24 máj 25, 06:00:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 452 453 [454] 455 456 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1744535 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #6795 Dátum: 14 jan 06, 20:03:51 »

Jó, ha nem teszi meg, ugyanúgy meghalnak, csak éppen akkor konohának is annyi lett volna...magyarul vagy csak uchihák halnak, illetve 1túléli, vagy egész konoha meghal...
Naplózva

csaba1992
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #6796 Dátum: 14 jan 08, 09:56:24 »

Hogyhogy nincs új Naruto manga? vagy még lehet hogy lesz a mai nap? mert láttam egy fan által készített fejezetet,ami nem mondom elég valódiak tűnt,és egyben hihetetlennek.
Naplózva
Dean
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 206


Csak mert Dean vagyok.


WWW
« Válasz #6797 Dátum: 14 jan 08, 10:00:59 »

Az a fejezet csak egy fan fejezet volt.
Amúgy elviekben ma kellene jönnie az új fejezetnek, múlt héten se volt. Nisekoi már fel van töltve, az meg ugyanúgy szerdánként jön, mint a Naruto és a Bleach.
Naplózva


"A vége vagy véres - vagy szomorú... ilyen az élet." - Dean Winchester



detros
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #6798 Dátum: 14 jan 08, 10:01:34 »

Üdv.
Érdekes, hogy senki nem emlékszik arra, hogy Kushina nem halt bele a Kyubi elvesztésébe, és ha nem döfi át a Kyubi Minatoval együtt, akkor nem is halt volna meg. Mindezt ugye a különleges chakrájának, Uzumaki vérvonalának köszönhette. Nah már most Naruto ezt örökölte, nem hiszem, hogy meghalna, és az utolsó képkockán is inkább a döbbenet van az arcán...
Mivel Gara olyan shinobi, aki képben van a pecsét jutsu-val, így elkezdheti a Ichibitől kezdve bepakolni a bijukat, és mivel az észlény Madara még Zetsura sem volt képes hallgatni, hogy először zárja el az Ichibit, így szépen megszívja...
..sajnos Bee már nem fogja túlélni a Hatchibi elvesztését.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 08, 10:02:11 írta detros » Naplózva
Dean
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 206


Csak mert Dean vagyok.


WWW
« Válasz #6799 Dátum: 14 jan 08, 10:06:25 »

Na most meg azt olvastam egy oldalon, hogy január 15-én lesz megint Naruto... Istenem...
De ez meg hülyeség, mert mintha úgy látnám a Shonen Jump-nál, hogy ezen a héten térnek vissza.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 08, 10:08:47 írta Dean » Naplózva


"A vége vagy véres - vagy szomorú... ilyen az élet." - Dean Winchester



srobi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85


« Válasz #6800 Dátum: 14 jan 08, 10:17:52 »

Ha nem tévedek mi ünnep előtt megkaptuk azt a fejezetet ami ma jön ki. Szóval lehet várni kell egy hetet a folytatásra.
Naplózva
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #6801 Dátum: 14 jan 08, 10:23:51 »

Ti hol találtátok azt a kamu fejezetet?
Naplózva

iiHALA MADRID!!
csaba1992
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #6802 Dátum: 14 jan 08, 10:27:13 »

http://www.onemanga.me/naruto_manga/661.2/
Naplózva
Dean
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 206


Csak mert Dean vagyok.


WWW
« Válasz #6803 Dátum: 14 jan 08, 10:40:24 »

Ha nem tévedek mi ünnep előtt megkaptuk azt a fejezetet ami ma jön ki. Szóval lehet várni kell egy hetet a folytatásra.

Nagyon remélem, hogy nem lesz igazad... a kedvenc sorozataim (nem animék) is szüneten vannak, és még ezt se folytatják egy darabig?  >.<# Tököm... a legjobb résznél. Aztán majd kapunk egy értékelhetetlen fejezetet, amire heteket kellett várni.
Naplózva


"A vége vagy véres - vagy szomorú... ilyen az élet." - Dean Winchester



lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #6804 Dátum: 14 jan 08, 10:40:31 »

Üdv.
Érdekes, hogy senki nem emlékszik arra, hogy Kushina nem halt bele a Kyubi elvesztésébe, és ha nem döfi át a Kyubi Minatoval együtt, akkor nem is halt volna meg. Mindezt ugye a különleges chakrájának, Uzumaki vérvonalának köszönhette. Nah már most Naruto ezt örökölte, nem hiszem, hogy meghalna, és az utolsó képkockán is inkább a döbbenet van az arcán...


Már pár oldallal előrébb leírták, hogy Kushina is meghalt volna előbb utóbb a Kyuubi elvesztése miatt. Sőt, ő maga mondta hogy feláldozza magát ameddig képes rá, h Minato és Naruto megmeneküljön. De ezen már felesleges vitázni, h de mégse halt volna meg, pedig igen. Meghalt volna csak nem rögtön hanem később.
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
boduke001
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19


« Válasz #6805 Dátum: 14 jan 08, 11:16:52 »

Gyerekek! a MANGABEE:COM-on fent van az új rész japánul, Besírtok, ha meglátjátok mi történt Narutóval. Nem spoilerezek csak ajánlom mindenki figyelmébe hogy emlékezzen vissza Rikudo sennin-re!
Naplózva
szigi29
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 13



« Válasz #6806 Dátum: 14 jan 08, 11:33:14 »

Gyerekek! a MANGABEE:COM-on fent van az új rész japánul, Besírtok, ha meglátjátok mi történt Narutóval. Nem spoilerezek csak ajánlom mindenki figyelmébe hogy emlékezzen vissza Rikudo sennin-re!

Nem akarlak elkeseríteni, de én is megnéztem és ott van mellette zárójelben, hogy Fans make, és látszik is 1-2 oldalon hogy mintha paintes lenne. Szóval ez nem valószínű, hogy az eredeti amit majd kapni fogunk.
Naplózva
Dean
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 206


Csak mert Dean vagyok.


WWW
« Válasz #6807 Dátum: 14 jan 08, 11:46:54 »

Belinkeltük azt a fejezetet. Az csak egy fanok által összerakott cucc. Látszik is rajta, egyébként.
Naplózva


"A vége vagy véres - vagy szomorú... ilyen az élet." - Dean Winchester



rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #6808 Dátum: 14 jan 08, 12:04:57 »

Viszont ettől függetlenül ne lepődjön meg senki ha valami hasonló történik. Ez ellen a Madara ellen más nem megy csak az ultrabrutál átalakulás. Nevet A kérdés inkább az, hogy ezt mikorra tervezi Kishimoto?
Naplózva
fynlyx
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 47



« Válasz #6809 Dátum: 14 jan 08, 13:28:50 »

Nem akarok senkit se elkeseríteni, de ma nem lesz manga :S
Ha valakit érdekelne,hogy miért: a legutóbbi fejezet vagyis 660 az hivatalosan jan 4.-én jelent meg csak mi kaptuk meg előbb dec 25.-én + január első hete mindig szünet (ez ez a hét), tehát a következő fejezet 20.-án jelenik meg amit mi 15.-én már olvashatunk. Az előző évben is így volt a 615. rész 2012.dec.27.-én jelent meg és a 616. rész 2013.jan.16.-án.

tl;dr  a következő fejezetet (661) január 15.-én olvashatjuk
Naplózva

Oldalak: 1 ... 452 453 [454] 455 456 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!