24 máj 25, 12:38:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 495 496 [497] 498 499 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1744963 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7440 Dátum: 14 feb 13, 10:41:11 »

Na vegre aki a dolgok moge lat. Nagyabbol ugyan erre gondoltam, viszont en nem zarnam ki, hogy semmilyen veszelyt nem jelentenek. Viszon nem csak akkor zabalja a chakrat ha az illeto hasznalja is? Mert ha csak benne volt lehet, nem is szivott belole chakrat. Mert hat nem hasznalta. De a gondolat meneted tetszik, mert bevallom ez a sok lehuzas, hogy ez mi volt? Nem jon be.. Bizok abban, hogy a legjobb lesz kihozva belole es Kishi csak nem csinalna olyat amivel lehuzna a manga minoseget, mikor pont fokozni probalja  Gondolkozik
Naplózva

lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #7441 Dátum: 14 feb 13, 11:37:19 »

Hát igen, elméletileg addig tudtak szívni bárkiből is az ereklyék ha a tetejük nem lett volna rajtuk. De msot elvileg be voltak zárva Madarában, és amint kiköpte őket még mindig rajtuk volt a fedő.

Így szerintem nem tudtak szívni chakrát.
S Madarából simán kinézem, hogy Narutot és Sasukét tartotta a legerősebbnek a többiek között, így mivel megölte őket - nyílván nem számít rá hogy valamennyire Tenten is tudja használni a legyezőt vagy mit. A másik hogy Tenten is csak korlátozott ideig képes használni azt a fegyvert mert a Shippuuden részben láthattuk hogy hamar kifárasztotta magát ezekkel.
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7442 Dátum: 14 feb 13, 11:53:10 »

Hat igen, de az alap otlenem volt rossz, csak ez a baki benne. Meg szerintem Tenten ha hasznalja is nem er vele sokat Madara ellen mert eleg csekely az o erejehez kepest, de az erdekelne, hogy akkor vajon minek kerultek oda? Mert en elvetnem azt, hogy ezzel gyozik le Madarat es hogy power up lenne. De aztan kitudja.
Naplózva

Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #7443 Dátum: 14 feb 13, 13:22:20 »

Kérdésem van, és egy boha istenéért sem találom, Daruival mi a tosz történt? Mert a tök alakú ereklye a legyező nélkül nem ér semmit. Ráadásul azzal még meg is kéne érinteni Madarát először, hogy tudják mi a legtöbbet használt szava.
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7444 Dátum: 14 feb 13, 14:08:33 »

Ahoz,hogy a bödönt használják Ino-nak bekéne hatolni Madara fejébe,és válaszolnia kéne annak,akinél épp a bödön van.
De ha most Ino bejut Madara fejébe,akkor nagyon csalódott leszek,hiszen jelenleg Madara egy Isten,és ha egy Ino kalibeü valaki csak ugy bejut a fejébe,akkor dobhatja is el az Isten-i rangját.  smirksweat

Szerintem az ereklyéket nem arra fogják használni,hogy Madara-t elzárják hanem valami másra. Hisz ha valaki,akkor Madara ismerheti ezen eszközök erejét,és szerintem nem olyan hülye,hogy lepecsételtesse magát a bödönbe.
Bár Spirály Zetsu-nál lehet,hogy müködnének az ereklyék.  smirksweat
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #7445 Dátum: 14 feb 13, 14:17:22 »

Kin-Gin tesókat ki kellene hozni a bödönből, és a Kyuubi chakrájukat átadni Narutonak.  bow
...így túlélheti Naruto, aztán Senjutsuval meg a békákkal még valamit alkothatna, hisz eléggé jó hatással volt a Senjutsu Obitora, így feltételezem, hogy már Madarára is. Mosolyog

Egy beteg ötlet, de mi lenne, ha Sasuke testénél maga Sasuke állna, az első hokage jutsujának hála? Nevet Orochimaru 'mutatványai' után, engem már nem lepne meg.  Nevet Karin pedig azért nem tudja felismerni, mert nyilván teljesen más lett a chakrája, és tud használni senjutsut.  Nevet Vicces lenne ha azért lenne az az alak mezitláb, mert pucér. Nevet Mire Karin odaérne Sasuke ott takargatná magát. Nevet A második meg csak azért nem ismeri meg, mert nem teljesen úgy néz ki, mint az eddig ismert Sasuke.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 13, 15:12:12 írta blackfire » Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Gulopzus
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69


Naruto


« Válasz #7446 Dátum: 14 feb 13, 14:37:32 »

Pár oldallal visszább már leírtam, hogy az előző Juubi felélesztésében Obito elhasználta a Kin Gin testvérekben rejlő Kyuubi chakrát, így az már semmi. A másik ereklyében volt a nyolcfarkú csápja amit úgyszintén felhasznált. Miután sikerült legyőzni Obitót, a chakra visszatért az eredeti tulajhoz. A nyolcfarkú egyik csápjának a végén ott volt egy kis nyolcfarkú.
De bírom amikor ész nélkül kommentelnek Nevet
Naplózva
blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #7447 Dátum: 14 feb 13, 14:57:13 »

Pár oldallal visszább már leírtam, hogy az előző Juubi felélesztésében Obito elhasználta a Kin Gin testvérekben rejlő Kyuubi chakrát, így az már semmi. A másik ereklyében volt a nyolcfarkú csápja amit úgyszintén felhasznált. Miután sikerült legyőzni Obitót, a chakra visszatért az eredeti tulajhoz. A nyolcfarkú egyik csápjának a végén ott volt egy kis nyolcfarkú.
De bírom amikor ész nélkül kommentelnek Nevet

Pont azért írtam, mert gondolkodtam, és jónak láttam megosztani. A Hachibi csápjából kinyert chakra az teljesen más, mint a legendás fegyverekben lévő Kin-Gin Kyuubi chakra. Ez a "felhasznált" dolog meg... Egy EDO Tensei-es feltámasztott chakráját hogy lehetne a 0. szintig felhasználni? Arról nem találtam semmi bizonyítékot, hogy amikor Obitót legyőzték, visszatért volna a chakra a Kyuubihoz.

Itt egy kis magyarázat. http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/594/6
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/654/14

Naruto feltámadásához a fentin kívül még ezek jöhetnek szóba szerintem:
- Chio nagyi féle 'életemért cserébe feltámasztalak no jutsu' Tsunadétől
- Madara megtér, Rinne Tensei
- Ezt viszont nem értem: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/601/4
"Úgy tűnik az is egy árnyék klón. Obito, hol az igazi?"
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 13, 15:19:07 írta blackfire » Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #7448 Dátum: 14 feb 13, 15:17:08 »

Lol, pontosan mi történt ott a 4.hokage előtt, amikor narutoba irányította a cuccost?  Rohadtul nem tudtam felfogni mit ábrázol a kép...
Naplózva

LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #7449 Dátum: 14 feb 13, 16:02:54 »

Lol, pontosan mi történt ott a 4.hokage előtt, amikor narutoba irányította a cuccost?  Rohadtul nem tudtam felfogni mit ábrázol a kép...
Színesbe könnyebb kivenni:
www.deviantart.com/art/Naruto-664-433631814
Fekete Zetsu bekúszott a föld alatt Minato elé (nem fekete kígyó volt) amikor pecsételte így lényegében ellopta Narutotól smirksweat
 
Én azt nem értem, hogy ugye Juudara magasabb szinten van, mint Juubito volt, de
akkor az ő botja miért nem teljes? Gondolkozik
-fél szem
-részleges tudat(fekete zetsu)
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 13, 16:06:40 írta LeViiKee » Naplózva
aignac
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27



« Válasz #7450 Dátum: 14 feb 13, 17:55:43 »

Á emberek elég a  fekete kígyózásból meg, hogy a kiköpött cókmókkal fogják lepecsételni Madarát. A "fekete kígyó" zetsu nyúlványa, az eszközökkel meg maximum az egyik zetsut fogják lepecsételni. Ez egy olyan Narutós trollkodás (poén) ami a régebbi részekben is jellezmző volt  Nevet
Naplózva

Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #7451 Dátum: 14 feb 13, 18:50:33 »

Nem akarok ész nélkül kommentelni, ahogy feljebb említették, de amikor kiköptek Lee-ék elé, akkor nekem egyből azt jutott eszembe hogy saját magukat fogják tuningolni vele.. Az Hashimaras, másik Sasuke elmélet nekem is tetszik, és valószínűnek tartóm. De Az is bejöhet, hogy Anki jelenik meg, és tanít neki valami vagány regenerációs képességetk (mert hogy Oro a testébe volt és valami ráragadt), amit Sasuke a hiper-szuper tehetségének és akaratának köszönhetően másodpercek alatt elsajátít. Vagy esetleg Orochimaru tanítja meg neki. Valahogy csak lesz Nevet
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7452 Dátum: 14 feb 13, 19:02:12 »

Kin-Gin tesókat ki kellene hozni a bödönből, és a Kyuubi chakrájukat átadni Narutonak.  bow
...így túlélheti Naruto, aztán Senjutsuval meg a békákkal még valamit alkothatna, hisz eléggé jó hatással volt a Senjutsu Obitora, így feltételezem, hogy már Madarára is. Mosolyog

Egy beteg ötlet, de mi lenne, ha Sasuke testénél maga Sasuke állna, az első hokage jutsujának hála? Nevet Orochimaru 'mutatványai' után, engem már nem lepne meg.  Nevet Karin pedig azért nem tudja felismerni, mert nyilván teljesen más lett a chakrája, és tud használni senjutsut.  Nevet Vicces lenne ha azért lenne az az alak mezitláb, mert pucér. Nevet Mire Karin odaérne Sasuke ott takargatná magát. Nevet A második meg csak azért nem ismeri meg, mert nem teljesen úgy néz ki, mint az eddig ismert Sasuke.

Basszus, nagyon vizuális tiíus vagyok és ez betalált  Kiröhög Én szerintem tuti nem bírnám ki röhögés nélkül. Viszont jó, hogy mondtad azt a jutsut, teljesen ki is ment a fejemből az még egy power up lehetőség  Gondolkozik Bár nem hinném hogy ez történne. Viszont nem rossz ötlet  Gondolkozik
Jeszus  Ankot el is felejtettem, amikor utoljára láttam azt hittem már halott  >.<#
Naplózva

nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #7453 Dátum: 14 feb 13, 20:08:27 »

Kishi nem hülye, vagyis egyelőre ne írjuk le, ahogy Madara sem, sztem ha meg is próbálja Tenten elzárni, esélye sem lesz, mivel ezek eszközök, Tenten egyrészt nem fog tudni akkora hatást elérni vele mint mondjuk akár Rikudou, másrészt MADARA NEM DEGENERÁLT, nyilván tudja, h mik ezek, és annyi az egész, h nem tartja fenyegetésnek az erejüket, ennyi. Ha mégis az jön ki utólag, h Madara benézte és lepecsételték, és így győzik le, na akk visszavonok mindent és Madara lesz a legnagyobb idióta a főgonoszok között...

madara már párszor elcseszte pl Obitó reakciója mikor meglátta, meg úgy a felé való viselkedése egyáltalán nem enged arra következtetni, hogy magától is visszahozta volna, tehát kapásból a szerencsének köszönheti, hogy aktív státuszú, ugyanúgy mint Oro
a fegyver hatása meg nem felhasználófüggő
egy rakéta ugyanúgy cafatokra robbantja az embert mindegy hogy egy tíz vagy egy tizenkétéves lőtt
ha normális romboló erőt is kapnak az lenne a gond, hogy Madara gyorsaságát és strapabíróságát leginkább egy exponenciális függvénnyel lehetne jellemezni, engem már az sem lepne meg ha a következő fejezetben köröket szaladgálna a bolygó körül  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 17, 15:22:25 írta nclearu » Naplózva

Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #7454 Dátum: 14 feb 13, 20:31:05 »

Kishi nem lehet ennyire hülye, hogy azokkal pecsételjék le ...

Kishi nem hülye, vagyis egyelőre ne írjuk le, ahogy Madara sem, sztem ha meg is próbálja Tenten elzárni, esélye sem lesz, mivel ezek eszközök, Tenten egyrészt nem fog tudni akkora hatást elérni vele mint mondjuk akár Rikudou, másrészt MADARA NEM DEGENERÁLT, nyilván tudja, h mik ezek, és annyi az egész, h nem tartja fenyegetésnek az erejüket, ennyi. Ha mégis az jön ki utólag, h Madara benézte és lepecsételték, és így győzik le, na akk visszavonok mindent és Madara lesz a legnagyobb idióta a főgonoszok között...

Már nem azért, de Madara már rég leégette magát, mint a legrosszabb shonen fight antagonist ever, amikor csak úgy hasra ütés szerűen otthagyta az 5 Kage-t anélkül, hogy megvizsgálta volna őket, hogy élnek-e még, illetve, hogy szimplán leszúrta Sasuke-t (aki szintén valami súlyos értelmi károsult, ha pont akkor nem használ Susanoo-t, amikor kell) és otthagyta "szenvedni" ahelyett, hogy lefejezte volna, ahogyan kellett volna. Arról nem beszélve, hogy "önfeltámasztásának" egyetlen vészterve az volt, hogy újra (!) rákényszeríti Obito-t a feltámasztása annak ellenére, hogy előzőleg nem működött, s csak annak köszönhette a röhejes sikert, hogy Naruto-ék is szellemileg egy csiga szintjén mozognak.

Soha nem értettem, mitől "Badass" Madara, amikor még Aizen-nél és Cell-nél is röhejesebben OP-ébb.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 495 496 [497] 498 499 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!