24 máj 25, 06:05:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 424 425 [426] 427 428 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1744555 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #6375 Dátum: 13 nov 30, 15:49:09 »


Egyébként azért mert így nem tudják lepecsételni.


Ez egy ritka nagy hülyeség: ugyanúgy lelehetne pecsételni, mintha Edo volna. A "lepecsételés" azért kellett, mert nem lehetett megölni az Edo személyeket s máshogy nem tudtak megszabadulni. Most viszont a lepecsételés mellett meg is lehet őt ölni. Sőt, ha leszakad egy karja, az már nem nő vissza, tehát többet bukott.

De nem kell félni, biztosan - ahogyan az Edo Tensei feloldásnál is - itt is valami asspull-t fog nyomni, hogy miért is kell működnie a Tsukuyomi-nak.

A másik kérdéshez meg annyit hogy ez a szál alapból összecsapott. Anno pl emlékszem, hogy kabuto testébe is kerültek Zetsu spórák, de később semmi hasznuk nem volt. Csak a sasukéban lévőknek.

Ha már Zetsu spórák, soha nem értettem ezt az áldozat dolgot: jó, hogy áldozat kell az Edo Tensei-hez, de Zetsu nem ember, hanem egy jutsu terméke, ergo még lelke sincs, akkor ezek szerint állatokkal és növényekkel is működnie kellene.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #6376 Dátum: 13 nov 30, 18:41:26 »

Nem Zetsu volt az áldozat, hanem Obito. Zetsu csak "kényszerítette".
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #6377 Dátum: 13 nov 30, 19:04:30 »

Idézet
Nem Zetsu volt az áldozat, hanem Obito. Zetsu csak "kényszerítette".

Szerintem arra gondolt, hogy amikor az első négy hokaget visszahozta az orochimaru akkor négy zetsut öltek meg, szóval zetsuk helyére kerültek a hokagek, ők voltak az áldozatok.
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #6378 Dátum: 13 nov 30, 19:52:40 »

El sem hiszem hogy a végét járja a Naruto is  Szomorú annyira nem tűnt fel most olvastam a riportot ... valahol örülök mert hülyeség lenne túl bonyolítani új sztorikkal de valahol mégis olyan rossz, ezen felnőni az a kb 10 év  Sír
Persze minden animének egyszer vége de amikor elkezdek egyet mindig olyan szomorú leszek amikor a végéhez érek és azok még scak nem is a kedvenceim  Neeem de most annyira rossz. Azért várom még milyen izgalmak lesznek  Mosolyog Remélem a Naruto után még kitalál valami jó kis never endinges  animét  Hümm-hümm
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #6379 Dátum: 13 nov 30, 21:21:01 »

Hat erezni lehetett, hogy mar kozeledik a vege. Es lehet akarmilyen rossz barkinek, azert szerintem mindenkin eluralkodnak ilyenkor a nosztalgikus erzesek. kacsint
Azert  10 ev kemeny... ha belegondolok, hogy 9-10 evesen meg a Jetixen neztem esterol-estere, es teljesen elvarazsolt... Pirul Tudtam akkor meg izgulni a szereplokkel egyutt. Meg nem kritizaltam, csak szerettem. Izgultam, hogy mi lesz a hidas reszeknel, majd a chuunin vizsgan... akkor meg a fillereket is elveztem(mondjuk mert nem tudtam, hogy fillerek smirksweat) Azt hiszem, hogy az egesznek a vilaga varazsolt el, hisz igazan nem volt soha kedvencem (kesobb Jiraiya, amikor mar ertettem, hogy mi a poen  Pojén), csak egyszeruen elveztem a vilagat. Aztan jottek az online reszek, majd kesobb a manga. Mintha a gyerekkorom egy resze mulna el... Es azt hiszem, ezert is lesz ez orok kedvenc. Mert hozza tartozika a gyerekkoromhoz, amikor meg hagytam hogy magaval ragadjon.
Mindenesetre ideje, pontosabban pont ideje, hogy veget erjen. A sztori minden szempontbol elerte a tetopontjat, innen mar nem lehetne fokozni. Remelem, hogy szepen, a sztorihoz es a sikerehez meltoan fog veget erni. Tenyleg egy korszak vege lesz. Szep korszak volt. bow

ui.bocs az ekezetekert, tabletrol vagyok.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 30, 21:25:50 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #6380 Dátum: 13 nov 30, 21:30:52 »

szebben nemtudtam volna megfogalmazni ugyan ezt erzem es valahogy egy ur lesz ott hiaba lesznek ujak valahogy ezek a regebbi animek varazslatosak es annyira tudtam azonosulni veluk mintha ottlennek. Persze barmikor ujra lehet nezni de az mas kicsit felek Szomorú butan hangzik tudom de akkoris.
Naplózva

dorkinyo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 18



« Válasz #6381 Dátum: 13 nov 30, 23:35:25 »

hát hamarosan itt a vége  bye bye, de besírnék ,ha most Obito uccsó leheletével neki adja Nagato szemeit Narcsinak, Saskénak egy kis hasis sejtet és mindketten rinnengannal futkorászhatnak, mert hát vmivel élő Madarászt is le kell győzni. Pontosan Kakashinak meg oda adja a saját sharinganját(a másik felét), h az meg susanozhasson  egy kicsit végén Pojén
Naplózva

...
TalkNoJutsu Wins the Wars
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 121



« Válasz #6382 Dátum: 13 nov 30, 23:56:36 »

Miért van mindenki úgy oda, hogy vége lesz? Ez is olyan, mint a Ropi show a Simpsonban, már évekkel ezelőtt véget kellett volna érnie a Pain arccal.

Spoiler: Naruto valahogyan beférkőzik Madara lelkébe, és meggyőzi, hogy amit csinál az rossz, és Madara belátja, hogy mindig Narutonak van igaza, feltámasztja azt a kb 10 embert, aki meghalt a háborúban, majd távozik az élők sorából. Naruto egybekel Sasukéval, és boldogan élnek az örök békében az egyesített világban, ahol már nincs szükség többi ninjákra, hiszen nincs több háború, így rengetegen veszítik el a megélhetésüket, máshoz meg nem értenek, éhezés, és nyomor lesz urrá az elégedetlen tömegen... (A többit a fantáziátokra  bízom)
Naplózva

Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #6383 Dátum: 13 dec 01, 10:31:40 »

hallom belebegtették az Ende Gut zászlót.
nna. egyfelől minden végetér. Aminek kezdete van, véget is ér. Mondá Neo.

Az első részek egy varázslat volt. De miután Jiraya szinte semmit nem tanított neki, elkezdett kisiklani a manga.
Ott valami félresiklott.
a semmiből rávezették a főszálra az Akatsukit, aztán jött Tobi ,akiről az elején tudta mindenki: Ő Obito. Sajnos így is lett.

a végére pedig , bár a háború kezdete mega-bombasztikus volt (az 525-ös rész asszem a Csúcs),
a népeknek végtelen chakrája lett, és a legfőbb szereplők közül szinte mindenki megmenekült...
meg: komoly hogy szöveggel bárkit le lehet vinni a földre? Jó, jó: gyakori manga-fogás, de itt túlzásba van véve.
hányadik is? (Pain, Obito, etc)


mindenesetre hiba lenne ha Madara végével zárulna a dolog. Mindenki Sasuke vs Naruto-t várt.
annyira be volt harangozva, hogy NAGYON komoly tétek voltak/vannak rá.  bow  ikszdé

És mi lesz így Naruto hokage-s időszakával? Nyugdíjazzák a hóhérokat? Mert az azért egy vége-feliratnál TÖBBET ÉRDEMEL.
Floridába  mennek a shinobik? Naruto feltalálja a perpetuum mobile-t vagy mi? Mosolyog  Nevet
és a többiek? Hinata 18 évesen rulez !  Kúl  Pirul
 Gondolkozik






Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #6384 Dátum: 13 dec 01, 10:49:02 »

Miért van mindenki úgy oda, hogy vége lesz? Ez is olyan, mint a Ropi show a Simpsonban, már évekkel ezelőtt véget kellett volna érnie a Pain arccal.

Spoiler: Naruto valahogyan beférkőzik Madara lelkébe, és meggyőzi, hogy amit csinál az rossz, és Madara belátja, hogy mindig Narutonak van igaza, feltámasztja azt a kb 10 embert, aki meghalt a háborúban, majd távozik az élők sorából. Naruto egybekel Sasukéval, és boldogan élnek az örök békében az egyesített világban, ahol már nincs szükség többi ninjákra, hiszen nincs több háború, így rengetegen veszítik el a megélhetésüket, máshoz meg nem értenek, éhezés, és nyomor lesz urrá az elégedetlen tömegen... (A többit a fantáziátokra  bízom)

Jót röhögnék rajta, ha a nagy béke eljövetele után Kishi tényleg foglalkozna ezzel a gazdasági problémával. Egyébként mindig lesz munkája a ninjáknak, max a gazdag konohaiak macskáit fogják újra és újra befogni, mint ahogy Naruék csinálták az elején Nevet. Na meg őrző-védőkre mindig szükség lesz, háború nélkül is vannak tolvaj bandák.
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 01, 10:49:56 írta shiranai » Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
TalkNoJutsu Wins the Wars
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 121



« Válasz #6385 Dátum: 13 dec 01, 11:08:48 »

Miért van mindenki úgy oda, hogy vége lesz? Ez is olyan, mint a Ropi show a Simpsonban, már évekkel ezelőtt véget kellett volna érnie a Pain arccal.

Spoiler: Naruto valahogyan beférkőzik Madara lelkébe, és meggyőzi, hogy amit csinál az rossz, és Madara belátja, hogy mindig Narutonak van igaza, feltámasztja azt a kb 10 embert, aki meghalt a háborúban, majd távozik az élők sorából. Naruto egybekel Sasukéval, és boldogan élnek az örök békében az egyesített világban, ahol már nincs szükség többi ninjákra, hiszen nincs több háború, így rengetegen veszítik el a megélhetésüket, máshoz meg nem értenek, éhezés, és nyomor lesz urrá az elégedetlen tömegen... (A többit a fantáziátokra  bízom)

Jót röhögnék rajta, ha a nagy béke eljövetele után Kishi tényleg foglalkozna ezzel a gazdasági problémával. Egyébként mindig lesz munkája a ninjáknak, max a gazdag konohaiak macskáit fogják újra és újra befogni, mint ahogy Naruék csinálták az elején Nevet. Na meg őrző-védőkre mindig szükség lesz, háború nélkül is vannak tolvaj bandák.

Lehet, de maximum a jelenlegi létszám kb ötödére, és az elitnek nem tudom meddig lenne ínyére a macskafogdosás, bár a vezetőjük, aki esetleg az ellenállást vezetné, feltehetőleg csak egy figyelemhiánnyal küszködő labilis fiatalember lenne, akit sosem szerettek gyerekkorában, de egy ölelés megoldaná a problémáit, erre van ott a Hugkage Naruto.
Naplózva

Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #6386 Dátum: 13 dec 01, 11:45:55 »

Sajnos minden jónak egyszer vége lessz  Szomorú
Fel sem tünt,hogy már 10 év telt el azóta,hogy elindult a Naruto.
Emlékszem régebb,mikor minden este néztem a TV-n a Narutot,milyen csodálatos is volt.
A Chuunin vizsga meg a többi,na akkor volt valami varázs benne,ami letudott kötni a TV-elé.
Most viszont,csak reménykedhet az ember benne,hogy egy jó rész fog következni.
Én nemtudom,hogy ki hogyvan vele de nekem a sima Naruto jobban tetszett,mint a Shippuden.
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
sulooman
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 105



« Válasz #6387 Dátum: 13 dec 01, 12:57:42 »

Egyébként durva, hogy most már 2 pár rinnegan van. Lehetne kezdeni valamit velük. (Persze az egyik párt ki kellene varázsolni Madarából Nevet )
Naplózva
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #6388 Dátum: 13 dec 01, 14:13:27 »

...


Hát hallod ez a hozzászólás megért minden pénzt. ikszdé
Én is gondolkodtam azon, hogy az a két szerencsétlen ott áll kunaiial a kezükben, nem lett volna egyszerű gyors homlokon át tarkón szúrni Zetsut? Nevet De most komolyan. Madarának meg nagy töke van, hogy ki mer állni egyedül, élve egy egész haderővel + edo kagék + 7 bijuu + 2 jinchuuriki. Nevet
Arról nem is beszélve, amin továbbra is fent vagyok akadva, hogy Minato mi a fenéért nem engedte Kakasnak kinyírni Obcsit? Nevet Ha megölte volna, se feltámadt madara, se semmi. Nevet Viszont abban egyet értek én is, hogy Orochimaru még bármit ki tudna hoz Obcsi merev testéből, bár szerintem Madara úgy sem engedné, hogy piszkálják.

Amúgy Madara chakratartalékait illetően, jelenleg ő áll legközelebb Rikudo erejéhez, ha azt leszámítjuk, hogy Obitoban volt a Juubi. Szóval még ki tudja mi sül ki belőle, de valahogy úgy érzem, hogy itt már nagyon nagy lesz az aprítás.
Amúgy, mi lenne, ha valaki ellopná Obcsi szemeit, esetleg Szöcskének Rinneganja lenne? Faceg

Lényeg a lényeg, most már tényleg azt mondom, hogy itt bármi lehet.
Amiatt pedig ne aggódjatok, hogy mindjárt vége a mangának szerintem még egy bő évig simán el fogják húzni.
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
koola
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 34



« Válasz #6389 Dátum: 13 dec 01, 16:17:53 »

Azt mondjuk még megnézném, hogy Obito újra odaadná a szemét Kakashi-nak, és most tényleg kimúlna, Kakashi meg 2 sharingannal valamilyen csoda folytán aktiválná az EMS-t, és lehúzná a maszkját! Nevet
Aztán a 7-es csapat, együtt a mesterrel, szétgyakná Madarát! Nevet
De epic lenne, nem? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 01, 16:19:03 írta koola » Naplózva
Oldalak: 1 ... 424 425 [426] 427 428 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!