Azért szerintem csak kijutna a kamuiból, vagy ha nem akkor Kishi be rakta volna ezt lehetőségnek  Gondolkozik Mégis A Madaráról beszélünk  Nevet Csak nem lenne ilyen könnyű elintézni  Gondolkozik

Aztán valamikor születne egy másik kis uchia kamui szemekkel és vissza is tért tadaam Mosolyog
Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #7784 Dátum: 14 márc 04, 16:24:39 »

Nem, én sem temetem el ez csak felvetés.  Gondolkozik És nem, miért halna meg a gonosz a megtérése után? Tudnék példákat mondani csak nincs kedvem keresni, talán holnap.  Hmm?

Azért szerintem csak kijutna a kamuiból, vagy ha nem akkor Kishi be rakta volna ezt lehetőségnek  Gondolkozik Mégis A Madaráról beszélünk  Nevet Csak nem lenne ilyen könnyű elintézni  Gondolkozik

Aztán valamikor születne egy másik kis uchia kamui szemekkel és vissza is tért tadaam Mosolyog

Eleve ha bekerülne a Kamuis dimenzióba Madarász bácsi nem tudna kijutni és azt is leírom miért.

Tudjuk jól, hogy minden olyan Uchihának akinek feléledt a mangekyo sharinganja, azoknak a szemei mind más-más doujutsukat ismernek. Ott van Shishui szeme, ügye az övé volt a legnagyobb genjutsu(?) lehet rosszul fogalmaztam meg, és ott van Sasuke szemei: Fekete lángok, és a másikkal eltudja  oltani azokat, ott van Obito szeme meg Kakashié. Magyarán a Kamui, az egyikkel teleportálja magát míg a másikkal a testén átenged mindenkit.

Madara szemei... így hírtelen nem jut eszembe mi az ő képessége ilyen értelemben, de csak Obito és Kakashi tudja átküldeni a dolgokat abba a dimenzióba, így szerintem Madara nem is lenne rá képes onnan kijutni.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 04, 16:25:24 írta lina22 » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Oldalak: 1 ... 517 518 [519] 520 521 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!