24 máj 25, 12:52:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 455 456 [457] 458 459 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1744980 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #6840 Dátum: 14 jan 13, 21:05:49 »

Szerintem pedig az Uzumakik vezérére gondolt. Talán azért nem emlékeztek rá mivel kb. egyszer mutatatták a mangában.
Naplózva

lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #6841 Dátum: 14 jan 13, 21:34:21 »

Tudnál másolni egy linket hol mutatták az Uzumakik vezérét? Nekem nem rémlik ilyen a mangából.  Mosolyog
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Oswald
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 90



« Válasz #6842 Dátum: 14 jan 13, 21:38:17 »

Tudnál másolni egy linket hol mutatták az Uzumakik vezérét? Nekem nem rémlik ilyen a mangából.  Mosolyog

Szerintem ő az:
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/500/4
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 13, 21:42:07 írta Oswald » Naplózva
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #6843 Dátum: 14 jan 13, 21:39:39 »

Gondolom ez akar lenni:
www.naruto-kun.hu/manga/Naruto/500/4  Gondolkozik

+ www.naruto.wikia.com/wiki/Uzumaki_Clan_Leader
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 13, 21:41:46 írta LeViiKee » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #6844 Dátum: 14 jan 13, 21:47:47 »

Azért ez nem ilyen egyszerű. Ha belegondolunk akkor náluk is valószínűleg kage rendszer volt életben. Tehát lehet, hogy amikor Hashirama hokage volt akkor még ő volt az Uzumaki kage, viszont ez folyamatosan változó rendszer. A második hokagénél már valószínűleg ott is más lehetett ez a személy. Tehát nem lehet egy személyhez kötni a vezérséget.
Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #6845 Dátum: 14 jan 13, 21:50:08 »

Igen én is hasonlóra gondoltam. Amíg még éltek az Uzumakik gondolom nem csak az öregapó volt a vezér. Bár kitudha,,,"hosszú élet" szal sosem lehet tudni.

Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #6846 Dátum: 14 jan 13, 22:57:29 »

Azért ehhez ismerni kellene a hosszú élet jelentését. Ha azt nézzük azért nem lehetett annyival hosszabb mint másoké. Talán 10-15 évet adnék egy normális élthez. Ez pedig így nem tűnik soknak pedig valójában nagyon is sok. Ha ma nézzük az átlagos élettartamot hazánkhoz viszonyítva akkor Japánban pont ennyivel hosszabb az élettartam. 10-15 évvel tovább élnek átlagosan. Márpedig az aki Hashirama mellet állt már akkor is jóval idősebbnek tűnt nála, legalább annyival mint amennyi különbség lehet a normál és hosszú élettartam között. Sajnos azt nem tudjuk, hogy Hashirama hogyan halt meg. Természetes vagy erőszakos halállal? A korábban olvasott visszaemlékezések szerint olyan 50 (+- 5) éves lehetett halálakor.
Naplózva
tomi-kun
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 9



« Válasz #6847 Dátum: 14 jan 13, 22:58:56 »

A második Hokagéra gondolsz, ő csak senju vérvonalon van, de sehol sincsen megerősítve, hogy ő valójában Uzumaki lenne. Orochimarutól kaptunk némi információt, meg Kushinától hogy az Uzumaki vérvonalt ügye elpusztították a háborúban. S akikről biztosan tudjuk hogy Uzumaki volt az valószínűleg: Uzumaki Mito, Uzumaki Kushina, Karin, Nagato, és Naruto.
amugy Tsunade és Nawaki is Uzumaki!!! és akit kiraktatok mint az ősz Uzumaki klán vezér,...       igen rá gondoltam...
Naplózva

Tomi-kun
dorkinyo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 18



« Válasz #6848 Dátum: 14 jan 13, 23:16:18 »

A második Hokagéra gondolsz, ő csak senju vérvonalon van, de sehol sincsen megerősítve, hogy ő valójában Uzumaki lenne. Orochimarutól kaptunk némi információt, meg Kushinától hogy az Uzumaki vérvonalt ügye elpusztították a háborúban. S akikről biztosan tudjuk hogy Uzumaki volt az valószínűleg: Uzumaki Mito, Uzumaki Kushina, Karin, Nagato, és Naruto.
amugy Tsunade és Nawaki is Uzumaki!!! és akit kiraktatok mint az ősz Uzumaki klán vezér,...       igen rá gondoltam...

ugyanannyira uzumakik, mint senjuk, mert az öregapjuk az Senju Hasi az öreganyjuk meg uzumaki mito  Pontosan
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 13, 23:35:51 írta dorkinyo » Naplózva

...
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #6849 Dátum: 14 jan 13, 23:37:32 »

Lehet, hogy ugyanannyira de azért nem mindegy, hogy a jó és rossz tulajdonságok közül mit örökölnek. Ez bizony egyáltalán nem mindegy. Ráadásul személyenként is változhat a tulajdonság akár előnyösen vagy éppen hátrányosan is.
Szóval a vérvonal keveredéseknek lehetnek előnye és hátránya is. De az is elképzelhető, hogy kioltják egymást és lesz a nagy semmi.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 13, 23:38:24 írta rini67 » Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #6850 Dátum: 14 jan 14, 01:09:16 »

Na most ez olyan dolog hogy mindenki rokona mindenkinek, valamilyen értelemben... idézem:

Történet: A klán leszármazottja a Hat Út Bölcse (Rikudou Sennin), akinek két fia volt, kik örökölték apjuk erejét, és fizikai energiáját. A kisebbik fiú úgy gondolta, hogy az szeretet a legfontosabb, ez vezethet ahhoz, hogy a világ békességben éljen. A nagyobbik fiú viszont abban hitt, hogy a hatalom jelenti a kulcsot a békességhez. Rikudou a kisebbik fia eszméire hallgatott, ezért a nagyobbik fivérben gyűlölet keletkezett öccse iránt. Amikor az apa halálos ágyán volt kisebbik fiát nevezte örököséül, bátyja viszont ezt nem tartotta jogosnak, ezért megtámadta öccsét. Az Uchiha klán is a nagyobbik testvér eszméit tartotta helyesnek, és ez az oka az évszázados rivalizálásnak a Senju és Uchiha klán között.

Szal szerintem fölösleges azon morfondírozni, hogy ki uzumaki és senju és ki nem az és még ki az és ő nem az  ikszdé
Na ezt jól megmondtam...xD

+ idézem még hogy Tsunade információi:

Tsunade Konoha Ötödik Hokagéja és a Három Legendás Sannin egyike. Jiraiya és Orochimaru csapattársa volt. A Senju klánból származik, valamint az Uzumaki klán leszármazottja is, mivel Uzumaki Mito a nagymamája. Tsunadét tartják a világ legerősebb kunoichi (női ninja)-jának, valamint a legjobb orvosi ninjájának.

« Utoljára szerkesztve: 14 jan 14, 01:15:26 írta lina22 » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #6851 Dátum: 14 jan 14, 06:54:44 »

Ez mind szép és jó, de hogyan is kapcsolható a legutóbbi fejezethez? ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #6852 Dátum: 14 jan 14, 11:05:24 »

Igaz, csak itt már többen felvetették h ki micsoda gondoltam bemásolom róluk az infót  ikszdé
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Shiharu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 60



« Válasz #6853 Dátum: 14 jan 14, 21:48:20 »

[...] Ha belegondolunk akkor náluk is valószínűleg kage rendszer volt életben. Tehát lehet, hogy amikor Hashirama hokage volt akkor még ő volt az Uzumaki kage, viszont ez folyamatosan változó rendszer. [...]

Eddig az Öt Nagy Shinobinemzet vezetőjét nevezték kagénak, Uzimakiék pedig hivatalosan Örvények országában éltek (amíg azt meg nem semmisítette egy csapat felbőszült ninja egy háború után). Tehát elméletileg nem lehetne, csak faluvezetőnek titulálni a (volt) településük 'fejét'. (Ha nézted az animét, akkor a shippuuden előtti Nagy Fillerszezonban volt egy csillagrejtekfalvi balhéjuk, és ott bizony galibák voltak a 'kage' cím miatt.) Mosolyog
(Bocsi, ha már nem kapcsolódik szervesen a témához, azért is, ha kioktató jellegű lett a hangnem, nem terveztem egyiket sem. Nevet Kicsit fáradt vagyok már a hangnem és a téma behatározásához. ikszdé )
Naplózva

Őszintének lenni veszélyes, ha csak nem vagy hülye is mellette.             G.B.Shaw
TalkNoJutsu Wins the Wars
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 121



« Válasz #6854 Dátum: 14 jan 14, 22:25:18 »

[...] Ha belegondolunk akkor náluk is valószínűleg kage rendszer volt életben. Tehát lehet, hogy amikor Hashirama hokage volt akkor még ő volt az Uzumaki kage, viszont ez folyamatosan változó rendszer. [...]

Eddig az Öt Nagy Shinobinemzet vezetőjét nevezték kagénak, Uzimakiék pedig hivatalosan Örvények országában éltek (amíg azt meg nem semmisítette egy csapat felbőszült ninja egy háború után). Tehát elméletileg nem lehetne, csak faluvezetőnek titulálni a (volt) településük 'fejét'. (Ha nézted az animét, akkor a shippuuden előtti Nagy Fillerszezonban volt egy csillagrejtekfalvi balhéjuk, és ott bizony galibák voltak a 'kage' cím miatt.) Mosolyog
(Bocsi, ha már nem kapcsolódik szervesen a témához, azért is, ha kioktató jellegű lett a hangnem, nem terveztem egyiket sem. Nevet Kicsit fáradt vagyok már a hangnem és a téma behatározásához. ikszdé )

Fillér? Azt egyáltalán nem kell számításba venni, lásd One Piece 70. rész körül? SPOILER::: Mikor Zoro átvágta az acél láncot, amit csak később tanul majd meg Nevet:D:D:D[/font]
Naplózva

Oldalak: 1 ... 455 456 [457] 458 459 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!