24 máj 25, 20:13:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 438 439 [440] 441 442 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1745659 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #6585 Dátum: 13 dec 11, 19:35:20 »

Szerintem hülyeség, hogy aki felélesztette a mangekyou sharingant és később nem lesz szeme az is bírja használni a susanoot és, hogy miért? Azért mert Izuna is tudtommal szem nélkül volt egy ideig meg állítólag úgy is halt meg egy harc során már pedig ha szem nélkül is bírta volna használni a susanoot akkor nyilván nem halt volna meg mert használta volna. Attól mert Madara képes megcsinálni nem biztos, hogy többi uchiha is képes és, hogy miből gondolom? Madara mint tudni lehet a legerősebb uchiha volt (1úttal is erősebb volt, mint a többi) azóta szerzett senju dns-t, rinnegant és most senjutsut is tol, szerintem ezek felerősítették az amúgy se gyenge jutsujait és nyilván hatással lett ez is a képességeire.
Amúgy megnéznék egy Uchiha Ős vs mostani Uchiha Madara harcot:D
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #6586 Dátum: 13 dec 11, 19:36:16 »

Hát lehet,hogy Madara gondolt egyett,hogy na gyere Sussi és jött is smirksweat ikszdé
Na de tényleg itt most lehet találgatni,hogy miért is tudott szemek hiányában Susannot használni.
Obito nem tudott Susannot használni,mert ugye ahoz kell mind a 2 MS és neki csak egy volt.
Ám én akkor birtam leginkább Obitot,mikor még játszotta Tobi szerepét,és hülyére vette Naruto-ékat mikor elakarták kapni Itachit.
Mert ugye minden támadást,átengedett magán,és jópofa beszólásai is voltak.
Ám azért szerintem illene megakadályozni,hogy fekete Zetsu leszállitsa Madara-nak a másik szemet.
Minato-ék csinálhatnának is valamit,ne csak dumálgasanak már fekete Zetsu-val.
Bár csak akkor tudnának csinálni valamit,ha kivennék valahogy Obito Rinnengánját,és magukhoz vennék.
Ám csak nekem van olyan érzésem,hogy Kakashi-nál fog kikötni Obito másik Sharinganja is? smirksweat
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #6587 Dátum: 13 dec 11, 19:40:34 »

Ne izguljatok. Majd Kishi kap egy csomó rajongói szidást és ennek hatására érkeznek majd azok a részek ahol megmagyarázza, hogy mi történt és miért. Szóval tisztába teszi a dolgokat ha még érdekli a dolog egyáltalán. Én egyre gigantomániásabbnak tartom. Már akkor annak gondoltam amikor az Edo Madara megjelent és az 5 kage csak vakargatta a hátát.
Naplózva
Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #6588 Dátum: 13 dec 11, 19:43:02 »

Hát lehet,hogy Madara gondolt egyett,hogy na gyere Sussi és jött is smirksweat ikszdé
Na de tényleg itt most lehet találgatni,hogy miért is tudott szemek hiányában Susannot használni.
Obito nem tudott Susannot használni,mert ugye ahoz kell mind a 2 MS és neki csak egy volt.
Ám én akkor birtam leginkább Obitot,mikor még játszotta Tobi szerepét,és hülyére vette Naruto-ékat mikor elakarták kapni Itachit.
Mert ugye minden támadást,átengedett magán,és jópofa beszólásai is voltak.
Ám azért szerintem illene megakadályozni,hogy fekete Zetsu leszállitsa Madara-nak a másik szemet.
Minato-ék csinálhatnának is valamit,ne csak dumálgasanak már fekete Zetsu-val.
Bár csak akkor tudnának csinálni valamit,ha kivennék valahogy Obito Rinnengánját,és magukhoz vennék.
Ám csak nekem van olyan érzésem,hogy Kakashi-nál fog kikötni Obito másik Sharinganja is? smirksweat
az nem lenne szerencsés, már 1 szemet is elég megterhelő használia, nem beszélve arról hogy ki sem tudja kapcsolni, szóval folyton bekötött fejjel kéne mászkálnia Nevet
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #6589 Dátum: 13 dec 11, 19:55:09 »

Rini67 Ha ez így les, akkor Kishi egy új szintre emelte az időhúzást.

Csinál valami nagy hülyeséget a mangájában, aztán 10 fejezeten keresztül magyarázhatja, hogy az miért is nem hülyeség. Csak ki kell találni a valamit, amivel a hülyeséget és a logikát összekapcsolja.


Na meg mia fene lesz ezekkel, ha Csőrike megszerzi a másik Rinnegant is?

Mert eddig úgy volt, hogy a Rinnegan csakraszipkázása miatt csak a táj dzsucu működik ellene.

Mirr-Murr simán oszt kb akkora pofont, mint Tsunade. De úgy néz ki a macskapacsi meg se kottyant Csőrikének.

Így tehát, hogy a francba akarja Kishi legyőzetni a teremtményét, mer ha se ez se az nem hat rá?


S lehet tényleg majd a homokkal lesz a gubanc, és beüt a szívbaj?

Kép alatti 4. bekezdés:
http://tudatosvasarlo.hu/cikk/veszelyes-merteku-szallo-por-szennyezettseg
(nem pontosan ugyan az, de nagyjából hasonló, vagyis Csőrike esetében szerintem durvább)

----
Depres Kap mellé Hashi DNS-t is, és akkor tud majd szendzsucuzni és láthat a csakrájával



Naplózva

Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #6590 Dátum: 13 dec 11, 20:17:37 »

Hmm majd Naruto is kap valahonnan,valamilyen erőt lehet,hogy ő is kap majd valamilyen szemeket? smirksweat
Vagy pedig ami valószinübb,a Bijuu-k szép sorjában eggyesülnek majd Narutoval,és késsz is a csillagharcos.  smirksweat
Ide valami nagyon jó megoldás kell,hogy legyőzzék Madar-át,vagy Narcsinak is kapnia kell valami bitang nagy erőt,amiel egyenlőként tud küzdeni Madara-ával.
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #6591 Dátum: 13 dec 11, 20:32:41 »

Shiro, a Mirr murr pofon nem azért nem működött mert nem volt elég erős.Tsunade ha egy ütésével ki tudja lyukasztani/ kettészakítani az azért van mert amikor küzdöttek még edos teste volt ami tényleg regenerálódik egy porszemből is.De így, hogy élő teste van abból az okból kifolyólag nem ártott neki az az ütés/karmolás(karmok nélkül), hogy nem Narutotol származott. De valami ilyesmit már írtak néhány oldallal előttem.
Naplózva
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #6592 Dátum: 13 dec 11, 20:37:10 »

@Lehel94 nem kell félteni Narutót megkapja ő is az erejét... után persze majd Sasukének is kapnia kell vmit hogy ne marajdon le és kezdjenek el sírni a fanboyok...

hát igen lassan kezd átmenni egy shounen műfajparódiába az egész... igazán rossz érzés azok után, hogy régebben még annyi izgalmas pillanat okozoója volt a manga... de valahogy még mindig megvan bennem a remény h nah majd jövőhéten történik vmi fordulat ami teljesen arcon csap és nem egy ilyen közjáték lesz mint a legutóbbi Obitó fanok 10 fejezetig való hitegetése hogy vmi dicsőséges módon bukhat el a kedvencük

@Asasino ha narutótól származott volna sem lett volna semmi baja.. először mindig a gonosznak kell nyerésre állnia. utána jöhet a rasengan game over
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 11, 20:58:24 írta nclearu » Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #6593 Dátum: 13 dec 11, 20:38:19 »

Nem Shiro, nem emeli magasabb szintre az időhúzást. Csak tovább folytatja már jó hosszú ideje. Nálam ez a manga valahol Jirayra halála környékén kisiklott. Eltért attól az iránytól amelyet addig követett. Nagyon is igaznak találom azt a mondást, hogy a hatalmas birodalmak nem a külső körülmények miatt omlanak össze, hanem belülről rothadnak szét. Így gondolom ezt ennél és a többi nagy mangánál is. Még az OP sem  képez kivételt ez alól. Annál is eljön ez az idő. Már most is, az elmúlt két évben szerintem az is csak vegetált. Néhány jó fejezet pedig nem tudja megmenteni egyiket sem, mert azért voltak köztük ilyenek is. De ezt azért én kevésnek tartom ha csak nem tud úgy igazából megújulni a mangaka. Viszont, mivel mindegyik valahol a vége felé jár így nem is tudom elképzelni, hogy komoly megújulás várható lenne a mangakák részéről. Nem is várom el most már egyiktől sem ezt a megújulást, csak annyit, hogy tisztességesen zárják le a történetüket.
Naplózva
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #6594 Dátum: 13 dec 11, 20:54:01 »

Ezt a fejezetet nem lehet szavakba kifejezni, ezért itt van pár képkocka Nevet
www.deviantart.com/art/Naruto-658-Spoof-419136516
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #6595 Dátum: 13 dec 11, 21:03:14 »

Hát igen itt legalább emberibben van ábrázolva és érez is valamit.
Mekkora trollnak látszik a beültetett rész,ahogy vigyorog rajta Nevet

Megnéztem pár Sharingan tervet,és Madara és Kakashié is összevolt keverve.Na ennek kicsi az esélye.
Aminek örülnék ha Obito által lenne végre egy Eternal Mangekyo-ja 1szemes,nem vakulna bele,chakrát meg megoldja.
Biztos egész tetszetős alakot lehetne kihozni.
 
Naplózva

Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #6596 Dátum: 13 dec 11, 21:51:58 »

Új kérdések a mangában. Most már akkor sejtem miről is fog szólni a köv 1 évben a manga  ikszdé
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #6597 Dátum: 13 dec 12, 11:04:50 »

Hát igen, szem nélküli suusano érdekesen nézett ki annyi szent. Viszont erre remélem választ is fogunk kapni.

Daishi - Igen én is sejtem  ikszdé
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Ervdo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 69


« Válasz #6598 Dátum: 13 dec 12, 11:29:03 »

1-2 havonta hozzászólok, csak mert miért ne? Na ez is egy olyan alkalom.Mosolyog

Nem tudom, hogy említésre került-e már, de egy fejezettel korábban szerintem Madara elhintette a sztori további menetelét, itt: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/657/4
Kérdezi Hashirama-tól, hogy emlékszik-e arra, amit annó az Uchiha kőtábla előtt mondott neki. "Két ellentétes erő együttműködése által érhetjük el a valódi boldogságot.". És aztán, hogy hogyan lehet még ezt értelmezni, és Madara ezt is váltotta végül valóra.
Megfigyeléseim:
Madara és Hashirama azt a kevés alkalmat leszámítva, egyszer sem működött együtt. Kevés alkalom:
- kicsiként, amikor még kibeszélték egymás baját, és elképzeléseiket a jövőről.
- illetve, amikor figyelmeztették egymást a veszélyre a folyónál
- felnőttként, amikor béke jobbot nyújtott Madara is.
Hiányzott az őszinteség a kapcsolatukból. Kicsiként egymás családnevét, a kilétüket továbbra is titkolták; felnőttként pedig pl. Hashirama sem volt őszinte, és nem tudta kordában tartani a gyűlölködést Tobirama részéről se. Az más dolog, hogy szerintem (is) megalapozott volt már akkoriban is Tobirama félelme, és racionális ember volt, csak túlságosan a végletekig.
DE! Igazából ezek valós együttműködések voltak, és láthatjuk is a kézzel fogható eredményt; ez a rövid idő/pár alkalom, ami az együttműködés jegyében telt hatalmas dolgokat hozott létre.

Madara szerintem rá fog jönni, hogy elvesztette az utat, amit járnia kellett volna, mert igaza volt; hogyha két ellentétes erő együttműködik, akkor eljön a valódi boldogság. Beköszöntött a béke kora a Senju és az Uchiha megállapodással, és a falu megalapításával. Csak aztán az egyik ellentétes erő, nevezetesen Madara, elmozdult az együttműködés felől, és a többit már tudjuk. De mondhatjuk akár, hogy Hashirama is elmozdult az együttműködés felől, mert nem állt ki Madara-ért, amikor ki kellett volna. Szóval ne kenjünk mindig, mindent Madarára, nem csak ő a hunyó.Mosolyog

Itt lenne a dolog nyitja, Naruto meg Sasuke sem az igazi páros, de ők is együttműködtek már számtalanszor és ez az együttműködés ösztönösen jött a részükről. Madara még szerintem nem fogta fel, hogy két ÚJ ellentétes erő készül egymásra találni (talán mondhatjuk azt is, hogy újból, mert részükről sem ez lesz az első), és olybá tűnik, hogy közelednek az álláspontjaik az együttműködésük pedig Madara végét jelentheti. A lényeg, hogy feltudjanak nőni ehhez az együttműködéshez, és fenn is tartsák azt, nem úgy mint a korábbi duó.

Ahol pedig Madara elmélete megbukhat: hiába szerezte meg a Senju erőt, ez nem egyenlő azzal, hogy két ellentétes erő együttműködik. Itt szó nincs együttműködésről, mert az egyik erő igába hajtotta a másikat. Félelmetes dolog fog születni, ez nem kétséges, de nem lesz elég.Nevet

Szerk.: azt elfelejtettem leírni, hogy már beharangozta Kishi, hogy hamarosan jön a Yin és a Yang jelentősége, a sötétség és a világosság természete a csakrában. Nu, asszem itt az alkalom, hogy erre sort kerítsen.Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 12, 11:37:06 írta Borax » Naplózva

Bankai: PoloSanyi
piros mogyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 180


senseiem: STM


« Válasz #6599 Dátum: 13 dec 12, 22:05:10 »

657:
Szeretem a szimbolizmust, és rögtön azután, hogy letörölgettem az orromból szivárgó véremet az ugrott be, hogy itt már Madara nyíltan felvállalja, hogy kivetkőzött magából és annyira elaljasult, hogy shinobiként lopni kényszerült. És igazából én nem is látom azt, hogy mit is akar elérni, azon kívül, hogy van néhány jó menet a különféle ellenfelekkel. Tobiásnál legalább ott volt a konkrét végcél, de nála csak az látszik, hogy tök jól szórakozik. Jó fejezet volt, elég töménynek éreztem, ellenben a következővel.

658:
Na ezt inkább olyan közepesre tenném. Végül is mint klasszikus shonen manga fejezet elment: Volt benne pofozkodás, nekigyürkőzés a nagy akciónak, majd a nagy akció kudarcba fulladása után még az elmaradhatatlan figyelemfenntartás a legvégén a már újra egyszemű barátunkkal.
Ami hiányzik az a magyarázat a vadiúj tuningjaival kapcsolatban. Például a szem nélküli susogós előhívása a giga homokozóban.
Magyarázatot sztem a köviben sem kapunk, csak tökéletesedő bijuu csapatmunkát.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 438 439 [440] 441 442 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!