24 máj 25, 14:42:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 505 506 [507] 508 509 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1745153 alkalommal)
0 Felhasználó és 43 vendég van a témában
Zuki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83


« Válasz #7590 Dátum: 14 feb 19, 20:19:08 »

Oh hát kiderül, hogy apai nagyapja pont egy Senju asszonyt vett el Nevet
És most jön ki belőle  a dolog,de abban biztos vagyok hogy amit Hashi adott neki teknikát az életét fogja megmenteni
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #7591 Dátum: 14 feb 19, 20:19:50 »

Nagyon-nagyon jó rész volt. Madara beszéde logikus, érthető, nem is időhúzó feelingje volt. Az a baj, hogy csak logikus. Ezt most filozófiai szempontból mondom. Én már elhittem, hogy Obito marad Madara oldalán, aztán mégsem. Most komolyan, mennyivel logikusabb, ésszerűbb ha így vesznek el erőt Madarától (azt nem hiszem, hogy teljesen kihúzza a tízfarkút), minthogy ha vmi szeretetre alapuló maszlaggal húznák ki. Nekem semmi bajom, az ún. Talk no Jutsu-val, mert mondhat akárki akármit, lehet hatni az emberekre, de szeretettel nem fog senki elhúzni egy kamiont. Már pedig Madarából kihúzni a juubit egy csöppet nehezebb lesz mint elhúzni egy kamiont.
Át lehetett érezni Sakura reakcióját, mikor Madara minden különösebb jutsu nélkül elverte Minatot, Kakashit, meg Gaarat. Meglepődtem Minato senjutsuján, de nem hülyeség. A chakra történetéről szóló kiselőadása is érdekes volt.
Szó mi szó, most nagyon örülök, hogy Kishi így oldotta meg Madara gyengítését,ill. remélem Naruto túlélését, power uppolását.
Sabaku: most teljesen őszintén, a legtöbb ember nem akar háborút, de még csak veszekedést se. Még is van, és nem tudjuk megbeszélni, még a hozzánk közel álló emberekkel sem, nemhogy egy olyannal, aki kinyírta a társaidat. És ha jól emlékszem, Tobi próbált is beszélni a kagékkal.
Ja és valaki meg tudná magyarázni, hogy Obito hogyan tolta fel csak úgy a kezét Madarába? Kamuival? Mert úgy ment, mint kés a vajban. És most szívja a chakrát, azért jelent meg Rikudou botja? Mert ezek számomra nem egyértelműek.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #7592 Dátum: 14 feb 19, 20:59:27 »

Akik azon agyalnak , hogy milyen jutsut adott hasi sasunak azoknak küldöm ezt a számot 661/13
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/661/13
Naplózva
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #7593 Dátum: 14 feb 19, 21:03:49 »

az író megismétli önmagát...

a gonosz megtérül, narutopárti lesz. már a kezdetektől fogva tudtam, hogy obito madara ellen fog fordulni... ez már agybutító, ennél még a pokemonban is több váratlan fordulatra lelnék szerintem.
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7594 Dátum: 14 feb 19, 21:05:43 »

Na szóval Obito most szivja el Madara erejét,legalább is egy kis részét. Mondjuk ha sikerülne elvszivni a Juubi negyedét,akkor már elég komoly ereje lenne. Hisz láthattuk,hogy Naruto miket csinált egy fél vukk-al,na most akkor Obito miket tud csinálni mondjuk egy negyed Juubi-val? smirksweat

És igy meglehetne menteni Naruto életét is,ha Obito valahogyan átadná neki azt az erőt,amit elszivott Madara-tól,akkor szerintem Narcsi feléledne. Azért tetszett az a félmosoly Obito arcán a végén. ikszdé
Az klafa lenne,hogyha Obito eltudná szivni legalább a fél Juubit,és igy lenne Madara-nak egy fél és Obito-nak is. Tuti,hogy nagy harc lenne belőlle,hiszen szinte ugyan azon a szinten lennének mindketten. Ugye Madara-nak is lenne egy fél Juubi+egy Rinengan,és Obito-nak is egy fél Juubi+egy Rinnengan meg egy Sharingan. smirksweat Megnézém,hogy hogyan harcolnának igy egymás ellen. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 19, 21:11:43 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #7595 Dátum: 14 feb 19, 21:11:50 »

Ha már a heti fejezetből nem derült ki:
Íme az alak, aki Sasukéhez közelít:
http://fc06.deviantart.net/fs71/f/2014/043/a/d/savesasuke0r_by_hitoriedo-d764t8j.png
^^
Naplózva

LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #7596 Dátum: 14 feb 19, 21:13:57 »

Mostanában egyre jobbak a részek, öröm olvasni őket Mosolyog
A Kakashi-Gaara-Minato kombo is jónak tünt de csak tünt, Madara válaszolt egy pörgöforgorugással.
Obito levédethetné ezt a mozdulat sort www.naruto-kun.hu/manga/Naruto/654/3 Nevet, a mostani sunyi jellemét jobban bírom mint az egos istenét, amit eltudok képzelni hogy halála előt a tízfarku töredékét Narutoba pecsételi(ez elég kiszámitható, szóval biztos ez lesz). A botos dolgot viszont  még mindig nem értem Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 19, 21:27:28 írta LeViiKee » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #7597 Dátum: 14 feb 19, 21:23:34 »

elég kiszámitható, szóval biztos ez lesz

Igen, mint, ahogy azt is látta előre mindenki, hogy fekete Zetsu lenyúlja a Kyuubi mási felét.
Naplózva

gerimaster
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #7598 Dátum: 14 feb 19, 22:07:45 »

csak egy kérdés, hogy a rákba lett az eddig még "én is mindjárt kipurcanok" Obitonak annyi ereje, hogy megmarkolgassa Madi bácsi szivét?
Naplózva

Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7599 Dátum: 14 feb 19, 22:56:38 »

csak egy kérdés, hogy a rákba lett az eddig még "én is mindjárt kipurcanok" Obitonak annyi ereje, hogy megmarkolgassa Madi bácsi szivét?

tudod ez azon kérdések egyike, hogy kettőt és könnyebbet  bow bow

Szerintem erre az a magyarázat,hogy fekete Zetsu mozgatja Obito testét és most,hogy elszivta fekete zetsu a sötét vukk-ot,az ugye Obito-ban vagy fekete zetsu-nál kell legyen.

De a lényeg,hogy fekete Zetsu mozgatja Obito testét jelenleg,meg ugye még a sötét Kurama mondta,hogy ha ki is veszik Obito-ból a Juubit,akkor sem kerül veszélybe az élete.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/656/10
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #7600 Dátum: 14 feb 19, 23:03:17 »

Igen, mert a GM benne volt. Ellenben a GM-et is kivették belőle azóta, mint tudjuk. Szerintem itt már pusztán az élni akarás játszik szerepet.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 19, 23:04:30 írta Aizen » Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #7601 Dátum: 14 feb 19, 23:05:42 »

elég kiszámitható, szóval biztos ez lesz

Igen, mint, ahogy azt is látta előre mindenki, hogy fekete Zetsu lenyúlja a Kyuubi mási felét.

Pontosan. Csak sokan nem képesek már semmi jót meglátni ebben a mangában. Nevetséges, hogy még érveket sem hoznak fel, csak fújolnak. Én sem vagyok vak, látom amit látok, a hibákat, időhúzást, de azt is látom, hogy az elmúlt 10 rész magasan veri az azt megelőző 50-et.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #7602 Dátum: 14 feb 19, 23:13:21 »

elég kiszámitható, szóval biztos ez lesz

Igen, mint, ahogy azt is látta előre mindenki, hogy fekete Zetsu lenyúlja a Kyuubi mási felét.

Pontosan. Csak sokan nem képesek már semmi jót meglátni ebben a mangában. Nevetséges, hogy még érveket sem hoznak fel, csak fújolnak. Én sem vagyok vak, látom amit látok, a hibákat, időhúzást, de azt is látom, hogy az elmúlt 10 rész magasan veri az azt megelőző 50-et.
Nem negatívként írtam, hanem mint a leglogikusabb dolgot, amit ki lehet hozni belőle=Obito biztos meghal de az erőt amit megszerez(vagy fog) szerintem nem hagyja hogy csak úgy Madara vissza vegye magának. Remélem kielégítő érv volt.
Vagy szerintetek mi lesz?!
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #7603 Dátum: 14 feb 19, 23:57:02 »

Most ezt nem konkrétan neked írtam, csak inkább általánosan.
És amúgy meg ki tudja? Annyi mindenre írtuk már, hogy biztos az lesz, és nem az lett (persze az ellenkezőjére is volt már példa). Szóval meglátjuk.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #7604 Dátum: 14 feb 20, 00:23:56 »

Hatalmas tisztelet Obitonak. bow
Először kitépik belőle a Juubit, aztán Fekete Zetsu átveszi a teste fölött az uralmat, használja a Rinne Tenseit, végül a Gedo is kikerül belőle, de ő még kitart... Odamegy a manga eddigi legerősebb karakteréhez, és lazán elkezdi elszívni az erejét. Nagyon durva lelkiereje van a csávónak.
Vagy csak olvasta a Galaxis Útikalauzt, és gondolta ha repülni úgy kell, hogy elfelejtesz leesni, akkor ő meg elfelejt meghalni... egy próbát megér. És tessék, tényleg bejött. Biztos ez lesz majd Narutoval és Sasukével is. Egyszerűen mondanak nekik valami olyan meglepőt, hogy elfelejtenek meghalni és kész, mindenki boldog.
Ja, Madara meg a mostani monológja után rájön, hogy azért harcolnak, hogy béke legyen. Hmm? (Mert az ideális világ csak annyiban különbözik a mostanitól, hogy béke van. Pontosan) Így inkább kiokádja a Juubit és grillpartit csapnak a húsából.

 Neeem Folyamatosan nehezebbé válik komolyan venni a mangát, pedig én még Madara az isten szemtelenül (is) nagy erejét is valahogy lenyeltem, mondván, hogy kell egy Obitonál is erősebb ellenség, de azóta legalább mégegyszer annyit trollkodott az író. Szomorú

Azt hiszem inkább osztom azon emberek véleményét, akik a Pein támadása után történteket egy másik mangának tekintik. bye bye
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 20, 00:24:33 írta dtatar » Naplózva
Oldalak: 1 ... 505 506 [507] 508 509 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!