24 máj 25, 12:50:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 476 477 [478] 479 480 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1744978 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #7155 Dátum: 14 jan 31, 02:08:36 »

Rewiag, nem, nem volt különösen nagy chakramennyiségük, az élettartamuk volt hosszabb, mint az átlag. Kushina ezt el is mondja, itt: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/500/4 (második panel). Naruto valószínűleg az anyjától örökölhette a chakrája erősségét, alapból valószínűleg neki sem lenne sok, csak hát ott volt a róka. Ezt pedig ebből következtetem ki: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/500/5 (harmadik panel). Remélem eloszlattam az eloszlatandót. Nevet
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Rewiag
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124


« Válasz #7156 Dátum: 14 jan 31, 08:37:49 »

most mit akarsz bizonyítani ezzel a linkkel? itt is azt írja, hogy hosszú életűek voltak, nem pedig hogy bár közepes chakrájuk volt, mégis hosszú életűek voltak. A chakra szó magában is jelenthet életerőt. Ha sok a chakrád, nagy az életerőd is, ha 0 a chakrád, 0 az életerőd is, tehát meghalsz.
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7157 Dátum: 14 jan 31, 11:43:00 »

Madarának azért éledt fel a rinneganja mert Hashi sejtje is nála van. Ajj megpróbálam értelmesen leírni.
Szóval ahhoz hogy rinnegant felébressze valaki ahhoz kell Uchiha és Senju sejt. Ugye Madarának tökéletesre lett fejlesztve a sharinganja, és az a fej a testén az Hashirama sejtje, amit magába rakott  smirksweat ez idiótán hangzik tudom de valahogy így.

Viszont nem hinném hogy Naruto harcolnifog Sasuval mikor mindkettő fél holt ráadásul le spanoltak ujra.  Gondolkozik

És több chakrájuk volt, az tény de Kushinánál szembetűnőbb, nem hiába nem halt meg amikor Vukkot kiszedték belőle...
Naplózva

-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #7158 Dátum: 14 jan 31, 15:02:33 »

http://colorkage.com/read/#Naruto/662/0
itt megtaláljátok színesen a mangát, ha lehet innen fordítsátok, printel tudod másolni.
Azt hogy honnan fordítsák,szerintem jobb rájuk hagyni.
Egyébként a manga megjelenésétől számítva kb. hány nap mire kiszínezik és felrakják ide?Másik:csak korlátozott mennyiségű fejezetet raknak fel,és amint felkerül egy újabb,akkor törlik a legrégebbit,vagy pedig folyamatosan dolgoznak visszamenőleg is a fejezeteken?
Naplózva

ricskoferenc
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 17



« Válasz #7159 Dátum: 14 jan 31, 20:08:00 »

Elolvastam jó pár oldalnyi hsz-t és megállapítottam, hogy senki nem vette észre:
A sólyomnak rinneganja van!!!!
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/661/14

Ez lehet egy jel, hogy Sasukenak lassan ideje felvenni az újabb kontaktlencsét (már ha nem hal bele a saját katanája okozta sérülésbe  Ördögi )

Lehet, hogy látunk egy "ellopom a juubit no jutsut", vagy " sinre fekszel Gedo"-t???
Remélem nem baki a szem, bár ilyen kaliberű hibákat csak az anime enged meg magának  ikszdé

U.i.: Bocs, hogy nem pár hete írtam ki, mikor még aktuális volt a 661. fejezet, de csak ma este pillantottam vissza pár fejezetre.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 31, 20:17:00 írta ricskoferenc » Naplózva

"Csak akkor beszélj, ha a csendnél értelmesebbet tudsz mondani." - Mahatma Gandhi
Shiharu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 60



« Válasz #7160 Dátum: 14 jan 31, 20:21:35 »

Figyelj, ennek még történet és cselekmény megfordító jelentősége lesz. Nevet Amúgy eleinte dörzsöltem a szemem, hogy mi ez a túlméretezett kalickalakó itt, ilyen szemekkel, de szerintem csak baki. Aztán majd ha megakadnak, és visszanéznek olyan 20 fejezetet, hú, de jó ötlet lesz majd a "szupersólyom megmenti a világot"-no jutsu. ikszdé
Különben szólni is akartam róla, csak mire szóhoz -inkább szólási időhöz- jutottam, addigra elévültnek találtam. De szerintem tök jó, hogy felhoztad, érdekes lesz, hogy mi lesz ebből az egészből. (Egyszer, évekkel ezelőtt hallottam olyan mangáról, ahol a bakik miatt haladt csak tovább a szál, mert maga alatt vágta a fát a mangaka. Nevére már nem emlékszem, ez sem biztos, hogy magyar nyelven olvastam a cikket. Viszont ilyent azért őszintén nem szeretnék látni itt.)
Naplózva

Őszintének lenni veszélyes, ha csak nem vagy hülye is mellette.             G.B.Shaw
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #7161 Dátum: 14 jan 31, 20:57:37 »

Miért van annak a madárnak rinnegan szeme, amire Sasuke felszáll?
Igazából de.
És valószinüleg csak a szaruhártyája, nem rinnegan mintázat van a sólyom szemébe.
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7162 Dátum: 14 jan 31, 21:03:27 »

Hat en ezt bakinak titulalnam  Gondolkozik Viszont a Sasunak rinnegant nem rossz otlet, meg le is spanolt Hashival es akar meg szerez tole DNS-t es voala megint sikerult egy emosnak valami ultra pacek power up, csak az egeszben az a ciki hogy ez a Naruto nevezetu manga Narutorol szol. (Elnezest kerek attol aki meg nem jott ra  Szomorú ) Szoval akkor nem neki kene egy rohad powerup??  Hmm? Es ha Sasu megszerez egy nagyon fasza szemet, Narutonak mi marad? Az osok szelleme? Netan belekoltozik meg a nagyanyja a tudataba es bolcs dolgokat suttog majd? Imadom az emo-s klant de nem lehet minden az ovek.
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #7163 Dátum: 14 jan 31, 21:45:22 »

Nem is lesz... a végén Naruto fogja elintézni Madarát, Sasuke és a többiek SEGÍTSÉGÉVEL. Fog még Naruto akkora power uppot kapni, hogy már előre látom, mi lesz itt a fórumon Nevet Mondjuk engem nem zavar.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7164 Dátum: 14 jan 31, 22:10:35 »

Azt sajnos enis "latom" de addig nem haborodok fel, majd ha kijon a manga es nem tetszik aktiv "ez igazsagtalan" szoveget tolok es elmondom az otleteim, de addig remelem hogy jol meg lesz oldva!
Naplózva

Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7165 Dátum: 14 feb 01, 00:14:56 »

Szerintem is lehetne Sasuke-nak rinengánja,mert ugye ha Madara-nak van,akkor neki miért ne legyen? smirksweat
Naruto remélem nem rinnengánt fog kapni,vagy rinnengán+sharingan-t,valami olyasmit kapjon szerintem ammi anno még az Uzumaki kláné volt,mondjuk egy titkos pecsét jutsut vagy valamit. De ugyis valami hatalmas power up-ban lessz része Narcsinak. Csak ne olyanban,hogy ránéz Madarára,és az elájul az ijedségtől.  smirksweat ikszdé

Most ugy Narutot viszik,hogy valahogyan helyrehozzák,de szegény Sasuke-val ki fog foglalkozni? Szerintem ide Karin is kevés már,mármint ez egy szúrás volt és azt nemhiszem,hogy betudja azt Karin gyógyitani.
Esetleg még Orochimaru tehet valamit,nem lepne meg ha ő mentené meg Sasuke-t.
Valyon Madara most mire készül,a bijuu-kat már elvette,de a fával milessz? Az most maga a juubi,vagy csak a burka neki?
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
kisama
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 253


Made in China :P ("Basszus")


« Válasz #7166 Dátum: 14 feb 02, 09:33:35 »

No szakítsuk meg ezt a vitát Nevet
Szerintem sasuke beleharap Karinba és meggyógyul, meg juugo odaadja neki a sejtjeit, vagy mi.
Naruto meg uzumaki, nem hal bele Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 02, 09:36:04 írta kisama » Naplózva

Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7167 Dátum: 14 feb 02, 10:23:08 »

De Karin olyan gyengusz, hogy Madara tuti leuti. Csak nem nezi vegig  Gondolkozik Inkabb Marcsira tippelek hogy segit, mert nagyon nevet ott :o
Naplózva

kisama
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 253


Made in China :P ("Basszus")


« Válasz #7168 Dátum: 14 feb 02, 12:23:40 »

Jé tényleg, el is felejtettem  hogy él Nevet
Bár madarához képest matcsi is csak hangya  Nevet
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #7169 Dátum: 14 feb 02, 12:32:09 »

Vagy pont nem. Nem az erőről beszélek. Oro tudhat valami olyat amit Madara nem. Nekem ez jött le a mangából. A kutatásai alatt rájöhetett bizonyos dolgokra amelyekről Madarának fogalma sincs. Ez lehet egy jutsutól elkezdve nagyon sok minden. Szóval szerintem Oro a megfelelő alkalomra, pillanatra vár.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 476 477 [478] 479 480 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!