24 máj 25, 20:08:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 441 442 [443] 444 445 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1745642 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
srobi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85


« Válasz #6630 Dátum: 13 dec 17, 18:40:34 »

Naruto meghal és edzeni fog a túlvilágon Az Akatsuki újra összeáll,de most bijuuk helyett a sárkánygömböket fogják összegyűjteni. Felélesztik Narutot aki megerősödve leveri Madara sennint...upsz kezdenek összefolyni a dolgok.

Ha Kakashiék tudják, hogy Obitó haldoklik miért nem ölik meg a fekete zetsut? Már úgyis mindegy neki. Mivel 1 rinneganja még van lehet ő is ellövi a rinne tenseit. Azt is jó lenne tudni miért mondta Hashi Madarának, hogy meg fogja bánni, hogy már nem edós.
Naplózva
Laverion
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #6631 Dátum: 13 dec 17, 18:56:43 »

Nem tudom én nem értek egyet veletek.. Hogy Madara túl erős isten szinten lenne? Hát a többi shinobihoz képest szerintem el is várható.. Pl: Ott a sharingan amivel úgy irányitotta a 9 farkut mint valami játékot.. És ott a fa elem is amivel ugye az első hokage is simán irányitotta a Bijuukat... + van rinneganja és most lett senjutsu chakrája is..
+ 1 Olyan shinobi aki egész ugymond életét végig harcolta és nem igen vesztett csatát soha.. és Rikudou után ő az első aki meg tudta idézni a Gedou Mazou-t... És anélkül hogy tudta volna milyen erősek neki ment az 5 kagénak és a fél shinobi seregnek... Én mint ugy nevezett "fő gonosztól" ennyit el is várnék Nevet
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #6632 Dátum: 13 dec 17, 19:15:37 »

Nekem nem jött be a fejezet, de fölösleges lenne leírnom újra, hogy Madara megint visszatért a Kage harcos formájába és újra előkap egy új jutsut (bár szerintem nem fogja tudni behúzni az összes bijuu-t). Remélem a következő jobb lesz.

Laverion, az hogy félkézzel irányította a Kyuubit az nem nagy dolog shringannal. Obito is megtette a sima sharinganjával. Az egy genjutsu és kész. Persze Madara erős, azért amit leírtál ez érthető, de nekem jobban tetszett az, amikor még volt egy kis realitás a mangában. Az Akatsuki Orochimaru nélkül (mondta Pein, hogy az ő gyűrűjével jobb lenne) 3 nap alatt, viszonylag nyugodt körülmények között pecsételte le Shukakut. Számomra egy kicsit nonszensz, hogy akkor Madara ezt egy pillanat alatt akarja megcsinálni az összes bijuuval egyszerre, miközben a harcmezőn van.

Obito meg a következő részben összeszedi minden akaraterejét és valahogy kinyomja a saját szemét. Én a helyében azt tenném, hogy kinyomom a sharingant és átteleportáltatom magam Kakashival a másik dimenzióba. Ez azért ötletes megoldás lenne, kár, hogy jelenleg nem tud magától mozogni.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6633 Dátum: 13 dec 17, 19:17:59 »

http://www.mangareader.net/naruto/659/5
Na EZ egy köröm ikszdé Komolyan, ilyenre azért lehetne figyelni, régen legalább megharapták az ujjukat vagy valami. Plusz a  csávó eleve a saját vérében tocsog, szóval nem sok értelme volt ennek a mozdulatnak. Meg miért van rajta még a kesztyűje ha már úgy is nudizik? És ráadásul csak a fél kezén?

http://www.mangareader.net/naruto/659/8
Azon már fenn se akadok, hogy Kakashi úgy lövöldözik a Kamuival mint más a Kalasnyikovval, de úgy tűnik hogy a karletépés ezzel a technikával már annyira szokásává vált, hogy még azt se tudja telibe kapni ami az EGÉSZ kibaszott látóterét betölti....

http://www.mangareader.net/naruto/659/14
LIMBOOOO!!!! Punker
Amúgy ez általánosságban is igaz de ide írom: bár a rajzok minősége láthatóan csökkent az utóbbi időben, a Niibi hogy nagyon szépen néz ki, az szent.

Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #6634 Dátum: 13 dec 17, 19:21:44 »

szerintetek melyik lehetséges megoldást választja Kishi?

a, Madarának nem sikerül kihúznia Kuramát
b, valamilyen belemagyarázás során kiderül, hogy Narutó nem hal meg ha elválasztják
c, Narutó meghal de felélesztik Rinnegannal ETvel vagy valami új jutsuval

egyébként elismerésem mindenkinek, aki véletlenül sem óvodás madara fangirl és komolyan tudja venni a sorozatot  kacsint
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #6635 Dátum: 13 dec 17, 19:22:53 »

Nem tudom én nem értek egyet veletek.. Hogy Madara túl erős isten szinten lenne? Hát a többi shinobihoz képest szerintem el is várható.. Pl: Ott a sharingan amivel úgy irányitotta a 9 farkut mint valami játékot.. És ott a fa elem is amivel ugye az első hokage is simán irányitotta a Bijuukat... + van rinneganja és most lett senjutsu chakrája is..
+ 1 Olyan shinobi aki egész ugymond életét végig harcolta és nem igen vesztett csatát soha.. és Rikudou után ő az első aki meg tudta idézni a Gedou Mazou-t... És anélkül hogy tudta volna milyen erősek neki ment az 5 kagénak és a fél shinobi seregnek... Én mint ugy nevezett "fő gonosztól" ennyit el is várnék Nevet
Egyetértek. Szerintem inkább gondolkodni is kéne, mielőtt kritizálunk valamit.

De hogy vmi negatívumot is mondjak (mert volt az is), nem értem, hogy Kakashiék mit állnak csak úgy ott. A madoura mondjuk jó gyorsan reagáltak, de ha a rinnegant akarja Zetsu, akkor egyszerűen nem szabadna kockáztatni, meg kell szerezni és megsemmisíteni. Persze fekete Zetsu biztosan nem fogja hagyni, de legalább próbálkozhatnának, hisz Obito úgy is meg fog halni.
Madarának meg valószinűleg sokkal több chakrája van, főleg így senju chakrával, mint az akkori akatsukinak eggyüttvéve. Plusz kell ez az op-ság, hogy legyen min izgulni.

Szerintem Kuramát nem fogja tudni kihúzni. De hogy a többiekkel mi lesz az jó kérdés. Ha megszerezné a bijuukat, akkor az lesz az a pont, amit már én is túlzásnak tartanék, még Madaránál is. Szerintem valahogy Narutoban fognak egyesülni a bijuuk, legalább egy pár. Plusz Sasuke is kap valami pluszt (mondjuk tökéletes Susanoot), és már nem is olyan irreális Madara ereje.
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 17, 19:30:29 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
fynlyx
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 47



« Válasz #6636 Dátum: 13 dec 17, 20:08:06 »

Kakashival meg Minatoval kapcsolatban, hogy miért nem tesznek semmit(?), mert még csak most "kapták vissza" a barátját ill. tanítványát, nyilván nem rögtön esnek neki, hogy te már úgyis halott vagy, hanem próbálnak valami más megoldást találni a problémára. Legalábbis én így gondolom, hiszen Kakashi már rég végezhetett volna Obitoval még mielőtt magába zárta a tízfarkút.
Madara meg nem halhatatlan, ez jól látszódott ebben részben.
A másik dolog meg hogy Madara "nem ember", Orochimaru sem az és gondolom azért akarja annyira Sasuke testét is, hogy megszerezze a sharingant vagy esetleg a rinnegant, hiszen az egész teste szinte Hashi sejtjeiből áll. Az hogy ebből lesz-e valami azt kétlem, de azért érdekes csavar lenne, ha Oro megszerezné.  Nevet
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #6637 Dátum: 13 dec 17, 20:17:40 »

Hm Orochimarunak ezen részéről meg is feledkeztem.
Ezzel Kishi 2legyet is üthetne egy csapásra Oro lenyomná Madarat,és végre az lenne a boss aki meg is érdemli igazán.
Plusz meg is tarthatná a Naruto vs Sasuke is harcot is bizonyos formában még ha nem is 100% Sasuke de lehet a vége fele egyre több tudata/irányítása lenne a test fölött.
Naruto pedig megmentené azzal hogy legyőzi kacsint
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #6638 Dátum: 13 dec 17, 20:18:53 »

Kakashival meg Minatoval kapcsolatban, hogy miért nem tesznek semmit(?), mert még csak most "kapták vissza" a barátját ill. tanítványát, nyilván nem rögtön esnek neki, hogy te már úgyis halott vagy, hanem próbálnak valami más megoldást találni a problémára. Legalábbis én így gondolom, hiszen Kakashi már rég végezhetett volna Obitoval még mielőtt magába zárta a tízfarkút.
Madara meg nem halhatatlan, ez jól látszódott ebben részben.
A másik dolog meg hogy Madara "nem ember", Orochimaru sem az és gondolom azért akarja annyira Sasuke testét is, hogy megszerezze a sharingant vagy esetleg a rinnegant, hiszen az egész teste szinte Hashi sejtjeiből áll. Az hogy ebből lesz-e valami azt kétlem, de azért érdekes csavar lenne, ha Oro megszerezné.  Nevet


Nyilván nem egyszerű, de azért ilyenen felül kell kerekedjenek, főleg hogy úgyis haldoklik.
Orochimaruhoz meg :de még mekkora csavar lenne Ördögi. Attól függetlenül, nem hiszem, hogy elérhetné Madara jelenlegi erejét. Sőt nem is lenne sztem jó húzás, én már abszolút Madarát tartom a főgonosznak, már a part2 óta.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #6639 Dátum: 13 dec 17, 22:39:25 »

Meg miért van rajta még a kesztyűje ha már úgy is nudizik? És ráadásul csak a fél kezén?


Talán mert a másik kezét letépték?  Nevet
Naplózva

Elkilor
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Válasz #6640 Dátum: 13 dec 17, 22:58:30 »

Öröm nézni, hogy milyen szép részletesen elemzitek, hogy a manga hihetetlenül logikátlan lett, Kishimoto milyen megalomániás Madara fan és az egész történet színvonala valahol a kútba ásott kút alatt van mostanra. Sok dologban igazatok is lehet, de mi a francért olvassátok még hétről hétre, ha ennyire sz@r ?
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #6641 Dátum: 13 dec 17, 23:09:18 »

Mert már érdekel, hogy mi lesz a történet vége. Lassan már 10 éve követem a sztorit, nem fogom csak azért abbahagyni, mert "szar" lett.

És szerintem ezzel mások is így vannak.
Naplózva

lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #6642 Dátum: 13 dec 18, 00:11:11 »

Meg miért van rajta még a kesztyűje ha már úgy is nudizik? És ráadásul csak a fél kezén?


Talán mert a másik kezét letépték?  Nevet

Pontosan  ikszdé A bijuuk összetett farokcsapása okozta Madara jobb kezének hiányát, amit aztán a drága Zetsutól vett kölcsön amit aztán gyorsan összeragasztott a karjával. Ezért nudizik a "jobb"keze  ikszdé
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #6643 Dátum: 13 dec 18, 03:39:01 »

Mert már érdekel, hogy mi lesz a történet vége. Lassan már 10 éve követem a sztorit, nem fogom csak azért abbahagyni, mert "szar" lett.

És szerintem ezzel mások is így vannak.

S Kishi és a kiadója is, meg mindenki akinek ebből bevétele van ugyan így van ezzel... Szomorú

Ha már Madara ennyire OP, lehet Sasuke rányomja majd az Izaurát, más logikus esélyt nem látok, habár Csőrikéről lévén szó, az se hatna rá. Sasuke ezután meg venne egy papagájt és elhajózna a Grand Line-ra.  Pojén

...persze majd csak 100 fejezet után. Faceg


Azzal nem lenne bajom, hogy Csőrike ópé, csak hát az egész átfordult az óvodások nagyot mondó játékába. :/


S talán pont a mostani fejezeteknél érezhető, hogy ez valójában nem egy nindzsás történetnek indult, az a rész a kiadó reszortja.

Persze jól sült el, meg sokáig rendben is volt, csak hát így a végére...







Naplózva

sulooman
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 105



« Válasz #6644 Dátum: 13 dec 18, 09:57:01 »

Az futott végig a lelki szemeim előtt, hogy a fél kurama még mindig nem elég egy full Juubihoz. Simán kinézem Kishiből, hogy beszívja egykettőre mind a 9 jószágot amit Bee nyilván nem bír ki. A porhüvely Narutónak apa ajándékba odaadja a másik felét (elvégre jön a karácsony), így ő túléli.

Majd egy elegáns megoldással, Bee halálának hírére a düh/csalódás/megvetés/bánat no jutsuval hat a bijuukra, kiszedi madarából a azokat (vagy maguktól olyan mindenekfeletti erőt hoznak, hogy kijönnek) és instant Six Path Naruto.

Egyébként simán érződik, hogy már be akarná fejezni az egész cécót. Azért ilyen kétes minőségű a story is.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 441 442 [443] 444 445 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!