24 máj 25, 09:45:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 481 482 [483] 484 485 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1744786 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #7230 Dátum: 14 feb 05, 11:16:55 »

Ez a fejezet odacsapott! Nevet Nah pontosan ilyennek kell lennie egy háborúnak Figyelmeztetés Haladtak az események, televolt szenvedéssel, volt halál (mert hát Naruto szíve megállt), power-up, erődemonstráció és ha eddig nem tojták össze magukat akkor majd most tesz róla a Hat Út Madara, hogy tele legyen a pelus Nevet
A Kurama 2 belepecsételése annyira nyílvánvaló volt, hogy ezt kábé tényként is kezelhettük volna már mikor kivették belőle. Viszont a sima Madár ellen sem volt esélye akkor így meg pláne nem lesz, szal elképzelhető, hogy a sokak által sablonosnak tartott power-upját megkapja a rinnegan személyében... (ne kérdezzétek hogyan, de máshogy nem rúghatna labdába)
A másik oldalon szerintem is Kabuto állhat ott ami talán még a legjobb is lenne a számára mivel ő alapból medical ninja.
Másodszor pedig ha átadja az erejét (amit magába kotyvasztott) akkor akár ő is feléleszthet egy Rinnegant...
Most jöhettek azzal "persze mindenki majd rinnegannal rohangál majd", de mint előttem mondották ez már a csillagharcosok csatája és ha nem vagy SSJ akkor inkább maradj ott ahol vagy és imádkozz  Faceg
Naplózva

akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #7231 Dátum: 14 feb 05, 11:24:18 »

Végre egy tényleg jó fejezet, amiben nem tudok belekötni (egyedül a Karin dologba lehetne, ha nagyon akarnék, de nem akarok) Volt benne minden, nem hittem volna, hogy Kishi képes még ennyi történést beletenni egy fejezetbe. A rejtélyes emberkékről én is úgy vélekedek, és igazából már mindent leírtatok, újra nem teszem meg. Csak azért írtam, mert ez a fejezet megérdemel egy elismerést. Mosolyog
Naplózva

TalkNoJutsu Wins the Wars
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 121



« Válasz #7232 Dátum: 14 feb 05, 11:25:02 »

"Two heroes down, closed eyes" - Sasuke mióta hős?
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #7233 Dátum: 14 feb 05, 11:25:05 »

Másodszor pedig ha átadja az erejét (amit magába kotyvasztott) akkor akár ő is feléleszthet egy Rinnegant...

Mármint arra az erőre gondolsz, aminek Orochimaru ereje adta a katalizátorát és, amit Orochimaru kiszívott belőle?

"Two heroes down, closed eyes" - Sasuke mióta hős?

KB a második fejzet óta? Antihős, de akkor is hős. Ő az egyik főhős.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 05, 11:26:34 írta Exkirion » Naplózva

mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #7234 Dátum: 14 feb 05, 11:27:05 »

Nah végre, megint egy olyan fejezet ahol csak úgy pörgettem a lapokat egymás után.

Sakura jelenetei tetszettek, ebben a fejezetben nem csak hogy értelmes dolgot csinált, de szimpátiát éreztem iránta.
A szájonátlélegeztetős-szívmaszírozós jelenet (amiben én egy erős baráti kötelék mutatását láttam, mint sem bármi mást) hangulata nagyon átjött.

Karin felébredt chakrája kellően meglepett, de örülök hogy kapott valamit Uzumaki jutsut a gyógyításon kívül. És végre Orochimaruék is beszállnak, ideje volt már. Suigetsu dupla vízlövedéke adta  Nevet.

Yamato is back! Tetszett hogy a spirálos csávóba tette bele Kishi (már ha tényleg ő az). Szegény már jó ideje eszméletlen.

Madara viszont semmit se változott, amivel Obito szenvedett, most pár fejezet alatt el is érte. A csávó nem olvasta az ezelőtti fejezetek menetét. Kishi meg ahelyett hogy korlátozná már egy kicsit, csak még erősebbé teszi. Bár tény hogy a háttértörténete óta sokkal érdekesebb karakter, az erejét továbbra se nagyon veszi be a gyomrom, hát még a Yuubi-val....

Am Hiei-el egyetértek, az előző kinézete sokkal jobb volt (bár ez sem rossz).
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 05, 14:12:25 írta mateee-kun » Naplózva
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #7235 Dátum: 14 feb 05, 11:36:38 »


Mármint arra az erőre gondolsz, aminek Orochimaru ereje adta a katalizátorát és, amit Orochimaru kiszívott belőle?


Nem, Orcsi csak a saját erejét vette vissza. Én arról a koktélról beszélek amit intravénásan fogyasztott el Kabuto. Az ugyanúgy megmaradt neki. Feltételezem, hogy ahhoz az erőhöz szükséges lenne Orcsi mennyiségű csakra is, de mostmár nem rendelkezik vele és jobb célra fel ajánlhatja... Gondolkozik
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #7236 Dátum: 14 feb 05, 11:46:08 »

Hát, az elég kérdéses, hogy tényleg megvan-e még neki (Orochimarut is intravénásan nyomatta be ugye), de majdcsak kideül jövő héten, mielőtt, vagy miután Madara aprófát hasított Minato-ból meg Kakashiból Nevet

A poén az, hogy Narutoék is arra tartanak.
Naplózva

Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7237 Dátum: 14 feb 05, 11:48:31 »

Hát... Valamennyire legalább eltaláltuk. Viszont Madara formája kicsit homokos. Bár általában a fő gonoszok legerősebb formája mindig, hogy is mondjam meleg hangulatot sugároz. Remélem mind a ketten túlélik végül, most már még jobban várom a következőt  >.<#
És igen mindenre számítottam csak Karin power upra nem, de pont ezért jó mert erre nem gondoltunk   Nevet
Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #7238 Dátum: 14 feb 05, 12:50:26 »

Aizen effektus. Szerintem pont ezért néz ki a legerősebb főgonosz, mert azt sugározza, hogy ha nem tetszik neked, akkor kinyír téged, a családod, de még a bolygót is elpusztítja amin élsz, fél kézzel Nevet Groteszk.

Tetszett marcsiék jelenete Mosolyog A maszk alatt meg sztem obito teste van.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 05, 12:51:02 írta Zer0 » Naplózva
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #7239 Dátum: 14 feb 05, 12:59:08 »

Ez iszonyat jó fejezet volt meg kell hagyni. Kurama-s elmélet szinte nyílt titok volt, ezen meg se lepődik szerintem senki. Szinte biztos hogy Spirál Mihályban Yamato van, mert attól függetlenül hogy Hashirama "klón" nem tud ilyen szinten Fa elemet használni és csak Yamato maradt a bázison aki képes rá. Egyébként is a hirtelenből tűnt fel Spirál, mert gondolom eddig a főhadiszálláson tartózkodott.

Madara lehet nem tudja, vagy leszarja hogy a Kyuubi fél fele hiányzik, de mivel pont oda tart ahova Narutoék így biztos hogy megtudja. Sasuke előtt pedig szvsz is Kabuto áll hiszen az Izanamiból ki tud szabadulni. Mikor Orochimaru elszívta a chakráját akkor emberi formát öltött és ha jól emlékszünk akkor Kabuton csak egy lila nadrág volt a harc alatt, szóval ezért látjuk a csupasz lábat. Pont kapóra jön mert Taka is Sasuke felé tart és végre találkozhat a újra a mesterrel Kabuto.

Szerintem biztos lesz valami csavar ott Minatóéknál, a Rinnegan miatt. Ki tudja lehet hülyeség de Zetsu is trollkodhatna hogy miközben pecsételik a Kyuubit Narutoba átadja a szemeket  Nevet. De mire odaérünk biztos valami meglepetés vár ránk, Obitoval kapcsolatban is.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 05, 13:00:34 írta Abe » Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #7240 Dátum: 14 feb 05, 13:34:32 »

eddig nem kedveltem Madárt de ezzel a formával belopta magát a szívembe

Gondolom Obitóval ellenben ő képes lesz Sharinganozni SO6P módban is. Bár igazából tök mindegy, mivel az ő képességei messze nem olyan haxxesek mint a Kamui lehetett volna azzal a sebességgel + destruktív kapacitással.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 05, 13:35:20 írta nclearu » Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #7241 Dátum: 14 feb 05, 13:52:10 »

Amúgy tényleg csak nekem tűnik fel hogyha vki hirtelen 10 farkú jinchuvá válik azzal egy új ruhát is szerez? Nevet Azt még megértettem hogy naruto a kuramával kötött barátságából fakadóan a chakrából egy ilyen király szerkója lesz, de Madarának meg Obitonak ez már kész vicc Nevet... egyiknek szoknya, másiknak egy nadrág, köpeny, fejpánt szarvakkal, pálca.

Illetve azon röhögnék a legjobban ha Itachi pár másodpercre visszajönne és egy Totsuka no Tsurugival lerendezné Madarát, mert Itachi tudja jól "Mindennek van gyenge pontja... és ennek a technikán ÉN VAGYOK!" oszt Madárka már csicsereghet az illúzióba amit annyira szeretett volna, annyi külömbséggel hogy nem játszik istent! ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 05, 13:53:02 írta Morause » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #7242 Dátum: 14 feb 05, 13:55:44 »

Igen hogyne, csak elfelejted, hogy a ninjutuk nem működnek rajta, csak a senjutu, miután ebbe a formába lép.
Ha meg véletlenül még menne, neki is van Susano'o-ja, meg Rinneganja, ami elszívja a chakrát.
Itachiból 1 perc alatt aprófa lenne.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 05, 13:56:38 írta Exkirion » Naplózva

Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #7243 Dátum: 14 feb 05, 13:56:22 »

Ez mekkora ötlet már, egyébként akkor Madara biztos nem szabadulna ki az Izanamiból, hisz nem tudná beismerni a hibáit és hogy ő nem isten  Nevet Nevet. Amúgy Obito kinézete nekem jobban bejött mind Madaraé, bár tény hogy az utóbbi jobban hasonlít Ridokura(annak ellenére hogy még nem láttuk).
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #7244 Dátum: 14 feb 05, 14:01:04 »

Végre egy rossz szavam se lehet a fejezetre.
Ezt most nagyon eltalálta.
Ez a hét úgylátszik nagyon jól termett a mangák frontján.
Amikor Sakura belevágott Naruto és még oda is nyúlt a szívéért attól egy kissé kirázott a hideg.
Az viszont látszik hogy már mindent megpróbál. kacsint


Madara Rikodu módjához pedig(Igen ez már inkább olyan):Meglátszik rajta hogy milyen is valójában amikor majdnem teljes,és csak Kurama fele hiányzik.Nem pedig kettő.Obito még csak elsietett félkész mód volt.Bár már az se volt semmi.

Spirál Zetsunál jó ötlet és remélem is hogy Yamato van benne.Ideje lenne neki is felbukkania.
Orochimaru Csapatmunka is megállta a helyét.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 481 482 [483] 484 485 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!